Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom mit gondolnak azok, akik szerint a cigit le kell tenni oszt ennyi. Nem olyan egyszerű ez, nem mindenkinek van meg az akaratereje hozzá. Az ecigi az egyik (ha nem a legjobb) cucc, ami leszoktat a cigiről. Pontosabban csak a legkárosabb mellékhatásairól, az áráról (kb hatodannyiba kerül). Ez is valami, főleg, hogy ezután nem leszel többé büdös cigiszagú.

Én már egy éve ecigizek, már az első napokon nem kívántam az analógot, sőt elkezdett zavarni a szaga.

Fej: eleinte egy alap eGo Helix V3 fejet használtam, ám időközben kipróbáltam a Kanger T3s-t. Ez utóbbiba majdnem dupla folyadékmennyiség fér, tisztításnál nem kell kiönteni, sokkal kevésbé hajlamos szörcsögésre, és nem kell felfelé fordítani szíváskor, ami miatt a V3-ból néha a szádba folyik a lötty. Füstből még többet tud, összehasonlíthatatlan a V3-mal.

Akku: 1100mAh a minimum ajánlott, alatta nem sokáig bírja. Érdemes kipróbálni feszültség-szabályozósat is, nálam az eGo Twist nagyon bejött, ráadásul ez már 1300mAh, igaz picit nagyobb, így a Helix V3 fej furán néz ki rajta. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.