Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Neurotoxin válasza -Ptr- (#5) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én azt hallottam, hogy a dual sim-et kezelő chip(sokan tévesen 2 gsm chipet feltételeznek a telefonban, valójában ez 1 közös) frekvencia tartományát nem igazán kedveli a 3G, egyenlőre nincs még kúltúrált megoldás az összegerjedés kiküszöbölésére. Olyan ez, mint a rádiós egerek-wifi routerek 2,4 Ghz-en üzemelő problémája. Persze lehet, hogy ez a helyzet már megoldódott..

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#52) HaZse


HaZse
őstag

Arra seni sem gondolt, hogy ez a telefon Indiába és az ahhoz hasonló országokba készült.

A cikket végigolvasva az az érzés fogott el, hogy már a teszt megírása is egy negatív előítélettel indult. ("Már megint Nokia").

De az is igaz, hogy ebbe a telefonba elfért volna egy wifi és/vagy 3G.

Azért nem kell összehasonlítani egy tapis telefont és egy gombosat. 2x ezer Ft függetlenül szerintem igenisjó ár. Ráadásul Dual Standby-t tud.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#53) Ricardo válasza =Mentor= (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

"Igaz, hogy ennyiért nincs Qwerty-s kétkártyás konkurencia de azért drága és szar a Nokia... "

Kicsit körül kellene nézni más gyártóknál is. Csak példaképpen ott a Samsung és az LG. Remélem hogy őket lehet a Nokiával egy lapon említeni.... :U

[ Szerkesztve ]

(#54) (V) ó k u s válasza Ricardo (#53) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Olykor még a SE-t is! :)

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#55) Ricardo válasza (V) ó k u s (#54) üzenetére


Ricardo
félisten

A motorola kétkártyás qwerty megoldásait nem is említem mert azok jó része wifi képes de gondolom az ára is magasabb. A Samsung chat 222/322 párosa viszont ebben a szegmensben van jelen már egy éve :U

(#56) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Valóban: lehetne, de azért így sem rossz azért! :)

Mentalita'

(#57) (V) ó k u s válasza Ricardo (#55) üzenetére


(V) ó k u s
tag

A SE Aspen még ilyen brutálronda, mint ez a két Samu! :D

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#58) Rhino666


Rhino666
őstag

Ránézésre Alcatel is lehete, bár akkor fele ennyibe (se) kerülne. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#59) Armagedown


Armagedown
őstag

Érdekes hogy az alcatel púderdoboz mobilt nem fikáztátok ennyien pedig az igazán falhoz vágni való darab és drágább is

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#60) Teasüti


Teasüti
nagyúr

2012-ben ez vmi? Már csak a vezeték hiányzik róla... Egy tizest adnék érte újonnan függetlenül.

szerk: 23-ért már montét lehet venni. ha vmi, akkor az fiatalos. van 3g, wifi, facebook, youtube, twitter, stb, még talán v. qwerty is. én ezt nem tudom elképzelni egy tini kezében sem... még a lányok is igénylik a fészt, és a technikát is, ennél jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#61) Teasüti válasza Teasüti (#60) üzenetére


Teasüti
nagyúr

úgy kb 10 évet késett ez a telefon.

(#62) gabe8719 válasza danih (#49) üzenetére


gabe8719
senior tag

:DDD

Teasüti:
A montéban sajnos semmilyen qwerty sincs, ettől függetlenül valóban fényévekről agyonveri ezt.

[ Szerkesztve ]

(#63) Ricardo válasza Armagedown (#59) üzenetére


Ricardo
félisten

"Érdekes hogy az alcatel púderdoboz mobilt nem fikáztátok ennyien"
[link]

(#64) fateless válasza Teasüti (#60) üzenetére


fateless
veterán

Igaz, amit leírsz, csak a legfontosabb dolgot felejted el te is és sok másik figyelmetlen hozzászóló is: ez egy kétkártyás teefon, kétkártyás telefonokhoz kell hasonlítani. Ha neked nem kell kétkártyás telefon, eleve nem neked készült. Ami kritikát it sokan megfogalmaztok, az mind igaz a 201-es modellre, de erre nem.

