Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kaller1 válasza joey04 (#100) üzenetére


kaller1
veterán

Motorola VE66

Egyébként kb. az X2 színvonalán van a kamera, és a tesztjében erre a borzalmas jelzőt kapta.

Van még valakinek kérdése? :DDD

.::> <::.

(#102) Vasinger! válasza Chosen (#84) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Megnéztem, nem sokkal szebbek, ha egyáltalán szebbek. :F (És gyere már sztímre)

Khelben: Mondhatni. :K

kaller1: Volt már kezemben Cannon EOS 300D és láttam, hogy milyen képeket készít egy 400k-s obival raw formátumba, valahol ott kezdődik a fénykép. :U

Aki fotózni akar mobillal, annak ott a Samsung i8510 Innov8. És ha ahhoz viszonyítjuk az összes többi mobilt, akkor valóban azt lehet mondani, hogy rossz a kép minősége, de azt, hogy a legrosszabb azért azt nem mondanám...

[ Szerkesztve ]

(#103) >-48-< válasza Mappa (#42) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Tyű elnézést, nagyon figyelmetlen voltam. Köszi a választ! :B

#!

(#104) joey04 válasza kaller1 (#101) üzenetére


joey04
titán

azt írtam, hogy utánanéztem, és megtaláltam, hogy van benne af. és a linkelt tesztet is olvastam, ez is benne nálam az "utánanéztem" kategóriában, de köszönöm! :)
szóval bujkál még mindig egy moto telefon valahol, ha esetleg nincs is gyártásban, de hírként még itt is szerepel, valahol... :))

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#105) Rhino666


Rhino666
őstag

A laikusoknak jó, azok úgyis azt hiszik, hogy az 5 MegaPixel a minőséget jelöli. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#106) Ricardo válasza HaZse (#92) üzenetére


Ricardo
félisten

"Mondj egy olyan telefont, ami most 2 év garanciával, nem 1-2 éves konstrukciós, tehát új model és 30k az ára és van neki AF kamerája."

PL SonyEricsson Elm

2 évvel 24990Ft

(#107) meroly válasza Ricardo (#106) üzenetére


meroly
veterán

Hm... alapjában véve nokia fun vagyok, de ez a sony elég jól néz ki. Főleg oldalról. Futurisztikus.

Bár még mindig inkább egy x2-t vennék, főleg hogy képzeljétek, 5, azaz ÖT megapixeles kamerája van ám! Húúú az már igen menő lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#108) Dare2Live válasza kaller1 (#99) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Inkább az nem tetszik, hogy a nokia többnek mutatja ezt a modellt, mint ami valójában."

Ez mindegyik cégre jellemző.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#109) Dare2Live válasza Ricardo (#106) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

na mégeccer:
""Mondj egy olyan telefont, ami most 2 év garanciával, nem 1-2 éves konstrukciós, tehát új model és 30k az ára és van neki AF kamerája.""

erre te linkelsz egyet 2év előfizuval.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#110) kaller1 válasza Dare2Live (#108) üzenetére


kaller1
veterán

Ok, de nem jön ki ennyire sarkosan, mint itt.

.::> <::.

(#111) k850 válasza meroly (#107) üzenetére


k850
addikt

Azért az tudásban ég és föld a kettő. 3G adatátvitel, hátérben több alkalmazást is futtathatsz
Nagyon jól jön, logikai játék közben egy kis zene. Vagy ha az Opera Mini böngészőről MobyExplorerrel szerkeszthetsz le dokumentumokat.
A beépített rádió antenna az talán érdekes, de itt nálunk a hegyekben megnézném, hogy szól a rádió.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#112) kaller1 válasza HaZse (#92) üzenetére


kaller1
veterán

Mondj egy olyan telefont, ami most 2 év garanciával, nem 1-2 éves konstrukciós, tehát új model és 30k az ára és van neki AF kamerája.

Hamarabb megvennék egy vodafone 845-öt, mint ezt, az biztos. ;)

.::> <::.

