Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) Dexter68 válasza enddav (#11799) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát konkrétan hiányzik a telefonból egy hardver, ami értelmezi a wifi adást és egy szoftver, ami kezelné a nemlétező hardvert. De hajrá. :DDD Ha esetleg a homlokához érintené a fémet, rögtön a fejébe mennének a weboldalak :DDD

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#11802) Tuareg0


Tuareg0
tag

Az e51-em navigyűrűjéről a króm eléggé megkopott. Emiatt csúnyává, meg érdesség is vált. Kicserélik gariban, vagy fizetős a dolog? Ha fizetős, mennyi kerül durván? Lehet csak navigyűrűt cserélni, vagy az egész gombsort kell?

köszi

(#11803) rol33 válasza Tuareg0 (#11802) üzenetére


rol33
aktív tag

igen, garban kicserélik

®

(#11804) Shodan válasza asadasad22 (#11782) üzenetére


Shodan
addikt

a full vagy a slim versiont próbáltad? ...ja és köszi, a buborékok most már működnek ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#11805) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Sziasztok!

A véleményeteket kérném memóriakártya vásárlás ügyében! Kinéztem magamnak ezt a kártyát és érdekelne hogy jót választottam e?

(#11806) Napfénysüti válasza Nyiscsák (#11805) üzenetére

Sandisk a legjobb márka úgyhogy jól jártál. Baj nem lesz vele. ;)

Més que un club!

(#11807) peugeotmate válasza Nyiscsák (#11805) üzenetére


peugeotmate
őstag

Tök ugyanilyenem van,és nagyon príma! :DD Nem jársz rosszul vele! Mondjuk én 2500-ért vettem... :U

meg

(#11808) asadasad22 válasza Shodan (#11804) üzenetére


asadasad22
őstag

mehet a full, e51 bírja rammal :)

(#11809) Nyiscsák válasza peugeotmate (#11807) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Hol mikor kitől vetted annyiért? :D

(#11810) peugeotmate válasza Nyiscsák (#11809) üzenetére


peugeotmate
őstag

Itt az aprón találtam (vadi újjonnan)! Egyébként egy 1 hónapja, Ferenciek terén. Szerintem nézd meg Te is,hátha van még mindig egy jó ajánlat! :))

meg

(#11811) FlashR


FlashR
tag

Tudom ez nem a reklám helye,de van egy ilyenem vadiújba eladó :)
Amugy minőségi a telefon,de a billentyüzete nem tetszik :(

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#11812) old rocker válasza FlashR (#11811) üzenetére


old rocker
veterán

milyened és mennyiért? Mellesleg ez nem reklám, hanem apróhirdetés kategória...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11813) micro


micro
addikt

Sziasztok,

Az lenne a kerdesem, hogy meg lehet-e azt csinalni, hogy felugorjon egy buborék a Windows tálcán, amikor hívnak vagy új üzenet érkezik.

A legújabb PC Suite ezy tudja egy Nokia 6233-mal. A hívás értesítést biztosan.

Várom választokat.
Üdv, m

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11814) Karma válasza micro (#11813) üzenetére


Karma
félisten

Elméletileg ha feltelepíted a legújabb PC Suite támogatást az E51-esedre (a PC Suite-ban van ilyen menüpont), akkor van esélye, hogy menni fog.

“All nothings are not equal.”

(#11815) micro válasza Karma (#11814) üzenetére


micro
addikt

Azt már megcsináltam, de sajnos még nem tudja.
Furcsa, hogy S40-es telfonnal megy.

A hívás indítás is csak USB kapcsolat esetén műkösik a PC Suittal az E51 esetében. :(

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11816) old rocker válasza micro (#11815) üzenetére


old rocker
veterán

Tényleg furcsa.Én rákötöttem most az E51-et USB-vel a PCSuite-ra, tehát megnyitottam, csatlakoztattam. Akár tálcára rakom le, akár bezárom (nem kilépek!) az alkalmazást, akkora buborék ugrik fel telefonszám, névvel ellátva a jobb sarokból, hogy még 90 éves koromban, félig vakon is el fogom tudni olvasni.

