Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomKiss


TomKiss
tag

Az biztos, hogy jó nagy a hiba, mert a 3Metro, 3-as, a 42-es, az 52-es és a 62A villamosok sem közlekednek azon a szakaszon (egész Dél-Pesten gondok vannak az áramellátással).

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Még mindig adott a probléma?

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Met


Met
nagyúr

Neten nem találtam semmit róla :N
Majd este kiderül, ha otthon villog az óra akkor nálunk is volt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) NoMagix válasza Met (#3) üzenetére


NoMagix
addikt

Reggel 8 óra után néhány perccel, kb. 15-20 perc szünet volt itt az Üllő út 320 magasságában is.

Met: (bocs, nem neked szántam)

[ Szerkesztve ]

(#5) Met válasza NoMagix (#4) üzenetére


Met
nagyúr

A 08:05-ös 42-essel mentem, akkor még volt áram ott.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) creation válasza Met (#5) üzenetére


creation
senior tag

Akkor az PowerBank-ról ment :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#7) NoMagix válasza creation (#6) üzenetére


NoMagix
addikt

fel volt villanyozódva :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Met


Met
nagyúr

Lehet napelemes prototípus volt :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9) daenerys


daenerys
tag

Érden és az ELTE-n is hetek óta rendszeres, váratlan áramkimaradások vannak. A kulcsszó: rezsicsökkentés. Nem fér bele a szolgáltatóknak állítólag, hogy karbantartsanak.

Úgy mellesleg ha főztök gázzal, akkor ott is feltűnhet a silány minőségű szolgáltatás. Alig gyullad meg a tűz, nehezen marad meg, lassabban sül az étel.

Most pedig, hogy minimális politikai célzással megmondtam a tutit, a csokrokat lehet küldeni az öltözőmbe :D

(#10) Met


Met
nagyúr

Nem volt áramszünet.

daenerys Úgy mellesleg ha főztök gázzal, akkor ott is feltűnhet a silány minőségű szolgáltatás. Alig gyullad meg a tűz, nehezen marad meg, lassabban sül az étel.
Tél van, pedig nem hígítják a gázt, azért forr fel lassabban a víz mert hidegebb a víz a falban, hát persze :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) banhammer válasza Met (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Ez a hon szeretett kormanyunk uj rezsicsokkentesi strategiaja az utemezett aramkimaradas.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) daenerys válasza Met (#10) üzenetére


daenerys
tag

Ki mondta, hogy csak télen tapasztalom ezt? Rajtad kívül.

(#13) Met válasza daenerys (#12) üzenetére


Met
nagyúr

Én tapasztaltam így pár éve, nyáron jó erős láng volt, szép kék.
Télen tiszta sárga volt a láng és alig melegített.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14) daenerys válasza Met (#13) üzenetére


daenerys
tag

Aha, ertem, akkor pontositom magamat: sajnos itt ez nem ujkeletu gond. Nalunk telen-nyaron rossz kb 2 eve a gaz - regebben csak hetvegente volt alacsonyabb a nyomas, mert mindenki akkor sutott-fozott a panelban, de jo ideje mar ilyen kulonbseg sincs. Nyar ota sutok rendszeresen zsemlet meg kisebb kenyereket, es egy agyrem az egesz. A suto maxon sem hozza a 160 fokot sem, pedig nincs baja a keszuleknek. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.