(#113) Dare2Live válasza kaller1 (#110) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

O dehogynem. Nekem kedvencem a: HTC féle igen tudjuk, hogy a funkció rossz kérjük vegye meg a következő telefonunkat ott majd javítjuk rajta. (mp3 lejátszás szaggat, gps hang késik)
és a szvsz legjobb az Apple féle "ez nem hiányosság ez feature".

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#114) Dare2Live válasza kaller1 (#112) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

még mindig nem a kérdésre feleltél.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#115) meroly válasza k850 (#111) üzenetére


meroly
veterán

A 6230i-men is tudok 5ud0ku közben mp3-at hallgatni, dokumentum szerkesztésre nem telefont használok.
A beépített rádió valóban jó lehet.

Nekem összességében 8/10 a telefon így első teszt után.

Impossible is nothing

(#116) kaller1 válasza Dare2Live (#114) üzenetére


kaller1
veterán

Hanem mire?

Most megint megtaláltál, és azt csinálod mint a múltkor? :U

.::> <::.

(#117) Ricardo válasza Dare2Live (#109) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindennek megfelel. azt nem említette hogy független kell hogy legyen. :D

(#118) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

lehet hogy megvan a következő mobilom. ennyi pénzért ez elég korrekt.

köszi a tesztet.

Aurea mediocritas

(#119) ferencka


ferencka
tag

érdekes konstrukció.de én maradnék a felsőbb kategóriánál ha már pénzt áldozok telefonra...

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#120) FRENK1988


FRENK1988
veterán

mi a f@sznak kell állandóan az ájfón 4 tesztet ugatni és így teleszemetelve az épp aktuális mobil teszt fórumát? :W
A teló jó csak az AF kellet volna :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#121) Vasinger! válasza FRENK1988 (#120) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

+1. Ott a pont. :K

(#122) geri005


geri005
tag

Befigyel az iPhone 4 :R :U

Összességében nem rossz, de nem venném meg...

[ Szerkesztve ]

(#123) ClioRS válasza kaller1 (#112) üzenetére


ClioRS
őstag

Tényleg, ha szerinted ennyire szar, mondj egyet. Nagyon kíváncsi vagyok!

Feltételek:

- független
- 2év gari
- új
- max 35k

Ha tudsz legalább egy telót mondani, akkor azt mondom, hogy igazad van, nem jó ez a telefon ennyiért.

Ricardo: Ennyi erővel jöhetett volna mondjuk az iPhone is, az is csak egy 20-as 2 évre. Igaz, mellette van még havi 18ezred az előfizura.... :U

[ Szerkesztve ]

(#124) kaller1 válasza ClioRS (#123) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt már egyszer ellőtted, ennyi. Ha nem felelt meg a válasz, sajnálom.... :P

.::> <::.

(#125) helixP válasza kaller1 (#124) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem akarok belevau, de tényleg nem válaszoltál az elébb... Ez a teló ha jól értem prepaid lesz 30, a SE, pedig előfizusan annyi amennyi. nemugyanaz...

(#126) kaller1 válasza helixP (#125) üzenetére


kaller1
veterán

Milyen SE? Szóba sem hoztam ilyet sehol. Felhoztam a voda 845-öt, ami a simlockot nem számítva, sokkal jobb választás az X2-nél. Had ne kelljen már elmagyaráznom, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#127) GReddy


GReddy
tag

Azt hittem, hogy végre megtaláltam az N73 utódát. A cím legalábbis ezt sugallja. De sajnos (és nagyon sajnos!) nem. Ez a kamera minden, csak nem jó. Ilyen hitvány képeket.. pfffff, a szamszunk (sic!) tapimobilom csinál. Az is 5Mp... de az N73 kenterbe lenyomja ezen a téren a 3Mp-lel. Ja, meg hangminőségben, meg térerőben, meg persze kitartásban. Igaz, nem tapis, és idegesít a pöckös navigombja, meg a zsúfolt kis gombsora. (Nagykéz rulez, sok kis gomb sux)

VALAKI SEGÍTSEN! Keresek olyan normális képeket készítő normális telefonszerű smart mobilt, ami újonnan kapható, alkalmas normális minőségű telefonálásra, sok sok fotózásra kint és bent, valamint képes esetleg zenét is lejátszani. Ez annyira nem fontos, mint a fotózás, sokat kattingatom ezt a szemetet. Ja, és mellesleg bírja az akksija lehetőleg négy-öt napot, sok fotózás mellett. :DDD Van ilyen??? Mert szerintem nincsen. De hátha valaki jobban tudja nálam.

