Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) Napfénysüti válasza Otter (#11548) üzenetére

Ha jól tudom a Nokia Mapsban a navigálás fizetős. Alapból csak keresni tudsz rajta.

Més que un club!

(#11552) peugeotmate válasza Otter (#11548) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
szerintem a Nokia maps helyett használj GarminXT-t! Teljesen ingyenes már ha a netről szeded le!

meg

(#11553) Otter válasza peugeotmate (#11552) üzenetére


Otter
csendes tag

És GPS nélkül mire tudom használni?
Vodás hálózat segítségével meg tudja állapítani, hogy hol vagyok?

Ha lehetséges kérlek küld el a linket aholnnan ingyen letölthető.

Köszönöm!

Otter

(#11554) peugeotmate válasza Otter (#11553) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
SMS-ben le lehet kérdezni a jelenlegi helyzetedet(Peer Points vagy mi a neve).GPS nélkül ugyanúgy tudod használni térképnézegetésre. Én torrentről szedtem le (cabii "kolléga" mutatta meg nekem) [innen]

meg

(#11555) sekli válasza peugeotmate (#11552) üzenetére


sekli
addikt

óvatossan... ;)

(#11556) peugeotmate válasza sekli (#11555) üzenetére


peugeotmate
őstag

Merthogy?

meg

(#11557) Karma válasza peugeotmate (#11556) üzenetére


Karma
félisten

Mert a warez továbbra is tilos a fórumon.

“All nothings are not equal.”

(#11558) peugeotmate válasza Karma (#11557) üzenetére


peugeotmate
őstag

Oppsz,ezt nem tudtam...de gáz vagyok! :O :W

meg

(#11559) enddav válasza peugeotmate (#11558) üzenetére


enddav
aktív tag

:K :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#11560) peugeotmate válasza enddav (#11559) üzenetére


peugeotmate
őstag

Mondhatnám azt is,hogy :elk*rtuk,nem kicsit,nagyon!

meg

(#11561) Mad Max


Mad Max
csendes tag

Elkezdtem gondolkozni, hogy lecserélem a közel egy éves E51-emet egy 5630 Xpressmusicra. Mintha az utódja lenne, szinte mindenben javítottak rajta :) Sztereó hangszórók, 3,2 mpixeles kamera, Ngage, nagyobb proc, 2,2"-os kijelző, stb.

(#11562) Karma válasza Mad Max (#11561) üzenetére


Karma
félisten

Szvsz várd meg a mobilarénás tesztet, ki tudja milyen lesz az akkuideje :DDD
Kétségkívül nagyon impozáns gép azért.

“All nothings are not equal.”

(#11563) peugeotmate válasza Mad Max (#11561) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én a gugliban nem találtam róla képet :F .Esetleg egy linket tudnál küldeni,ahol meg lehetne nézni?

meg

(#11564) Karma válasza peugeotmate (#11563) üzenetére


Karma
félisten

Esetleg nézd meg a mai híreket :K

“All nothings are not equal.”

(#11565) Haart


Haart
addikt

Feltettem az opera minit, bejött. Jobb mint a sima telós webprogi. Kár hogy firefox mini nincs ;]
Valami müködő msn is kéne ha van valaki tud adni?

[ Szerkesztve ]

(#11566) Karma válasza Haart (#11565) üzenetére


Karma
félisten

Gyorskereső :U
A Fring és a Nimbuzz programokat nézd meg. Tudnak hangátvitelt, fájlátvitelt, Skype-ot, meg még egy csomó egyéb protokollt is.

“All nothings are not equal.”

(#11567) peugeotmate válasza Karma (#11564) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nem mondtál nagy hülyeséget :DDD De azért nekem jobban bejön az e51!

meg

(#11568) enddav válasza Haart (#11565) üzenetére


enddav
aktív tag

A működő msn-re, én azt használom, amit a Letöltés! menüpontban megtalálsz a telón is.... :U

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#11569) peugeotmate válasza Haart (#11565) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
ami [itt] az első,az a verzió van meg nekem. De már nem tudom,hogy honnan szedtem le... :U De a neve az bizotosan: Windows Live Messenger v 2.00

meg

(#11570) Haart válasza peugeotmate (#11569) üzenetére


Haart
addikt

Jólvan leszedtem :D Valamelyik nap tesztelem majd thx :R

(#11571) old rocker válasza Haart (#11565) üzenetére


old rocker
veterán

Én Nimbuzz-t használok. Átutaltam 900 egynéhány Ft-ot, azért egy hónapig hívhatok korlátlanul belföldi (vezetékes) számokat Skypee-val. És vagy a PC-ről, vagy a telefonról - a Nimbuzzal -gyönyörűen működik.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11572) Haart válasza Mad Max (#11561) üzenetére


Haart
addikt

Hát igen a favorit az 5630 lenne csak most jött ki :D Ráadásul nemtudni mibe fog kerülni, annyiért lehet már wimobo-s telefont is venni, pl egy htc-t.

