Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) viewdetails válasza davidj92 (#7650) üzenetére


viewdetails
addikt

davidj92
Igen, ez is lehet ok, jó ötlet.

meszipeti
Most tönkretetted MM kolléga napját...! :O :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7652) Rambovits válasza diabolika (#7642) üzenetére


Rambovits
senior tag

Én is egyre gyakrabban veszem észre, de azt gondoltam, hogy a telenor hibája. Valamint sokszor nincs mobilnetem, mert nem tudja eldönteni, hogy melyik toronyhoz csatlakozzon, és ugrál a 3-3.5g között :(((
Viszont nem kéri a pin kódot.

Többieket kérdezem: ezzel menjek szervízbe? Megcsinálják? Szeptember végén cserélték ki a készüléket (új imei, ház, kijelző). Nem igaz, hogy mit szopok már ezzel....

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#7653) viewdetails válasza Rambovits (#7652) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha új imei, akkor volt alaplapcseréd, tételezzük fel, hogy jót kaptál, esetleg a SIM csere Neked is bejátszhat.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7654) diabolika válasza davidj92 (#7650) üzenetére


diabolika
tag

Igen erre én is gondoltam, hogy a szolgáltatónál van a hiba.... Kollégának Sony-ja van és neki is ezt csinálja. Ő is T-s.
Szerintetek a Denim frissítés segíteni fog ezen? Gondoltam azt megvárom azért...hátha.

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális.

(#7655) bigsee válasza viewdetails (#7645) üzenetére


bigsee
addikt

A telefon T-s. Az ügyintézők nem gondolkodnak, csak azt kántálják, hogy "mi csak szervizbe tudjuk küldeni"... Nekem okt. 14-e óta nincs telefonom, csak egy halom papírom a "javításokról", cserélni szeretném , de az képtelenség. Hiába ritka jelenség, ha küldenek egy újat, az is defektes lehet... Ördögi kör...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#7656) Rambovits válasza viewdetails (#7653) üzenetére


Rambovits
senior tag

A sim kártya 2 hónapos kb. Céges teló mellé kaptam. A cégessel normálisan működött (Lumia 530).

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#7657) lumija620 válasza diabolika (#7642) üzenetére


lumija620
tag

A tererot azt nekem is dobálja.Sokszor max.ról visszaesik 1-re és vissza.

(#7658) viewdetails


viewdetails
addikt

bluemirage, merre vagy? Néped érted kiált! :DDD :DDD :DDD

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7659) davidj92 válasza diabolika (#7654) üzenetére


davidj92
tag

egy ingyen új SIMet én csak megpróbálnék a szervíz előtt mindenképp, ha esetleg a Denim se segítene majd :K

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#7660) bluemirage válasza viewdetails (#7658) üzenetére


bluemirage
őstag

Akartam írni... de aztán visszatöröltem. :D De Te is látod, hogy nélkülem is fel-fel bukkan ez. :R Tehát igenis létezik az, amit a külföldi fórumok is írnak. Azon persze lehet vitatkozni, hogy mennyire gyakori ez a hiba és rá lehet-e ragasztani a típushiba jelzőt. De aki ezzel szív annak tökmindegy, hogy milyen osztályba van sorolva.

Azóta egy 3600 fős faluból, egy kisvárosba költöztem és ott a 2. emeletre. Így már 2-3 pálcikával elmegy a dolog, a munkahelyem mellett van egy T-s torony, így az napi bő 8 óra is OK. A szomorú az, hogy amíg Magyarország első számú vasútvonalán utazom haza, az M1-el párhuzamosan, akkor ugyanúgy megszakad és eldobja a hívást... akár M1 autó, akár vonat. Muteréknál sosem volt gondom a családi házukban... de az L925 ott is csődöt mond. Megoldás: ablakban tartom... csak én... a többi családtag a többi telefonját nem kell. 20 éve ugyanoda járok fodrászhoz... és kitaláltátok... : igen, az L925-el az is fehér folt. Az igaz, hogy más telefonnal is 1-2 csík van, de az L925-nek ez már kevés. Próbáltam 2G-re fixálni, az még rosszabb... Egy fokkal jobb, ha váltogathat a normák között. A SIM cserét lefutottam én is, mint a többi hasonló. A tanács logikus.

