Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Nem rossz ötlet, de a nagy nevekkel nem hiszem hogy fel veheti a verseny amíg csak Androidos játékok érhetők el rá.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#2) AS


AS
félisten

Nem tudom mi értelme van , már mostani Asus tablet is ilyen tudással rendelkezik. Azért Andorid játékok már fejlődnek de nem tv re valok.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) danih


danih
addikt

Az utóbbi időben terjednek az androidos médialejátszók, és azon filóztam, mekkora lenne, ha adnának hozzá egy joyt, és játszani is lehetne. Hát úgy látszik itt is van.

(#4) Gergosz2 válasza AS (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

majd csinálnak olyat ami tv-n is jólmutat majd :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ennek mégis mi értelme van Tegra 3-al? Már most elavult csórikám.....

(#6) tibi683 válasza GeneraL_XTX (#5) üzenetére


tibi683
tag

+1 mármint értem ezalatt hogy ez nem lesz hosszú életű :\

(#7) danih válasza GeneraL_XTX (#5) üzenetére


danih
addikt

Grafikailag biztos. De sokaknak elég egy popcap játék estére, nem kell hardcore fps. Továbbá hd videó lejátszására is alkalmas, keveset fogyaszt, száz dolcsi... Mondjam még?

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Szerintem nagyon nagy ötlet, főleg, ha kellően beindul. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) adalbert1 válasza danih (#7) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is inkább egy multifunkciós eszközt látok benne. Na meg ez egy kisméretű konzol lenne, könnyebb hordozni mint egy Xboxot. :) Ha lesz rá a kontrollerrel jól kezelhető nes/snes/megadrive (esetleg dreamcast/n64/ps1) emulátor, akkor instant get.

GeneraL_XTX: tv elé leginkább a tv képernyőjén zajló lokális multiplayerrel lehet leültetni az embereket. Sok ember úgy van vele, hogy beéri szerényebb grafikával is (ami azért vicces, mert szerintem életem nagyobb részében a videón látható játékoknál gyengébb grafikai élményt nyújtó játékokkal játszottam), ha a játékélmény elég jó, és legalább lehet haver/barátnő/család ellen játszani nagy képernyőn

[ Szerkesztve ]

(#10) GeneraL_XTX válasza danih (#7) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Popcap játéknak estére ott az Ipad/android tablet. Nem fogok ilyen játékok miatt TV elé ülni. Egyszerűen nem látom én a koncepció mögött azt a piaci rést, amit ki lehetne tölteni, mert nincs is.

Aki konzol elé ül, az szvsz nem ilyenfajta "telefonos" játékokat akar látni/játszani.

(#11) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Sztem jó ötlet

(#12) danih válasza GeneraL_XTX (#10) üzenetére


danih
addikt

Nos szerintem bátran kijelenthetjük, hogy ha te nem látod, az nem azt jelenti, hogy nincs is. Nekem pl. bejön, és szerintem sokaknak be fog, a húgomnak tuti :) Sok játékra a tapi alkalmatlan.
Simán lehet egy ilyen eszközzel tv-t "okosítani". Inkább egy ilyen tegrás eszköz, mint egy arm6-os set top box, ugyanennyiért, jegyzem meg (ismét).

[ Szerkesztve ]

(#13) rudi


rudi
nagyúr

Kitalálnak hozzá valami okos webböngészőt és jól optimalizált médiapléjjert, valami ügyes távirányítós cuccal, webcam kezeléssel akkor akár sikeres is lehet. Az 100 dolcsis ár még 100 eurora konvertálva sem olyan vészes szerintem, ha kap érte az ember egy olyan fícsörcsomagot, ami üti a Smart TV-k tudását.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) Gergosz2 válasza GeneraL_XTX (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

én azért örülök hogy ilyet is lát az ember, enm csak a Sony,Nintendo, Ms próbálkozik ilyen téren.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) tibi683


tibi683
tag

Ha média lejátszóként is használható illetve 100 dollár alatt tudják tartani az árat és a játékoknál is lesznek ingyenes lehetöségek akkor eléggé elgondolkodtató :) Bár attol még nem nevezném azért vetélytársnak xbox és ps mellet :)

(#16) BMWFan


BMWFan
aktív tag

100 dollár alatt meg is érné.

(#17) mrhitoshi válasza GeneraL_XTX (#5) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Pont ezt akartam én is írni. Grafikailag max a Wii-vel tudna versenyezni, nem hogy a következő Xbox-szal, vagy a következő PS-sel. :U

PS4

(#18) danih


danih
addikt

Amit nem értek az az, hogy tudnak egy ilyen specifikációkkal rendelkező rendszert ilyen olcsón áruba bocsátani. Úgy veszem ki nem egy nagy cég (khm), saját fejlesztői háttérrel, licenszekkel, sdk-kal, amely meg tudja engedni magának, hogy előállítási ár alatt adja a konzolt, remélvén, hogy megtérül a licenszeken, szoftvereladásokon.