Nem értem, hogy nem lehet ezt sokaknak felfogni

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66) ancsako válasza fateless (#13) üzenetére


ancsako
tag

fateless...
Mi az ami nem vált be? Ugyanis -vessenek meg- nekem tetszik!
Az androidos rettentő intelligens telefonokat nem szeretem, és külsőre sem tetszik. Néha olyan telókat favorizálnak, amiért pont egy forintot nem adnék. Volt samsung is, volt ericson is, egyik sem jött be. Alcatel?! Na neee! Összehasonlítani nokiával???? Nem gondolom reálisnak.
Kinek a pap, kinek a papné.... nekem speciel a NOKIA!!!! :D

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#67) ancsako


ancsako
tag

Méghogy a 200 ronda?! Az aspen, meg a samsung 222! Na azok rondák!

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#68) bostone


bostone
addikt

Net nélkül értelmezhetetlen egy qwerty-s telefon. Legalább wifi lenne...

(#69) matyi012345 válasza =Mentor= (#11) üzenetére


matyi012345
őstag

minden nokiás fórumba jössz fröcsögni, hogy a nokia az isten, az ász. nem unod még? senki nem vesz komolyan. már csak röhögni jársz fel a nokiás lehúzó cikkeiden? mi meg rajtad röhögünk meg a fröcsögéseden. jobb?

(#70) fateless válasza ancsako (#66) üzenetére


fateless
veterán

9 éve használok PDA-t, majd PDA-telefont, okostelefont. A fő telefon mellett van egy másik előfizetésem is, ami magánszám, csak néhány embernek adtam meg. Nemrégiben vettem egy 7"-os tabletet, hogy megnézzem, részlegesen ki tud-e váltani egy laptopot, hogy ne kelljen a kis 2540-et mindenhova vinnem. Bizonyos területekre jól bevált. Ezután gondoltam, veszek egy két kártyás mobilt, hogy a két okostelefont kiváltanám egy szimpla készülékkel, ami annyit tud legalább, hogy e-maileket tud küldeni és fogadni, határidőnaplót biztosítja. A levelekhez akartam egy qwerty-s készüléket. Ekkor jött képbe az Asha 200, mivel a Nokia nagyon jól megoldja az ékezetes betűk gépelését, a többi cégnél nem volt ilyen jó, egyedül csak az Asus tudta még ezt produkálni.
Gépelésre, e-mailezésre jó volt a készülék, valóban gyorsan lehet vele írni, nincs gond a billel. Bár nem a legjobb kialakítású, távol van a Blackberry-ktől, vagy épp akár a Nokia E61-től (persze az tepsi volt), de azért messze jobb volt, mint a Samsungoké (több is volt), vagy pl az Alca 806/807-é (bár az sem volt rossz).
A bajom viszont más volt vele. Az elmúlt sok év alatt annyira megszoktam, hogy a levelezést, határidőnaplót könnyen elérhetővé tettem magamnak, hogy mindig csak 1, max 2 gombnyomás volt nem csak elérni ezeket, de válaszolni, vagy valamit beírni is könnyű volt. Ehhez képest ennél a kis készüléknél mindig több gombnyomásra is szükség volt, ami bosszantott és feltartott. Mivel azonban a telefon nekem elsősorban - nem csak beszéd alapú kommunikációra kell, amit más készülék gyorsabban oldott meg, ezét váltam meg tőle. Bár gyorsan lerántotta a leveleket az EDGE hálózaton is, ezzel nem volt gond, de csatolni dokumentumokat pl már nem tudtam vele.
Egy másik átlagos telefon után nincs baj ezzel a készülékkel, vagy más kétkártyás qwerty-s mobilokhoz hasonlítva is nagyjából azt hozza, amit azok. Néhány kínai csodát messze ver, persze azért azok olcsóbbak is.
A külseje egyébként kézben fogva nagyon tetszetős. Képeken annyira nem vonzott, de élőben még feleségemnek is tetszett akár a szürke is.
A kezdőképernyőt, menüt azért alakíthatod kedved szerint bizonyos keretek között (ahogy S40-nél ez egyébként is lehetséges), így nem nagy gond mindez.
Az viszont hiányzott nekem (vagy csak én nem találtam), hogy egy-egy gombhoz különböző funkciót hozzárendelhessek - ahogy ez tehető pl Alcateleknél. Ezzel sokat dobnának a készülék használhatóságán.
Ha lenne Alcatel 807 Dual SIM-mel ezen az áron, inkább azt javasolnám, de mivel nincsen, ezért a qwerty-s Dual SIM-es telefonok között ezért az árért ez az egyik - ha nem a - legjobb készülék. (Ha más tud még alternatívát, én is szívesen meghallgatom, de az eddigi hozzászólások nem erről szóltak :((( ) Ugyanakkor ha a qwerty nem kell annyira, inkább nézz meg néhány candybar Samsung Duos készüléket, Pl a 3322-t, mert azt gyakran már 20k alatt is megkaphatod kártyafüggetlenül, gyári garanciával.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#71) ancsako válasza fateless (#70) üzenetére