(AZ én Suite-om 7.18-as.)

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11817) micro válasza old rocker (#11816) üzenetére


micro
addikt

Az enyem 7.1.18-as.
Kipróbálnád BT-s kapcsolattal is?

Nekem, sem egyikkel, sem másikkal nem megy.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11818) GML válasza micro (#11817) üzenetére


GML
őstag

nekem is 7.1.18.0 van fent és megy. igaz scak kábelesen, me rt ms nincs a notiban.

(#11819) old rocker válasza micro (#11817) üzenetére


old rocker
veterán

Nincs már bétés kapcsolatom. Csak USB-vel kötöm össze, különösen, amióta megvettem azt a kábelt, amivel tölteni is lehet. Volt BlueSoleil (jó írom?) vackom, annyira megbízhatatlan volt, sokszor adatátvitel közben szakadt meg a kapcsolat, hogy kidobtam.

USB-vel csatlakoztatva a 6120C-vel is simán kijelzi a monitoron...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11820) aHuli


aHuli
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni E51-es mobilommal kapcsolatban. Szeretnék rá témát letölteni, de bármilyen oldalról töltöttem le témát, a mobilom azt mondja, hogy "Tanúsítványhiba. Lépjen kapcsolatba az alkalmazás forgalmazójával.". Illetve olyannal is találkoztam, hogy az xxx.sis telepítése nem támogatott.
Tudnátok tanácsot adni?

Előre is köszi.

(#11821) micro válasza old rocker (#11819) üzenetére


micro
addikt

Köszi fiúk a segítséget.
Közben megtaláltam a PC Suite-ban egy ilyen lehetőséget, ami leteszteli ezeket az értesítéseket.
E51-gyel, csak kábellel megy.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11822) GML válasza aHuli (#11820) üzenetére


GML
őstag

Telepítések->Allk.kezelő->Opció->Beállítások->Szoftvertelepítés (mind) online tanúsítvány (ki)

elsőnek ennyi

(#11823) aHuli válasza GML (#11822) üzenetére


aHuli
csendes tag

szuper, működik, király, köszi :)

(#11824) IamDoris


IamDoris
csendes tag

Hello!
Nem ertek annyira (sotsemennyire) az E51emhez, lenne egy olyan kerdesem miert irja ki a youtubeos program ha megakarok nyitni egy videot h Could not connect to video streaming serves. Miért nem tud csatlakozni???

És még egy kérdés nektek mennyi bír az akksija?

[ Szerkesztve ]

(#11825) MartinRS2


MartinRS2
csendes tag

Hali
A kijelző belülről való porosodása ellen lehet tenni valamit? :F

(#11826) micro válasza MartinRS2 (#11825) üzenetére


micro
addikt

Esetleg venni egy 6-os torx-ot. :DD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11827) peugeotmate válasza MartinRS2 (#11825) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
csak is telefoncsere! És nekem kell adni,hogy ne porosodjon tovább (a polcon)...

meg

(#11828) GML válasza IamDoris (#11824) üzenetére


GML
őstag

Az első kérdésre a kérdés, milyen programot használsz a youtube-ra? ha visszaolvasol, akkor vannak olyanok, amik még működnek vele és vannak olyank, amik már nem.
de esetleg használjad a skyfire böngészőt. nekem azon ment...

üzemidő: változó, ha aktívan használod a 3g-t(HSDPA) meg esetleg otthon a wifit, meg a telefonálsz is sokat, akkor akár naponta is töltheted, én keveset használom netezésre (kb fél óra naponta) csak GSM hálózaton telefonálok kb napi 1 órát, éjszakára offline van. így megy 2-2,5 napig, de hogyha nem használod semmire sem szinte (kb nap 1 hívás max 5 perc) valamint estére kikapcsolod, akkor elérheted azt, hogy 5-7 napopnta töltsd.
természetesen függ a telefonon futó programoktól, szoftver verziójától (a 220-as szoft zabálja az akksit)
kb ennyi.
remélem segítettem...

