Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) golyós


golyós
őstag

Szép kis erőforrás lesz a vas alatt :C
Hát sajnos ez is csak álom marad :O

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2) Takika14


Takika14
aktív tag

Ha valami jó kis külsőt párosítanak az erős hardver mellé akkor az S4 utódja lesz nálam. Remélem mernek újítani!

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Valóságos pletykaáradat van itt is, ha a fele igaz, már jó lesz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) gery2123


gery2123
őstag

Csak a fizikai gomb tűnjön el elölről. Please!!!!

-- PSN_ID: GerY2123

(#5) freeknight válasza gery2123 (#4) üzenetére


freeknight
őstag

Az biztosan maradni fog.

(#6) AS válasza gery2123 (#4) üzenetére


AS
félisten

Nem az pont jó. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Marton Pí válasza gery2123 (#4) üzenetére


Marton Pí
csendes tag

Szerintem jó dolog az a fizikai gomb, nem vesz el helyet a kijelzőből, nem nyomod meg véletlenül. Legalább egy fém keret meg egy kamera gomb kéne szerintem.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Note 3 még ki sem hűlt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) freeknight válasza Marton Pí (#7) üzenetére


freeknight
őstag

Engem is jobban zavarnak a google féle képernyőn lévő gombok, mint ez a fizikai. Már egyre többen kezdik átvenni, remélem a Samsung még sokáig kitart ennél az egy fizikai + kapacitív gomboknál!

(#10) AS válasza freeknight (#9) üzenetére


AS
félisten

Tényleg ocsmány az amikor kijelzőből veszik el a helyet....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Arcanine


Arcanine
csendes tag

Bone123 cikkei mindig eszembe juttatják, miért nem olvasok Blikket...

(#12) wozzy válasza gery2123 (#4) üzenetére


wozzy
tag

Csak az ne tűnjön el!

(#13) Marton Pí válasza freeknight (#9) üzenetére


Marton Pí
csendes tag

Hozzá lehet szokni igazából, én S3-ról váltottam Z1 compactra és mondhatni hamar megszoktam.

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#14) Crafter32


Crafter32
őstag

" Mindent megírtunk a következő Galaxy Note pletykáiról, amit csak lehetett "
Más telefonokról is érdemes lehetne ennyit írni.

(#15) sanyijedi válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


sanyijedi
őstag

én már unom, ideje hogy jöjjön a 4!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#16) Plazmacucci válasza sanyijedi (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mennyivel menőbb lenne, ha egyből az 5 jönne. Olyat még úgy sem csinált senki. De akkor már legyen elsőre Plus Advance Neo. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) halkow


halkow
őstag

Qhd-s lesz vajon ez is :F, igazán lehet lehetne akkor valami bitang aksi is hozzá

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) tipuka


tipuka
addikt

Nekem még a Note 3 is elég friss, nemhogy a 4 ?! :Y

(#19) gery2123 válasza gery2123 (#4) üzenetére


gery2123
őstag

Én is így voltam vele, hogy milyen rossz, hogy a kijelzőből veszi el a helyet. De amióta megvan a nexus 4, semmi pénzért nem kellene fizikai, vagy kapacitív gombos. Olyan kényelmes és egy hibaforrasaal kevesebb. Ha pedig van costume rom akkor meg úgy alakítja ahogy szereti, és el is tünteti. Persze kinek mi, de nekem nem jön be. Volt Note 1 - em szerettem, de a fizikai gomb ott se volt a szívem csücske.

-- PSN_ID: GerY2123

(#20) Stauffenberg válasza tipuka (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne keress benne logikát. A Samsung piaci stratégiája a flood. Egységnyi idő alatt minél több telefont piacra dobni, közben tojni magasról az egyre erősebb fragmentációra.

(#21) AS válasza Stauffenberg (#20) üzenetére


AS
félisten

Note nél ez nem igaz. Note évente egyszer jön. Mig Sony Z 1-2-3 3 szor jön egy évben. LG is G2 G3.2*
Kisebb kategóriáknál van sok készülék.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) tipuka válasza Stauffenberg (#20) üzenetére


tipuka
addikt

Nem próbálok, de ez szomorú, most utoljára vettem szerintem "csúcs" készüléket, ha lejár a 2 év garim és ez tönkremegy használok valami alap IPS kijelzős androidos telefont szerintem, meg mellé ebay-ről rendelek valami "régi" nokia e/n szériás telefont, esetleg sony ericssont. Marad pénzem másra, mert ez már undorító a számomra, még annak ellenére is, hogy várható volt akkor is, hogy minden évben csúcsmobil, de ez már félévente van, mert összemosódtak a határok.