Bevihetném cserére, de nagyon nehéz bizonyítani azt, hogy rossz. De ha meg is győzném a szervizt, hogy jöjjenek el Muterékhoz :D, vagy csak úgy bizalmi alapon cseréljék ki... akkor is előfordulhat, hogy ugyanolyan rossz GSM modul kerül bele. Szóval 50%-os a sikerélmény index.

Szerintem olvasgasson a népem külföldi fórumokat (tekintettel arra, hogy Mo. kicsi és az L925 egyébként sem egy gyakori típus... szemben az 5-ös és 6-os szériával)
[vagy]
menjen szervízbe és győzze meg őket, hogy cseréljék ezt a rádiós részt benne. Mert az baromság, hogy szoft. hiba, meg az, hogy csak a kijelzés hamis... Persze lehet, hogy ugyanolyan hibást kapnak.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#7661) viewdetails válasza bluemirage (#7660) üzenetére


viewdetails
addikt

Fáradt vagyok én már ehhez, itt két havonta felbukkan valaki, aki elmondja, hogy ha ráül az adótorony tetejére, telefonnal a kézben, akkor is ugrál a jel. Aztán jön még 1-2, és másnapra kiderül, hogy nem is adótorony amin ül és a telefon sincs nála... :P
Tessenek visszaolvasni, térerő ugrálásra alaplap csere a gyógyír (ritkább esetben SIM csere).
Most várom a +1-eket akiknek nincs bajuk a térerővel. :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7662) SsPL711 válasza viewdetails (#7661) üzenetére


SsPL711
őstag

Nincs térerő gondom +1 +1 +1 ;]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7663) viewdetails válasza SsPL711 (#7662) üzenetére


viewdetails
addikt

Na és igaz ez repülőmódban is? Ugyeugye??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7664) SsPL711 válasza viewdetails (#7663) üzenetére


SsPL711
őstag

"Repülőmód" végén, mikor leesik a betonra, akkor vannak gondok, de nem csak a térerővel :D

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7665) davidj92 válasza SsPL711 (#7664) üzenetére


davidj92
tag

hanem a beton is beszakad ;] ;]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#7666) SsPL711 válasza davidj92 (#7665) üzenetére


SsPL711
őstag

Ha, kispórolták belőle a cementet, akkor egyenesen át is szakítja :DD

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7667) bigsee válasza viewdetails (#7661) üzenetére


bigsee
addikt

-1

Hagyjuk...! :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#7668) trobi28


trobi28
addikt

Én olyan helyen lakom, ahova a térerő is 3 napi hedeg élelemmel indul el :) , de lemegyek a -1-es szintre dohányozni, és ezzel még simán telefonálok. Volt sok olyan telefon amelyik eldobta a hálozatot azonnal, ezzel még nem fordult elő, úgyhogy szerintem nem általános a probléma :)

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7669) MM válasza viewdetails (#7651) üzenetére


MM
őstag

Értem én a viccet, csak az effajtát nem szeretem...

Már nem akartam reagálni az előző, témával kapcsolatos hsz-edre "okos enged..." alapon, de ha már ilyen kedvesen újra felhoztad:

Mérnök lévén az empirikus módszerekben hiszek.

Ha hülyül a telefon, és több újraindítás után sem javul meg, de soft reset után kutya baja, hajlamos vagyok levonni azt a következtetést, hogy van különbség a kettő között... (főleg, hogy ezt többször is tapasztaltam... öcsém ugyanilyen telefonján detto.) Annak ellenére, hogy más mást gondol/ír.

Mint ahogy PC-n is van különbség egy restart, a CTRL+ALT+DEL, és a reset gomb között.
(temp fileok, teljes áramtalanítás, ...stb. - de ezt ugye TUDJUK)

Márpedig ez egy "vindóz" egy Nokia hardveren. És bár a kollégának a "nekem azt mondta egy nokiás szaki" kezdetű hsz-ét fenntartás nélkül elfogadod (Milyen szaki? Talán telefon szerelő? Előtte vajon WP8 fejlesztéssel foglalkozott? :U ), mert a te véleményeddel egyezik, lehet valaki (jelen esetben én) mást gondol, és leírja a tapasztalatát, így ebben az esetben nem értem a "több kell ide öcsi, ez egy szakmai fórum" hozzáállásodat. Főleg azért, mivel ahogy írtam is, még ha placebóról van is szó, egyelőre bevált (nem csak nekem...).