(#11829) GML válasza MartinRS2 (#11825) üzenetére


GML
őstag

Nekem azután kezdett el porosodni, miután levettem a gyári fóliát, de meguntam, hogy poros ezért kicseréltettem. ezen még rajta van a fólia és még nem poros belűlről.

(#11830) Dexter68 válasza IamDoris (#11824) üzenetére


Dexter68
addikt

A youtubes cucchoz nem tudok hozzászólni, esetleg nézd meg a hozzáférési pontokat, illetve azt, hogy egyéb netes tevékenységek mennek-e.
Akksi nálam egy napnál tovább még sosem bírta, de elég sokat telefonálok. De a hétvégén azt játszottam, hogy elindítottam a telefonon a Nimbuzz-t és DeveloperExpón keresztül a számítógéppel kezeltem és úgy chateltem, na ez 2 óra alatt full lecuppantotta az akksit. :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#11831) enddav válasza IamDoris (#11824) üzenetére


enddav
aktív tag

Szvsz meg minek hozzá program, max akkor, ha el is akarod menteni a videót, de ha csak nézni akarod, akkor simán megnyitod a böngészővel a youtube-ot és rákatt a videóra, majd autómatán megnyitja a real player-rel. Nekem így jó szokott lenni mindig. :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#11832) ben11


ben11
őstag

A youtube videókra egy másik alternatíva a coreplayer..Én ezt használom,ha vmit meg akarok nézni,és nem kell várakozni magára a honlapra hogy betöltsön..
Jah,még annyi hogy ez még soha nem írt ki hibát..

Más.
Valaki tudna segíteni,hogy tudok WPA/WPA2 védett hálózathoz csatlakozni?Elvileg van egy felhasználónevem és jelszavam(egyetemi könyvtár),de amikor kiválasztottam,hogy ezen keresztül akarok webezni,vmi eap sim error vagy mit írt ki és nem kérte be őket..
Lehet előre kéne megadni?De hol?Hogy?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11833) old rocker válasza Dexter68 (#11830) üzenetére


old rocker
veterán

Kifelejtetted a Témobilos félmeztelen cicababákat, akik a Nimbuzzon hozták neked ágyhoz a hűtött Pilsner Urquelt :DDD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11834) old rocker válasza aHuli (#11820) üzenetére


old rocker
veterán

A Youtube-hoz a MobiTubia c. programot használom. Általánosságban véve elég gyér a kínálat,de egyébként a Klippeket le is lehet vele menteni a telefonra és le is lehet vele játszani. Sőt, ezeket a mentéseket csak a saját program tudja lejátszani. A Youtube-ról korábban csináltam egy pár mentést a Mobiola Converterrel. Viszonylag gyors és pofon egyszerű. Ezeket az avikat mobiola playerrel, divxplayerrel vagy a CorePleyerrel lehet lejátszani. Számomra a hangsúly a játszáson van, mert ekkora kijelzőn youtube-ot nézegetni ... Egyszer a Big Lebowskyt keztem el vele nézni kíváncsiságból, egyszer a Pat Garettet (és Billy,a kölyök), egyszer sem bírtam tovább 15 percnél.
Az aksitmeg szinte hangosan szörcsögve szívja, főleg, amióta kettőhuszasra frissítettem, én marha.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11835) Symbio válasza ben11 (#11832) üzenetére


Symbio
senior tag

Nálam itthon WPA/WPA2-s rejtett hálózat működik MAC szűréssel, de nincs probléma a csatlakozással. Megadom a hálózati nevet és a KEY-t és kapcsolódik. A kapcsolatot elmentem, így nem kell mindig pötyögni.

