Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) oxox válasza Bigpapa_ (#95) üzenetére


oxox
addikt

komolyabb a hozzaszolas mint a cikk...atjott mit szerettel volna, de szerintem az efajta elmelkedes mint irtad csak az idot veszi el az eletedbol...jo volt 16-17 eves koromban mikor osszeultunk a haverokkal, az "Isten", az "foldonkivuliek" mellett vesezgetni ezt a temat....de valaszt nem kapsz ra se magadtol, se mastol, se senkkit[l, lehet hinni, lehet bizakodni, es lehet beszelni rola (ez a legszorakoztatobb, mert az ember amellett, hogy ragaszkodik az elethez, meg tarsas leny is)...

En "sajnos" foldhoz ragadt a jozan paraszti eszre hallgato ember vagyok...elhiszem, hogy jonnek a radiohullamok a tv-be :) (pedig nem latom oket), meghogy a "sarkoknal" behorpadt gombre hasonlit a fold...mert tudomanyosan magyarazatot kaptam ra....bar az ido/gravitacio viszonya mar a hataraimat surolja :K . Azt tudom, hogy minel tobbet tudunk annal jobban latjuk mennyire nem tudunk "semmit" (legyen az atomi szint, vagy akar az univerzumokrol szo)...szoval az elet/halal/Isten/ufok mind-mind meddo vita....ezek kozul az Isten a legnehezebben kezelheto talan....

(egyebkent hallottam ezt a sulyvesztest en is, de ha igaz lenne, akkor azt tanitanak, es maig az egyik legnagyobb megoldatlan feladvany lenne...szerintem marhasag...ha van lelkem ami elhagy akkor szeretnem azt hinni, hogy nincs tomege :)) )

a cikk amugy nem tetszik....sorozgetes kozben jobban "beleastuk" magunkat....lehetett volna egy jo cikket irni, de ez kb olyan volt mint ha valakinek el akarjuk mondani/mutatni milyen az alma (RIP Steve Jobs), es, hogy megismerje meghamozom es annyi...

tovabbi hozzaszolast nem irok rola...van egy elkepzelesem meggyozni nem lehet egyetlen fenti temaban sem, es en sem szeretnek senkit a sajat elkepzeleseimre formalni...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.