Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) Kolondrum válasza Quasi_modo (#12199) üzenetére

Lépni kellett!! Terhessé vàlt a hasznàlata. A kamera meg kompromisszum. Sajnálom, de ez van. Nagyon sajnálom.

(#12202) Dhampir válasza Kolondrum (#12201) üzenetére


Dhampir
félisten

Megértelek. Az élet nem múzeum. Mindig tovább kell lépni. Új kalandok várnak ránk. :)

[ Szerkesztve ]

(#12203) Quasi_modo válasza Kolondrum (#12201) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Terhessé vált?

(#12202) Dhampir Lesznek új kalandok. De nem mindegy hogy mivel.

[ Szerkesztve ]

valami

(#12204) Vikthor válasza Quasi_modo (#12203) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát netezni nem volt egy élmény rajta az is tény, kijelző felbontása sem az igazi...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12205) Quasi_modo válasza Vikthor (#12204) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez igaz, de ettől még nem rohanok másra cserélni.
Legalább is én nem, mert semmi nem felel meg az igényemnek a jelenlegi kínálatból.

valami

(#12206) Kolondrum válasza Quasi_modo (#12203) üzenetére

Igen azzá, az opera mini főleg, aztán jött a rádió és más egyéb dolgok is nyűgösen mentek vagy épp nem mentek. Tudod volt az utolsó csepp.

Vikthor! Ajánlok figyelmedbe egy BB10-es gyári böngészőt. Soha többet nem nézel rá a minire. Már hetek óta én sem használom csak a gyári oprendszeres. Nem a kijelző volt a baj.

[ Szerkesztve ]

(#12207) Vikthor válasza Kolondrum (#12206) üzenetére


Vikthor
nagyúr

sima Z2-nél jelenleg nem tudok jobbat a piacon, ami nekem megfelelne. Fontos az anyaghasználat, a gyors vas, a "tűrhető" kamera (ezt most fogcsikorgatva írtam le ;] ), a bővíthetőség és a PC-m távmenedzsmentje, ja és a natív fullHD felbontás az kb a minimum nálam... az alma meg méregdrága és félek hogy mint a mesében csak elaludnék a használatával, hát kösz nem kérek belőle, így marad a droid.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12208) Kolondrum válasza Vikthor (#12207) üzenetére

Mindenkinek más kell.

(#12209) Dhampir válasza Vikthor (#12207) üzenetére


Dhampir
félisten

Androidon minden gyerekjáték, olyan könnyen megy. A kamera minősége más kérdés.

(#12203) Quasi_modo

Ha ló nincsen jó a szamár is. :)

(#12210) Vikthor válasza Dhampir (#12209) üzenetére


Vikthor
nagyúr

pontosan, én már elértem egy olyan szintre - lehet a korom miatt is -, hogy nem szeretek szívni ilyen dolgokkal, és szeretem, ha minden a lehető legegyszerűbben működik és a lehető leg felhasználó barátabb a szóban forgó kütyü.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12211) Dhampir válasza Vikthor (#12210) üzenetére


Dhampir
félisten

+1

(#12212) Vikthor válasza Dhampir (#12211) üzenetére


Vikthor
nagyúr

kényelmes ember vagyok, mondjuk ettől még a mai napig a 808/1020 kamerája a legtutibb, de sajnos Z1 és Z2 után egyikre sem váltanék vissza.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12213) stickrs


stickrs
senior tag

lehet én is váltok droidra nemsokára, az utóbbi időben sokszor kell használnom a netes dolgokat,és ez nem épp erőssége sajnos.. valószínű egy k zoom lesz az utód,de sztem megtartom a 808at is :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12214) Vikthor válasza stickrs (#12213) üzenetére


Vikthor
nagyúr

sztem is tartsd meg a 808-at ha meg tudod engedni magadnak, én sajnos nem tudtam anno. :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12215) MR007RM


MR007RM
addikt

Én úgy gondolom a telefon az legyen telefon, minden féle más funkciót számítógépen végzek, így nálam tök felesleges minden olyan plusz, amit a mai drága új mobilok nyújtani. Ha netezek előkapom a notim. Most minek egérmozizni egy kis kijelzőn? Rádobom a netet a laptopra és minden megoldva. Egyébként a teló és netbook nálam jól kiegészíti egymást. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#12216) Vikthor válasza MR007RM (#12215) üzenetére


Vikthor
nagyúr

"mindenki másképp csinálja...", eltérő szokások, praktikusság, vannak előnyei a mobiloknak is és hátrányai is, de ez igaz a notira meg a netbookra is ám... szerintem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12217) Kolondrum válasza Vikthor (#12216) üzenetére

+1 nekem a böngészés verte ki a biztit.Úgy felhúztam magam rajta, hogy jó h nem vertem be a kijelzőt. Utalni próbálsz azt köp egy server errot, falnak tudtam volna vágni. Egy perc alatt eldőlt a sorsa.
Tehát lényegében csak a böngésző miatt lett csere. Ha lenne benne használható akkor maradt volna.

