Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nem tudom, hogy ez most jó e. 1 év mindig kevés szokott lenni, jó lenne némi grafikai tuning is a játék alá, csomó apróságot is beletehetnének.

Megyen!

(#2) v!ct0y válasza CptAdamica (#1) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez a játék már most kész van :) úgyse lesz benne semmi új.

(#3) snecy20 válasza CptAdamica (#1) üzenetére


snecy20
veterán

Egy nagyon komoly ráncfelvarrás elkellene már a grafikus motor alá, mert érzésre továbbra is az 5-6 évvel ezelőtti szinvonal.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Strezi, kerunk vmi infot!:D

Live-Die-Respawn

(#5) CptAdamica válasza oriic (#4) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ő egy belsős ember? :P

Megyen!

(#6) oriic válasza CptAdamica (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itteni user, Codemasters-nel dolgozik az F1 szerian.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) CptAdamica válasza oriic (#6) üzenetére


CptAdamica
veterán

:) Strezi infót kérünk!

Megyen!

(#8) hhenry válasza snecy20 (#3) üzenetére


hhenry
őstag

Hát ha nem is grafiak igaz az se ártana az ain lehetne finom hangolni

(#9) snecy20 válasza hhenry (#8) üzenetére


snecy20
veterán

Szimuláció, AI, grafika, törésmodell... kb. így teljes a lista fontossági sorrendben.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) hhenry válasza snecy20 (#9) üzenetére


hhenry
őstag

Jó lenne ha többhelyen sérülhetne az autó

(#11) CptAdamica válasza hhenry (#8) üzenetére


CptAdamica
veterán

AI fejlesztést én sem bánnám. Mindig mikor kezdem a gyors körömet, biztosan akkor jön ki valaki a box-ból és mászik be elém az első kanyarra, persze ilyenkor kuka az egész kör, vagy ha sikerül megelőzni és mondjuk lassabb vagyok nála, akkor végig a seggemben van és tol le a pályáról. Vagy csak simán versenyen kilöknek.

Megyen!

(#12) hhenry válasza CptAdamica (#11) üzenetére


hhenry
őstag

Én hiányolom pl,hogy bevetődjenek mellém vagy ők is gyakrabban hibázuanak

(#13) snecy20 válasza CptAdamica (#11) üzenetére


snecy20
veterán

Azt én is nehezményezem, hogy csak viszonylag kis százalékban előz tisztán az AI... ahogy fizikai kontakt van, a játékos már meg is szívta.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) hhenry válasza snecy20 (#13) üzenetére


hhenry
őstag

Sima kikerülés biztos,hogy nincs túl gyakran

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

VR support?

Life, Uh, Finds A Way

(#16) hhenry válasza hombre[EU] (#15) üzenetére


hhenry
őstag

Álmodunk max róla

(#17) G4ga


G4ga
őstag

Hmmm...
Van értelme ezeknek a sport játékoknak minden évben teljes jatekkent megjelennie?
Sokat játszók meg most is GTR 2, rFactort ahol ha épp úgy van kedvem lerantok egy friss idei “mod csomagot” és tolom az új autókkal.
Fifat se értem, minek adják ki minden évben. Van ezekben annyi új dolog, hogy megérje megvenni?
Nem egyszerűbb lenne csak egy frissitest kidobni évente? - persze nem, mert így több pénzt beszedhetnek. -

(#18) Đusty válasza snecy20 (#9) üzenetére


Đusty
addikt

Inkább azt oldanák meg, hogy billel lehessen normálisan vezetni és a fel és leváltás lehessen ugyanaz a gomb.

(#19) hhenry válasza Đusty (#18) üzenetére


hhenry
őstag

Miért is?

(#20) CptAdamica válasza Đusty (#18) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha már autós játék, akkor minimum egy kontroller. Fps-ezni sem kormánnyal mész.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#21) hhenry válasza CptAdamica (#20) üzenetére


hhenry
őstag

Egyébként kontrollerrel egész jól játszható,de 20 körül már lehet kapni aprón egész jó kormányokat

(#22) CptAdamica válasza hhenry (#21) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most egy Xbox One kontrollerrel nyomom, simán jó. Nekem a kormány már nem férne el. :P Régen pedig volt Momo-m, amikor még ligáztunk a jó kis rfactorral.

Megyen!

(#23) hhenry válasza CptAdamica (#22) üzenetére


hhenry
őstag

Hmm de jó is lenne ligázni én nagykn szeretnék milyen platformon vagy?

(#24) CptAdamica válasza hhenry (#23) üzenetére


CptAdamica
veterán

PC-n, én is szeretnék, de manapság már esélytelen számomra.

Megyen!

(#25) hhenry válasza CptAdamica (#24) üzenetére


hhenry
őstag

Hétvégénente összelehetne gyűlni szerintem :K

(#26) CptAdamica válasza hhenry (#25) üzenetére


CptAdamica
veterán

Meglehet próbálni, de nem állítom, hogy pro leszek. :D

Megyen!

(#27) Đusty válasza CptAdamica (#20) üzenetére


Đusty
addikt

De nem is géppuskával :)
Nekem telhesen jó lenne a bill. ha játszható lenne úgy mint az f1gp sorozat volt.

