Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"A Disney+ nevű online streaming szolgáltatás pedig beváltotta a hozzá fűzött reményeket, az indulás óta ugyanis már elérte a 100 millió előfizetőt, és ezzel a Netflix egyik legnagyobb kihívójává lépett elő." [Forrás: "Hasít a Disney, Netflix ellen szánt rivális szolgáltatás" PH! hír, 2021. 03. 16.]

"A Disney a közelmúltban indította útjára Disney+ nevű "online tévécsatornáját", amely eddig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket."

Most akkor mi van? :F

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) Hunter2


Hunter2
addikt

Váó egy előfizetéses csatornán nem nyomnak reklámokat, mennyire jófejek már. :U

(#3) #72042496 válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, a közönség közben megnézte a Mandaloriant és lemondta az előfizut. :D

(#4) #16820480 válasza Hunter2 (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, a kábeltévé is előfizetős, mégis tele van reklámmal.

(#5) oriic válasza #16820480 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Letezik meg egyaltalan ingyenes tevezes? Par eve lemaradtam mar a temaban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) anulu válasza Hunter2 (#2) üzenetére


anulu
félisten

HBO Max-nak van már ad-supported tier előfizetése. $9.99 az ad-mentes $14.99-el szemben. de ugyanígy a Hulunak és a Paramount+ -nak is van reklámos meg anélküli változata (utóbbi drágább ofc).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) thedioda válasza anulu (#6) üzenetére


thedioda
tag

Egyel több ok a plexre :D

"A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait."

(#8) #72042496 válasza #16820480 (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most hosszabbítottam, és egy ezressel (illetve ~20%-kal) olcsóbban adja az 500-as netet a Vodafone úgy, hogy kábeltévére is előfizetek. (Hiányzik, mint szar a polcra, de ekkora kedvezményt már nem hagyok ott. Korábban csak 100 forinttal volt így olcsóbb.)

Viszont Amerikában pl. drága a kábeltévé ahogy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#9) flashpointer válasza oriic (#5) üzenetére


flashpointer
őstag

Persze de a szinvonala is konvergal az arahoz (0)

(#10) niof válasza #16820480 (#4) üzenetére


niof
addikt

Az azért nem ugyanaz...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#11) Busterftw válasza #72042496 (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Én is erre tippelek.
Tehát van 100 millió account, de gondolom a valós előfizető userek száma már nem ilyen rózsás.

(#12) niof válasza Busterftw (#11) üzenetére


niof
addikt

Persze, mert sorban rájöttek az emberek, hogy rengeteg pénzt elfizetnek az ilyen-olyan előfizetésekre, aztán lehet, hogy csak 1-2 konkrét tartalom volt az adott acc-on, ami érdekelte őket, és így feleslegessé vált, lemondták. Én már mikor beindult ez az egész Netflix/HBO/stb. dolog, már akkor megmondtam, hogy ez lesz, és hogy ez hosszabb távon nem lesz élhető. Kíváncsi vagyok, hogy a másik tippem mikor jön be, mikor hoznak létre egy közös platformot, ahonnan "minden" elérhető lesz. Mert 1-2 szolgáltató még jól ellesz az előfizetőivel, de a kisebbek nem fognak tudni megélni, és relatíve kevés olyan család van (szerintem), ahol 6-10+ féle "online TV" előfizu megfér egymás mellett a havi büdzséből.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#13) #72042496 válasza niof (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

"relatíve kevés olyan család van (szerintem), ahol 6-10+ féle "online TV" előfizu megfér egymás mellett a havi büdzséből"

Még pénztől függetlenül is egy pain in the ass az ezerféle app és töredezett kínálat.

(#14) niof válasza #72042496 (#13) üzenetére


niof
addikt

Szerintem előbb-utóbb ezt be fogják látni majd a szolgáltatók, de egyelőre túlságosan lefoglalja őket, hogy a saját pecsenyéjét sütögesse az összes.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

Így sem érdekel.
Trash az egész disney.