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#128) helixP válasza kaller1 (#126) üzenetére


helixP
nagyúr

Bocsi, visszavontam: Ricardo találta a SE-t :R

(#129) ClioRS válasza kaller1 (#124) üzenetére


ClioRS
őstag

Legolcsóbb: 38.999,-

Ez nem max 35. Következő?

(#130) kaller1 válasza ClioRS (#129) üzenetére


kaller1
veterán

Köszönjük Emese.

.::> <::.

(#131) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ez most miez itt?
Mármint ez a licitálgatás...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#132) ClioRS válasza kaller1 (#130) üzenetére


ClioRS
őstag

32.990 az X2, az 6000 forint, az ár 18%-a.

De megértem, nem tudsz válaszolni, ezért marhaságokat írogatsz, mert csakazértis neked van igazad ;)

mrlujoak: kaller1 szerint van jobb telefon ennyiért, arra szeretnénk példát látni, de eddig nem sikerült :DDD

[ Szerkesztve ]

(#133) kaller1 válasza ClioRS (#132) üzenetére


kaller1
veterán

Igen, és? Mit akartál azzal a szerencsétlen VE66-al mutatni? HOL ajánlottam én ezt az X2 helyett?

.::> <::.

(#134) kaller1 válasza ClioRS (#132) üzenetére


kaller1
veterán

ezért marhaságokat írogatsz

Rád esetleg igaz a dolog, lásd az árukeresős példád. :P

.::> <::.

(#135) ClioRS válasza kaller1 (#133) üzenetére


ClioRS
őstag

#101 Vagy az nem ajánlás volt?

Ha nem, akkor még mindig nem válaszoltál az alapkérdésre, van ennyiért jobb telefon?
Mutass már egyet, marha kíváncsi vagyok!

Most látom, nem ajánlás volt, elnézést, elnéztem.
Viszont a kérdés még megválaszolatlan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#136) kaller1 válasza ClioRS (#135) üzenetére


kaller1
veterán

Meg kellene tanulni értelmezni az itt leírt dolgokat, mert így sok bajod lesz. :DDD

Kicsit segítek, a 112-ben ajánlottam 1db típust. Nem többet, és nem kevesebbet. Nem kellett volna sokat visszaolvasnod. De mint látom, arra pont válaszoltál is, szóval végképp nem értelek.

Van még kérdés? ;)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#137) ClioRS válasza kaller1 (#136) üzenetére


ClioRS
őstag

Hogyne lenne!

Mióta független ez? :U

(#138) kaller1 válasza ClioRS (#137) üzenetére


kaller1
veterán

Tudtam, hogy ebbe bele fogsz kötni(mert másba nem tudsz), de nem érdekel. :N

.::> <::.

(#139) ClioRS válasza kaller1 (#138) üzenetére


ClioRS
őstag

Hát nem sok feltételnek kell teljesülni pedig...

- független
- 2év gari
- új
- max 35k
- és legyen jobb

(#140) Bog válasza ClioRS (#139) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Samsung S3310 - 28k (gyengébb kamera)
Samsung S5350 - 36k (gyengébb kamera - 3MP, de van 3G)
LG BL20 - 37k (autofókuszos, 5MP kamera, 3G és HSDPA)

Ennyi elég lesz? Főleg az utolsót ajánlom szíves figyelmedbe.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#141) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem tetszik! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#142) ClioRS válasza Bog (#140) üzenetére


ClioRS
őstag

Na, így már korrekt :K ;)

(#143) HaZse válasza Ricardo (#106) üzenetére


HaZse
őstag

Ez nem független. Én függetlent kérdeztem. A szolgáltatóknál árult telók nem ide tartoznak,.

