Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okib4100

    aktív tag

    válasz Jégkokó #273 üzenetére

    Sztem két oka lehet:

    ad 1 nyilván üzletpolitika (2 év=biztos bevétel arra az időre), amin el lehet gondolkodni, az az ártámogatás mértéke, az ugye nyilván világos h a listaár az egy kamu, sztem egy mobilszolgáltató minimum a nagyker ár alatt kell h beszerezze a készülékeket, ergo az ártámogatással így kell kalkulálni. itthon sztem max az iphone, meg az ilyen akciós komolyabb 1 Ft-os mobilok (mint mondjuk a vodánál a pixon) árában lehet komoly támogatás, amit magasabb havidíjjal igyekeznek behozni.

    ad 2: ha jól tudom a vodánál még mindig erősen megnézik, h kinek adnak el előfizetéses mobilt (legalábbis hitelbírálat, esetenként kaució, sztem még biztos van), felteszem van egy olyan célja is a dolognak, h ha valaki a hitelbírálaton bebukik, akkor lehessen mutatni neki, h "van ám feltöltősben is", más kérdés, h ez a legtöbb embert nem érdekli.
    ahogy nézem a drágábbak közül max a blackberry bold van jó árban (99 kártyásan, 180 függetlenül)

    Más: megnéztem az itt belinkelt videókat. A mobileburn-on jobb minőségben is fennt vannak. Hát mit mondjak, a szövegbeviteltől nem voltam elhasalva, sztem kelleni fog oda az a ceruza, különösen akinek nagyobb ujjai vannak (mint pl én). A böngészés viszont meggyőző volt.

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés