Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Miután elolvastam az első oldalt, visszanéztem, hogy ki írta a cikket: meglepődtem Bog neve láttán. Mintha most más lenne a stílus, legalábbis az elején. Viszont a videó alatt tetszett végre a zene - meg a végén a "bio-aláfestés".

A készülékben a hívás felállása utáni szünetet szerintem hamar javítják, szinte biztos, hogy tucattermék lesz. Viszont nem lesz határtalanul népszerű, mivel pont az ilyen kategóriát vásárló fiatalok fognak mást választani (pl Samsung M610) a bővíthetőség hianya miatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Viktor0610 válasza fateless (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy javítják a hibát.
A 6103/6103 párosnál is megvolt (és meg is maradt) az az idegesítő tulajonság, hogy a készülék kinyitása után csak egy-két másodperccel vette fel a telefon a hívást.

Samsung Galaxy A54

(#3) neptun78


neptun78
csendes tag

Nekem tetszett a teszt, és azt hiszem, másodlagos telefonnak, illetve anyunak-apunak, nagyinak-nagypapának sokan fogják megvenni.
Egyetértek azzal, hogy fiatal a bővíthetőség hiánya miatt nem fogja megvenni.

Nekem másodlagosnak jó lenne, mert csak arra kellene, hogy elérjenek telefonon.
Ha a szüleimnek/nagyimnak adnám, nekik is elég lenne, elvégre nem nagyon értenek a mobilokhoz, nagyim pedig teljesen műszaki anti-talentum, de meg tudná tanulni.
Külön jó, hogy jó nagyok a betűk, legalább a rosszul látó (idősebb) felhasználók is láthatják.

Tehát ajándékozásra fel- itt egy jó ötlet!
Remélem nem lesz drága;)

(#4) joey04 válasza fateless (#1) üzenetére


joey04
titán

Miután elolvastam az első oldalt, visszanéztem, hogy ki írta a cikket: meglepődtem Bog neve láttán. Mintha most más lenne a stílus, legalábbis az elején.
Érdekes ezt én is így vélem.Vissza is görgettem hogy ki írta a tesztet és meglepődtem. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) fateless válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


fateless
veterán

Nekem végül is mindegy. Nokiában alapkészüléket biztos, hogy nem fogok venni...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) kaller1


kaller1
veterán

Mintha a 6111 lenne újracsomagolva lebutított kamerával,lowend kiadásban....

.::> <::.

(#7) Bocha válasza joey04 (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kit vártatok? :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) Fürkész


Fürkész
tag

Nálam egy dolog miatt nem kerülnek a lehetséges vásárolható telefonok közé a nokiák, ez pedig, hogy nekem nemigazán jön be a menüje. Talán már ideje volna ezt is lecseréni, vagy egy kicsit szebbé tenni. Nem vagyok egy nagy nokia szakértő, de már évek óta ugyanazt a menüsítilust látom.

(#9) ipodmania válasza Fürkész (#8) üzenetére


ipodmania
csendes tag

nagyon jó teló ez hejett fogom megvenni az n96 nyigi csak vicc volt :DD :DD

nagyon szép vagyok okos bátor inteliges és jó képü !!!

(#10) fateless válasza Bocha (#7) üzenetére


fateless
veterán

Senkihez sem illett, épp ezért néztem meg.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) Lirion válasza Fürkész (#8) üzenetére


Lirion
addikt

Ezzel én is így vagyok, de én más márkánál sem látok komoly változásokat a menüben.
Ez a telefon meg olyan semmilyen, se nem szép se nem okos, a minősége meg godolom mennyire lehet tartós az n széria után.

[ Szerkesztve ]

(#12) joey04 válasza Bocha (#7) üzenetére


joey04
titán

Talán (de csak talán) Polachek mesterre tippeltem volna de ő hozzá sem passzolt teljesen. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Napfénysüti

"Anyámnak gallyra ment a jó öreg Panasonic VS3 készüléke (megsirattuk, bekerül a házimúzeumba)"

Jó is volt az a telefon,nekem a mai napig megvan a 2. simhez :DDD
Anyudnak inkább talán egy E-250 Samu lenne jó. Bár nem tudom ez a Nokia mennyibe fájhat most.