ancsako
tag

Köszönöm az infót!
Samsungot soha többet,persze soha ne mondd... ha valamivel újra el tudnak bűvölni... :R
Alcatel... :(
Lehet kipróbálom az asha-t,mert még így is tetszik. Amik nálad negatívumok voltak, az nálam nem szempont. :N

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#72) (V) ó k u s válasza ancsako (#67) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Egy lapon említettem ezeket! :)
Persze másnak tetszhet még! De az Én úri muri hanyag eleganciás ízlésemhez nem dominál! :D

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#73) Teasüti válasza gabe8719 (#62) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tudsz rá rakni qwerty-s fw-t. Nekem is volt, de inkább visszatértem a qwerty nélkülire.

(#64) fateless
Én arra reagáltam, h ezt a cikk szerint a fiataloknak szánják. NA ettől röhögőgörcsöt kapok...
Tinik meg amúgy is sz@rnak bele a kétkártyás opcióba. :)

Ezt pont a középkorú embereknél tudnám elképzelni, akik még megélték az s40-et és nem akarnak/tudnak azonosulni a mai okostelefonokkal és a gyengeségeikkel, hátrányaival.
szerk: rengeteg ilyen embert ismerek, aki még mindig ilyen és még korábbi telefonokkal járkálnak és azt mondják, ha megdöglik a sajátjuk, akkor fogalmuk sincs, h mit fognak használni. Ragaszkodnak a régi nokiákhoz és az az elvük, h egy telefonnak telefonálni kell tudnia, minden más csak sallang.
A kétkártyás opcióról is kizárólag ez a korosztály jut eszembe. Ugye tiniből se sok olyan van, aki már üzleti telefonokkal rohangálna. :U
Szóval erre előbb sütném rá az üzleti telefon jelzőjét, mint a fiatalost.

De ilyen régen is volt, nem újkeletű dolog a kétkártyás telefon. Ez nem több, mint egy időutazás a múltba. És ehhez mérten viszont piszok drága. Még mindig tartom magam ahhoz, h elkésett 10 évvel ez a telefon. Fillérekért kéne adniuk, úgy lenne reális.

[ Szerkesztve ]

(#74) fateless válasza Teasüti (#73) üzenetére


fateless
veterán

Nem a mi fiataljainknak készült...