(#11573) Mad Max válasza Haart (#11572) üzenetére


Mad Max
csendes tag

Olyan 60-70.000 közé tippelik az 5630-at. Azt hiszem azért nem egyből fogom megvenni az 5630-at, hanem a megjelenés után pár hónappal, had esegessen még az ára. Báár 5800 Xpressmusicot függetlenül már lehet venni 85.000-ért...szal erősen gyogyizok majd melyik is legyen :) Az 5630 azért jobban tetszik, kicsi, vékony mint az e51.

[ Szerkesztve ]

(#11574) GML


GML
őstag

Azt tudom, hogy nyáron nem nyaralni megyek, hanem egy toshiba bolltba a TG01ért. az egy olyan ki külyü, amit szerintem érdemes megvenni, de sajna nincs multitouch megy WM 6,1 van rajta...de amúgy.... az alma meg férgesedhet továbbb....

(#11575) Haart


Haart
addikt

Menniyvel lehet másolni max az usb kábelen keresztül a telóra? Mitől függ? Eddig 900kb-val tudtam rá másolni. Nemtudom ez memkártya függő vagy ennyi a max?

[ Szerkesztve ]

(#11576) attisx válasza Haart (#11575) üzenetére


attisx
addikt

Jelenleg a nokiánál ennyit tud a 2.0-ás USB...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11577) Haart válasza attisx (#11576) üzenetére


Haart
addikt

Értem akkor jobban járok ha mondjuk a karira card readerrel másolok?

(#11578) Karma válasza Haart (#11577) üzenetére


Karma
félisten

Nagyságrendekkel.

“All nothings are not equal.”

(#11579) asadasad22 válasza attisx (#11576) üzenetére


asadasad22
őstag

asszem jelenleg már nem, N78/N96-ról azt olvastam h ilyen tekintetben jelentősen javultak, a többivel nemtom mi van..

(#11580) Karma válasza asadasad22 (#11579) üzenetére


Karma
félisten

Én az 5800-ától kezdve hallottam, hogy javultak...
De az biztos, hogy nem szoftveres limit miatt lassúak a régi telefonok, így meg vagyunk lőve.

“All nothings are not equal.”

(#11581) Haart


Haart
addikt

Másik kérdésem lenne hogy nemlehet valahogy beállítani hogy az alapértelmezett telefonkönyv a sim kapcsolatok legyen? Mert pl ha átteszem másik telóba a kártyát akkor maradjon már ami a simen van, nemakarom én a teló memóriáját használni.

(#11582) attisx válasza asadasad22 (#11579) üzenetére


attisx
addikt

Igaz. Most már nekem is dereng, hogy egy-két újabb készülék már fejlődött ezen a téren...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11583) Sytex


Sytex
tag

Sziasztok!

Meg lehet vahogy oldani hogy ha BT-s headset van ráakasztva akkor a telefon hangszórója ne csörögjön?
Illetve, nagyon halkan csörög a headset, alig lehet hallani (és azért valljuk be a hivó nevének bemondása igen nagy találmány - lenne -). Kipróbálva egy SE és egy Nokia headsettel, másik telefonon mind2 HS jó.

Gergő

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#11584) cnckane


cnckane
tag

Hali!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Saturnban vett e51-ek jó minőségűek és megbízhatóak?
Mivel itt is csak 1 évet vállalnak rá, így ez nem kínai?

(#11585) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

nekem 100-as szoft van a telefonon, érdemes szerintetek feltenni a legújabbat? hoz valami lényeges újdonságot a 100-ashoz képest? nincs egyébként semmi bajom ezzel sem, kb 8 hónapos a telefon, de még egyszer sem fagyott le, vagy ilyesmi, ezért sem frissítettem még eddig :) (ja, egyébként független a telefon, ha ez számít esetleg valamit) köszi

üdv

(#11586) enddav válasza Haart (#11581) üzenetére


enddav
aktív tag

Szvsz nem lehet, anno én is így jártam, de ez Symbain "betegség", már ha annak lehet nevezni, egy S40-eshez képest lehet furcsa, de semmiből sem tart átmásolni a neveket és muhaha :DDD, sajnálod azt a pár kilobájtot a 130MB-ból? :DD

