Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8036) katt777 válasza s7evcsenko (#8028) üzenetére


katt777
félisten

Nagy küzdelem lesz ez. :((( Telefonszinten szerintem is jó, no de akkor vegyen az ember egy 432-t. Sajna teló nélkül a reklámokkal agyonvert appokat, és a többi vackot sem tudtam kipróbálni.

kalm007: Azon kívül, hogy nem mindig mutat északra? :F

obalix: Tegyél fel rá egy jetAudio-t, akkor megtudod, miről beszéltem. De alapból egy 5-ös EQ van benne, értelemszerűen a lejátszóban, nem egyéb hang beállításoknál.

Hát én jó pár ilyen szolgáltatást néztem már, még Apple-ét is, de az általam keresett előadókat nem is ismerte, pedig nem ismeretlenek, csak anyagilag nem termelnek akkora hasznot, mint a szakmányban árasztott, máról holnapra elfeledett zenék. Tehát nem tudok vásárolni!
Mint már írtam: kazettáimat, lemezeimet, CD-imet digitalizáltam. Az mp3 meg annyit ér, mint egy eredeti festmény apró digitális mása, az sem ér semmit. A zene 90%.-a hiányzik belőle. De még flac sem éri el egy bakelit szintjét (de még CD-ét sem), ezzel is élnem kell.

hjoci1980: Látom, intézetis voltál. Sajnálom. :(((

foxymaci: Nyomtatványt kitöltöttem, de a postázás és a kp. visszaküldés még nem tisztázott. Ha Android lesz, tartom a 4x USB hubot (bill+egér+külső adattár, ha akarom, és még töltés is), meg 2db 6.44"-os fólia (vághatóak kisebbre). Smartphone flip tok eladása már kevésbé esélyes. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.