Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka

Hozzászólások

(#78) PazsitZ válasza Huma (#71) üzenetére


PazsitZ
addikt

Azt azért bátorkodnék megkérdezni, hogy mekkora tapasztalatod van tárgyalások, hivatalos ügyek intézésében, ahol az elvárt öltözködési forma nem rövidgatya-póló? Ezek közül pedig mennyi könyvelhető el sikeresnek?
Csak mert nagyon az az érzésem, hogy a nagy határozottságod, 0 tapasztalati háttérrel rendelkezik és a levegőbe beszélsz.
De hátha egyszer talán felnősz.

Egyébként én pl. néha szeretek még hétköznap is inget zakót venni, kicsit elegánsabb lenni.
Az, meg, hogy pl. állásinterjún, vagy említett bíróságon megtiszteled a a másikat, hogy nem sz@ros gatyában jelensz meg, pedig nem hiszem, hogy képmutatás vagy személyidegen viselkedés lenne.

Persze te minden felett állsz és jobban tudsz, ezt már kezdem tapasztalni itt a forumon rólad.

btw.: Hallottál már egyébként a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" szólásról?

ON topic:
Azért többnyire a márka minőséget is ad. Persze sok esetben túlzó az ár, de a negyed olyan árúak között pedig kicsi az esély, hogy tényleg tartós ruhát kapsz.
Szóval, inkább kifizetem a márkát is, hogy minőségi terméket kapjak. Hozzáteszem nem annyira rajongok a nagy márkafeliratokért, inkább a szolid kinézetű darabokat kedvelem.
Mondjuk az említett leértékelt 22 ezres póló már határozottan egy másik kategória, ami árban erős túlzás.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.