#2 Ja. Puszi a hasukra .. lapattal.
A samsung tv-ken jon a menuben a reklám ha. Tiszta szerencse, hogy "ingyen" adták a boltban anno. (Így wifi-je off.)
Hogy nőne össze nekik teljesen az a 32:9-es csík amin kilátnak. :U

[ Szerkesztve ]

(#16) strogov válasza niof (#14) üzenetére


strogov
senior tag

Az még sok idő. Most még azt látja mindegyik, hogy a stream egy plusz a hagyományos bevételek mellé. Amikor majd látják, hogy a hagyományos leépül, de nem nő a stream akkor lesz fejvakarás.
Majd akkor lesz igazi apokalipszis amikor bedurran a sport stream. Nemrég itt is volt hír, hogy disney lelő 100 csatornát. Ennek jelentős része sport amit majd stream-be húz össze. Lehet, hogy ESPN+, de lehet, hogy disney+ kapja meg őket. Egy sportokkal kiegészült disney+ rögtön csábítóbb lesz sok férfinak.

(#17) headhunter válasza #72042496 (#8) üzenetére


headhunter
addikt

(#18) #54625216 válasza niof (#12) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nem lesz egy nagy közös platform, hanem lesz pár nagy, ahonnan elérhető lesz a többi szolgáltató is. Lehet majd műsoronként fizetni, vagy a szolgáltató teljes kínálatához hozzáférni havidíjért, a platform pedig leharapja belőle a közvetítői díjat.
Most azért tolja mindegyik számolatlanul a pénzt a tartalomgyártásba, hogy a többiek kénytelenek legyenek hozzá igazodni, mert az fog talpon maradni, akinél a legnagyobb lesz a műsorválaszték.

(#19) ledgeri válasza drotsztyuart (#15) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OkostTv-s reklámra is van blokkolási lehetőség, csak vagy a routerben, vagy egy pi-hole-lal kell megoldani...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) anulu válasza #72042496 (#13) üzenetére


anulu
félisten

Apple TV-n pl ez teljesen jól meg van oldva. Hulu, Disney+, AT&T TV, FuboTV meg minden más bele van integrálva. mondjuk Sirinek mondasz annyit, hogy mittomén "Family Guy" vagy "Too Cute" vagy "Transformers" és dobja fel, hogy melyik sorozat hol érhető el, abból melyik app van telepítve, melyikhez van élő előfizetésed. egy klatty a távirányítóra, nyitja az appot, SSO-val beléptet (ha rég nem indítottad el).

annyira egyszerű, hogy még az amcsik is tudják használni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) #54625216 válasza anulu (#20) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ez lenne ugyebár az AppleTV+ lényege. Nem a stream szolgáltatókkal akarnak versenyezni, hanem az apple ökokszisztémába azon keresztül akarják beengedni a többi szolgáltatót. Azaz a usernek elég előfizetnie az AppleTV+-ra és az összes streamer kínálatából válogathat, az Apple meg per műsor alapon fizeti ki őket. Kb. mint ahogy a konzolok fizetnek az előfizetéses játékokért a kiadóknak.
Persze ez se holnap lesz, de ahogy tisztul a piac úgy fognak a szolgáltatók rákényszerülni a hasonló dealekre.

(#22) #16820480 válasza oriic (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Technikailag az sem ingyenes, hiszen fizetsz a készülékért legalább, de elvileg van földfelszíni sugárzás, aminek nincs havidíja.

Balika911: Amikor én kötöttem szerződést, akkor ugyanannyira jött ki éves szinten a csak net és a tévével net meg valami első pár havi kedvezmény, de úgy voltam vele, hogy minek nekem a tévéadás.
USA-ban elég drága, ja. De az internet is, simán ilyen 80-100$ körül van egy havidíj, szóval abból akár kijöhet ilyen 6-10 streaming szolgáltatás, amik darabja 10-15$ körül vannak. Csak ez máshol a világon kevésbé működik.

(#23) LordX válasza Hunter2 (#2) üzenetére


LordX
veterán

Kb. a Netflixet kivéve mindegyik streaming szolgáltatónak a legkisebb csomagja reklámozós.

(#24) Pingüino válasza #16820480 (#22) üzenetére


Pingüino
senior tag

Telekomnál minimum 2 otthoni, és 1 mobil szolgáltatás esetén mindegyikre jön 30% kedvezmény. Ahol most lakom, ott van, aki nézi a TV-t is, úh. be van kötve az is, de ha költözöm, én a TV helyett teszek majd egy otthoni telefont. Senki nem használ már olyat, de havi 500 HUF-ért kapok a netre meg a mobilomra 30-30% kedvezményt, így összességében kb. 3000-el olcsóbban jövök ki azért, mert be van kötve a telefon is.