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#11587) pityeszka


pityeszka
őstag

Sziasztok.
Tudtok mondani olyan helyet ahol kapok a telóba, 2gigás micro sd-t,olcsót és minél hamarabb?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#11588) cabii válasza Haart (#11581) üzenetére


cabii
tag

Szia,
azt hiszem, pár száz hsz.-el ezelött volt téma, hogy nem igazán szeretik már a mai telcsik, ha a sim-et használod, mert azon csak pár /100/ név fér el, és az adatok is csonkák, a nevek is rövidek, és elveszik a symbián lehetősége a millió adat bejegyzésre. ha kell valami kontakt a másik telcsin, küldd át a névjegyet, és kész...
Azt hiszem, hogy végül mindenki erre a megoldásra jutott végül.

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#11589) cabii válasza pityeszka (#11587) üzenetére


cabii
tag

Szia,
ipon kft?
http://ipon.hu/webshop/product/sandisk_2gb_microsd/18871
sandisk 2700.-
edigital:
http://www.edigital.hu/microSD_memoriakartya/SanDisk_microSD_kartya_2GB_+_SD_adapter-p29697.html
ez adapteres, de 3790

[ Szerkesztve ]

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#11590) Haart válasza enddav (#11586) üzenetére


Haart
addikt

Nem a memória zavar, csak én az eddigi telóimban is szimről dolgoztam, fakknak kell a sok hülyeség képet meg stb berakni mindenkiről, meg ilyen hülyeségek, a telefonkönyv telefonálásra van :D A másik hogy ha átrakom másik telóba a sim-et nemakarok csonka telefonkönyvvel találkozni :D
Le lehet menteni a telószámokat mondjuk pcsuittal és áttölteni egy másik nokiára, mert akkor talán még elmegy, de mivan ha nem nokiát akarsz venni legközelebb vagy valami :D

[ Szerkesztve ]

(#11591) old rocker válasza cabii (#11589) üzenetére


old rocker
veterán

"Linux is like a wigwam: No windows, No Gates and an Apache inside" :D Zseniális.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11592) old rocker válasza Haart (#11590) üzenetére


old rocker
veterán

Szerintem át lehet másolni a telefonszámokata SIM-re, bár én még sosem akartam. Egyrészt azért, mert vagy 100 névvel több van rajta, mint amennyi a SIM-re ráfér. Másrészt azért, mert pl.azE51-nél egy névhez telefonszámot, mobilszámot, mobil otthonit, otthoni telefonszámot, munkahelyi mobilt, munkahelyi telefonszámot, beosztást, címet, e-amil címet, munkahelyi e-mai címet, lábméretet, 1944 és 45 között elkövetett háborús bűnöket, mellbőséget, diétás étrendet, születésnapot és egyéb nyalánkságokat lehet hozzárendelni. (Nem kívánt törlendő.) Na most: énpl. kihasználom az e-mail és több telefonszám, cím, születésnap hozzárendelésének lehetőségét. Értem alatta azt, hogy SMS helyett küldtem már rövid e-mailt és meglehetősen leegyszerűsíti az eljárást, ha van beállított postafiókod.
Vagyis: - és ezt nem sértő szándékkal írom -akinek nincs szüksége "okostelefonra", az minek vesz? Hogy keseregjen, bezzeg az S40-es régi telóm? Olyan "hiányosságokon", amelyek az "üzleti" szegmensben alig használatosak? Ugyanakkor az S60 rendszer adta lehetőségeket hírül sem használja ki? Annyi szép S40-es van...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11593) old rocker


old rocker
veterán

Nos, meg is győződtem róla. Belépsz a névjegyzékbe, kijelölöd mindet, majd másolás/sim-re. Utána meg is nézheted az eredményt. Nekem 156 kontakt nem fért rá. A plusz adatok pedig, mint írtam, kapásból nem szerepelnek rajta.
Éljen a SIM névjegy. Hasznos dolog 130 MB memória esetén.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11594) Haart válasza old rocker (#11592) üzenetére


Haart
addikt

A lehetőség nem feltétlenül azt jelenti hogy ki is kell használni :D Ha veszel egy BMW-t lehet visza 250-et de nem annyival fogsz száguldozni :D Ráadásul ahogy mondtam én nemhasználok ilyen olyan beirásokat a telószám mellé, 1 telószám 1 név semmi más nem kell. Azét irjam a teló memóriájába a telószámokat meg a hülyeséget hogy ha veszek netán egy másikat és beleteszem a simet elvesszen az összes? A másik hogy a sim által kiadott,nemtom hány férőhely felét ha kihasználom. Magyarán ugy 100-150 kontaktom van. Szóval értem én hogy csillivilli meg minden van benne ami esetleg kurvajó lehet, de egyszerüen nem használom.