Lehet, hogy másnak is beválik?
Lehet, hogy nem kell feleslegesen 3x beadni a szervízbe, hogy "SIM PIN-t kér", reménytelenül várva a javítást, mikor elég néha egy soft reset? (vagy egy újraindítás? :DDD )

Ha neked van igazad. ártani nem árt, de nem is használ.
Ha nekem, akkor sem árt, VISZONT használ, akkor mi is a gond?

Ja, hogy te hozzáértő vagy, Androidot hegesztesz szabadidődben?
- ez NEM Andorid
- ez még nem jogosít fel arra, hogy a bizonyos magas lóról...

(#7670) viewdetails válasza MM (#7669) üzenetére


viewdetails
addikt

Hmmm.. nem volt célom megbántani, ne haragudj, ha így érezted. A műszaki részt illetően csak a korábbiakat tudom ismételni. ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7671) MM válasza viewdetails (#7670) üzenetére


MM
őstag

...kicsit túlspiláztam, én pedig ezért bocs.

A műszaki részébe nem tudok érdemben beleszólni, de a remény hal meg utoljára! :)

(#7672) viewdetails válasza MM (#7671) üzenetére


viewdetails
addikt

Előfordul, no para, látod bluemirage-al is húzzuk egymást térerő témában. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7673) meszipeti válasza MM (#7669) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Igen, akit kérdeztem a Nokiánál dolgozott az utolsó pillanatig Komáromban, és ők tesztelték a telefonokat még mielőtt piacra dobták volna. Én elhiszem amit mond.

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#7674) Gabis


Gabis
őstag

Egy észrevétel: mióta nem hagyom éjszakára töltőn csak reggel felrakom amíg 100% nem lesz, jobban bírja az aksi.

(#7675) lumija620 válasza MM (#7669) üzenetére


lumija620
tag

Mai tapasztalat, hortobágy közelében nyílt területen nekem nulla térerő, hívást sem tudtam indítani, kollega 5éves buta nokiáján 4 egységből 3 volt.Nekem repülő mód be/ki után talált jelet ismét. Nem elsőeset, hogy nulla térerő csak így állt helyre..

(#7676) solyomsherif


solyomsherif
csendes tag

Sziasztok! Nekem közel egy éve van 925-öm, de ez már a 2. Az első ahogy átvettem szórakozott a térerővel. Egy-két csík volt olyan helyeken ahol a régi telefonjaim maxon voltak. Két nap után visszavittem T-ékhez (mivel 3 napig ugyebár csere van). A Westendben egy órát vitáztam a szervizessel, aki el akarta nekem magyarázni hogy azért egy-két csík a térerő mert most nagy a tömeg és a sok telefon megeszi a térerőt!!! Ennyit a szervizesekről... Mellétéve több másik telefont, többek között a sajátját is, látta hogy az enyém tényleg érdekes dolgokat mutat, végül kicserélte.
Az új készülékkel semmi bajom, sőt személy szerint nekem a WP sokkal jobban bejön mint az Android, később se hiszem hogy visszalépnék rá. Viszont én ebből a térerő problémából tanultam. Ha van rá mód azonnal csere. Nekem szerencsém volt kijött egyből a hiba, az új meg teszi a dolgát. Lekopogtam.

(#7677) SsPL711 válasza solyomsherif (#7676) üzenetére


SsPL711
őstag

Én meg lassan megyek vissza droidra.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7678) junior11 válasza SsPL711 (#7677) üzenetére


junior11
veterán

Miért mész vissza? Nem jött be a wp?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7679) SsPL711 válasza junior11 (#7678) üzenetére


