Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#326) priti válasza euchi (#324) üzenetére


priti
addikt

Kicsiben fog csak tudni elindulni szerintem. Ha befektetés felöl közelítem meg pláne. A pénzemberek úgy gondolkodnak, hogy nem az a legjobb befektetés, ami a legtöbb profitot hozza, hanem az, ami a leggyorsabban megtérül. Mindent finanszíroz valaki és az a valaki így kondolkodik, nincsenek csodák. A történet modellje szerintem ugyanaz, mint a mozié volt annó. Adok egy minőségi szolgáltatást drágán, amit engem megkerülve másképpen nem érsz el. Ha eléred cseszhetem, gyönyörűen látszik a mozik sorvadása a házimozi terjedésével. Ez az egész felhőgépes elgondolás egy remek lehetőség a játékiparban lévő pénz centralizálására, ha belegondolsz bődületes pénzt vesznek ki belőle. Az AC, aki mondjuk VGA hűtőket árul is a játékiparból él valahol, na most ezeket a pénzeket ha sikerül centralizálni ez akkora üzlet lehet valakinek, mint az olaj. A hardver gyártók egymást fogják taposni, hogy ebbe belekerüljenek valahogy, de ehhez az kell, hogy olyan szolgáltatást adjanak, ami otthon nem elérhető.

Másképpen van viszont tálalva ez tény.
Így, mint egy új alternatíva ugyanannak a szarnak a futtatására, amit másképpen is elérhetsz, stabilabban, szabadabban... így szerintem nem versenyképes, csak akkor ha nem kerül többe, csak ha olcsó, úgy viszont szerintem nem éri meg befektetni, csak akkor hozna elég profitot ha nagyon széles réteget képes kiszolgálni ami hatalmas befektetést igényel, a bankárok erre csak fejcsóválással reagálnak, ergó nem lesz elég minőségi. Az oké hogy mobil eszközöknek lehet vele teljesítményt adni, érthető, de most ki fog csúcsjátékkal játszani drága pénzen egy pár colos kijelzőn? TV-t se néznek az amcsik mobilon, pedig már lehet egy ideje, de nem kell mégse, max akkor ha szinte ingyen van, nincs elég hasznossága, nem kerül bele a fogyasztói kosárba. Én szkeptikus vagyok, ha ebből az irányból közelítem a dolgot.

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.