(#11595) Karma válasza Haart (#11594) üzenetére


Karma
félisten

Miért veszne el? Mára már a legsutább telefonban is van BT, két perc alatt át tudod küldeni a kontaktjaidat az új telefonodra. (Kivéve, ha Windows Mobile Standard-ról akarod küldeni, mert ez a k... i600 nem tud egynél több kontaktot küldeni egyszerre, és darabja egy perc. :W) S60 és S60 között meg amúgy is ott van a Switch (Másoló) alkalmazás.

Amúgy ha veszel egy Lamborghini-t, akkor se kezdesz el panaszkodni, hogy nem tudsz egy táskánál többet a "csomagtartóba" tenni.

“All nothings are not equal.”

(#11596) Haart válasza Karma (#11595) üzenetére


Haart
addikt

Nah ezt akartam tudni :D Akkor van rá lehetőség, no problem :R

(#11597) Symbio válasza Haart (#11594) üzenetére


Symbio
senior tag

Csak ha a +okat nem használod ki, akkor minek egy ilyen tudású teló :F
Jó, értem, hogy mit mondasz, nem kötekedni akartam :R
(a kontakt mellbősége igenis fontos adat, nem tudom, hogyan vagy meg nélküle :P )

[ Szerkesztve ]

(#11598) Haart válasza Symbio (#11597) üzenetére


Haart
addikt

Úgy használok ilyen telót hogy gyakorlatilag minden más tulajdonságát kihasználom, de nekem telefon része az legyen telefon, ne értelmező kéziszótár egyes személyekhez :D Telefonkönyvben sincsen az emberkék mellé téve a képük meg egyéb tulajdonságaik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11599) old rocker válasza Haart (#11594) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, én nem feltétlenül csillivillinek nevezném,ezek hasznos irodai alkalmazások, amiket azok, akik kifejezetten ezek miatt vásároltak ilyen telefont, általában ki is tudják használni. Ha nem így volna, megmaradtam volna a 6230i-nél, nagyon jó telefon volt. A példáddal élve: a BMW-nek nem csak az az előnye, hogy 250-el megy. S ha ezt konkrétan nem is akarom kihasználni, attól még vannak olyan más paraméterei, ami miatt BMW-t veszek; ha pedig egyik előnyös tulajdonságát sem tudom kihasználni, akkor veszek egy Golfot. Vagy Wartburgot. De nem értem, mi a problémád: a számokat ebben is át lehet menteni a SIM kártyára; ahogy Karma is írta, akár másik telefonra át lehet menteni; ha Nokiát veszel másikat, a PC Suite-tal át lehet pakolni. Az tény, nem lehet egyszerre a telefont és a SIM kártyát használni, mint egyes S40-nél - ami egyébként dög lassúvá varázsolta a keresést - , nem lehet beálljtani csak a SIM használatára, de minden egyes alkalommal sepillanat alatt át tudsz váltani SIM telefonkönyvre. Ha írsz be újabb számot, időnként átmásolod ...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11600) old rocker válasza Haart (#11598) üzenetére


old rocker
veterán

Szintén nem kötekedés: de ki kényszerít arra, hogy rakjál mellé képet, lakcímet, beosztást, e-mail címet? Úgy érzed, ha több adatot lehet párosítani, akkor már nem telefon, hanem értelmező kéziszótár??? Nálam, azoknál a neveknél, akiknél csak 1 számot mentettem el, 1 szám van. Sőt, a feleségem telefonja is csak a keresztnevével van elmentve. Függetlenül attól, hogy melléje elmentettem a vállalati telefonszámát, a munkahelyi telefonszámát és az e-mail címét. Nem ritka ugye az az ember, akinek több telefonszáma van. Szerinted egyszerűbb ezeket külön-külön elmenteni? Ha azt kifogásolnád, beütsz 1 es betűt, és felül az S betűs keresztnevesek jönnek ki, aztán az es betűs vezetéknevek, abban még igazat is adok azzal, hogy az is hasznos dolog lehet, csak nem értem, miért nem az adott betűvel kezdődő neveket pakolják előre, majd utána jöhetnének a további, lehetséges találatok; az S40-nél, ha emlékezetem nem csal, bepöttyentewtted az S betűt, kipakolta az s és az sz kezdetűeket; ennél még mellé kell billentyűzni a zét -pl.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.