[ Szerkesztve ]

(#12218) zorzy4 válasza MR007RM (#12215) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó de a netbook nincs nálad mindig, másfelől a telón a net arra való hogy gyorsan rápillants dolgokra, nem arra, hogy azon éld a netes életed, így egy 808 ha nem is tökéletesen de elég. Utalni otthon gépről szoktam.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12219) Vikthor válasza Kolondrum (#12217) üzenetére


Vikthor
nagyúr

imádtam és imádom most is a volt 808-as készülékemet, de miután meglett anno a Z1 és elkezdtem rajta netezni, egyszerűen nem akartam hinni a szememnek... DESKTOP színvonal és gyorsaság!!! Ráadásul mindent látni a képernyőn. Nem ricegett, laggolt seholsem, jó persze Snapdragon 800 az kb Ferrari szint, tehát el is várható. Csak jó volt "érezni" a simaságot, hogy minden flottul megy. Max annyi, hogy droiddal nem kell úgy és annyit fotózni mint a 808-al. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12220) TommyX_


TommyX_
őstag

Én hónapokkal ezelőtt beszereztem egy Nexus 7-t, így nem kellett megválni a 808-tól, mondjuk amúgy se akartam. ;]
De, ha nagyon rá kellene kényszerülni a telefon váltásra, akkor egy BB Z10-t kipróbálnék. :B

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12221) Pikkolo^^ válasza stickrs (#12213) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

1020-ra váltsál.

(#12222) Kolondrum

Nézzétek mit találtam: [link] és hol!

(#12223) TommyX_ válasza Kolondrum (#12222) üzenetére


TommyX_
őstag

Már elég régóta van a dx-nél 808, amikor kerestem vételre 808-t, akkor itt is néztem, csak az árral nem voltam kibékülve + erre tuti rá jött volna a vám is. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12224) Kolondrum válasza Vikthor (#12219) üzenetére

Munkatársamnak van olyan. Tudom miről van szó. Z10-ről mondom, de biztos az is jó. Nagy. :DD

(#12225) Kolondrum

Skype apps for Symbian are permanently retiring

Most jött mailbe. Nem mintha valaha jól működött volna. Fúú mennyi félreértést okozott egy két kimaradt üzi azt mindenit. :(

(#12226) McLaca


McLaca
őstag

"Skype apps for Symbian are permanently retiring
We've noticed that you are, or previously were, signed into Skype on a Symbian phone, and we're sorry to inform you that we are now permanently retiring all Skype apps for Symbian phones. As a result, within the next few weeks, you'll no longer be able to sign in and use Skype on any Symbian phone.

You can still stay in touch with friends and family using Skype on an Android device, Nokia Lumia phone or desktop computer. You can sign into them all using the same Skype account. The latest versions of Skype for all your devices are available at "

Azt hiszem, lassan ideje másik teló után nézni. Halogatom, amíg lehet, de egyre többször falba ütközök a symbiannel. Csak még azt nem tudom, hogy win, vagy droid. Talán a módosíthatósága miatt az utóbbi... Tanácstalan vagyok. :(

Szerk.: látom, megelőztek. Igaz, vagy 3 órája kezdtem a postba, csak elmaradt az elküldése. :)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#12227) MR007RM válasza Kolondrum (#12225) üzenetére


MR007RM
addikt

Nálam mindig jól működött, még most is. Csak 2016-ig kell kibírni, aztán minden megváltozik. Muszáj hogy a Microsoft lekopjon végleg. Meg kell halni hogy aztán újraindulhasson. Megírták a történetet előre, de csak mi páran szeretnénk vissza egy más "korábbi" világot? :) Dehogy!

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#12228) Quasi_modo válasza Pikkolo^^ (#12221) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Arra ne. Legfeljebb az utódjára.

valami

(#12229) Kolondrum válasza MR007RM (#12227) üzenetére

Szerencsés vagy. Ez a tipukus beragad effektus volt, de előfordult és ebből volt a baj, hogy oda soha nem ért el és ez okozott némi problémát emberi kapcsolatokban. :DDD (akkor nem nevettem)

(#12230) zorzy4 válasza MR007RM (#12227) üzenetére


zorzy4
őstag

Mi lesz 2016ban?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12231) Kolondrum válasza MR007RM (#12227) üzenetére

[link] - Én fel vagyok iratkozva. Érdemes.

