Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Húzzák az idegeinket az iPhone 4-ig :D

Telefonba 5MP-t még nem láttunk AF nélkül.Nagy szégyen ez a Nokiától már megint :W

Bog:A végén a pontos értékelésnél C3-00 van.

[ Szerkesztve ]

(#2) pető bá'


pető bá'
őstag

érdekes elképzelés, szerintem sok embert megfog ez az 5 megapixel (független attól, hogy valójában milyen képek születnek). a fém "hátlapdarab" meg... :Y lehet alkalmazni máskor is!

"... and I hope you have a great day!"

(#3) meroly


meroly
veterán

Mióta megjelent szemezek vele, elég gyerekes, de mindent tud, ami nekem kell. Kár a fém hátlapér, de ha jól értem az oldalsó része akkor olyan gumis műanyag, szóval ha ott fogom, akkor nem csúszik?
Bog, még arról nem említettél semmit, hogy a * gombra zseblámpa van-e vagy sem?

Impossible is nothing

(#4) plus44 válasza meroly (#3) üzenetére


plus44
veterán

Jó pont viszont a ledes vaku, ugyanis hosszan nyomva a csillag gombot fixen bekapcsol a fény, ami elég erős ahhoz, hogy egy gyengébb elemlámpát teljes mértékben helyettesítsen.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon jól nóz ki ez a telefon, pedig nem szoktak tetszeni a nokiák. Kár, hogy az autófkusz nem fért már bele, biztos lendített volna a képminőségen.

(#6) meroly válasza plus44 (#4) üzenetére


meroly
veterán

Bocs, elkerülte a figyelmem :R

A múlt héten felhívott egy mobilkereskedés - ti. regisztráltam hogy ha megjelenik akkor értesítsenek - és 42k-t akartak kérni bolti garanciás, angol menüs verzióér.

Én tuti megvárom míg a t-nél 15k körül adják előfizuval. Jó lenne valami iskolakezdési akcióban :)

Impossible is nothing

(#7) plus44 válasza meroly (#6) üzenetére


plus44
veterán

Én is várnék a T-re. Elég jó cucc, egyedül a WiFi hiányzik, de túlélhető.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) kaller1


kaller1
veterán

Még ilyet, 5mp af nélkül. :U Parasztvakítás.

Köszi a tesztet!

.::> <::.

(#9) meroly válasza kaller1 (#8) üzenetére


meroly
veterán

A 6230i-mben sincs AF, mégis meg vagyok elégedve a képeivel :DDD
Persze fényképezni fényképezővel kell.

Impossible is nothing

(#10) giigz


giigz
veterán

Jó a teszt, nekem a telefon is kifejezetten tetszik! :))

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik a telefon :)

"There is nothing permanent except change"

(#12) (An)Dante válasza szentkuti11 (#1) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nem csak a Nokia használ 5 megapixeles fixfókuszos kamerát és az amúgy sem feltétlenül gáz, mert például az E52 vagy az E5 kamerája egészen használható. Itt nem is ez a baj hanem az, hogy a zajszűrés már szinte festői..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyon pocsék ez a telefon. :U A kamera meg 5megapixel, ami jól mutat a dobozon, de értelme nem sok van. Nem kéne. :N

(#14) DeltaPower válasza kaller1 (#8) üzenetére


DeltaPower
őstag

egyetértek.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#15) hans87


hans87
tag

Nem rossz elképzelés. Az ára és az 5Mp nem rossz vevőcsalogató. A fém hátlap és az USB töltés Nokiáékat ismerve kifejezetten pozitív. A tesztet köszi.

Amúgy meg zsír, látom lesz C6 teszt.

Nokia 5530

(#16) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

tök durva, olyan mintha festve lenne a kép, amit fotóz! :Y elég trágya a fényképező része

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#17) Chosen


Chosen
addikt

Ez így eléggé felemás lett. Az 5MP és a fém anyagok nem illenek bele a képbe, nagyjából feleslegesek is, akkor ért volna valamit nekem ha: 2,4"-es, S60-as, WiFi-s, és min. a 600Mhz-es E52--féle CPU kerül bele. Ebben a formában feleslegesen drágítja a telefon árát a fém, és a "jó" kamera.

