Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) korpicschess


korpicschess
veterán

Így is elég borsos, talán a Defy+ nem annyira vészes. Az is lehetne olcsóbb egy tizessel.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#2) Gusztáv válasza korpicschess (#1) üzenetére


Gusztáv
addikt

Még mindig olcsóbb mint a T-Mobile.

Laci

(#3) Kleroo


Kleroo
veterán

Figyelem!!
Galaxy S 52ért előfizuval djuicenál. :O

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4) Domxc


Domxc
senior tag

Szép áron van a GN. :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) V.T.CS. válasza Domxc (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ennyiért már függetlent is vehetnék...

(#6) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Azért nem ájulok el az áraiktól...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7) katalin888 válasza V.T.CS. (#5) üzenetére


katalin888
aktív tag

Tudtommal a galaxy nexus-t minden forgalmazo fuggetlenul arulja vagy nem igy van??

(#8) Moleman


Moleman
addikt

Ace... Mit keres még a kínálatban?

(#9) Kaworu válasza Moleman (#8) üzenetére


Kaworu
csendes tag

Hallod...még egy éves sincs a modell :U Mennyi ideig legyen egy készülék forgalmazva, fél év?
Egyébként meg gondolom már csak azért is ott van, mert elég népszerű. Sok ember kezében láttam Ace-t.

(#10) Moleman válasza Kaworu (#9) üzenetére


Moleman
addikt

Meg se kellett volna jelennie, már akkor is elavult volt (a kijelzője meg nevetséges, ahogy az Xcover-é is, azt is kárvolt már kihozni).
Igen, sajnos népszerű, mert sok ember nem ért hozzá, sőt, még lebeszélni se hagyják magukat. Aztán sírnak, hogy miért ilyen rossz.

(#11) Gusztáv válasza Kaworu (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem lenne rossz az a készülék, csak 3,5"-ba belerakni egy HVGA kijelzőt :F .

Laci

(#12) Moleman válasza Gusztáv (#11) üzenetére


Moleman
addikt

Meg ha a Samsung kicsit is értene az optimalizáláshoz. Még a Galaxy W-t is meg tudták fojtani a zseniális gyári romjukkal, nem csoda, hogy az Ace élhetetlen.

(#13) jacis


jacis
nagyúr

Ez a djuice egy szolgáltató? A 4.?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Kaworu válasza Moleman (#10) üzenetére


Kaworu
csendes tag

Nem mindenkinek kell high-tech mobil. A kijelzőn nem értem mi a nevetséges, de nem kell megmagyaráznod. Ár/érték arányban nyílván van jobb választás, de sokan csak a külső miatt vesznek meg egy adott mobilt, mert az tetszik nekik. Ezeknek az embereknek nem fontos, hogy mit bír a "vas" benne, sokan nem is használják ki.

Én nem akarom védeni a SGA-t, felőlem nyugodtan savazhatod, nem érdekel.

(#15) Laci.M válasza Kaworu (#14) üzenetére


Laci.M
senior tag

"A kijelzőn nem értem mi a nevetséges"

Nézzél rá és meglátod!

Nővéremnek egy Ace-e van (sajnos én beszéltem rá, mert csak egy Defy volt a T-nél, és az az enyém lett). A két telefont azonos feltételekkel, azonos áron vettük. Ég és föld a két telefon. A Defy ARM v7-es 1GHz-es proci, az Ace v6, 800MHz. A kijelző 480x854 vs HVGA. GPU-ban, aksiban szintén erősebb sokkal a Defy. Ráadásul sokkal kompaktabb méretű a Defy. Nővérem szereti mégis, neki elég, de engem dühít, hogy én is a birka emberek táborába tartozom, akik pénzt adtak ki érte... A régi Blade-emet ha megkapta volna sokkal jobban járt volna, de utólag könnyű okosnak lenni...

ui: Tegnap nyomkodtam egy ZTE Skate-et, engem meggyőzött!! A procin kívül minden tekintetben jó telefon. Csak az a fránya ARM v6 nem tud kikopni a kínálatból...