Ez a készülék Indiának készült (ahol sikerre fog jutni), de itthon is forgalmazzák. Ennyi.
Nem az európai piac megnyerése a cél.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75) (V) ó k u s válasza Teasüti (#73) üzenetére


(V) ó k u s
tag

Jogos! :)

A fiatalok igénye:
- Érintőkijelző
- 3,5-4 colos kijelző
- iPhone, SGS2, stb.
- 8-16-32-64GB tárhely

Azt is tapasztalom, hogy inkább vesznek két telefont, mint dualsimest! :)

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#76) Teasüti válasza Teasüti (#73) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tinik amúgyis is djuice-hoz mennek számlás 20-ra, ha van egy kis eszük... És utána azokkal a percdíjakkal baromira leszarják, h kit hívnak és mikor. :) (mellé egy ingyenes 500 ft-os szolgáltatással akár netezhet, sms-ezhet, mms-ezhet, ésatöbbi)
Bár most elgondolkoztam, h egy intercampus is jól jönne kiegészítésnek (akár még egy 500 ft-os grátisz szolgáltatás mellé), de az máris két előfizetés egyszerre, amit egy egyetemista ritkán tud megtenni. Hmm nem is hülyeség, kettő együtt még mindig csak 3500 havonta. De én pl nem tudok senkiről nálunk, akinek lenne intercampus-a. :U

(#74) fateless
Jah, ezt nem tudtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77) mark77


mark77
tag

Az újdonság ára. Lesz még olcsóbb is. De nem függetlenül. A szolgáltatók fogják kártyásan árulni. Vagy olcsón előfizuhoz.
Mi a baj az S40-el?
Jelzem 26 ezerért inkább nem vennék Androidos telefont függetlenül se kártyás csomagban se.

Cannibal Corpse

(#78) mark77 válasza (V) ó k u s (#75) üzenetére


mark77
tag

És ki finanszírozza mindezeket?
És nem minden fiatal technokrata mobilőrült. S

Cannibal Corpse

(#79) gabe8719 válasza mark77 (#77) üzenetére


gabe8719
senior tag

Elhangzott már párszor, és józan ésszel kikövetkeztethető, hogy ez a telefon SOHA nem fog megjelenni a szolgáltatóknál. (melyik szolgáltatónak érné meg kétkártyás telefont árulni függetlenül? Ha meg nem független, akkor mit raksz bele? két T-s kártyát? :DDD Épp a függetlenség a lényege a dualsimes telefonoknak, és épp ezért nem volt még soha egy sem egyik operátornál sem.)

Használd a 'szerkesztés' gombot.

[ Szerkesztve ]

(#80) (V) ó k u s válasza mark77 (#78) üzenetére


(V) ó k u s
tag

1, Marhára nem tud érdekel ki finanszíroz és mit! Miért kellene hogy érdekeljen? Tőlem mindenki úgy szerez pénzt ahogy akar, és arra költi amire akarja!

2, S ki állította, hogy minden fiatal technokrata mobilőrült? Általánosítottam egy réteget. De nem állítottam, hogy minden fiatal!

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#81) credof1


credof1
tag

Nokia, megint megmutattad hogy a neved már nem a régi.

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#82) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Ezeknek a fix fókuszos 16 x 12 pixel kameraképződményeknek a legyártásáért is százmilliárdos büntetést szabnék ki... persze berakják, hogy +3ezerrel /db többet lehessen elkérni a semmiért. Fölösleges gyártás az egész. a többi kontra érvről nem is beszélek... már írták...

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#83) G.FeT


G.FeT
tag

"A Windows Phone operációs rendszerre épülő Lumia 800-at a finn vállalat olyan erőteljesen reklámozza, hogy gyakorlatilag sem a televízió, sem a monitor előtt ülve nem tudunk eltölteni úgy egy órát, hogy ne látnánk a fekete háttéren megjelenő színes négyzeteket."

Igen, még itt a Mobilarénán is, a tesztet olvasva a háttérben. :(

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#84) Bog válasza G.FeT (#83) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És ez neked miért is baj?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#85) raper


raper
senior tag

Miért nem jöttél hamarabb 2 kártyás nokia?!

(#86) V.T.CS. válasza raper (#85) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

már volt.csak szerintem a mobilaréna nem tesztelte.

(#87) danih válasza V.T.CS. (#86) üzenetére


danih
addikt

Szerintem ő kb 10 évvel ezelőttre gondol.

