Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) luna40 válasza Black_Raven (#4099) üzenetére


luna40
tag

Nem igazán értem ezeket a telepítés, illetve működés mizériákat ennél a telefonnál! Valakinek így valakinek úgy működik, vagy nem működik, pedig gondolom a hardver mindegyikben ua., nemúgy mint a samunál, itt csak a RAM és a ROM eltérés van. Ja, és a színe! Az enyém tökéletes, pedig frissítéskor nem volt full wipe. 12/256 GB és ződ! :DD Ez lehet az etalon?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#4102) Black_Raven válasza luna40 (#4101) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom kié lehet az etalon. Én néha megrökönyödve olvasom a rengeteg hibát amit a készülék produkál. Egyet tudok, az enyém tökéletes, teljesen elégedett vagyok vele. Nálam a material probléma sincs, gondolom azért mert minden xart nem kapcsolok be. Bár végig gyári EU rom van rajta, semmi mók, egyedül az Updatert használom. Amúgy zöld 8+5/128gb. Szerencsére ami apró hibát észleltem, a 2 frissités javitotta. 12-re váltás után nem volt FR, pedig eddig mindig csináltam, de most se időm se kedvem nem volt mindent legyalulni. Szóval már ketten vagyunk. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4103) Dan-szan válasza Black_Raven (#4102) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Csatlakozom, nálunk sem jelentkezett ( kopp-kopp) semmilyen probléma.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#4104) joco1977


joco1977
tag

Nálam sincs semmi gond, tökéletesen frissült c20-ra. A készülék zöld 12GB/256GB verzió az Alzáról. Szeretem ezt a készüléket. :)

(#4105) saca23


saca23
aktív tag

Nàlam sincs java rèszt problèma egy kèt kisebb hülyeségtől eltekintve.
Valamièrt nincs VoLTE ikon , a dupla koppos èbresztès elèggè hektikusan működik , a Bluetooth problèmàm úgy nèzem elmult. Telekomos 8/18-as az enyèm. Az àltalànos rendszer sebesség szuper az akkumulátor idő is , nem lesz ez rossz szerintem sem.

(#4106) zizidor


zizidor
senior tag

Csak hogy még egy kicsit cifrább legyen a dolog: Megjött a frissítés. Na, gondoltam, ezután legalább megszűnik az EU/Global kavarodás. De nem, a KB2005 frissítés után is KB2003-nak vallja magát a mobil.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4107) rodman73 válasza trance89 (#4088) üzenetére


rodman73
aktív tag

Köszi! ;) Azt merre találom amúgy? Kerestem most, de azt hiszem túl fáradt vagyok már ehhez. :D

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#4108) Rico33


Rico33
aktív tag

8/128, minden hibátlan és ZÖLD...sztem ez a kulcspont :D

(#4109) hezzo


hezzo
tag

Hogy én is gyarapítsam a pozitív tapasztalatokat: hibátlan minden, 12-esre váltás után nem volt gyalulás, csak használtam. Tegnap felment egy 1 gb-os frissítés, azóta sincs semmi gond.
Ja, és 8/128, de EZÜST :)

(#4110) sirgeoff


sirgeoff
tag

Félig off:
Tegnap megérkezett a párom Nord-jára is az OOS12. Felraktam, minden szép és jó. Yettel hálózaton van 5G és VoLTE is. Akkor nekünk miért nem sikerült ugyanezt megugrani???
Áhhh... :O

On:
12/256, de az hagyján. ZÖLD! :DD

(#4111) g0dl


g0dl
addikt

Nekem oxygenos 11.0.13.13.KB05BA -ra még mindig azt mondja, hogy a legfrissebb van fent.

KB2003 készülék 8/128

(#4112) trance89 válasza g0dl (#4111) üzenetére


trance89
őstag

Nemhogy örülnél :)

(#4113) K82 válasza sirgeoff (#4110) üzenetére


K82
őstag

Áruló, kéket kellett volna venned! :DDD

(mondjuk az enyém is zöld...)