[ Szerkesztve ]

(#19) HyP3b0y válasza GeneraL_XTX (#10) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

A jó marketing megteremti a rést és elég sok minden szólhat még mellettük.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Brutális eb válasza mrhitoshi (#17) üzenetére


Brutális eb
addikt

Most komolyan te is beetted ezt a bulvárcímet?
Szerintem a készülék leendő gyártoja látná ezt a szalagcímet amit a gamepod rittyentett biztos egy jóízűt nevetne.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#21) blackydan


blackydan
senior tag

Hát, hogy ezzel a konfiggal nem veszi fel a versenyt az már biztos....

(#22) edward2


edward2
addikt

Még szerencse, hogy a világon a termékeket nem prohus emberek tervezik, mert akkor semmi sem lenne elég jó. ;]

(#23) Gebriel


Gebriel
veterán

Most én vagyok nagyon pesszimista de ez:

"Az Ouya nevű konzol megjelenése 2013 elején várható, feltéve ha augusztus 9-ig sikerül összeszedniük az elkészítéséhez szükséges 950.000 USD-t. Aki szeretne egy ilyen konzolt, az fáradjon el hivatalos oldalukra, ott tudja támogatni a projekt sikerességét."

És ha nem jön össze az adott összeg akkor vissza utalják a pénzt :F
Vagy szépen eltűnik nem megvalósult projekt címszó alatt?
Ha igen a Gebkozol-t fejlesztek és a számlaszámom pedig: 13335562-13214324-12435422 ;]
Még 19.500.480ft hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#24) ASTON117


ASTON117
tag

Érdekes elgondolás sok fantáziát látok benne. Aki ilyenekkel jön hogy nem versenyképes: nincs vetélytársa a piacon mivel ez egy teljesen újfajta konzol a nagy címek maradnak az xbox és a ps nél ez főleg ilyen teló meg tablet szintű játékokat fog futtatni.

(#25) zuzu000 válasza Gebriel (#23) üzenetére


zuzu000
őstag

Elküldtem az összeset, várom a konzolt :DDD

(#26) mrhitoshi válasza Brutális eb (#20) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem csak itt hozták le a hírt úgy, hogy ez lenne a 4. konzol.
100$-ért viszont eltennék egyet, HTPC-nek tökéletes lenne, amit a PS3-al nem tudok megcsinálni, azt ezzel tökéletesen. :K

[ Szerkesztve ]

PS4

(#27) hunbi


hunbi
tag

Lehet hogy ez csak túlzott optimizmus, de a játékos közönség pont ilyen dolgokért sír. Merthogy hol vannak a demók meg miért kell tizen párezreket fizetni a játékok darabjáért meg hol van az igazi játéktartalom?

Mert amit itt látunk az nem csak egy x+1 konzol, hanem egy open konzol és minden indi játékfejlesztő nyugodtan kiadhatja rá a saját cuccát. Ez egy mozgalom lenne! (méghozzá a jó irányba) Most egy worms vagy hasonló játékhoz hova kell erőmű? Ellenben egymás mellett ülve játszani az igazi. Szerepjátékokhoz szintén nem követelmény a hd graf...

Én nagyon örülnék ha legalább kiderülne mire viszi és nem kellene pár év múlva azon tűnődni "mi lett volna ha"...

(#28) Siera


Siera
senior tag

Nem rossz a koncepció.
Viszont, ha játékok terén nem is nyújt maradandó élményt, (egy-egy cloud-based "konzol" mellett ez is) konkurenciát jelenthet az ms,nintendo,sony hármasnak,ami szerintem nekünk csak jó lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Egy dolog a hardver,viszont milyen minőségű és grafikájú játékokat lehet erre fejleszteni? És kérdés ,hogy fogak is? /ha összejön a zsé/

[ Szerkesztve ]

(#30) falijja


falijja
őstag

Hát nem is tudom tegra 3 ... xbox ellen ajajaj :( :( :(

(#31) danih válasza Silentfrog (#29) üzenetére


danih
addikt

Milyen fejlesztés? Ők maguk fejleszteni nem fognak. Egy millió dollár tudod mennyi ebben a szegmensben? Lófing.
Lesz egy ingyenes SDK, bárki fejleszthet, portolhat, nincs licenszdíj!

Ismételten alá szeretném húzni, főket azon pisták számára, akik szerint ez szar mert nem xbox360: ez egy teljesen új koncepció. Tagoltan mondom: száz-dol-lár-os. Ennyibe kerül. Egy Raspberry Pi sem sokkal olcsóbb (pistáknak: nem, az nem konzol). HD média lejátszás, internetezés, youtube, játékok (idősebbeknek - emulátorok, yeahh) - és kevesebbet fogyaszt, mint a villanyborotvám.

[ Szerkesztve ]

(#32) anulu


anulu
félisten

hagyjuk már ezt az android mániát, könyörgöm az égre! elég, hogy a telefonoknál nem lehet szabadulni, boldog-boldogtalan ezt tolja, még ide is be akarja tolni magát? bleh!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) shenmuedc


shenmuedc
tag

Persze pc-n vannak az indie játékok, mobilon ,tableten de érdekes lenne látni mi sül ki belőle. De sajnos tényleg bukó így maradnak a fosadék GTA,és gears izék. Pedig van egy szerintem nem is olyan szűk réteg aki még a játék öröméért játszana, de sajnos a perifériára szorulva.

