Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

furahóbortra FEL!

All→M8

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Tyűhh, jó dolog majdnem humán villámhárítónak lenni terepen... ;] True story.

(#3) callmeakos válasza Wictor (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

akkor lehet igaz az a mondás hogy áramot vezessek ne autót :DDD

All→M8

(#4) moha21


moha21
addikt

Én is szeretem a viharokat. Minél nagyobb én annál jobbat alszom. Kíváncsi vagyok, hogy miért van ez így. Utcán is imádom nézni ahogy ömlik a csatorna vagy közelbe becsap a villám.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) Wictor válasza callmeakos (#3) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát, inkább ne, egyikünk se... Bárányfelhőt látok, már menekülök... :D

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Én kiskoromban nagyon féltem a vihartól és még mindig van nyoma bennem. Na meg azt utálom hogy olyankor nem tudok gépezni mert kihúzom :DDD Bár talán kezdem megkedvelni mert tényleg nagyon jó látvány a villám meg a dörgés meg az literjével ömlő eső a csatornából.

[ Szerkesztve ]

(#7) csƵ


csƵ
őstag

Én meg nem szeretem. Sőt, kifejezetten utálom. 2x kellett megtennem több kilométeres távot gyalog a vihar kellős közepén. A második alkalommal pár méterrel mellénk csapott be a villám a földbe. Volt finom szaga.

A vihar monnyon le!

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Imádom, ahogy haragszanak az istenek, és vág az eső, villan, csattan, vagy durran a villám.

Volt egy ismerősöm, magnóra vette az égiháborút. Mikor hétágra sütött a Nap, rekkenő hőség volt, elindította a felvételt csutkára tekert hangerőn. Könyökölt az ablakban, és jól mulatott az arra járó emberek csodálkozásán. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nekem ez azért nem fétis, de valami lehet az égzengésben, mert én is szeretem nézni alkalomadtán.

Illetve azon (elviekben) kevés %-ba tartozom, aki már gömbvillámot is látott :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) nincsisbéla válasza csƵ (#7) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ezzel én is így vagyok! Kivéve, ha autóban nézem végig!

Egyszer kocsikáztam, Olaszországban délután 2-kor egy kihalt autópályán a vihar felé! Nem kicsit volt hangulatos! [aztán a leállósávban kellet rostokolnom 20percet, mert a ablaktörlő a leggyorsabb fokozatban sem vitte a "cuccot"]

Mentalita'

(#11) callmeakos válasza hoffman_ (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A gömbvillám valóban ritka. :K

All→M8

(#12) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Tavaly az egyik ilyen nagyobb éjszakai zivatarra felébredtem olyan éjjel 2-kor. Kiültem a teraszra és majd egy órát néztem a cikázó villámokat, hallgattam a dörgést, meg a csattanásokat, mikor mi volt. Olyan volt, mint egy "tűzijáték", 5 másodpercenként egy hatalmas villám. Remélem idén is lesz ilyen, és remélem éjszaka, akkor b*szott látványosak. Ha tehetném, és lenne rá anyagi is, simán lennék viharvadász :K .

(#13) David93Pecs


David93Pecs
tag

Nem vagy fent a "metnet,hu" v "idokep.hu" - n ?:)

(#14) mttssz


mttssz
senior tag

Én is szeretem a viharokat, érdekesek. Nappal. Éjszaka idegesítenek, mert rángatják az ablakon a redőnyt...

(#15) callmeakos válasza David93Pecs (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

de csak nem használom.... egy időben még toltam fel h milyen idő ven itt minálink :D

All→M8

(#16) David93Pecs válasza callmeakos (#15) üzenetére


David93Pecs
tag

Pedig jó az az oldal(metnet). :D
Tegnap is volt esemény(zivatar). :D

(#17) Yeffy


Yeffy
veterán

"Sajnos a tavaly év nagyon soványka volt..."

óó te szegény Noxikám, majd mindjárt nekiállak sajnálni, meg gyűjtést szervezek neked az Istenek között, hogy csapassanak már pár neked címzett exkluzív vihart... lehetőleg minél közelebb, hogy minél jobban élvezd... ;]

na jó, viccet félretéve valóban érdekes egy jelenség, és megfelelő távolságból/nem éjszaka felkelni rá szép is. van benne valami megfoghatatlan, ahogy elképzeled/olvasol róla, hogy mekkora energiák szabadulnak fel. kemény :)

okcső :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18) David93Pecs válasza Yeffy (#17) üzenetére


David93Pecs
tag

Ide is jöhet.

Egy sima zivatar jöhet éjjel is,avval nincs gond. De egy 65dBz-s Szupercella 6cm.es jegekkel már nem kéne,az maradjon távol. :D

(#19) Yeffy válasza David93Pecs (#18) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
egyetértek. a kb "hangrobbanásszerű" viharok valahogy nem a kedvencek :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#20) David93Pecs válasza Yeffy (#19) üzenetére


David93Pecs
tag

Tavaly vagy előtte már nem tudom pontosan,de itt volt olyan amikor h 50-100m -en csapkodtak a villámok,na olyat többet nem akarok.... mint a háború vagy annál is rosszabb. :D

(#21) Yeffy válasza David93Pecs (#20) üzenetére


Yeffy
veterán

úúú, az "szép" lehetett... :Y :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#22) baluka26


baluka26
veterán

Nagyon klassz az ilyen, én is imádok mindenféle esőt, záport, zivatart, de azt nem, amikor egy-két utcára csap be a villám, és utána zúg a fülem. Az kicsit ijesztő. (Tavaly ébredtem így egy éjjel, kicsit hangos volt nyitott ablaknál.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23) David93Pecs válasza baluka26 (#22) üzenetére


David93Pecs
tag

Amikor ennyire közel csapkodnak a villámok,akkor állítólag lehet érezni ónszerű szagot,bár én ezt még nem tapasztaltam,pedig néhány igencsak közel volt.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.