(#23) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem is megmarad a fizikai gomb.Újlenyomatolvasónak kell is ;] .Szerintem még szép is tud lenni a készüléken és még a kijelzőből sem vesz el helyet.

(#24) Jadro válasza AS (#10) üzenetére


Jadro
veterán

A fizikai gomb veszi el a kijelző elől a helyet, vagy ha fordítva nézzük, akkor pedig növeli meg a telefon méretét.Én most simán el tudom tüntetni a szoftveres gombokat, amik csak akkor jönnek elő, ha én akarom. Vagy ott van a PIE control is pl.

Én is szerettem a fizikai gombot, de le tudtam szokni róla hamar. A legjobb funkciója a hívásfelvétel volt. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25) Stauffenberg válasza AS (#21) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ki beszélt csak és kizárólag a Note-ról? A Samsung piaci stratégiájáról beszéltem, az elárasztásról. Semmi meglepő nincs abban, hogy jön egy új Note, épp az lenne furcsa, ha nem jönne.

Amúgy meg nem izgat a dolog, amúgy is inkább a Google Nexus cuccokat részesítem előnyben. A 2012-es Nexus 7-esem köszöni szépen tök jól van, kapja még a frissítéseket, sőt Android L is lesz rá.

Na ez az a hosszútávú support amire a Samsung képtelen.

(Amúgy Samsung telefonom van, de alig várom, hogy szabaduljak tőle, tetű egy banda).

(#26) AS válasza Jadro (#24) üzenetére


AS
félisten

NEm, mert minden gyártónak akkor is van alul káva ha nincs ott semmi. Alá HTC , sony nem is kicsi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) Fr0z3n válasza tipuka (#22) üzenetére


Fr0z3n
őstag

"Marad pénzem másra"
Csak nem edrinkre? (Hell ;] )

(#28) FATtila78


FATtila78
tag

várós lesz!! bár a QHD + wiztouch kombóra még kiváncs leszek optimalizációügyileg ;)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#29) babkukta


babkukta
senior tag

Nem vagyok nagy Samsung párti, de kifejezetten várom. Kíváncsi vagyok pl, h mekkora lesz a kijelző. Mert ha növelik, akkor pár év, és tényleg 7"os telefonok lesznek. Ha viszont lemegy 5,5"ra, ami tényleg szvsz a leghasználhatóbb phablet méret, akkor esküszöm, lesz egy + pontja nálam a Samsungnak. Nem értem, miért kell egy következő generációs telefonnak feltétlen nagyobb kijelzőt kapnia? Miért lenne ez kritérium? Ha nem 5,7", hanem "csak" 5,5, akkor már nem is csúcs? Nem sok összefüggést látok.
És látom, h pletykák szerint a szokásos Samsung ficsőrök se maradnak el

Üdvözlettel, Tibi

(#30) tipuka válasza Fr0z3n (#27) üzenetére


tipuka
addikt

Azt is szeretjük. :DDD
Másra gondoltam, de abból is tudok venni 1-2 különlegességet a BS-ben majd. Túl kevés van még. :D

(#31) Fr0z3n válasza tipuka (#30) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Oda én is fel akarnék menni :O

[ Szerkesztve ]

(#32) tipuka válasza Fr0z3n (#31) üzenetére


tipuka
addikt

Én is egyelőre csak akarnék. :DDD

(#33) Fr0z3n válasza tipuka (#32) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Pedig vannak a topikban pestiek bőven, valakivel csak lehetne beszélni?! Na de off vége. Majd írkáltok edrink topikba, én meg olvasom :D

(#34) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Én személy szerint nagyon várom a Note 4-et!Remélem nem okoz csalódást!
Amit várok: snapi 805,
5.7-6.0 col közötti QHD kijelző!A méret Note 3 vagy egy picit nagyobb,de lehetőleg minimális alsó-felső káva!
Retina szkenner pulzusmérő stb. nem érdekel!Esetleg fejlettebb stylus!
Remélem nem túl nagyok az elvárásaim... :)
Ja és a lényeg h ne lagoljon!!!!!

(#35) AS válasza NeRo28 (#34) üzenetére


AS
félisten

Ezek nem nagy elvárások biztos benne lesznek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) tipuka válasza AS (#35) üzenetére


tipuka
addikt

A laggolós részre nem vennék mérget. .D

(#37) Luck Dragon

Sok szeretettel várom :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) azopi74 válasza babkukta (#29) üzenetére


azopi74
addikt

Elképzelhető, hogy lemegy 5,5-re, bár azzal már nagyon közelíti az s5-öt. Bár az is lehet, hogy az s szériát kivezetik, és csúcskategóriában marad a 4,7-es alpha, és az 5,5-ös note.

