Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] notebook vs tablet

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Game igény miatt totál mind1 mit írok.

(#2) ivana


ivana
Ármester

Újonnan 60-70-ért nehogy vegyél notit, ha számla kell akkor lehet venni használtat is számlával. Tab szerintem másra való, önmagában annyira nem használható cucc.

(#3) codmester válasza ivana (#2) üzenetére


codmester
tag

Sajnos az ki van zárva,nem én döntök ,csak új lehet

(#4) pulyka jocó válasza codmester (#3) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Gyűjts még, ennyiből nem lesz új noti (talán netbook van ennyiért), tab-ból is gyenge windowsos vagy közepes androidos. :)

(#5) 426os válasza codmester (#3) üzenetére


426os
őstag

Ennyiből nincs laptop. Ami meg mégis van, ahelyett a kukába is dobhatod a pénzt. Akkor már inkább a tablet, de az sem lesz alkalmas játékra (lehet azért az említett játékok eldöcögnek rajta, de akkor sem arra valóak).

.

(#6) codmester


codmester
tag

Tudom hogy ennyiért csak ilyen sz@r notik vannak de most csak ennyi van (van a családban ilyen bay trail-os netbook)
a tablethez lesz egér+billentyűzet véve

[ Szerkesztve ]

(#7) ivana válasza codmester (#6) üzenetére


ivana
Ármester

40k-ért kapsz T400-at még mindig jobb mint bármilyen 60-70k-s fos. Te géped, nehogy már ne te mond meg milyen legyen.

(#8) nemlehet


nemlehet
őstag

Ha új noti ennyiből akkor egyértelműen tablet.

Ha opció a használt akkor egyértelműen használt laptop.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) codmester válasza ivana (#7) üzenetére


codmester
tag

Igen tisztába vagyok vele,hogy egy használtál jobban járnék (most is egy üzletit használok)

(#10) codmester


codmester
tag

Na Alfánál nézzelődtem csak a billentyűzet nyelvek nem tetszenek ezeket kell cserélni vagy elég matricázni?

(#11) ivana válasza codmester (#10) üzenetére


ivana
Ármester

Az a matrica amit alfa árul szinte észrevehetetlen.

(#12) King Unique


King Unique
titán

Ennek blogot írni? :U
Ilyen rövid vmi, elfér az aktuális topikban is kérdésként.

Amúgy meg: ha teljes értékű eszköz kell (net,film,office,kis játék), akkor notebook. Ha csak netezős eszköz, ami kényelmesebb ilyen célra, mint az okosteló, akkor tablet.

[ Szerkesztve ]

(#13) ncc1701


ncc1701
veterán

Ha valamit alkotni akarsz, akkor noti. Ha tartalmat fogyasztani, akkor tablet.

Ennyiből egyiket se vegyél. Tégy hozzá ugyanennyit, és akkor az alja notik között nézegethetsz. 4-5x ennyiért már rendeset is vehetsz.

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ha nem akarna játszani csak net, videók, yt stb akkor hp subnoti. Bár kinek mi jön be. Használtan, 25xxp sorozat. 2560-on ment a hajós word of mittudomén mi közepesen.

(#15) #56573440


#56573440
törölt tag

hát akkor itt áldozat hozás lesz, no cod és go, és máris jól elleszel egy tableten is. persze csak ha az ilyen 10"-os egérmozi megflelel neked ezekre.

ilyen keretbe új gépre felejtsd el a játékot, csodák nincsenek.

(#16) Kolondrum válasza #56573440 (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

bnőm sem játszott, de sok dolgot nem tudott tableten megoldani amit notin végül igen. Ezért is ment a levesbe. Ez nem "helyette", hanem a "mellette" eszköz.

(#17) #56573440 válasza Kolondrum (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát noti nélkül én is meg lennék lőve, de amit írt arra bőven elég lehet.

megint más kérdés, hogy 10"-on pl go-zni nem lehet. pont. agy vérzés, ennyiből új laptop meg eleve nem futtatja ezeket ;]

(#18) codmester válasza Kolondrum (#16) üzenetére


codmester
tag

Kb 120 pc van körülöttem :-)

(#19) #56573440 válasza codmester (#18) üzenetére


#56573440
törölt tag

akkor miért ezen akarsz gamelni ?:D

ha tartalomfogyasztás kell akkor tablet és kész :D vagy vegyél egy xperia z ultrát meg egy memóriakártyát, és tablet se kell ;]

(#20) kmisi99


kmisi99
addikt

Ennyiből már kapni 10 colos cherry trail es SOC-s win 8-10 es tabletot, hozzácsapsz még egy BT billentyűzet egér párost és kész a netbook.

(#21) codmester válasza #56573440 (#19) üzenetére


codmester
tag

Mert iskolai hálózat :-)

(#22) codmester válasza kmisi99 (#20) üzenetére


codmester
tag

Erre gondoltam én is

(#23) #73173120 válasza codmester (#22) üzenetére


#73173120
törölt tag

Én azt mondom vedd ezt. És majd pár hónap múlva nézegetem az apróhirdetéseket, ahová majd felteszed, és féláron megveszem tőled :C a laptopom mellé.

Viccet félre. Sose értettem, hogy minek tesz fel valaki olyan kérdést, amire szinte megvan a válasza. Ott van, hogy mit akarsz, hogy Te mire gondoltál ... hát csináld. Előtte youtube, nézz videókat az adott típusról, hátha még gameplay is lesz vele.

Ahogy elnézem ezt a videót, az az igazi real pain in the ass kategória így játszani :) 10 perc game, 1 dioptria romlás a szemednek.

Ha a helyedben lennék, venném ezt, gondolkodás nélkül. Van tabletem, laptopom, és én ugyan nem nyomorítom meg a szemem, és nem kínlódok kis kijelzőn.

Tablet pont arra jó, hogy felnézzek vele faszbukra, vagy wc-n ülve 9gagozni. És úgy ennyi :) (Nahjó, igazából rengeteg pdf van rajta, és mivel sokat vonatozok, azokat olvasom, mert egyszerűbb, ha a tabletre töltök fel 50-60 darab 500+ oldalas könyvet, mintha a táskámba halmozom.)

[ Szerkesztve ]

(#24) kmisi99 válasza #73173120 (#23) üzenetére


kmisi99
addikt

Azért egy 10 colos tablet már felér egy netbook al. Én 8 colos win 10 es tabletet használok, én tanulásra és tökéletesen meg vagyok elégedve vele, persze én is úgy vettem, hogy hú de király majd mennyi játékot tolok rajta aztán semmi se lett belőle. :D

(#25) #56573440 válasza kmisi99 (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

a netbook érában meg mit fikázta mindenki az egérmozikat, hogy az semmire se jó, és kicsi, és semmire se jó, és egyébként is:D

(#26) #73173120 válasza kmisi99 (#24) üzenetére


#73173120
törölt tag

Biztos azért, mert öreg vagyok, de nekem nem jó már a 10" :) nekem is 8"-os tabletem van, arra jó, hogy olvasgassak, de szöveget szerkeszteni? Táblázatokkal kínlódni? Előadást összerakni? How about no :)

Viszont az kétségtelen, felér egy netbookkal :R

(#27) kmisi99 válasza #56573440 (#25) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát figyelj, iskolában 8 colos tabletről futtattam webszervert, mert nem akartam használni a 1gb ramos core 2 duos romokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#28) #56573440 válasza #73173120 (#26) üzenetére


#56573440
törölt tag

viccelsz? a telefonom közel 7"-os :D egy bármi más az 12-től indul nálam ;]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] notebook vs tablet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.