(#18) Mappa


Mappa
addikt

újhegyi út rulez :D

nem kötelező megadni

(#19) hardline


hardline
senior tag

Véleményem szerint ezt is csak a Nokia-fanok veszik majd, vélhetően szép számmal.
Nem kéne. Ingyen talán, de ajándék lenne belőle.

(#20) David75


David75
őstag

Erre szívesen lecserélem a 2700-ámat munkahelyi telefonnak tökéletes.Ha lenne benne autofocus,meg 3G akkor most rohannék a boltba.Így viszont megvárom hogy legyen domino csomagban.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#21) helixP


helixP
nagyúr

Nahát-nahát 5310-utód, nekem tetszik, bár a kamera azért valóban impresszionista jellegű, de talán a szokásos software-frissítés a későbbiekben talán orvosolhatja...

Egy kérdés kedves Bog: a füles ami hozzá jár az az új "soha-össze- nem-bogozható" fajta? :)

(#22) turorudi94


turorudi94
tag

Sikerült AF,nélkül megépiteni a világ első 5mpx-es kameráját. :C

Mert megérdemled.

(#23) David75 válasza hardline (#19) üzenetére


David75
őstag

Nem tudom mit kell ezen fikázni.Ez egy teljesen jó alsó kategóriás telefon.Méghozzá 30ezerért olyan extrákkal mint agybadugos füles,fémhátlap,nameg ebben a kategóriában 2mpx-es fixfokuszos kamerák szoktak lenni.Nagyon megéri az árát.(gyengébbek kedvéért azért hozzá tenném hogy nem csak high-end kategória létezik és vissza lehet nézni mennyire nem vagyok nokia fan)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#24) amanoba


amanoba
őstag

a sokat szidott szolgáltatáskínálat és az összeszerelési minőség is rendben van, oké hülyítik a népet az 5mp-el, de most komolyan..mit vártok egy alsós zenélős telótól?
nagy pozitívum sztem a fém hátlap, és az usb töltés! :K
nekem is tetszik a kütyü.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#25) nbg


nbg
senior tag

ennyi penzert eleg korrekt ajanlatnak tunik...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#26) Probber


Probber
őstag

Igazán csúnya telefon ez az X2, sőt szerintem irreálisan magas az ára is.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

A telefon korrekt, de a kamera :W

Viszont az Adatátvitel, akkumulátor oldalon tetszik a 4 egybevágott kép, jópofa, más tesztben is szívesen látnék ilyet :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Bog válasza HardSanyeee (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Nüvifone tesztben is van már ilyen kép ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Hát igen, ez így nem lett jó. Egyetértek TheChos3nOne-nal, hogy még mi kéne bele. Ha belepakolnák pluszban az autófókuszt is, még magasabb ár esetén is megérné az árát.
Adatkábel nincs? Vagy ez a töltőből kihúzhatós megoldás van?

Ezen a héten is finomságoknak nézünk elébe, iPhone4, C6-00... és már kaptunk egy HTC Wildfire-t is, pedig még csak Kedd van :)

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#30) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem rossz kis kütyü. :DDD Viszont az 5 megapixeles kamera valami siralmas. ;] :O

(#31) Atombalu


Atombalu
senior tag

Hol az iPhone 4 teszt ?

iPhone 5

(#32) kaller1 válasza meroly (#9) üzenetére


kaller1
veterán

Persze fényképezni fényképezővel kell.

Ez a berögződés már picit idejét múlt dolog, erről a 2 képről ránézésre megmondanád, hogy mobillal készült? (exif kukkolás nélkül)

[link] [link]

.::> <::.