Pixel / OnePlus Pad

(#4114) cd334 válasza K82 (#4113) üzenetére


cd334
tag

Nem akarok beleszólni, de neked milyen színű? :DD :DDD :))

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#4116) ANDROID??? válasza K82 (#4113) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kék is van? :U

(#4117) K82 válasza ANDROID??? (#4116) üzenetére


K82
őstag

Van egy játék amiben a két szembenálló fél színe kék és zöld. Nyilván nekünk kék színben lenne ideális, de egyébként tökmindegy a teló színe, csak a személyes ismeretség miatt akartam szívni egy kicsit a vérét. :DDD

Pixel / OnePlus Pad

(#4118) sirgeoff válasza K82 (#4117) üzenetére


sirgeoff
tag

Vettem az adást! :D

(#4119) hard74


hard74
senior tag

Akinél a C20-as frissítéssel visszatért a helyi frissítés(valszeg náluk végig a KB2003 eu-s szoftver volt fent),meg tudnáj nézni hogy mit ír a build számuk?
Beállítások-Információ az eszközről-Verzió

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4120) ruszi_tomi válasza hard74 (#4119) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Oneplus 8T 8/256

(#4121) sirgeoff


sirgeoff
tag

Nálam is KB2003_11_C.20 a build szám.

(#4122) hard74 válasza ruszi_tomi (#4120) üzenetére


hard74
senior tag

Köszi mindkettőtöknek.
Itt ezek szerint nincs különbség az Eu-s, és NA verzió között.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4123) zizidor


zizidor
senior tag

Az eltérést valószínűleg csak egy teljes rom frissítés oldaná meg, nem egy inkrementális.
Vagy egy Android 11 rollback, és úgy a frissítés.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4124) hard74 válasza zizidor (#4123) üzenetére


hard74
senior tag

Nagyon úgy tűnik, hogy egy rollback lesz a megoldás, arra viszont nincs ingerem, mert teljesen stabilan, jól működik a teló ettől a frissítési betegségtől függetlenül.
Még azt vettem észre, hogy nálam a "Szoftverfrissítes" app a letiltott alkalmazások közt szerepel, és nem is hagyja magát felodani, bármit csinálok ott marad tiltva,pedig én biztosan nem tiltottam.
Nálad is tiltva van?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4125) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok!
Most az utóbbi "pár" hozzászólást annyira nem követtem, utána meg csak beleolvastam.
Nekem az Android 12 frissítés úgy lett megoldva véletlenül, hogy az indiai verziót töltöttem le az updaterrel és azt telepítettem helyi fájlból. Utána viszont sehogy nem tudtam visszaállni EU-ra. Pedig sokat próbálkoztam, több builddal is. Aztán hagytam, kicsit bele is törődtem, hogy ez így marad. De most volt egy frissítés, aztán kicsit változott a helyzet, a képen van a build szám. Most akkor magától áttért EU-ra. Vagy ez ugyanúgy az indiai verzió? Köszönöm előre is az infót! :R

Értem a csíziót.

(#4126) Nuada herceg válasza Nuada herceg (#4125) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Kifutottam a módosítási időből.
Mondjuk így jobban megnézve, maradt az indiai régió. Kebab vagyok. :DDD

Értem a csíziót.

(#4127) Black_Raven válasza Nuada herceg (#4126) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Hol vetted ezt a 8T-t? Csináltam én is egy képet.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4128) Bence_


Bence_
tag

Ez egy Telekomos zöld ;), felraktam, hogy készítsek képet, kebab :D

(#4129) hard74


hard74
senior tag

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4130) MadKet


MadKet
tag

Sziasztok,

Látom a frissítés utáni eszmecsere megy egy ideje :) Nálam is nagyrészt jól működik a teló, sőt a legnagyobb meglepetés ahogy azt már mások is írták, hogy a melegedés problémák megszűntek, ami régen nagyon idegesítő volt és 2 pár perc után jelentkezett.

Viszont az nfc-s fizetés nálam nem megy azóta. Előtte több kártyával is ment, Rai pay meg Google pay is például. Erre van valami megoldás? Próbáltam itt visszakeresni de nem találtam semmit.

(#4131) Black_Raven válasza MadKet (#4130) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! 12re váltás után, újra kellett telepiteni a banki appomat+ G.Pay-t is. Azóta újra kifogástalan.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4132) MadKet válasza Black_Raven (#4131) üzenetére


MadKet
tag

Köszi, ezt nem próbáltam, már nyomom is aztán jöhet a teszt :)

(#4133) krics válasza Black_Raven (#4131) üzenetére


krics
tag

Nálam is ez oldotta meg: Uninstall/reinstall.

(#4134) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Köszi szépen, hogy megnéztétek, hogy nálatok mit ír.
Az én telóm is Telekomos és zöld színű. Bár utóbbi paraméter lehet irreleváns az adott kérdéssel kapcsolatban. :D

És ezekszerint először Ti nem is az indiai frissítést raktátok fel rá, mint én, hanem végig amit az EU-ra ajánlott, de aztán valahol mégis találkoztunk. :DDD :B

Értem a csíziót.

