Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Szia

Újpesten vagyok IphonePont - 06702612034
1046 Fóti Út 113

Szívesen ránézek a gépre.

Üdv. Zsolt

(#2) Andrew1982


Andrew1982
csendes tag

Zona Computers! Újpest központban.

<<< +36203601181 >>> <<< kftstabil@gmail.com >>> <<<perfectgsm.hu>>>

(#3) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Üdv. Mi a hibajelenség?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#4) nyozo válasza st3v3np3t3r (#3) üzenetére


nyozo
aktív tag

Üdv! A hiba ami fent áll az, hogy játék közben indul újra, és újra indulás után "erőlködik", hogy betöltse a bios-t mindig újra indul, aztán kikapcsol és újbóli bekapcsolás után megint pár újraindítás után tud csak elindulni a gép, írja is a bios-nál, hogy hiba történt. Szintetikus tesztnél nem jön elő, se prime95, se aida64, se memtest(nem windows alól futtatva), sem furmark-nál, megpróbáltam azt is, hogy aida64-nek minden tesztjét elindítottam (RAM,HDD,CPU) plusz indítottam mellé egy furmark-ot, és még egy adobe premier pro-s videó renderelést is akkor se indult újra. Ramokat megpróbáltam egyesével minden slotot végig próbálva, BIOS elem csere, illetve BIOS frissítést is csináltam de hiába

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#5) Csupingo válasza nyozo (#4) üzenetére


Csupingo
veterán

Csak tipp, de érdemes lehet a win-ben a gyors rendszerindítást kikapcsolni és másik tápegységgel is kipróbálni a gépet. Sata kábeleket kihúzni, visszakötni, vga-t, memóriákat kivenni, visszarakni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#6) st3v3np3t3r válasza nyozo (#4) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Tipp:
HDD vagy SSD van a gépben?
Ha HDD, akkor valószínű,hogy kezd megdőgleni. Ha többszöri olvasási vagy írási kísérlet ellenére sem sikerül a művelet, a windows kékhalállal kifagy és újraindul. Ha a merevlemez meghibádosott, akkor az képes megfogni a biost bootoláskor. Ha csak bizonyos játéknál produkálja a hibát, oprendszer vagy tesztprogramok alatt nem, akkor lehet a játéknál kellene előbb keresgélni.
SSD esetén ha az adat hibás blokkokban van, akkor az is okozhat hasonló hibát.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7) icemad válasza nyozo (#4) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Én is tápegységre tippelek. Nem tudsz szerezni egy erősebbet pár napra? Csak teszteléshez.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.