(#33) David75 válasza kaller1 (#32) üzenetére


David75
őstag

Mivel készültek ezek a képek? :Y

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#34) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Lattam a nokia vett alkatreszt a kinaiaktol :DD
meg az is jobb ennel

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#35) Probber válasza David75 (#33) üzenetére


Probber
őstag

A linkben benne van a típus: Samsung GT-i8320 H1 :)
Egyébként tényleg szépek ezek a képek.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#36) k850


k850
addikt

Összességében nem rossz ajánlat, csak én úgy gondolom, hogy akinek már volt előtte több készüléke, azt nem fogja túlságosan felizgatni.
A kezdőt és a fiatal réteget a külső fogja meg legelőször. Nem csúnya készülék, de egy kicsit olyan semmit mondó, van benne egy kis Razorosság, kis Sony Ericsson kockaiság. A fiataloknak valami extravagánsság vagy sportosság kellene. Nem tudom, hogy mekora rétegnek álma a tapicskolás, ez is fontos mostanság.
Közép szintű vezetőknek ( "Győzi" a brigád vezető), válalati csomaggal eltudom képzelni, ehez meg van a kellő elegenciája, és nem sokba fog fájni a vétele.
Kamera : Nem akarok általánosítani, de az ismerőseim körében, ettől roszabb képeknek is tudnak örülni. Igaz itt a fórumban a vérbeli kritikusaink szerint ez nagyon kevés, de reklámnak meg nagyon jó.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#37) Napfénysüti

Meglepően korrekt ajánlat ennyi pénzért. Bár az 5mp-es kamerát eléggé fölöslegesnek találom. :U

Més que un club!

(#38) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem jó kis készülék lett, a maga kategóriájában. Jól összerakott, némi fémmel, normális zenei képességek + jó füles, egy nem túl jó, de 5MP-es kamera, és a szokásos s40 felhozatal. Tetszik :)

Everybody lies.

(#39) Vtwo


Vtwo
senior tag

Nem rossz kis teló.
De itt az 5mp AF nélkűl szimpla "parasztvakítás",inkább raktak volna bele egy egy 3mp AF-t

[ Szerkesztve ]

(#40) Goose-T válasza kaller1 (#32) üzenetére


Goose-T
veterán

Simán. A sötétebb részeken olyan zajosodás és pirosas elszíneződés van, amire csak telefonok képesek.

Eladó gitáros cuccok: http://tinyurl.com/94uy6j9b *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#41) >-48-< válasza kaller1 (#32) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Ezek milyen kütyüvel lettek lőve?

#!

(#42) Mappa válasza >-48-< (#41) üzenetére


Mappa
addikt

#35

nem kötelező megadni

(#43) David75 válasza Probber (#35) üzenetére


David75
őstag

Valahogy gsm arenán nem találom a telefont.tudnál valami linket mutatni?

vagy pedig a vodafone-nak szánt 360 h1-re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#44) madarasz92


madarasz92
őstag

Szerintem nem rossz ennyi pénzért sokan fogják majd venni főleg ha a T-nél is lessz.. :)

(#45) meroly válasza kaller1 (#32) üzenetére


meroly
veterán

Világos, de a telefon alapjáva véve telefonálásra való. Nekem az 5megapixel bőven jó lenne AF nélkül is, főleg hogy ebbe akkor ugyanaz az enhanced fixed focus van, mint az 5630-ban meg a 6303i-ben? Annyira nem rossz.

Impossible is nothing

(#46) Probber válasza David75 (#43) üzenetére


Probber
őstag

Logout-os írás. Igen, azaz. :K

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#47) littlelion21


littlelion21
addikt

Kijelző minősége/betekintési szöge?
Jól sejtem hogy X3/2700 szint...?

(#48) k850


k850
addikt

Ez nagyon jó! A telefonkészülék legsarkalatosabb pontja a kamera! :DDD
Napokig tudunk vitatkozni rajta, mint ha más funkció nem is létezne benne.
Nem is olyan rég jelentek meg a kamerás mobilok, emlékeztek még?
Hasra estek volna az emberek egy ilyen masina előtt.
Ebben a kategóriában, simán elfogadható.
Tudja ezt mindenki, de milyen jó móka, húzni a másikat.
:))

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49) meroly válasza littlelion21 (#47) üzenetére


meroly
veterán

Tényleg, ezt már én is akartam kérdezni, hogy ugyanaz a kijelzőmodul került-e bele?

Impossible is nothing

(#50) Bog válasza meroly (#49) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jobbnak tűnik, mint a 2700, de persze megfelel az árnak. A betekintési szög olyan 120 fokos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.