(#88) fateless válasza Bog (#84) üzenetére


fateless
veterán

Nekem azért baj, mert ha a nyomtatóbarát verziót olvasom el, hogy ne legyenek reklámok meg lapozás, akkor most megváltozott a háttér és olvashatatlan.
Illetve azért is baj, mert fáj utánuk a szívem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#89) kazie


kazie
tag

A 3g hiánya miatt, ez a telefon hiába célozza meg a fiatalokat. Szerintem 22e ft-ért nem drága, mivel független és dual-sim-es. A mobilarena már megint hozza a formáját, a Nokia fikázás terén.

"egy amolyan widgetet pedig a készenléti képernyőre is kirakhatunk, de az nem jelenít meg semmilyen adatot, csak elindítja a programot, ha rányomunk. "

Hát igen, ezt hívják parancsikonnak, nem pedig widgetnek...

(#90) Thocy a ZAGY


Thocy a ZAGY
tag

Valójában nem értem, hogy miért kell folyton fikázni egyes telefonokat. Persze, vannak bénábbak és jobbak is adott pénzösszegért cserébe, de függetlenül attól, hogy itt mi most megváltjuk-e a világot vagy sem, a piac képes eldönteni, hogy melyik készülék lesz sikeres és melyik nem.

Nekem volt sokféle telefonom, Nokia, Siemens, Samsung, stb. az idők során (immár 16. éve van mobilom), így talán van némi - természetesen szubjektív - összehasonlítási alapom, s én azt gondolom, hogy alap telefonnak a Nokia-féle S40 nagyon sok embernek tökéletesen elég.

Otthon van internet, a cégnél szintén, utazás közben és ha sikerül néhány napra kiszakadnom a természetbe hegyet mászni, gyalog- vagy bicikli-túrázni, egyáltalán nem hiányzik az internet. Egyszerűen kibírom anélkül, hogy megtudjam, ki mennyit böfögött aznap a FB-on és még sorolhatnám.
Valószínűleg sokan vagyunk még így ezzel, akiben azért nem alakult még ki teljes internet-függőség és nem hiányzik az okostelefonok tudása, mert a telefont alapvetően még telefonálásra használjuk (egy jó naptár persze azért nagy segítség), és nem akarom kiváltani vele sem a számítógépet, sem fényképezőgépet (az utóbbit esetleg jórészt ki lehetne, de a gyártók nem így gondolják a dual telefonjaik tervezésénél).

A sorsom úgy alakult, hogy évek óta saját és céges SIM-et is használnom kell, s kb. egy éve az egyébként tökéletesen működő Nokia 6300 és 6303 telefonokat felváltottam egy Dual SIM képes Samsung E2535W típussal (lehet, hogy kicsit elcseréltem a számokat, de valami ilyesmi), s bár e telefon használata alapvetően kényelmessé teszi a mindennapokat, de messze nem olyan jó érzés kézbe venni és használni, mint az előző két telefonomat.

Ránézésre ez a telefon sem sokkal jobb a béna fényes műanyagjaival, de egy kellemes matt - esetleg fém - felülettel, akár el is tudnám fogadni, mert az S40 azt tudja, amire nekem szükségem van - se többet, se kevesebbet. És ez nekem még több pénzt is megérne, mint ami az árcédulán jelenleg látható. A WIFI sem hiányzik, nem óhajtok ezen a kijelzőn netezni (ha nagyon kell, mondjuk egy vasúti menetrendhez, akkor ott a WAP, ami GPRS vagy EDGE hálózaton is elég gyors).

Összefoglalva: felesleges mindent fikázni, ha egyébként sem akartok ilyen telefont venni, mert aki esetleg meg igen, azt rendkívüli módon tudja zavarni, hogy a készülékről van 10-20 érdemi hozzászólás és 60 "ez szar" meg "ezt minek kellett", esetleg "ezek már a Nokia végnapjai" benyögés, ami itt ebben a topikban úgy hiszem senkit sem érdekel.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#91) hibavissza válasza Bog (#36) üzenetére


hibavissza
veterán

gyáááá, ezmiez? telefon? hehehe, ez már nekem is fájt....

