Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) albiosz


albiosz
őstag

Alapáron egy 2 GB-os microSD-t kapunk
Ez kacsa vagy csak Bog nem említette?

(#202) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nem tudja vki, hogy lesz e Tnél...?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#203) tjb007 válasza Dare2Live (#202) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lesz, novemberben várható a forgalmazás megkezdése.

(#204) sdd2 válasza Dare2Live (#202) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Ahogy látom alakulni nem valószínű. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#205) albiosz válasza Dare2Live (#202) üzenetére


albiosz
őstag

Lesz a közeljövőben. Itt már bent van:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1006_hamarosan_kaphato

[ Szerkesztve ]

(#206) meroly válasza tjb007 (#203) üzenetére


meroly
veterán

Ezt milyen forrásból tudod, ha szabad kérdeznem?

Impossible is nothing

(#207) littlelion21 válasza meroly (#206) üzenetére


littlelion21
addikt

Ööö...előző hsz...? :)

(#208) meroly válasza littlelion21 (#207) üzenetére


meroly
veterán

Ja :B
Már késő van :o

Impossible is nothing

(#209) tjb007


tjb007
nagyúr

A mai naptól kapható a T-Mobile -nál (is), kártyás csomagban 27990 Ft az ára.

(#210) Dare2Live válasza tjb007 (#209) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akkor a héten lesz +1 a családban. 2év előfizuval 14K. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#211) blazsey2 válasza tjb007 (#209) üzenetére


blazsey2
senior tag

Jó hír,be is nevezek egyre :K

PSN ID:blazseydr

(#212) meroly válasza tjb007 (#209) üzenetére


meroly
veterán

Kár hogy csak feketében kapható. Néztem élőben, túl zongoralakk, a fehéren legalább nem látszódnak az ujjlenyomatok. :DDD

Impossible is nothing

(#213) tjb007 válasza meroly (#212) üzenetére


tjb007
nagyúr

Idővel az is lesz majd. Hogy mikor azt ne kérdezed mert nem tudom :)

(#214) meroly válasza tjb007 (#213) üzenetére


meroly
veterán

Mikor? :P

Egyébként a szolgáltatóhoz a fekete-piros összeállítás illik jobban, ez tény :K

Impossible is nothing

(#215) Dare2Live válasza Dare2Live (#210) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

11K volt végül kiderült platina aki veszi.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#216) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Vaterán most 26,5K-ért árulják, nagyon jó vétel ennyiért!

Nem fűződik hozzá semmilyen érdekem, mielőtt valaki megkérdezi :)

(#217) albiosz


albiosz
őstag

Kicsit többért érdemes azért gyártói garisat keresni...

(#218) petur-ban


petur-ban
csendes tag

A számbillentyűk kísértetiesen hasonlítanak a két évvel idősebb SE T303-ra [link], mintha valakinek megtetszett volna a Nokia formatervezői gárdájában.
Aki a fórumozók közül nagyon kereste a fixfókuszos 5mp-s telefont ő most találhat végre az X2-n kívül egyet, megjelent a következő "profi" optikás Nokia, a C3-01.

Szeretnék új telefont venni, ami hasonló tudású, nem "okostelefon", de jobb fényképezővel rendelkezik (jobb, de nem a pixelszámban) és lehetőleg hagyományos kialakítású és nem érintőképernyős, és szép. Az nem gond, ha nem 5mp, csak 2-3,2 mp, csak legyen jó a kép, kicsit komolyabban nézzen ki, mert ennek olyan játéktelefon kinézete van a képeken és max 40e,- legyen az ára, függetlenül vagy feltöltőkártyásan. Köszönöm előre is a segítséget. SE T700 szép, csak már nemigazán kapható, az SE Elm sok szempontból megfelelő, kár hogy a gps-e csak dísznek van, adatforgalom nélkül nem alkalmas normális navigációra, mert nincs hozzá tisztességes térkép. SE C510 szép, kár hogy a neve ellenére semmivel sem jobb a kamera, mint az átlag, és a vakuját nem lehet lámpaként használni, ha már van neki. Nokia 6303 hasonló tudású de forma furcsa és az i verzió sem lett jobb és vannak furcsa hibák a használók szerint. Nokia 2710 jó, de a kamera csapnivaló. Samsung S3310 szép, csak a kamerája nem valami jó, bár ennél az X2-nél nem rosszabb (nem pixelekben mérve), és kissé szeszélyes a vélemények alapján.

(#219) albiosz válasza petur-ban (#218) üzenetére


albiosz
őstag

,,Szeretnék új telefont venni, ami hasonló tudású, nem "okostelefon" ... ,,az SE Elm sok szempontból megfelelő, kár hogy a gps-e csak dísznek van"

Normális GPS szerintem leginkább csak okostelefonokban van, ezt kivéve szerintem az Elm tökéletes lenne neked. Ha többet is befektetnél, akkor E52, bár ott a kamera nem nagy eresztés, de a GPS korrekt.

(#220) KicsiBege


KicsiBege
csendes tag

Sziasztok!

Ugye elég silány a pakk tartalma és az a kérdésem volna, hogy az X2 elfogadja-e a Kingsdom microSDHC kártyát, és alkalmas-e zenei fájlok tárolására?

(#221) Lacazr93 válasza KicsiBege (#220) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szia

Persze :) De amúgy mekkora kártyáról lenne szó?

(#222) Grimnir


Grimnir
csendes tag

Sziasztok!
A cikk végén 16 millió színt említenek, a T-Moblie oldalán viszont csak 260 000-et. Melyik a valós adat?

(#223) Lacazr93 válasza Grimnir (#222) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Én a cikknek hinnék jobban :) láttam már a T-mobile-nál androidos iphone-t is :D

(#224) meroly válasza Grimnir (#222) üzenetére


meroly
veterán

256ezer színű

Impossible is nothing

(#225) k850 válasza Grimnir (#222) üzenetére


k850
addikt

Egyébként nagy általánosságban elmondva, csak egy reklám fogás a 16 millió szín, nem csak ebben rejlik a szép kijelző titka.
Úgy-hogy ezen ne aggódj!
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#226) sandor01


sandor01
csendes tag

Hali. A készülék milyen szépen szól mondjuk a Nokia 5800 hoz képest? Csak azért mert olyan telefonom volt, amíg oda nem adtam a tesómnak, Most van egy Alcatel OT 208-as telefonom és gondolkodtam, hogy kéne egy másikat vennem. Nekem ez a Nokia X2 tetszik. Van valakinek valami jó tanácsa ebben a témában. Persze mindig van jobb de nagyjából ez a 20.30.000 forint kategória amit kiadok telefonért. A tapicskolós a kategória annyira nem érdekel. Lényeg bővíthető 16gb-ig, normális kamera jól szóljon kihangosítva ( már amennyire ez mobiltól elvárató), 3,5 jack és tisztességes üzemidő. Mit gondoltok? Szerintem Nokia X2 ! Kösz a véleményeket. :C LÖPÁ

(#227) V.T.CS. válasza KicsiBege (#220) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

miért ne fogadná el? simán,legalábbis az enyém.
nem értem a kérdést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.