Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) callmeakos válasza Иван (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A büdös helyzet az hogy a tankötelezettség tudtommal 18, vagy a körül van. Viszont én már 20 leszek Augusztus végén. És én már befejeztem a középiskolát és rendelkezem érettségivel. Nem is az a gond. Sőt. Jelenleg pont nem is járok iskolába ugyanis Januárban pont otthagytam az OKJ-s képzést amit elkezdtem. (Azért mert az érettségi bakim miatt az volt az egyetlen lehetőség, viszont az nem jött be. Abba maradtunk anyuval, hogy most elkezdek dolgozni, kihúzom magunkat a csávából, és szeptemberbe olyan szakra megyek amilyenbe szeretnék, és nem olyanba amibe muszályból kellett járnom)

A probléma az, hogy ez az egész keresztül húzta a számításaimat. Azaz szeptemberig összeszedjük magunkat úgy, hogy utána ne kelljen már dolgoznom és a tanulásra koncentráljak. Így viszont bukta utca. Mind mondtam, ott vidéken nincs megfelelő képzés és ez az, ami miért még nem megyek vissza.

De egyenlőre most nagyon erősen azon vagyunk hogy valami köztes megoldás szülessen amiből mi is jól jövünk ki, és a bank is.

(crossfinger)

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.