(#25) #16820480 válasza Pingüino (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én azzal spóroltam kb 3 ezret, hogy nem a Telekomnál fizettem elő ;] Bár mondjuk optikai hálózatuk nincs is ezen a címen, de a honlapjuk szerint kb ennyivel lenne drágább, ha lenne.

(#26) Pingüino válasza #16820480 (#25) üzenetére


Pingüino
senior tag

Nyilván mindenki azzal számol, ami nála elérhető. A legolcsóbb a digi lenne, de itt meg az nincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) kakuk.tamas válasza #72042496 (#13) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem van Netflixem, HBO Go-m, AppleTV-m meg Disney+om is. Amiből lehet a legnagyobb csomag a minőség miatt. Mindegyiken van valami olyan tartalom amit szeretek, és ezért hajlandó vagyok fizetni a torrentezés helyett. Ha így picivel nagyobb esélyem van arra, hogy folytatódik a kedvenc sorozatom, nekem megéri a dolog.
(Kivételt képez az AppleTV mert az a One miatt van, de az Apple havi 1890 forintot (ha jól emlékszem ennyit) jóváír a belső számlámon, amiből tudok filmeket venni/kölcsönözni/storeban levásárolni)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28) Dragon3000 válasza #16820480 (#22) üzenetére


Dragon3000
veterán

Milyen internet vagy ez átlagos ár ott? Mert akárhány online szolgáltatásra fizethet elő az árából, akkor is kell hozzá internet is, így nem is annyira lényeg, hogy a net árából hány szolgáltatást tudna fizetni.

(#29) #16820480 válasza Dragon3000 (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem az internet, hanem a kábeltévé ára kint. Például Verizon vagy AT&T, az internet ezen felül fizetendő.

(#30) EmThor


EmThor
addikt

Lesz idén itthon disney+ vajon?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#31) Dragon3000 válasza #16820480 (#29) üzenetére


Dragon3000
veterán

De az internet is, simán ilyen 80-100$ körül van egy havidíj, szóval abból akár kijöhet ilyen 6-10 streaming szolgáltatás, amik darabja 10-15$ körül vannak.

Erre írtam.

(#32) Pingüino válasza EmThor (#30) üzenetére


Pingüino
senior tag

Sok optimista ember állítja, hogy nyár végén jön, de én nem számítok rá. Tuti átcsúszik jövőre.

(#33) kakuk.tamas válasza Pingüino (#32) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én éppen emiatt fizettem elő, és VPN-en keresztül nézem. Mióta elindult a magyar oldal, azóta várom a levelet, hogy lehet előfizetni... Nagyon sok jó sorozat van rajta, meg 30 éves fejjel múltkor mesemaratont tartottam a régi klasszikusokból. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#34) Pingüino válasza kakuk.tamas (#33) üzenetére


Pingüino
senior tag

Én úgy vagyok vele, hogy talán ez az első Streaming szolgáltatás, amire előfizetnék, mert valóban elég sok jó tartalom van rajta, és ezek közül is sok olyan, ami érdekel. De ha nem kell nekik a pénzem, nem fogok VPN-el, szerencsétlenkedni.

Az előfizetést am hogy oldottad meg? Úgy tudtam, csak külföldi lakcímmel lehet.

(#35) #16820480 válasza Dragon3000 (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, kicsit szerencsétlenül sikerült átkötni az előző mondatból, de az akart lenni, hogy a tévé és internet is simán ilyen 80-100$ körül lehet árban, szóval abból ha a tévét lehagyják, kijön simán több streaming és még akár olcsóbb is lehet.

(#36) Hunter2 válasza #16820480 (#4) üzenetére


Hunter2
addikt

Hmm, akkor le vagyok maradva. Igaz már kb 15 éve nem nézek tv-t manapság meg csak netflix+ néha hbo go. Azok előfizetésesek de legalább nincs reklám.

ledgeri

Én szenvedtem pár hetet a pi-hole-al de sz*rt sem ért, legalábbis a youtube-ra nem.
A samsung tv menü reklmot kiszedi ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.