Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) FPéter válasza KISDOBOS65 (#249) üzenetére


FPéter
aktív tag

Igaz en meg csak egyszer rendeltem toluk, de az en, es szamos mas vasarlojuk szerint egy hazug, csalo banda (marmint a Xiaomishop.hu, ami a Facebookon mar Xshop, mivel letiltottak oket vedjegybitorlas miatt). A rendelesem konkretan sosem erkezett meg. Kovetkezo Xiaomi termeket nem toluk rendeltem, es legkozelebb se toluk fogom.

Udvozlettel: FPETER :))

[ Szerkesztve ]

(#252) szoto válasza KISDOBOS65 (#249) üzenetére


szoto
csendes tag

Nyugodtan rendelj tőlük, a Te dolgod..
Csak olyat vegyél ami raktáron van, mert különben úgy jársz mint itt mindenki.

Nem mondom , hogy hazug csaló banda, az azért elég erős kijelentés lenne, de ha azt írják, hogy átlagosan 2 nap a szállítás, akkor az ne legyen 3 hét. Gyakorlatilag félrevezetik az embert, úgy írják le, hogy Te joggal hiszed, hogy az időben megérkezik, tehát kvázi átvernek. ( hazudnak :) )

Nem lenne így jobb:
A termék jelenleg nincs raktáron, beszerzése átlagosan 2 nap. ( jöhet az a k. info gomb)
Amennyiben EU raktárunkból is elfogyott,( mert képtelenek vagyunk egy olyan webáruházat összehozni ami lekéri a kinti raktárkészletet) úgy azt jelezzük, a várható szállítási idővel együtt.
Kérem előreutalást, bankkártyás fizetést, csak a visszaigazolást követően tegye meg.
Köszönettel: XY

Előre utaltam, soha senkivel nem volt gondom eddig, egy k. email-t nem kaptam, hogy figyu nem 2 nap lesz, hanem több mert kintről rendeljük, kéred így is? amennyiben nem visszautaljuk a vételárat.

Nem lenne gondom velük, ha korrektül tájékoztatnak.

:))

(#253) FPéter


FPéter
aktív tag

Hamarosan johetnek azok, akiknek karacsonyra igertek valamit, aztan valahogy nem erkezett meg :)

(#254) szoto válasza FPéter (#253) üzenetére


szoto
csendes tag

Ma megkaptam végre..

(#255) *Mukeey* válasza FPéter (#253) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az mekkora szívás lenne....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#256) Vasshammer


Vasshammer
tag

Asszony 1,5 éve vett tőlük egy Redmi 3S pro-t. Megrendelte, elutalta, majd várt... várt...várt..(x30)
Aztán többször telefonáltak neki, hogy nyugalom, jön az, érkezik, lesz telefon.

Végén "happy" end, mert bicsi-bocsi néven Redmi 4 pro-t küldtek, korrekt kis készülék. De nem ajánlom, a tortúra miatt.

Üdv, VH

(#257) janoskiss


janoskiss
csendes tag

Sideinfo: magának a Xiaomi-nak a hivatalos support-ja se jobb egy fokkal sem: problémám akadt a kütyüvel és a publikusan elérhetőnél valamivel mélyebb infóra lett volna szükségem, de három körben (Amantól, Salonitól majd végül Kuldeeptől) olyan üres sablonválaszokat (szakzsargonban canned response-okat) kaptam, amivel tényleg a s*ggemet törölhetem ki.
Bejött a rossz érzésem, olcsó kínai húsnak híg a leve történet tipikusan az egész Xiaomi
Soha többet :(((

(#258) *Mukeey* válasza janoskiss (#257) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem megy nekik ez a hivatalos forgalmazás dolog. És mindenki háborog, hogy egy Samu vagy Huawei vagy akármi miért ilyen drága. Ezért. Ott van support, üzlet, ahol megveheted, utána is foglalkoznak veled majd 2 évig. Xiaomit tényleg csak úgy szabad venni, ha nem érdekel, hogy ha elromlik.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#259) szoto válasza janoskiss (#257) üzenetére


szoto
csendes tag

Szerintem ha publikusnál mélyebb infóra van szükséged, és nem kapsz rá választ, akkor keress megfelelő fórumokban. Nem hiszem, hogy ha felveszed akár a Samsung-al, akár az Apple-el a kapcsolatot, hogy adjanak ki nem publikus infókat, segítenének.