SsPL711
őstag

De, bejött, meg a készülék is szemet gyönyörködtető.
De, vannak olyan bosszantó alap dolgok amikre nem jött frissítés, optimalizálás.
Most pl. véletlenül lecseréltem a zárolási képernyőn az időjárást egy képre, így a glance képernyőn is kikapcsolta az időjárást, persze ezt nem hibának róttam fel, ezt magától értetődő, de visszaállítani, csak úgy tudtam, hogy előbb egy másik alkalmazást kellett választanom(Bing), majd utána az időjárást ismét. Különben, hiába állítottam a fotóról vissza az időjárásra, nem váltott vissza, nem mutatott semmit, se a zárolási képernyőn se a glance-on.
IE iszonyúan szívja az akkumulátort, valamivel elkezdek játszani, forró a telefon, offline navigációnál szintén felforrósodik. Csengés közben nem rezeg, ha hosszú a csengőhangom.
Értesítési LED hiánya, mondjuk ezt én nem néztem meg, vásárlás előtt tüzetesebben.
Az IE időnként botrányos szerintem és nincs alternatíva. Vagy ami van az is az IE motorját használja.
Akkuidő, aktív használat mellett elég szerény.
Ma 20 óra 37 percet ment, úgy hogy éjszaka feltöltés után repülőmódban volt, pedig ma napközben sokat volt wifi közelében és most 23%-nál járok :(
És akkor azt nem is említettem, hogy a gyári Qi töltős hátlappal, gyári Qi töltővel időnként nem kezd tölteni, ha csak újra nem indítom a telót.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7680) diabolika válasza solyomsherif (#7676) üzenetére


diabolika
tag

Én most minden alkalommal Screenshotot csinálok. Így fogom vissza vinni a szervízbe. Ha így sem csinálják meg, akkor beb@szom neki a pultba azt ketté töröm még a Sim kártyámat is! :D

Tiszta hülye aki nem normális.

(#7681) SsPL711 válasza SsPL711 (#7679) üzenetére


SsPL711
őstag

Most meg azt csinálja, hogy ha jön egy email vagy más értesítés, nem kapcsol be a képernyő, jelezvén, hogy volt egy esemény. :(((
Nem rég volt pedig restart is, de utána se éled fel mikor jön valami.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7682) diabolika válasza SsPL711 (#7679) üzenetére


diabolika
tag

Igen nekem is tök sok dolgo van ami értelmetlen.... Pedig semmi bajom a wp-vel, de néha olyan érzésem van mintha egy 1.0-ás valami lenne...mintha ez lenne ez lenne az első wp verzió. Explorerrol meg ne is beszéljünk....felháborító! Szerintem én is megyek vissza droidra vagy esetleg ios-re, mert azt sem próbáltam még.

Tiszta hülye aki nem normális.

(#7683) SsPL711 válasza diabolika (#7682) üzenetére


SsPL711
őstag

iOS-re biztos nem megyek. Isten ments.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7684) viewdetails válasza SsPL711 (#7681) üzenetére


viewdetails
addikt

beállítások - értesítés... - zárolt képernyő esetén... be van kapcsolva?

Kezdem magam kényelmetlenül érezni. Értesítések megjönnek, anomáliák nincsenek, térerő van... rossz topikban járok? :D

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7685) SsPL711 válasza viewdetails (#7684) üzenetére


SsPL711
őstag

Be van. Ahhoz nem is nyúltam.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7686) diabolika válasza SsPL711 (#7683) üzenetére


diabolika
tag

Én is csak azért mennék, mert még nem volt, de lehet 1 hét után el is adom :)

Tiszta hülye aki nem normális.

(#7687) trobi28 válasza viewdetails (#7684) üzenetére


trobi28
addikt

Hasonlo tapasztalatom van nekem is :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7688) meszipeti válasza trobi28 (#7687) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Énnekem is működik rendesen a telefon.

"A játék az nem játék"

(#7689) hoffman_ válasza meszipeti (#7648) üzenetére


hoffman_
nagyúr

csak annyi, hogy ha szét van fagyva a cucc, akkor nem tudok kikapcsolni csak úgy. a soft reset viszont force-olja a dolgot :) köszi a pontosítást, ezt nem tudtam!

közben felmerült egy másik probléma is... nincs szerencsénk ezzel a darabbal basszus, elég szomorú vagyok. nagyon zavaró hibát produkál a kijelző. a telefon kb. fél éves. egy hónap után volt anno szervizben, kétszer is, érintőképernyő hibával. azt mondták nem találtak semmit, és visszajött. azóta eltelt 3-4 hónap, és ekkor vettük meg mi, két hete. eleinte nem tűnt fel, de ahogy belakta a hölgy, ráállt a szeme. gyanítom, hogy emiatt lehetett gariban?