(#11836) Karma válasza ben11 (#11832) üzenetére


Karma
félisten

Ha felhasználóneved és jelszavad van, akkor az nem sima WPA/WPA2 Personal titkosítás, inkább Enterprise, azaz másnéven 802.1x. Sajnos nem tudok segíteni benne, de ezen kéne elindulni.

“All nothings are not equal.”

(#11837) asadasad22 válasza enddav (#11831) üzenetére


asadasad22
őstag

ilyenkor a mobilos youtube jön be, ezeknek a videóknak a minősége -ahogy tudom-, messze elmarad a rendes változattól. érdemesebb valami rendes progit használni rá (pl. mobitubia/coreplayer), így egy az egyben azt a videót nézheted, amit pc-n, persze itt nem a HD minőségű dolgokra gondolok, azokat ezek sem viszik :)
meg a realplayer szerintem alapból valami okádék szar, nem is értem hogy tehettek bele ilyen igénytelen lejátszót :)

(#11838) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Sziasztok!

Már jó pár hónapja birtoklom a fekete E51-em és nagyon elégedett vagyok vele, mondjuk ez a Birdstep SmartConnect gyakran kifagy és akkor kell egy restart - apropó van valami kód restarthoz, csak mert a ki-be kapcsolás nem olyan nyerő - de lusta vagyok keresni helyette másik progit, és elég kényelmes, hogy nem kell hozzáférési pontokat állítgatnom soha.

A Gmail POP3-on szinkronizálva - automata letöltés belőve - szépen működget, csak egyes levelek miután elolvastam őket következő szikronizálásnál hajlamosak eltűnni a telefonról, mondjuk ez egyértelműen a Gmail hülyesége. IMAP-en csak nem csinálná, de így is használható, így lusta vagyok macerálni ezzel.

Van még egy olyan dolog, hogy Fringe nem hajlandó kapcsolódni néha Skypehoz (csak erre használom, MSN-hez az MSN kilensét használom mással nem élek), főleg akkor nem, ha párhuzamosan fut az MSN, de ez is csak ritka probléma.

A Google térképe szerintem nagyon jó, és gyakran használom is, viszont itt olvastam, hogy le lehet tölteni egész Magyarországot hozzá (vagy csak rosszul értettem?) és akkor mobilnet nélkül is megy? Ez igaz?

Nekem a memóriakártya kivételével és betételével sincs gond, igaz szökőévente veszem ki.

Viszont lenne két kérdésem:
Volt már olyan valakinek, hogy a középső műanyag keret elrepedt keresztben? Mindkét oldalon, körülbelül az infra alatti magasságban, a hátlapot levéve lehet látni, hogy a repedés a kis csavar furatában végződik. Szerintetek ez garanciális probléma (nem dobáltam nem rugdostam, de mivel nagy lapaly dög így lehet, hogy feszült rendesen a zsebemben egy leülésnél)? Ha igen akkor kinek van tapasztalata a pesti szervízekkel, egy ilyen jellegű javítást mennyi időre vállalnak, csak mert nem akarok telefon nélkül maradni hosszabb időre.

A navigyűrűt akkor ha jól értem cserélik garanciálisan ha kopott? Mennyire "kell" kopottnak lennie ehhez, csak mert a telefon most múlt egy éves, és már eléggé vidáman látszik kifelé az eredeti rézszínű anyag, de még nem olyan vészes.

Amúgy én egy Speedshopban vásárolt 600 Ft-os tokban tartom a kicsikét, ami nagy egyszerű, de megvédi sok mindentől (nekem mindig nadrágzsebben van) a kijelzőt és a fémkeretet, hátlapot is, és nem megy bele a por meg a zsebszösz az USB csatlakozóba sem. Nagyon egyszerű kis tok, alig lesz tőle vastagabb a telefon, magasabb, szélesebb pedig egyáltalán nem lesz, nincs rajta semmi akasztó vagy övbizbasz, csatt. Mindenkinek tudom ajánlani aki zsebben hordja.