Més que un club!

(#14) Airnold


Airnold
tag

Kár, hogy pont a lényeget szúrták el, asszonynak pont jó lett volna, a 6111-esét is szerette... :(

(#15) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

6111 feeling ^^

(#16) Zsolto válasza ipodmania (#9) üzenetére


Zsolto
őstag

"nagyon szép vagyok okos bátor inteliges és jó képü !!!"

...és ösze szedet és remekk a hejes irássom!

Bocs, nem bírtam kihagyni :C :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#17) -NOKIA- válasza RandomGosu (#15) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Így van, csak nem olyan duci. :B

(#18) villamos válasza Fürkész (#8) üzenetére


villamos
őstag

Érdekes vélemény. Rám pont az ellenkezője igaz. Nálam ugyanis kizárólag a nokiák kerülnek a lehetséges vásárolható telefonok közé. Ismerem a menüjét, tudom hogy mire számítsak, és az általam kipróbált, megismert készülékek közül a nokia menüje jött be a legjobban. Véleményem szerint semmi szükség arra hogy lecseréljék. Szebbé tenni meg bármikor lehet, rengeteg letölthető téma létezik, és akár egyedi témák is készíthetőek a Nokia megfelelő szoftverrel, mely ingyenesen hozzáférhető.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#19) lunaticz


lunaticz
tag

Vajon melyik lesz az első gyártó amelyik egy épkézláb kijelzőt tesz egy alsókategóriás telefonba

(#20) Viktor0610 válasza lunaticz (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia 5000 kijelzőjét jónak mondanád? ;)

Samsung Galaxy A54

(#21) blueMerle válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem. Fakó szinek és a betekintési szög egyszerüen a vicc fogalommal egyenlö :(

(#22) -NOKIA- válasza lunaticz (#19) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Aki szép kijelzőt akar, ne vegyen alsó kategóriást...
Ezért annyi az ára, amennyi. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) Scalpel


Scalpel
senior tag

Hát nem tudom. Nokiáék csak az N és E seriesben tudnak nagyokat alkotni. Ott viszont tényleg. Persze, olcsó telefonnak ne nézd a featurelistáját... COPYRIGHT by Scalpel :))

(#24) -NOKIA- válasza Scalpel (#23) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:DDD
Szerintem a középkategória sem rossz. Nyilván más márkákban több minden van a középkategóriában, de hát ez van. A GOLF V. is fapados ugyanazért az árért, mint a KIA full extrásan... és nem véletlenül.. :R

(#25) mrlujoak válasza Scalpel (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az N96 csúcskészülékükkel az élen... ;]

5000-ást ma sikerült tapiznom és szemrevételeznem. Akkor szép a képe, amikor nem végzek a telón semilyen műveletet, és pont szemből nézem...

Ez a kis cuki mobil is a cukiságával adja el magát, főleg a csajoknál...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) lunaticz válasza -NOKIA- (#22) üzenetére


lunaticz
tag

alsókategoriában is elférne a jó kijelző mert nem látják a nagyik

(#27) Viktor0610 válasza lunaticz (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia 1xxx és 2xxx szériájába tartozó készülékeknek szerintem teljesen jól olvasható kijelzője van.