(#92) danih válasza Thocy a ZAGY (#90) üzenetére


danih
addikt

Nem azt mondják sokan, hogy ez szar, hanem ENNYIÉRT szar (vétel), remélem látod a különbséget :)
De abban igazad van, hogy a piac eldönti. Indiába lett szánva, ezze minden el lett róla mondva szerintem.

(#93) Tidus


Tidus
addikt

Röhej ez az Asha 200. Csak vergődik a Nokia, nincs életképes széles körben eladható termékük. A Samsung agyon veri őket, de lassan az LG is.
Ezek még mindig azt hiszik, hogy oda biggyesztik a Nokia logót aztán kapkodnak az emberek mint a birkák.
Ez az idő már régen lejárt, ébresztőt fújtak, de nem hallott.

[ Szerkesztve ]

(#94) Teasüti válasza Tidus (#93) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az s60-asok voltak az utolsó emlékezetes telefonok szvsz, az n szériánál már húztam a számat (irigységből :D). De az az utániak... Már a rezisztív érintővel elszúrták. :(

Azért tegyük hozzá, azt a Meego-t szívesen kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

(#95) Thocy a ZAGY válasza danih (#92) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Oké, ezt a részét értem, nem is ezzel van a legnagyobb bajom, hiszen van akinek drága ennyiért, van, akinek meg nem. Nekem mindössze annyi volt a problémám, hogy minek leírni 67-szer, hogy (ennyiért) szar, miközben érdemi információ meg nem keletkezik újabb.

Az én megítélésem szerint ez itt nem FB ahol mindenkinek rá kell tapadni a like gombra és megosztani a világgal az előző hozzászólásoktól semennyiben sem különböző véleményét, hanem egy szakmai fórum, ahol természetesen semmi akadálya a fikázásnak, hiszen az is információ egy termékről, de ha már valaki elmondta egyszer amit mi is gondolunk, akkor ne legyen már akkora a közlési kényszer, hogy újra leírjuk ugyanazt (talán ismert a mondás többek előtt, hogy "ha két ember ugyanazt mondja, akkor az egyik felesleges").

Nem akarok beszólni senkinek, ne értsetek félre, de tényleg az lesz (illetve sokszor már most is az van), hogy a sok hozzászólás között elvész a lényeg.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#96) Teasüti válasza Thocy a ZAGY (#95) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Persze, de a lényeget általában nem rakjuk off-ba (már aki :U ). :DDD
Csak ez a különbség az FB és a pH között - ha a közösséget nem nézzük -, h FB-n minden off. :C

[ Szerkesztve ]

(#97) danih válasza Thocy a ZAGY (#95) üzenetére


danih
addikt

A fórum azért van, hogy mindenki leírhassa a saját véleményét, bármennyire is redundáns :)
Ha ez nem jön be, olvasd csak a cikket!

(#98) Thocy a ZAGY válasza danih (#97) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Igen, valószínűleg ez lesz a megoldás.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#99) nemtomivan


nemtomivan
csendes tag

hát ez nagyon vicces!!!!!!!!van rajta micro usb de nem lehet töltésre használni???????MIVAN?????? :W :W :W
egy januári cikkből idéznék:"Az Európai Bizottság még 2009. nyarán szavazta meg az egységes mobiltöltő bevezetését, akkor a microUSB-t választották szabványnak. Az érintett gyártók valamikor az idei év elejétől már csak ezt támogató készülékeket hoznak forgalomba az Európai Unióban." ez 2011 január 1.-i cikk !!!!!!!!!!! ezt a többek között a Nokia is aláírta!!!!! gratula Nokia!!!!!! :W

(#100) Teasüti válasza nemtomivan (#99) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Vki azt írta feljebb, ezt nem Európába szánták, "csak" itt is árulják. ;)
Ez magyarázná ezt a nyomorék nevet is. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.