A kijelzőn egy Brando UltraClear fólia van, ami nagyon jól védi, és tökéletesen átlátszó, bár nagyon macerás volt feltenni (nagyon passzentos a mérete). Viszont ez nem is nagyon karcolódik és nem gyűjtik a kilógó ragasztórészek a port (ami a gyári fóliánál elkerülhetetlen), illetve összehasonlíthatatlanul jobban átlátni rajta. Annak a veszélye is fennáll, hogyha a gyári kijelzővédő fólia rajta marad sokáig (nekem 8 hónapot volt rajta), akkor a ragasztója rendesen rágyógyul a kijelzőre, amit elég macerás levakarni (nekem is ilyen gondom volt), szóval szerintem megéri azt a befektetést egy ilyen fólia, persze ez csak az én véleményem.

Köszi a válaszokat előre is, a többivel meg remélem segítettem valakinek. :B

(#11839) asadasad22 válasza Hugo85 (#11838) üzenetére


asadasad22
őstag

gmail-re én inkább külön gmail alkalmazást javasolnék (innen leszedheted: m.google.com), de ha nem azt, legalább imap-ot használj, a pop3 nagyon igénytelen dolog :)
ha egy progi rendszeres fagyást okoz, én tutira nem használnám. ott valami csúnyán összeakadt, vagy a progi alapból szar, egy hard reset után kiderülhet hogy melyik a probléma..
fring néha sok idő nekem is amíg kapcsolódik.. vannak más progik is (mint nimbuzz), de nem biztos, hogy segítenek ezen. türelmesnek kell lenni :) vagy van hivatalos java alapú skype kliens is, ebben viszont csak chatelni tudsz, hanggal dumálni nem, csak pénzért.
műanyag elrepedéssel én még nem találkoztam.. ha nem ejtetted le és semmi szokatlan nem történt vele, akkor az úgy elég furcsa, azt cserélniük kéne, de ilyenről én még nem hallottam..

(#11840) Rage47


Rage47
veterán

NokiaSoftwareUpdater-t használva megmarad a garim? Tudom, SE-nél megmaradt otthoni update esetében, de nokiám még nem volt...:)

Amúgy érdemes updatelni? Olyat olvastam, hogy kevesebb akksit eszik, meg jobb a wifi keresése, stb.

(#11841) Hugo85 válasza asadasad22 (#11839) üzenetére


Hugo85
aktív tag

IMAP-et akartam (egyébként más levelezőszerverekkel megy rendes POP3-al is), csak a teló nagyon "varázslóra" vette a figurát és meg se kérdezte, sőt tulajdonképpen a Gmail név megkérdezése után vígan konfigolt majdnem mindent magának, csak felhasználónevet és jelszót kért, és POP3-al tette mindezt. Át akartam állítani utólag IMAP-re, de azt csak úgy lehet ha új postafiókot hozok létre, ahhoz meg eddig nem volt erőm (igen, nagyon lusta vagyok :DDD ). Az a baj a Gmaillel és a POP3-al, hogy túl okos akar lenni, van benne egy olyan, hogy az olvasott üzeneteket nem engedi letölteni, és emiatt tűnnek el sokszor olvasás után az e-mailek (de ötletszerűen). Ez kicsit bugos, de ha állítok egyet a webes felületükön, megint jó lesz minden egy ideig, de aztán újra elkezdi. Ez egyértelműen nem a telefon baja, hanem a Gmail-é. Freemaillel például tökéletesen megy, minden gond nélkül.

Amúgy a Birdstep nem fagyasztja ki a telefont, csak ő maga hal el a háttérben, ezt néha 3G - Wifi migrációnál (amit amúgy automatikusan megcsinál oda-vissza) teszi, néha pedig akkor, amikor éppen nincs térerő, amikor automatán szinkronizálni akar a Gmail-el. Ez azt eredményezi, hogy ilyenkor nem nagyon van net addig, amíg újra nem indítom a telefont, legalább is a Birdstep SC virtuális hozzáférési pontján keresztül (ami egy prioritási lista a többi létező hozzáférési pontból) nincs. De ez ahhoz képest ritkán fordul elő, hogy a telefon 8-20:00 30 percenként szinkronizál e-maillel és sok mást is kontárkodom rajta, aminek köze van a nethez. Mondjuk heti-kétheti egyszer van ilyen. Viszont a kérdésem továbbra is áll: van szoft-reset kód amit begépelve a telefon újraindul? Csak mert a kikapcsológomb híresen gatya (nem hiába van nekem kitéve a bal szoftgombra az üzemmódváltás), és a ki-bekapcsolás lassú is.