(#28) Di Natale válasza G4ga (#17) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Éppen ezért veszek két évente sport játékot. A következő nálam a 2020-as kerül terítékre. Kimi utolsó éve az Alfánál. Még pont láthatom karrier módban.

(#29) D.Va


D.Va
senior tag

Az 5-6 év az túlzás... A játék az EGO Engine 4-et használja, ami 3 éve az F1 2015-ben debütált, azóta ez van az F1-ek alatt, illetve a Dirt 4 alatt...
(gondolom a Dirt Rally 2 alatt is bár ezt nem tudom biztosan)

(#30) hhenry válasza D.Va (#29) üzenetére


hhenry
őstag

Erdemes lenne újítani

(#31) D.Va válasza hhenry (#30) üzenetére


D.Va
senior tag

Amúgy milyen finnyásak lettünk... Anno pedig a Grand Prix II-re is csorgott a nyálam hogy milyen jól néz ki... :DDD :U

(#32) shifty! válasza D.Va (#31) üzenetére


shifty!
senior tag

Persze, hogy finnyásak lettünk, hiszen anno, amikor vártunk 1-2-3 évet egy új játékra, olyan látványos volt a fejlődés minden tekintetben, hogy egy jobb darab évekig lekötötte az embert. Most évente jönnek ki a "csapból" a remasterek, érdemleges újítás nélkül. Csak azt nem vesszük észre, hogy nagyon kevés a fejlődési lehetőség már, bőven nem annyi mint régen :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#33) snecy20 válasza D.Va (#31) üzenetére


snecy20
veterán

Az akkori hardvereket illetően eléggé behatároltak voltak a lehetőségek, viszont manapság már nem kéne hogy törvényszerű legyen, hogy egy autós játék csak közepes grafikai szinvonalat tud felmutatni. :)
Amúgy nem is kell nagy dolgokra gondolni, ahogy kinéz pl. az Assetto Corsa, azzal én totál meg lennék elégedve az F1 sorozatnál is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#34) D.Va válasza snecy20 (#33) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát mindegy, most ez van. Szép szép, de nem álleejtős. Ma már nincs álleejtős grafika, még egy techdemo-nál sem már...
A Codemasters-nél meg akkor volt igazán látványos fejlődés utoljára mikor a CMR 2005 után kijött a Dirt 1 az EGO Engine 1.0-val...
Egyébként a Dirt 1-ben pl az aljnövényzet, főleg a fű olyan jól meg volt csinálva, azóta egyre randább szerintem. Bár a Dirl Rally 1-ben Wales-ben egész pofás. Ott néz ki a legjobban sztem az összes dirt küzül a legjobban a grafika, főleg nedves környezetben. Bár esőben az F1 is elég pofás.

[ Szerkesztve ]

(#35) .LnB válasza D.Va (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És Monaco-t mennyire nem bírta a gépem. :D Imádtam mindig is, és sose felejtem el azt a játéksorozatot.
Emlékszem már az F1GP3-ban is olyan időjárás modell volt, hogy beszarás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) CptAdamica válasza D.Va (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért ez nem igaz. Van epic grafika. Elég csak megnézni a Frostbite engine-t. Vagy egy BF5 Twisted Steel mapot, 2k ultrán, vagy az új RE2-őt. Szerintem az EGO motor olyan lehet, mint a COD motorja, nagyon régi és nincsenek valódi verzió ugrások, csak pofozgatások.

Megyen!

(#37) snecy20 válasza D.Va (#34) üzenetére


snecy20
veterán

Kiváncsi leszek lesz-e mostanában valami komolyabb fejlődés e-téren.

san01

Hogy a jó oldalát is nézzük, cserébe FHD-n egy 1060 6GB kártya teljesen elég a max. grafikához.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#38) .LnB válasza CptAdamica (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell annyira messzire menni. A Turn 10 Studios kezébe kell adni a jogokat. Azok csinálnának szórakoztató, és gyönyörű F1 játékokat. Aki meg szimulátorozni akar az kap F1 auókat az Assetto-ba. :D Ennyi. Csak ne legyen platform exkluzív a Turn10 játéka.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) hhenry válasza snecy20 (#37) üzenetére


hhenry
őstag

Az is megfelelő lenne(nekem)ha az ain fejlesztenének elég ha a grafikát 2-3 évente fejlesztik

(#40) D.Va válasza CptAdamica (#36) üzenetére


D.Va
senior tag

Jó van némi fejlődés és vannak szép játékok, de nagy áttörés nincs. ez a réjtrészing is használhatatlan, és még mindig nincs tökéletes élsimítási rendszer sem...

[link]
Számomra még mindig ez az utolsó igazi nagy durranás engine fejlődésben. Szinte hihetetlen mi mindent tudott már akkor a technika. Még ma is jönnek ki 10 év után olyan AAA játékok amik fasorban sincsenek ehhez képest... (most nem a Dirt/F1 szériára gondolok...)

(#41) hhenry


hhenry
őstag

Valaki van pc-n?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.