Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Akkor jöhetnek a HTC Nexusok, vagy talán LG tablet-ek. :)

(#2) saiyajin válasza Lacee1986 (#1) üzenetére


saiyajin
senior tag

Szerintem az LG esélyes, de bármi lehet.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#3) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Sokkal egyszerubb magyarazat, hogy sok szempontbol silany lett az uj N7(kiveve annak, aki bemakolt egy hibatlan eszkozt), de a regi kezdeti szeriai se szukolkodtek a gyartasi hibakban.

I am having fun staying poor.

(#4) BenHans válasza Lacee1986 (#1) üzenetére


BenHans
addikt

HTC Nexus :C Lehet ez kirántaná őket az iszapból. De jó is lenne :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#5) bok92


bok92
addikt

Na akkor itt az idő, és jöhet a Nokia Nexus... ;]

(#6) WinPho válasza bok92 (#5) üzenetére


WinPho
senior tag

Már vártam egy ilyet! :)) :DD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#7) sad_Vamp válasza Drizzt (#3) üzenetére


sad_Vamp
őstag

az ASUStól mit is várna az ember?! :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#8) mumk1 válasza BenHans (#4) üzenetére


mumk1
addikt

Az igazság az, hogy a Nexus-ok ára nagyon nyomott az utóbbi időben. (Ami persze jó, felhasználói oldalról) :)
A Nexus ONE (HTC) anno kb. bruttó 180 ezren kezdett, ami több volt mint az akkori Desire ára.
Korántsem biztos, hogy egy akkora gyártó mint a HTC megbirkózna ilyen kicsi nyereséggel.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9) WinPho


WinPho
senior tag

AKAI Nexus? ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#10) b.daniel


b.daniel
senior tag

Egyrészt sajnálnám,mert az Asus azert elég jo cuccokat tett es tesz le az asztalra..:/
Másfelől egy Sony nexust megnéznék:P

(#11) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Vajon a Motorolának mekkora gyártókapacitása lehet kínában?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#12) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mindenki jön itt a különféle gyártókkal, szegény Motora senki nem gondol? Ott van házon belül és még jó telefonokat is csinálnak. :)

(#13) FragMaster válasza kolosanyi (#12) üzenetére


FragMaster
addikt

Gebedjen meg a Moto az USA-központú világával, Oppo nexust a népnek :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14) Matthenstein


Matthenstein
csendes tag

Összetenném a két kezem egy 7" Sony tabletért Nexus árfekvésben.

(#15) Hegasus válasza bok92 (#5) üzenetére


Hegasus
senior tag

pureview-es nexust lávolnám :DDD
vagy lehet balckberry nexus lesz az. :))

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#16) mumk1 válasza FragMaster (#13) üzenetére


mumk1
addikt

Vagy Xiaomi-t, MIUI-val! :DDD
Különben egy ZTE, vagy Huawei lassan tényleg befigyelhet. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem az Asus táblagépek Nexus felirat nélkül is sikeresek lesznek, illetve már sikeresek.

(#18) gerii válasza Matthenstein (#14) üzenetére


gerii
addikt

Biztos hogy ütne mindent!

Őszintén,ki szerete Samsung Nexus 7-et? ;]

(#19) kicsi83


kicsi83
tag

Sonyval egyetertek en is,szep termekeket csinal,csak hat a frissites...

(#20) rudi


rudi
nagyúr

Dobok be én is egy nevet: Lenovo :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) kolosanyi válasza gerii (#18) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én azért nem mennék a Dunának. A Nexus S-em is nagyon szerettem anno. A Samsung jó hardvergyártó, én a szoftvereit nem csípem, bár újabban az is egész vállalható lett. Csak még ronda...

(#22) hallerlaller válasza Matthenstein (#14) üzenetére


hallerlaller
addikt

Olvasgatva Queru google+os bejegyzéseit sony elég valószínűnek tűnik, mint következő nexus gyártó.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#23) Crucio


Crucio
aktív tag

Jövőre Apple?
The New Apple NexusPad mini ;]

(#24) El Gringo


El Gringo
senior tag

egy kevlár hátsós nexus tabletet megnéznék :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#25) Kari1 válasza mumk1 (#8) üzenetére


Kari1
aktív tag

Ami nyereséges az miért nem jó neki? Főleg ha azt nézzük hogy veszteséges most a HTC. Tabletet nem is gyárt, tehát ha mégis ő csinálná a köv nexus tabletet, akkor saját termékét sem kannibalizálná.