Mikor megjelent az MI MIX 2, megvettem, nem vártam meg a global verziót, most mégis az van rajta.
Segítettek, feloldották a bootloadert így fel tudtam tenni. Erről is minden információ fellelhető.

(#260) szoto válasza *Mukeey* (#258) üzenetére


szoto
csendes tag

Az a gond, hogy jelenleg legtöbben megveszik Kínából, mert neki az úgy olcsó, ha valami gond van, akkor meg nem tud kihez fordulni.
Meg kell venni magyarországi forgalmazótól, ha gond van vissza lehet küldeni, ő pedig elintézi a szükséges lépéseket. Ez így működik mindenhol.
Megveszel egy Samu telefont egy webáruházból, akkor ő adja a garit is rá. Ha gond van visszaküldöd és meg kell, hogy oldja.
Ez nem hiszem, hogy a Xiaomi bűne lenne.

Támogatásról, csak annyit, hogy minden telefonjukhoz, nem csak a fél évnél fiatalabbra, mint a Samu) küld folyamatos frissítéseket.
Megjelent a MIUI 10, megkapta a legtöbb telefonjuk a frissítést.
Ilyen szinten én nagyon elégedett vagyok velük.

(#261) *Mukeey* válasza szoto (#260) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A Miui2 óta használom a rendszerüket, mondhatom, eléggé képben vagyok velük. Rengeteg kütyüm van tőlük, viszont telóm már nincs és nem is lesz darabog. Az, hogy a BL-t egy hónap után nyithatod az egy botrány. A jó kis MiPad4 megmarad filmezni, viszont más egyenlőre nem lesz.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#262) Chaser válasza *Mukeey* (#258) üzenetére


Chaser
titán

ez azért nem igaz, már régen lehet itthon kapni hivatalos forgalmazóktól xiaomi tlefonokat -persze nem mindet -, nemrég megnyílt a hivatalos xiaomi bolt is - az mondjuk vicces volt -, de vannak
forgalmazók fentin kívül pl edigi, aqua - és a wayteq szervizel/t ha minden igaz -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#263) *Mukeey* válasza Chaser (#262) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Most itt a kínából rendelt készülékekre gondoltam. Meg a Xiaomishop hol gariztat, ha valami hiba van??

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#264) Chaser válasza *Mukeey* (#263) üzenetére


Chaser
titán

"Ott van support, üzlet, ahol megveheted, utána is foglalkoznak veled majd 2 évig. Xiaomit tényleg csak úgy szabad venni, ha nem érdekel, hogy ha elromlik."
bármit amit kinnről veszel úgy érdemes venni ha esetleg baj van baj lesz ( : de te azt mondtad xy mögött van support, xiaomi mögött nincs, nos van, hivatalos forgalmazók is, már maga a xiaomi is ősztől, ennyi erővel samut is lhet venni ebyről, ami nem lesz garis a samunál

xiaomishopot ajánlottam én? ( :
arról szól a topik mekkora egy mocskos banda, egyebek mellett xiaomihoz sincs semmi közük...csak szeretnék
mistore a hivatalos, nemrég nyílt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#265) *Mukeey* válasza Chaser (#264) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A bécsi shopba szoktam vásárolni, ha kell valami.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#266) kokokka


kokokka
őstag

Nem tudom, lehet hogy én vagyok a kivétel, de én bizony megvagyok elégedve velük! Közvetlenül karácsony előtt rendeltem a telefont és még az utolsó munkanapon (két nap múlva) át is vehettem a futártól! Gyári új csomagolás, hibátlan telefon és bazi gyors szállítás! Én ezt kaptam Tőlük, úgyhogy nekem bejött az oldal!