[link]

mi lehet ez a jelenség, találkozott már vele valaki? viszem majd be nokia care-be, ezt kizárt dolog, hogy ne cseréljék ki nekem, addig el nem jövök...

ezt csinálja amúgy sok helyen, a főképernyő alatt is észrevehető a csempéknél, és még számtalan módon, tehát nem alkalmazás függő. teljesen homogén háttér alatt és oldalra csúsztatásnál képek esetén viszont nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7690) viewdetails válasza hoffman_ (#7689) üzenetére


viewdetails
addikt

Érintés normál, automata fényerő kikapcsolva?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7691) hoffman_ válasza viewdetails (#7690) üzenetére


hoffman_
nagyúr

közben instant segítséget is kértem, hasonló dolgokat javasoltak. nem tudom, gyanítom, hogy nem. ki lesz próbálva, és jelzek majd. köszönöm a tippet! nekem is szoftveresnek tűnt, egyértelműen, csak nem gondoltam át a nagy hévben. (még jó, hogy a screen csere mellett hőbörögtem... )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7692) SsPL711 válasza hoffman_ (#7691) üzenetére


SsPL711
őstag

Ha jól látom, az energia takarékos üzemmód bekapcsolt állapotú.
Olyankor csinálhat ilyen megvilágítási anomáliákat.
A telefon csökkenti a fényerőt, de az app meg pont ellenkezőleg, mikor fényképet jelenít meg....vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7693) Polllen válasza SsPL711 (#7679) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem használom két napig elvan nálam:)

Amúgy megértelek, sok dologról anno lemondtam, h wp legyen, mert bejön. De most hozzám került egy s4 és nagy a kisértés... Ha másra nem, h mindkettőt elpasszoljam & vegyek vmi jót^^

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7694) hdtomi


hdtomi
senior tag

Előbb esett le a telefonom egy székről, én hülye zseblámpának használtam és kijelzővel tettem le, lecsúszott a párnáról. Egyik sarka hátsó részén lett egy apró kopás, alig látható. Egyrészt :W másrészt, ahhoz képest, hogy kőre esett nem is rossz, leverte a víz mikor felvettem.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#7695) SsPL711 válasza Polllen (#7693) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem már megvan az utód, csak még nem érkezett meg.
A L925 meg családban fog maradni, asszonynak adom, egy L620-ast fog váltani.
Így lehet, hogy még a W10-et is látni fogom :)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7696) viewdetails válasza SsPL711 (#7695) üzenetére


viewdetails
addikt

Csak kíváncsiságból, mire lépsz? Mert a jelenlegi piacot elnézve nem találok olyan kamerás modellt, ami méretben és tudásban is kompromisszummentes váltás lenne számomra. 930 glance hiányában, S5 méretben, Z3c - azon kívül, hogy Sony - kamera tudásban nem igazi alternatíva. iOS, BB eleve nem számít.
Szvsz megvárom, hogy az aprómra kapok-e értelmes ajánlatot, ha nem, akkor lesz*rom a garit, belerakom a töltőtekercset a hátlap alá és használom valami értelmesebb 64 bites készülék megjelenéséig.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7697) Polllen válasza viewdetails (#7696) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kb. nálam is ez a helyzet, azzal a kiegészítéssel, hogy nincs bajom iOS-l és BB-vel sem.

Amúgy a 925 kamerája nem egy nagy szám - sztem - ha érdekel lövök 1-1 képet S4-l összehasonlítani. Amúgy s4 pl. kisebb és az új I9506-ban snapi 800 van.(asszem)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7698) SsPL711 válasza viewdetails (#7696) üzenetére


SsPL711
őstag

Erre: Moto G Second Generation, Dual SIM.

Ezek szólnak mellette:
- Sallangmentes Android 4.4.4. (Jön rá az 5.0 vagy 5.01)
- Értesítő LED
- Natív Gtalk app
- Dual SIM
- Cseppálló
- Talán nem egy világító vágódeszka méretű 5"-os készülék.

Hiányozni fog:
- Glance
- CB Amoled
- Qi töltés (Már amikor tölt)
- A Lumia anyaghasználata
- OIS a kamerában

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7699) viewdetails válasza Polllen (#7697) üzenetére


viewdetails
addikt

Éjszakait lőjj, vaku nélkül, utcán, köszönöm. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#7700) Polllen válasza viewdetails (#7699) üzenetére


Polllen
nagyúr

Okay, bár sejtem a végeredményt. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.