Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) janos666 válasza Kolondrum (#24) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ehhez mit szólsz?
Hazahoztam az 5800-at, és kb. 1 hétig használtam másra, mint telefonálásra, vagy SMS írásra. De ennek nagyját az tette ki, hogy átütöttem a t-mobilos PC-t retailra, feltoltam az új firmware-t, és végigtúrtam, majd telepítettem egy rakás S60V5 programot, aztán mikor unatkoztam elővettem, és tapiztam kicsit.
Utána csak telefon, SMS, és buszozás közben zenehallgatás. Igazából semmi olyan nincs benne, amivel el tudnám ütni az időt, ha nincs jobb dolgom, és jobb cucc kéznél. Sőt, legtöbben jobb szeretnek beszélgetni, mint SMS-ezni, úgyhogy a fektetett billentyűzet is arra jó, hogy ha írok egy SMS-t, akkor visszahívnak (és újra végigbeszéljük azt is indulásképp, amit már leírtam, mert valószínűleg el se olvasta -> tehát inkább én hívom fel, ne tűnjön úgy, hogy a számlámon akarok spórolni, mikor zajos helyen inkább gépelni akarok, mintsem a telefonba kiabálni más emberek közt, túlkiabálva őket...)
Nemrég kijött egy új firmware, és közben lett rom-főző kukta, úgyhogy csináltam magamnak egy saját firmware-t, csak hogy babráljak már végre valamit rajta.
Ja, és heti ~20 percet netezek rajta néha előadások közti szünetben, ha amúgy is járni akarok egyet (és elmegyek addig, ahol van wifi, szóval ez inkább csak olyan monda csinált cél, hogy megnézem az emailjeim is).

Illetve ott vannak még olyasmi extra lehetőségek, amik könnyítenének az életen, csak basznak működni, mint pl. a SymNAS, mert az istennek nem tudom belőni a jogosultságait úgy, hogy az otthoni hálózatom gépei is hozzáférjenek (amik administrative sharing-ot használnak windows admin-account jogokkal, hogy bármihez hozzáférjek a hálózati gépeken, elvégre otthon vagyok - és lusta egyesével megosztani mappákat az összes meghajtó gyökere helyett...)

De te pl. mire használod még érdemben a telefont telefonálás mellett a mindennapokban?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.