(#26) HawerKing


HawerKing
őstag

Szerintem az Asus tol jobb gyartot nemfog talalni, nemis ertem miert kell lecserelni...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#27) ghost364 válasza Matthenstein (#14) üzenetére


ghost364
senior tag

Én is!

(#28) mumk1 válasza Kari1 (#25) üzenetére


mumk1
addikt

Hát, kannibalizmusról tényleg nem beszélhetünk, mert a Flyer is inkább a felejthető kategóriát erősítette. Minden esetre, ha olyan gyártók mint az ASUS, vagy az LG, a sokkal nagyobb gyártási kapacitásukkal is komoly készlethiányokat produkált a soros NEXUS-ok megjelenésekor, akkor ott egy HTC nem igen rúghat labdába.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#29) beccyboy válasza mumk1 (#28) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Jogos. Egy HTC Nexusból tuti több fogyna mint a One Miniből, és még azt se tudnak eleget gyártani.
Amúgy egy Sony-t én is megnéznék. Vagy még inkább egy LG tabot.

Caffeine addict.

(#30) BeryBp


BeryBp
csendes tag

Titkon egy Philips Nexus tetszene, Philips innovációs ötletekkel, de persze ennek zéró realitása van több szempontból is, így egy Xperia formavilágú és Sony minőségű Nexust tudnék nagyra értékelni.

Bár nem tudom, hogy mi vinne rá egy év múlva, hogy lecseréljem az egy hónapos gen2-es Nexus 7-emet.

[ Szerkesztve ]

(#32) vimes válasza BenHans (#4) üzenetére


vimes
senior tag

Kár, h a HTC nem a Nexusok ár/érték árányáról híres... egy Motorola Nexus érdekes lenne :) :D

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#33) antim


antim
tag

Én egy Ikarusz Nexusnak örülnék Fehérvárról. :-) Sárga lenne, egyszerre csak többen használhatnák és kapna egy navigációs kormányt! A csengőhangokat meg a BKV telephelyein vennék fel.

(#34) monti0222w válasza beccyboy (#29) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem meg abbol tudnának gyártani többet, hisz akkor mögötte van a Google! Ki tudja ki rak alá e szempontból! :K

(#35) BenHans válasza vimes (#32) üzenetére


BenHans
addikt

Valóban nem annyiba kerül egy csúcs HTC mint az épp akkori Nexus, de az LG sem annyiért dobta ki a G2-t... ;)
A G2 meg nem véletlenül annyi amennyi. Akkor került piacra amikor a One és az S4 már rég kint volt így 160ezernél drágábban nem lett volna versenykéspes.
Mindemellett pl. a HTC One és Desire 500 párosnak nem túlzó az ára...

A HTC-t én más miatt nem tartom esélyesnek a Nexusok gyártására. :(((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#36) Napfénysüti

Érdekes, kíváncsi vagyok ki lesz a következő gyártó. Az LG, Sony kettősből tippelném a befutót.

Més que un club!

(#37) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Gyártók szempontjából szerintem nem olyan nagy üzlet referencia készüléket készíteni. Inkább image, mint közvetlen bevétel.

Google és a gyártók némileg más érdekektől vezéreltek. Google-nek a tartalom szolgáltatásból van bevétele, gyártóknak pedig értelem szerűen az eladási árrésből. Szerintem ez némileg ellentétes...

Az összes gyártó igyekszik még a piac telítődése elött maximális bevétel elérni. Mert előbb vagy utóbb telítődik a piac. Utána már "csak" cserélni fogják az eszközöket. Ez pedig lényegesen kisebb volumen.
Hosszú távon a tartalom szolgáltatás lehet bevétel generáló, Google pedig pont ebben utazik.
Apple esetében is kulcs fontosságú a tartalom eladás, mivel az iphone/ipad vonal hw értékesítései mellett ez generál bevételt.

Piaci verseny jelenleg a user vadászatról szól, mert nem mindegy ki milyen platformon kezd el pénzt költeni applikációkra. Kicsi az esély a váltásra, ha már "belakta" valaki az adott palatformot és elköltött több tíz dollárt alkalamazásokra amik nem működnek a másik platformon. Gondolom az MS ugyan ezért költ komoly összegeket a surface-re.

[ Szerkesztve ]

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#38) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Inkább a második verziót tartom esélyesnek.

(#39) tipuka


tipuka
addikt

Jöhet a Xiaomi Nexus! ;]

(#40) Graphics válasza rudi (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én is őket preferálnám, van ebben a méretben kiválóságuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) csecso22


csecso22
tag

Szerintem HP NEXUS

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.