(#267) Silent77 válasza kokokka (#266) üzenetére


Silent77
veterán

Kivételek mindig vannak, ettől még nem lesz megbízható az oldal. :N
Ha őszinte akarok lenni, nem is értem aki onnan vásárol, hisz van más oldal olcsóbban.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#268) cufa


cufa
csendes tag

sziasztok, én 1-2 hete innen rendeltem..előre utaltam és meg is jött a ketyere (hőmérséklet szenzorok). Eddig nem akadt gondom. üdv mindenkinek

(#269) *Mukeey* válasza cufa (#268) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pont az ilyenekkel, mint TE van itt a gond.
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#270) BarcaVi


BarcaVi
csendes tag

Sziasztok,

karácsonyra rendeltem tőlük egy MI A2 telefont. Sajnos nem olvastam a fórumot előtte úgyhogy még az árát is elutaltam. Jajjj!! :F Pénz elment, porforma számla megjött e-mailben aztán semmi. Karácsonyra rendeltem a telefont december elején, két hét után azért már rajuk írtam, hogy mi a helyzet. Jött a szokásos hitegetés, hogy nyugodjak meg vámolják, karácsonyra meglesz. Nem bíztam bennük, úgyhogy 19-én megrendeltem az Esutockról is, hogy legfeljebb visszaküldöm az egyiket. Másnap hív a futár, hogy itt a csomag... az Eustocktól (nekik jár az 5-ös). Xiamishoptól semmi, írtam nekik megint, válasz: nyugi megjön a telefon. És lám, jön az SMS, pénteken, 21-én megjött a csomag. MI A2 helyett egy MI A2 Lite volt benne, a doboz nem volt rendesen becsomagolva celofánba, mint a másik teló. Számla, garancialevél sehol... Szerencsére a családban el tudtam passzolni. Vélemény megírva a Xiaomshopnak, gondolom leszarják, de remélem legalább az árkülönbözetet visszakapom. :((

(#271) botond2225 válasza BarcaVi (#270) üzenetére


botond2225
csendes tag

Mit írtál nekik és ők mit válaszoltak?

(#272) botond2225 válasza Silent77 (#267) üzenetére


botond2225
csendes tag

Tudsz példát hozni linkkel?
(Egész biztos, hogy találsz, de azért kíváncsi vagyok.)

(#273) FPéter válasza botond2225 (#272) üzenetére


FPéter
aktív tag

http://xiaomishop.hu/mi-telefonok/mi-a2-lite 57990
https://xiaomi.hu/termek/xiaomi-mi-a2-lite/ 54900

(#274) kokokka válasza Silent77 (#267) üzenetére


kokokka
őstag

Lehet, de most, karácsony előtt itt volt a legolcsóbb. Hidd el, körülnéztem. Én sem vagyok a saját pénztárcám ellensége....

(#275) botond2225 válasza FPéter (#273) üzenetére


botond2225
csendes tag

Telefonok közül szerintem ez az egy olcsóbb valóban, bár a 64gb már olcsóbb.

(#276) Silent77 válasza botond2225 (#272) üzenetére


Silent77
veterán

Persze, hogy tudnék.
Szerintem neked is menni fog, próbáld meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#277) FPéter válasza botond2225 (#275) üzenetére


FPéter
aktív tag

Igazabol ha olcsobb lenne, se rendelnek onnan (toletek?). Van penzem, nem az 5% sporolas a cel, hanem az, hogy idoben megkapjam a rendelesemet. Ezt a Xiaomishop.hu nem igazan tudja teljesiteni. Ez a kulso raktaras - eloreutalasos - kulfoldi cegek mogott bujkalos, szemedbe hazudozos kretenkedes olyasmi, amit maganak jot akaro vasarlo semmilyen kedvezmenyert cserebe nem tamogat.

[ Szerkesztve ]

(#278) botond2225 válasza FPéter (#277) üzenetére


botond2225
csendes tag

Nekem valahogy a topikot olvasva úgy jön le, hogy aki pozitív hozzászólást ír, az biztos hazudik, bérkommentelő, stb.,
egyéb reakció nem történik.

Ha jön egy negatív tapasztalat valaki részéről, egyből rákapnak itt páran és elkezdik osztogatni, hogy ez az, végre, megint egy negatív.