(#12232) Quasi_modo válasza Kolondrum (#12231) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mármint mire iratkoztál fel ?

valami

(#12233) Dhampir válasza Kolondrum (#12231) üzenetére


Dhampir
félisten

A FinSpy támogatja többek között az alábbi Symbian-kiadásokat is:
Symbian ^3, Anna, Belle,
S60 v5.x v3.x

Bővebben innen, 5. oldal, Supported platforms címszó alatti táblázat.

A legújab BB 10.1, az iOS 7.1 még nem érintett. A WP 8 még nem támogatott.
Az Androidnak és a Symbiannak annyi FinSpy-futtatás szempontjából.

(#12234) MR007RM válasza zorzy4 (#12230) üzenetére


MR007RM
addikt

Úgy tudom leállítják a mesterséges lélegeztetést. Végleg kinyírják, olyan kegyelemdöfés féle. Én azt remélem akkor lesznek akik ezen jól elgondolkoznak és kitalélnak valamit. Hátha nem véletlen a kitolt dátum.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#12235) Kolondrum válasza Quasi_modo (#12232) üzenetére

A hírekre. A skype is "régi" hír.

[ Szerkesztve ]

(#12236) Воланд válasza zorzy4 (#12230) üzenetére


Воланд
titán

semmi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12237) stickrs válasza Pikkolo^^ (#12221) üzenetére


stickrs
senior tag

áh, nekem most bejön ez az optikai zoomos dolog :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12238) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Látom süllyed a hajó. :(((
Sajnálom nagyon,régen imádtam a Symbian rendszerű mobilokat,az utolsó egy N8-as volt.
Azóta volt egy SGS2 mobilom,és 2 hete vettem egy LG G2-t.
Kamerában egyik sem közelíti meg még csak az N8 szintjét sem,/amit nagyon sajnálok/de szerintem minden másban veri a 2 telefon még a 808-at is.
Lassan el kell engedni.............

(#12239) zorzy4 válasza MR007RM (#12234) üzenetére


zorzy4
őstag

Miért, most milyen támogatás van hozzá?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12240) Quasi_modo válasza perge666 (#12238) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lassan el kell engedni
El hát, csak jöjjön egy hasonló kaliberű kamera.

valami

(#12241) Kolondrum válasza Quasi_modo (#12240) üzenetére

Nem jött sajnos, vagyis van, de nem jó a beltartalom. És az én részemről (bár még csak 1 hónapos téma) nem kell se WP se Droid. Pont jó a BB. Az meg valljuk be szarik a kamera témára. esetleg a közeli képek értékelhetőek

[ Szerkesztve ]

(#12242) perge666 válasza Quasi_modo (#12240) üzenetére


perge666
veterán

Elhiszem hogy nem akarsz alább adni kamera szinten,mert a jót könnyű megszokni.
Nekem is hiányzott,hiányzik az N8 kamerája,de nekem a hétköznapi életben nélkülözhető,el vagyok egy átlagosnak mondható fotómasinával,ami ha kell előveszem a zsebből és fotózok vele.Nálam nem kiállításra megy. :)
Nálam más szempontok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#12243) süti5


süti5
őstag

Nekem egy nagy bajom van a telóval, hogy nem dual sim-es... Gondolkodtam, hogy vegyek egy másikat másik telónak, de akkor meg már vannak olyan jó kis dual simesek 50-80 ezerig, hogy kész....

A netezés tényleg hulladék ezzel, szerencsére keveset netezem vele.

(#12244) Quasi_modo válasza perge666 (#12242) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A páromnak most vettem egy Z1C-t. Ha abban ilyen kamera volna, már venném is...
Bár tény, hogy azzal a kamerával is lehet jó képeket csinálni, azért nem a 808 szintje.

valami

(#12245) Kolondrum válasza Quasi_modo (#12244) üzenetére

Én párom is 808-ról váltott BB Q10-re, de őt nem nagyon hatotta meg a dolog. Azét kicsit sajnálja a képek minőségét.

(#12246) perge666 válasza Quasi_modo (#12244) üzenetére


perge666
veterán

Valamit valamiért.
Olyan hogy tökéletes nincs! :(

(#12247) Quasi_modo válasza perge666 (#12246) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én azért várok még egy újabb csúcs kamera mobilra.
Türelem kamera mobilt terem.

valami

(#12248) perge666 válasza Quasi_modo (#12247) üzenetére


perge666
veterán

Ahogy érzed,a te döntésed. :R

(#12249) Quasi_modo válasza perge666 (#12248) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Z3 Compact lehet esélyes.

valami

(#12250) TommyX_ válasza perge666 (#12238) üzenetére


TommyX_
őstag

A hajó már rég elsüllyedt, inkább most kezd el bomladozni :U

De ettől függetlenül használom a 808-t tovább, ameddig lehet, telefon cserén nem gondolkodok, mert ha valami olyan dolog kell, ami 808-on nem megoldható, akkor nyúlok a Nexus 7-hez. :)

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.