Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Odatesz. Kis képességek :) ettől már csak a Bugatti a keményebb. Az lesz? :F

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Gomez86 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem azért van még ami keményebb :P (Carerra GT) de amúgy lesz Veyron...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) mephi666 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

és ez még akkor nem is a legnagyobb murci :) létezik lp640, ami 640lovas... jó kis játék lesz ez, ha nem szúrják el nagyon... nálam nincs több lövése az ea-nek, ha ez is sz@r lesz... csak lehessen buherálgatni is a gépeket... (és itt nem a matricázásra gondolok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) bOtX


bOtX
aktív tag

Úúú benne lesz a kedvenc pályám spa-francorchamps. :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) Nunder


Nunder
őstag

A kistesó, a Gallardo nekem sokkal jobban bejön. Nem véletlenül mindig ezzel játszom az NFS-ekben. Természetesen azokban amelyikben benne van. :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) ^Bundi^ válasza mephi666 (#3) üzenetére


^Bundi^
senior tag

az LP-670 ről meg már nem is beszélve ;]
:R

Nos Omnes Una Manet

(#7) fpeter07


fpeter07
veterán

Nekem a kistesója jobban bejön

(#8) TOM!K@


TOM!K@
tag

Néztem előzetest, képeket, erősen Race Driver : Gridre hasonlít. Képek alapján sem ér annyit, hogy kipróbáljam a Grid után... :(
De hátha lesz benne valami szupertitkos újítás...

[ Szerkesztve ]

(#9) bOtX válasza ^Bundi^ (#6) üzenetére


bOtX
aktív tag

Én meg Ferraris vagyok ;] (F430 Scuderia, szerintem a legszebb Ferrari) Csak az Nfs ekben sajnos nincsenek :O De legalább BMW-k vannak :R

[ Szerkesztve ]

(#10) AMD Power


AMD Power
titán

Tudják mi a minőség.... :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nofene, még a végén ismét méltó lesz az NFS hírnév?:U
Tudnék örülni neki.... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Akkor benne lesz minden kocsi ami az Undercoverben volt? A Pagani Zondával szivesen hajtanék megint... A Top Gear egyik adásában hangzott el hogy minden piszokdrága sportkocsinak (legyen az Lamborghini, Ferrari, stb.) van valami piszok hibája, de a Zondából kimaradtak ezek a direkt elkövetett hibák.... Az Undercoverben imádtam, sokkal fürgébb volt mint a többi kocsika...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#13) Sirandrish


Sirandrish
legenda

de miért kell összeragasztgatni? nem bírom felfogni :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) mephi666 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

mert az egész kocsi egy nagy reklámfelület... a reklám meg pénz a valóságban és a virtuális valóságban is :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.