Samsung Galaxy A54

(#28) AMD Power


AMD Power
titán

Ez sajnos messze van még nagyon a T280-tól. Bár nekem külsőre tetszik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Külseje nagyon tetszik. Talán az elsö nokia ami végre jól néz ki. Ha nem lenne ez a nagyon buta telefonáláskor nem hallani semmit szindróma akkor majdnem biztos megvenném anyámnak-/oFF mostani 2630-asa rosszalkodni kezdett mostanában. volt olyan hogy 1,5 napig nem tudott hivni senkit, és öt se lehetett elérni. Egyszerüen azt irta ki hogy nincs térerö holott az maxon volt ;]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#31) krik


krik
csendes tag

sziasztok!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy várhato-e és ha igen mikorra nokia 6600 slide teszt.
Esetleg meg tudná adni valaki az oldal szerkesztöinek nyilvános e-mail elérhetöségét ahol érdeklödhetnék? (a honlapon sajnos nem sikerült megtalálnom.)

(#32) Viktor0610 válasza krik (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne kezd ismét, légy szíves!!! :((
Tegnap az egyik topikban kaptál választ, onnan nem töröltem ki a hozzászólásod.

Samsung Galaxy A54

(#33) AMD Power válasza AMD Power (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Igazam is lett. Élőben se szebb vagy jobb..:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Nem értem miért írtad róla, hogy nem való telefonálásra. Ha ált. olyanok hívnak akik benne vannak a telefonkönyvben, akkor még ki se kell nyitni a telefont a beszélgetéshez. Ezen kívül az akksija is elég sokáig bírja (legalábbis az összegzésben 400óra és 210 perc van feltüntetve, ami szerintem elég jó eredmény).

Szerintem nem kellett volna ennyire kisarkítani a cikket és kimondottan női telefonnak beállítani. Én pl. 21 éves srác vagyok, büszke heteroszexuális állampolgár és nekem kimondottan tetszik. :B

Akkor miért is rossz telefonálásra ez a mobil? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#35) Ricardo válasza D4rkm4n (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ha ált. olyanok hívnak akik benne vannak a telefonkönyvben, akkor még ki se kell nyitni a telefont a beszélgetéshez.
Valamit félreértettél.

"a hívás felépülését követően 2-3 másodpercig nem hallunk semmit, de mások viszont már hallják, amit mi mondunk. Ebből alakulnak ki olyan üdvözlések, hogy én, a hívó, hallom, ahogyan létrejön a kapcsolat, mondom, amit mondani akarok, de nem hallok vissza semmit. Elhagyja a számat valami cifra, mire rájövök, hogy ezt akkor már sikerrel bele is szőttem a beszélgetésbe, ami nem feltétlenül előnyös akkor, ha például hivatalos ügyet intézünk telefonon."

Itt arról van szó hogy hívás indításakor történik mindez, nem fogadáskor.

"Akkor miért is rossz telefonálásra ez a mobil?"

Nekem az említett hiba magában is elég.

(#36) D4rkm4n válasza Ricardo (#35) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ohh... Mostmár értem. Legközelebb nem iszok sört cikkolvasás előtt. :DDD

Ilyen meghibásodást mi képes okozni? Magyarul mitől lehet ez? :F

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#37) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Strapabírósággal kapcsolatban esetleg van valami vélemény?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#38) Andie


Andie
őstag

Szivacstok!
Ilyen telcsit vettem barátnőmnem Karácsonyra, többek között e cikk infói alapján.
Teljes siker, a telcsi nagyon bejött a lánynak, mindent tud, ami neki kell.
Néhány apró bosszanató dolog van, ezeket érdekelődném meg itt, ha szabad.

- Dátumot hogy lehet eltüntetni a képernyőről?
- Miért sötétedik el teljesen a képernyő egy idő után? Minek lehet beállitani órát képernyővédőnek, ha abszolute nem látszik? Nem lehet valahogy kikapcsolni ezt a vaksötétet?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#39) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet az egyes névjegyekhez egyéni csengőhangot rendelni? (Mivel nem nekem kell az információ így légyszi a részletes elérési útvonalat írjátok le!) Előre is köszi! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#40) gukko15


gukko15
csendes tag

hello azt szertném kérdezni hogy a telefongurun ugy van írva hogy 32mb belső memória és a pannon oldalán meg 4mb memória és a telefonomban meg 12mb memória van?
ui.: ez egy nokia 2680s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.