Akkor mondhatnám a Nokia 6303 classic-ot is, ami AF-es, LED villanós és én speciel 2500Ft-ért vettem 2 év garival Telenornál.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#144) HaZse válasza Ricardo (#117) üzenetére


HaZse
őstag

Azt nem is említettem valóban, de gondoltam, hogy ez evidens dolog. Függőben vannak persze jobb tudásúak is, de ahhoz még hozzá kellene adni a 2 év húségidőt és a kifüggetlenítési árat is.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#145) HaZse válasza Bog (#140) üzenetére


HaZse
őstag

Igazad van, de ez a dolog abból indult ki, hogy @Kaller1 kolléga az X2-es 5MPX-es EF-es kamera helyett miért nem tettek bele egy AF-eset.

Erre tettem fel a kérdést, hogy akkor mutasson egy másik telefont, ami AF-es és max. az X2-es ára és nem legyen 1-2 éves jonstrukció, tehát új model legyen.

Az LG BL20 azt 2009. szeptemberében mutatták be és 2009. Októberátől lehet kapni, míg az X2-est 2010 áprilisában mutatták be és 2010. júliusátúl lehet kapni.

Tehát a kérdésemre még ez sem fedi teljesen a valóságot.

Ugyan az LG BL20-as özelít az X2-es árához, de az LG-t 10 hónappal ezelőttől lehet kapni, ami ugye egy mobilnál már nem mai konstrukció.

Forrás

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#146) HaZse válasza ClioRS (#142) üzenetére


HaZse
őstag

Csak félig.

Itt a teljes lista, amit kiadtak 2010-ben és AF kamerát tartalmaz, ráadásul ezek kaphatóak. =Persze, nem mind itthon és nem mind GSM.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#147) Bog válasza HaZse (#145) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most komolyan, miért kell ezen rugózni? Az LG BL20 decemberben került a magyar piacra (a mi cikkünk november közepén készült), tehát bő fél évvel előbb, mint az X2. Igen, AF kamera van benne ÉS sokkal jobb adatátvitel VALAMINT nagyobb kijelző, MIKÖZBEN ennyibe kerül.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#148) kaller1 válasza Bog (#147) üzenetére


kaller1
veterán

De nem érted, hogy ez akkor sem felel meg a fórumtársak által állított szigorú követelményeknek? :DDD

Ha már egy ponton nem hozza a leírtakat, akkor az nem jó. Így jártunk sajnos. :D

Amúgy köszi a segítséget, én már meguntam a hadakozást. :)

.::> <::.

(#149) HaZse válasza Bog (#147) üzenetére


HaZse
őstag

Én előszőr elolvastam a tesztet, utána a HSZ-eket és ott láttam, hogy néhány emberkének a kamerával van a legnagyobb baja ennyi. Na erre tettem fel a kérdést, hogy akkor kérnék egy másik telefontípust, ami a kamerában hajazza az X2-t és nem kerül többe, ráadásúl új model.

Én nem rugózók ezen kedves Bog! Csak nem értek egyeseket, ez ezeket tudja és ennyi. Ha valakinek több kell, (nagyobb kijelző, 3G, HSDPA, AF kamera, akkor olyat vesz. PONT.

Szeritenm a Nokiától ez egy korrekt telefon korrekt áron a megfelelő célközönségnek. Ennyi és nem több.

Én csak kritériumokat tettem fel, hogy arra kapjak egy megfelelő választ. Akkor is az LG BL20-as NEM IDEI (2010-es model) hiába tavaly év végétől lehet itthon kapni.

Akkor e Te kedvedért mégegyszer leírom:

-2 év garancia
- független
- 35k max. ár
- 2010 július-júliustól kapható Magyaroszágon
- LEGYEN benne AF kamera
- Mini/Micro USB (nem egyedi csatlakozó)
- 3.5 mm-es kiement
- RDS-RM rádió

És itt a kmaera volt sokaknak a baja.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#150) HaZse válasza kaller1 (#148) üzenetére


HaZse
őstag

Nem Te írtad hogy miért nincs benne AF? #8

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.