A műanyag keret meg úgy repedt el, hogy először az egyik oldalon az infra alatt, utána követte a másik oldal is szimmetrikusan. Le nem esett, gyönyörű, szinte karcmentes a fém (van rajta pár hajszálkarc, ami nem tudom hogyan került oda), a kijelző teljesen makulátlan. Azért vigyázok rá nagyon. Egyrészt mert a valaha volt legjobb telefonom, másrészt mert szép és törékeny, harmadrészt mert imádom :R

Amúgy azt meg lehet oldani valahogy, hogy néma üzemmódnál a # gomb hosszú megnyomására nem az "Általános" üzemmódba másszon vissza, hanem abba, amiből némába lett küldve szintén a # gomb hosszú megnyomásával? Ez ugyanis elég idegesítő.

(#11842) gelencser26 válasza ben11 (#11832) üzenetére


gelencser26
tag

Nálunk az egyetemen egy webes authentikáció van, tehát csak simán elindítod a webböngészőt és az első oldal amit látsz az a bejelentkező felület!

Egyéb ötletem nincs... :F

(#11843) ben11 válasza Hugo85 (#11838) üzenetére


ben11
őstag

A google maps-os hír igaz,itt a leírás hozzá:gmaps

gelencser26:
köszi,de nálunk más sajnos..

[ Szerkesztve ]

(#11844) asadasad22 válasza Hugo85 (#11841) üzenetére


asadasad22
őstag

hát ez furcsa.. mondom, töltsd le a gmail klienst, ott nem kell semmit állítgatnod, beírsz egy felhasználónevet meg egy jelszót és ennyi :)
kódról nem tudok, ami újraindítaná a telefont, van erre külön alkalmazás, talán Neo Reboot a neve, rákattintasz és indul is újra. x-plore-ban van beépített újraindítás funkció (tools/restart device), én ezt szoktam alkalmazni.
alapból úgy tudom, hogy mindig általános és néma között vált a # gomb hosszan, legfeljebb külön programmal lehetne elérni, hogy ez máshogy viselkedjen..

(#11845) Squeky


Squeky
csendes tag

Nekem is úgyanígy elrepedt a ház oldala a csavarok mellett pedig a telefon kb 2 hónapos :(((

[ Szerkesztve ]

(#11846) asadasad22


asadasad22
őstag

gyerekek, itt a vége mindennek.
Windows 3.1 S60-ra
épp aknakeresőzök :)

(#11847) asadasad22 válasza asadasad22 (#11846) üzenetére


asadasad22
őstag

van win95 is :R

(#11848) Haart válasza asadasad22 (#11847) üzenetére


Haart
addikt

Hja win98 lenne csak az érdekes igazán :D Vagy xp ;]

(#11849) ben11 válasza asadasad22 (#11846) üzenetére


ben11
őstag

Vártam,tudtam hogy eljön ez a nap és most itt van!Windows a telónXDDD
Ha ráindítunk a 3.11-re egy calmira-t,akkor akar win 95ünk is lehet,kis kompromisszummal.. :C
Moto e6-nál néztem annó,hogy felpakolnak win 3.1-t egy dos emulátoron át..Azóta várom,hogy kijöjjön egy normális emulátor s60-ra :K

[ Szerkesztve ]

(#11850) Dexter68 válasza asadasad22 (#11846) üzenetére


Dexter68
addikt

Jaja... olvastam Salminál. Rendesen megy E51-en?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.