(#4135) zizidor válasza hard74 (#4124) üzenetére


zizidor
senior tag

Bocs, nem voltam gépközelben. Nálam nincs letiltva a Rendszerfrissítés app, simán használható és az engedély is megmaradt, hogy hozzáférjen a fájlokhoz.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4136) zizidor válasza Nuada herceg (#4134) üzenetére


zizidor
senior tag

"Ti nem is az indiai frissítést raktátok fel rá, mint én, hanem végig amit az EU-ra ajánlott"

Én a Global-t, de visszafrissült EU-ra, aztán lett belőle egy hibrid.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4137) saca23


saca23
aktív tag

Ma reggel nekem is megjött a májusi biztonsági , telekomos telo . Úgy tűnik megoldódott a dupla koppos èbresztès hiba, összességében ez màr hívaható termèktàmogatásnak, ami ebben a kategóriában elvárható,csak maradjon is így😂.

(#4138) Moni0822


Moni0822
újonc

Sziasztok!

Sikeresen vásároltam egy 8T-t. Egyetlen dologra nem jöttem még rá és ebben kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudom a klónozott viber alkalmazás értesítéseit küldeni az órára (samsung active2, watch 3)?
Van esetleg valamilyen program hozzá? Sajnos nem jelenik meg a dual viber az értesítések engedélyezése között.

köszi,

(#4139) zizidor válasza Moni0822 (#4138) üzenetére


zizidor
senior tag

Esélyes, hogy sehogy. A klónozott appok a OnePlus saját alkalmazásában sem jelennek meg.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4140) eFeMeR74 válasza Moni0822 (#4138) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

[link]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4141) eFeMeR74 válasza zizidor (#4139) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Addig nem is míg be nem kapcsolod😁
Beáll,segédeszközök,Párhuzamos alkalmazások. A viber,insta,face, whatssap,messenger támogatott.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4142) Moni0822 válasza eFeMeR74 (#4141) üzenetére


Moni0822
újonc

a párhuzamos alkalmazás működik. az órára nem tudom egyszerre a kettőt elküldeni

(#4143) eFeMeR74 válasza Moni0822 (#4142) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Ja.
Szerintem azt az órád appjában kéne megnézni illetve beállítani, hogy melyik alkalmazásoknak az értesítéseit jelenitse meg. Természetesen miután párositottad a teloval. Melyik appot használod a telon az órához?
Az.értesítés.beállításnál látja a klon appot?

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4144) zizidor válasza eFeMeR74 (#4141) üzenetére


zizidor
senior tag

"Addig nem is míg be nem kapcsolod😁"

Rá nem jöttem volna magamtól. :D
Régóta be van állítva a klónozott app, használom is, de a OnePlus Health-ben nem jelenik meg, csak a sima, nem klónozott, így aztán bekapcsolni sem lehet az értesítések átküldését.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4145) eFeMeR74 válasza zizidor (#4144) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Oké Oké.😁
Az alkalmazásoknál a munkahelyi alk. jelennek meg a klonozott alkalmazások és ott tudod megadni neki az engedélyeket és értesítéseket.
A személyesnél pedig mindig az alap app lesz.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4146) zizidor válasza eFeMeR74 (#4145) üzenetére


zizidor
senior tag

Nem erről van szó, hanem az órára átküldésről.
Mindegy, hagyjuk, én már megszoktam így.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4147) hard74 válasza zizidor (#4135) üzenetére


hard74
senior tag

Végülis akárhogy próbáltam nem tudtam elkerülni a downgrade-et at Eu-s 11-es droidra.Innen viszont nem jött OTA a 12-es droid, így Oxigen Updater-rel lehúztam a C20-at, így visszaállt a világ rendje,minden hibátlanul működik.
Igaz egyenlőre másodteló lett a 8T(egy Asus Zenfone 8-al barátkozom leginkább a méret miatt a nyárra), így nem fájt annyira a full reset.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4148) g0dl válasza hard74 (#4147) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem se jön 11-re OTA, de nem tudom mi lehet az oka. A hozzászólásokból azt látom, hogy nem kell erőltetni.

(#4149) saca23 válasza g0dl (#4148) üzenetére


saca23
aktív tag

A màjusi biztonsági frissítés elèggè rendbe tette a dolgokat szerencsére , gyakorlatilag hibàtlanul működik rajta minden , gyors ,aksiba is jó lett szerintem , ès melegedès miatti hülyeség is a múltè ami ugye az android 11 alatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#4150) bozont


bozont
veterán

Otán egyelőre még mindig semmi. Amúgy a fotós, videós képességeket összehasonlította már valaki? Van változás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.