Aláírás

(#16) Kleroo válasza Laci.M (#15) üzenetére


Kleroo
veterán

Az ace nem "hozzáértőknek"/telókockáknak való.
Ennek való:legyen tapis,elegáns/szép,és minden jó.(800mhz,sok mp kamera,androjjid,wifi,ect) Most nézd át úgy a teló specifikációit,hogy nem tuod mi micsoda pontosan,csak azt látod,hogy viszonylag nagy felbontás,sokszáz megaherccc,mindenből friss szabvány....

Szerintem nagyon jó teló.Csak az ára szánalmas.A GIO szinte ugyanezt tudja,és azt normális áron is adják. Az ACEnél az iphone4 kinézet kerülhet ennyibe.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#17) HaZse válasza Laci.M (#15) üzenetére


HaZse
őstag

A Defy ARM v7-es 1GHz-es proci
Itt meg a dey specifikáviója:
OS Android OS, v2.1 (Eclair), upgradable to v2.2
Chipset TI OMAP 3610
CPU 800 MHz Cortex-A8
GPU PowerVR SGX530

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#18) Laci.M válasza HaZse (#17) üzenetére


Laci.M
senior tag

Látom te is értesz hozzá...
Köztudott, hogy a Defyben ugyan az a processzor van, mint a Defy+-ban, csak azért fogták vissza 800MHz-re, hogy gyártón belül ne legyen konkurencia a felsőbb telefonoknak.
Volt olyan gyári beta állapotú kísérleti ROM, ahol gyárilag 1000MHz-en futtatták a procit.
Az androidos telók nagytöbbségén úgyis főzött ROM-ok mennek, a CM7 meg alapból 1GHz-re állítja, nem is kell vele foglalkozni. (A fórumból sokan használják 1,2-1,3GHz-en a telójukat, de ez már tuning, így ez most lényegtelen.)

A mondandóm minden betűjével egyet értek továbbra is, már több mint fél éve használom teljes megelégedettséggel!
Ja és annyit a 2.3-ról, hogy a Defy+ ROM-ja egy kis módosítással jó a Defyre is.

Szerk:
Magát a Samsung márkát szeretem, elég körbenéznem itthon: 3TV, nyomtató, meg egy laptop. Jelenleg is épp egy SGS II-re gyűjtök (ha lemenne az ára mondjuk egy RAZR jobb lenne :D )

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#19) maláj válasza Laci.M (#18) üzenetére


maláj
őstag

"Látom te is értesz hozzá..."
ez rád is áll vastagon :)
nekem is Ace van és alázza a többi telefont
felhasználói hibákra nincs gyógymód ...
segítek picit: főzött rom, nem 7 kezdőképernyő, stb.

(#20) Laci.M válasza maláj (#19) üzenetére


Laci.M
senior tag

Mint mondtam nővéremnek is van egy Ace-e (sajnos én tanácsoltam neki...) Hidd el a Blade 100X jobb telefon. 7 kezdőképernyő?? már a Blade-be is lehetett akár 20 is, nem tudom ezt mire érted. A kijelző az rettenetes, nem értem, hogy adhatják aranyáron.
Egy dolgot aláírok: jól néz ki, viszont nagyon nagy a kijelző 3,5"-jához képest.
Nem a konkrét mérettel van bajom, hanem, hogy arányokba kicsi a kijelzője.

Aláírás

(#21) katalin888


katalin888
aktív tag

A Telenor a galaxy nexus-t fuggetlenul arulja vagy kodolva van a sajat halozatra??

(#22) Jamcsabi


Jamcsabi
tag

Lassan eljár az idő a djuice tarifák felett!

Itt van például a Vodafone Kredit tarifacsomag, ami messze kedvezőbb bármely előfizetéses djuice tarifánál.

Ha ragaszkodol a feltöltőkártyás csomaghoz, akkor meg ott van a Tesco Mobile Dupla Tarifa, amellyel rendszeres havi 1000,- Ft feltöltéssel 29,5 Ft-os percdíjért telefonálhatsz (nincs kapcsolási díj), és ráadásul 10 MB internetet is kapsz ingyen.

Mikor jön már rá a Telenor, hogy tarifacsomagjai egyre kevésbé versenyképesek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.