(#39) janeszgol válasza Stauffenberg (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

2012-es Nexus 7-re lesz Android L? Ez biztos?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) NeRo28 válasza azopi74 (#38) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Azért örülnék ha nem csökkentenék a képátlót nekem fura lenne ha a phablet katagória létrehozója szembe menne a "trendekkel"!

(#41) babkukta válasza NeRo28 (#40) üzenetére


babkukta
senior tag

trend? Mi baj lenne azzal, ha pont a Samsung változtatna a "trend"-en? Mi a jó abban a trendben, h 3-4 éven belül 7"os lesz egy telefon? Semmi baj nincs sztem azzal, ha 5,5" lesz. Sőt! Tuti sokan örülnének neki. Egy normális anyaghasználat, hardver, külső, és már az S5 tulajok is meggondolják a dolgot. A Note 3al szembeni -0,2" meg szvsz nem gátolna semmit annál, aki már hozzászokott. Felesleges növelni a kijelzőt

Üdvözlettel, Tibi

(#42) Garada válasza babkukta (#41) üzenetére


Garada
őstag

Teljesen jogos felvetés, nem lenne különösebb változás.

(#43) domerator válasza FATtila78 (#28) üzenetére


domerator
veterán

"wiztouch" ... :W :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#44) B1T3 válasza domerator (#43) üzenetére


B1T3
addikt

Több topik alapján szerintem direkt ír mindig úgy, hogy bele lehessen kötni. :D

(#45) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jön belőle note 4 neo/lite/zoom/sör alátét/limited köröm vágó edition/super giga mega 3,5gb ram rulez edition / szappan tartó alátétt / fürdő szóba szönyeg edition? Mert he ezek nem jönnek akkor a kutyát sem fogja érdekelni a 9.999.999.999.999-dik csámcsung....

@babkukta: "anyaghasználat" na eddig ez egy samsungról sem volt elmondható , a szar wc kefe műanyag s3/4 vagy a ragtapasz s5....

@B1T3: Majd ha egy rendes hw+kijelző+akku+anyagú telot kidob bármelyik gyártó amin MÉG a szofter is a helyén van akkor mosolyodj el..... de ez nagyon sokára van , mert nekik EZ nem éri meg :N És majd ha rájönnek, hogy a QHD sem hell a Full Hd is elég stb...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#46) B1T3 válasza Micsurin (#45) üzenetére


B1T3
addikt

Már majdnem elmosolyodtam.

(#47) B1T3 válasza Micsurin (#45) üzenetére


B1T3
addikt

Hardver, kijelző és akkumulátor terén a Note 3 pont megfelelő (számomra), az anyaghasználattal persze lehet kötekedni, illetve az optimalizáció sem 100%-os. De semmiképpen nem olyan nagy a gond, mint ahogyan azt írtad.
Abban egyetértek, hogy a QHD már felesleges, és örülnék, ha maradnának (legalább egyelőre) a fullHD-nál.

(#48) babkukta válasza Micsurin (#45) üzenetére


babkukta
senior tag

Hehe. Trollkodni se akarok, de ettől függetlenül viccnek jó volt!! :DD Vagyis nem teljesen vicc, mert tényleg ez lesz, de ez várható. Szerintünk nincs értelme, szerintük van. Amíg veszik, addig mi hiába mondunk itt bármit is... :)

(#47) B1T3 : nem fognak a FHD-nál maradni. Tényleg felesleges egy 7-8"ig a QHD, de nem fogják elrontani. Ez lesz a csúcs (bár az S5 is az volt :F ), ezért ki kell hozni belőle mindent. Legalábbis ez lenne az elvárás.
De most megint őszinte leszek. Az S5nél is QHD-s pletykák voltak :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#49) zack


zack
nagyúr

És milyen olcsó lesz remélhetőleg. Lesz vagy 240k. Na jó T-nél lesz részletfizetés...Leperkálsz 80k-t + havi 8k részlet, természetesen 2 éves hűséget aláírva egy 15-20k díjcsomagra. Az év vétele lesz. ;]
Én végeztem az Androidos vonallal egy darabig. Ami itt megy lehúzás szinten, jobbnak láttam ha kiállok a sorból. Nem is értem hogy találtam egy Snap 800-as rendszert ami a lagot hírből sem ismeri, és olyan felhasználói élményt ad több éves Android használat után, mindezt a Note széria árának feléért, hogy jó darabig maradni fogok. :P A csempéket már olyan ügyesen rakom ide-oda, hogy azóta burkolói munkákat is vállalok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#50) azopi74 válasza zack (#49) üzenetére


azopi74
addikt

Azért ne túlozzunk, egy lumia 1520 teljesen fehér importban, gyári 24 hónap gyártói garival ma is 150k körül kezdődik. Ez meg szerintem kb 200k lesz induláskor, hol van itt 2x-es árkülönbség?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.