(#34) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pont ma hallottam rádióban erről

Hát nem tudom, android játékokat játszhatok telefonon is, de lehet hogy nagy siker lesz? Van benne lehetőség

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) anulu válasza falijja (#30) üzenetére


anulu
félisten

az 1 ellen talán :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) wikings2


wikings2
őstag

Én örülök neki.
Rengeteg jó cucc jön androidra amelyeket néha jobb lenne joyal tolni és gondolom ez a konzol pont ezt hivatott szolgálni. Jó lesz ez ennyiért.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#37) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Össze is gyült az összeg, kíváncsi leszek mi lesz belőle.

(#38) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nemcsak a kötelező ingyenes rész miatt, hanem a "hackereket szeretettel várunk! Ha feltöröd a konzolt, attól gari marad" rész miatt is tetszik ez a konzol :) Egy szösszenet:

"Ha kellene a gép tervrajza, lehet, hogy meglepünk eggyel." Ilyet M$, Sony vagy Nintendo hol ajánl? :)

(#39) M3oH


M3oH
addikt

ERdekes. Kivancsi vagyok, mi lesz belole. VAn benne fantazia sztem.

(#40) Gergosz2 válasza osztraksajt (#37) üzenetére


Gergosz2
veterán

és tényleg.

Ez hamar összejött , de szerintem nem áll meg 114%-nál.
Lehet összedobnak egy kis pénzt mégjobb hardverre.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41) rudi válasza Gergosz2 (#40) üzenetére


rudi
nagyúr

Bizony :) És érdemes megnézni, a támogatós részt, hogy több mint 8000 konzolt megvettek már elővételben!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#42) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

A google tabletben is hasonló hardver van, nem? Akkor ez is veszteség közeli áron 100$? Igaz ehhez ugye nincs kijelző.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#43) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Akar bejon majd, akar nem, tenyleg erdekes probalkozas, jo, hogy van ilyen is. Szerintem van benne lehetoseg, de jo nehez lesz labdaba rugniuk a nagyok mellett. Nagyon jol be kell loniuk a piacot es mindent, hogy ne bukjanak el.

Son of a Bit

(#44) Jander


Jander
senior tag

Nekem a gondom az a projekttel, hogy jó ideig nem fog rá más megjelenni mint casual indie cucc. Rendkívül jó ötletnek tartom emellett, és biztosan be fog jönni nekik az üzlet, de AAA játék szerintem nem lesz rá, legalább is az első generációra. Ennek okán elég is lesz a Tigra bele...

Persze most szépen hangzik pl. Brian Fargo-tól, hogy "hű de könnyű lesz rá fejleszteni". Igen nyilván egy minecraft-ot, de egy AAA címet nem lehet nagyobb tőke és hosszú idejű fejlesztés nélkül megúszni. Még akkor sem, ha kiesik a kiadó mint öltönyösök hada, hiszen pont ők tartják az ostort sokszor a fejlesztők válla felett...

Mindemellett leginkább a controllerre vagyok kíváncsi, nagyon ajnározzák, de ezidáig a mostani 360 irányítónál jobb nem volt a kezemben. Ránézésre ez a pad nem kényelmesebb, sőt elég picikének is látszott a műanyag prototípus.

Szerk: a specifikációkat olvasva nekem inkább a 8Gb flash ütötte ki a biztosítékot. Azt hogy? Ez csak tovább gyarapítja a gyanúmat, amit a post elején írtam. Én inkább egy kisebb ssd-t raknék bele, vagy legalább egy laptop hdd-t.

[ Szerkesztve ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#45) master90


master90
aktív tag

Nem is rossz kíváncsi vagyok mi lesz a folytatás valahol elkel kezdeni 4-ként!

ne csak nézz láss is

(#46) danih


danih
addikt

OMG.
Tegnap este 22 körül még 718.000 volt az összeg.
Ma reggel 5.40-kor már több, mint 1.900.000!
Ez nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#47) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Úgy látszik érdekli az embereket. Hozzászólásokat olvasva, médialejátszóként már engem is jobban érdekel.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#48) capulet75 válasza Jander (#44) üzenetére


capulet75
addikt

Az AAA címek 80%-a csalódás, ennek okán nem nagyon bánom hogy nem a kóllofgyuti9-el jelenik meg. Szórakozásban meg simán jó egy worms vagy egy mariocart szintű ökörség. Nem mellesleg ha beindul rá a kereslet, portolnak rá cuccokat.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#49) h-yle


h-yle
addikt

Jaaa, hogy ez egy Kickstarter. Így már értem.

Az ötlet nem rossz, SW van rá, árban is jó (főleg, hogy széthackelhető), szóval hajrá.

Az új konzoloknak nem lesz (komoly) ellenfele, de 2. konzolnak, vagy elsőnek szegényebb háztartásokba látom értelmét.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#50) petya1992


petya1992
tag

Hát ez szerintem nagyon nem lessz az ujj konzolok ellenfele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.