(#279) *Mukeey* válasza botond2225 (#278) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tényleg? Nekünk meg az jön le, hogy régi, megbízhazó regek csak lehúzzák, az ilyen újonc pár hsz-os tagok(bérkommentelők) meg védik a céget. Sokszor ki lett már vesézve, hogy ez egy nagy gond...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#280) FPéter válasza botond2225 (#278) üzenetére


FPéter
aktív tag

Sajat tapasztalatbol tudom, hogy a Xiaomishop egy hazug, csalo tarsasag. Ajanlani nem fogom oket, drukkolni foleg nem fogok nekik. Mit szeretnel, hogy egy pozitiv tapasztalatot olvasva elkezdjek ujjongani, hogy vegre? Foleg ugy, hogy elozoleg raszabaditottak a forumra nehany berkommentelot? Akik kozul legalabb egy volt olyan amator (domigery), aki sajat nevvel regisztralt, es valoban nekik dolgozik?

Na ne nevettess :)

Mas: Voltam a hivatalos Xiaomi szervizben belsot venni a rollerhez. Ott mondtak, hogy napi szinten kiabalnak veluk Xiaomishop karosultak telefonon, mert azt hiszik, hogy ugyanaz a ceg. Szoval a helyzet, ugy tunik, azota is valtozatlan.

(#281) *Mukeey* válasza FPéter (#280) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az milyen franko lehet nekik :)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#282) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Bazz.
Eddig nem olvastam ezt a totyikot...

Most adtam le 2 hete a telóm személyesen gariba náluk. Redmi 4X.
Hívás után nem ébredt fel a képernyő, nem tudtam lerakni a hívást, zárt képernyőt nem lehetett oldani, csak a kikapcs ujraindul repülő menü jött fel.
Természetesen ezt úgy csinálta, hogy tök random módon, hol jó volt, hol nem. De egy nap sokszor, és mindig újra kellett indítani a telót.
Gyári beállítások vissza megvolt. Egy google fiók beállítása, meg egy viber telepítés, és ugyanazt produkálta.

Ez volt a hiba.

Én úgy mentem oda, hogy abszolút profi hozzáállást feltételeztem. Tekintettel az ügyfélorientáltságra, és a problémamegoldásra való törekvésre. Már két telót vettem tőlük, cégesre, további 3-at terveztem idén.
Nyilván a rendkívül frappáns weblapjuk szövegből indultam ki. Engem azzal meg tudtak venni.

Ezzel szemben abszolút nem éreztem, hogy a problémám megoldásán lenne a hangsúly, A telefonra vigyáztam, munkaeszköz. Tökéletes, karcmentes gyári állapot.
Nyilván kapásból a hibát nem produkálta, mert míért is tenné. :)
De a tény, hogy Egerből odabumliztam, talán jelzi, hogy valami csak nem gömbölyű a telefonnal csak feltételezi hogy szenvedek.... Gondoltam én.
Aztán jött a lesújtó kérdés, főzött romot raktam -e rá.
Na itt elpattant a húr. :)
Ha igen, akkor míért kérdezi? Bizonyítsa be, hajtson a sunyiba el. Nem lehet, tudom és kész.
Ha meg nem, azt hogyan tudom én bizonyítani? Loll.
Szóval itt felszívtam magam, mert pont azért vettem ezt a telót, mert nem kell főzni. Elegem volt már a romok keresgéléséből, az unlockolásból stb. És tényleg, alapvetően minden fasza volt a telóval 11 hónapon át.
Mondtam, hogy engem az sem érdekel, ha valaki befogja a szervizesek közül. Csak ne legyen összetörve.
1 nap se kell hozzá, és minden világos lesz. Mi volt a válasz? Has már valaki belakja a telefont, ott bármi okozhat problémát, illetve egy szervizes sem kötelezhető arra hogy a telefonnal üzemszerűen teszteljen.
Van rá tesztprogram, ha az lefut, akkor a telefon rendben van. De azért átvették.

Na. Ez volt 01-24-én. Lassan eltelt 2 hét, szerintem pénteken benézek hozzájuk, hogy érezzék a törődést. És titkon remélem, hátha meglepnek valami jó hírrel. :)

[ Szerkesztve ]

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#283) *Mukeey* válasza Csorosz (#282) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pfff.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.