Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Vannak gyártók akik szeretik ha fáj nekik a piac... :U :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) Depression


Depression
veterán

Nekem tetszik, bár nem tudom, hogy miédt két különböző oled került bele.
Az árát meg azért nem tudhatjuk, mert onnantól kezdve még a tesztet sem olvassuk el.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

szerintem ez zseniális, nagyon tetszik.
eleve díjazom ha egy gyártó próbál valami mást csinálni mint mindenki, ráadásul úgy tűnik valóban hasznos funkciókat (is) társítottak hozzá

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tetszik ez a teló. Árat minimum 250 ezer forintra tippelem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) J&P


J&P
tag

Várom a tesztet, kíváncsi leszek a mindennapos használat során szerzett tapasztalatokra. Tetszik a készülék.

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Ja, hogy továbbra sem cél eladni a telefonokat.

(#7) JoeCockBill válasza ghiottone (#4) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ha 250 lesz egyből kettőt veszek :D
kizártnak tartom. szerintem a duplájánál is több lesz

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Az ötlet nem rossz, de sajnos a megjelenés után még fél év mire ide eljut, és addigra már az új készüléküket promózzák. Bár az LG ára nagyon rohamosan zuhan, egyszer még a G5 után visszatérek az LG-hez, csak b.sszanak már oda az asztalra mint régen.

(#9) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Ennek több értelme van,mint anno a G5 moduralitásának. De majd kiderül lesz e érdemi haszna.
Viszont menőzni tény.hogy jó lesz vele. Mert a maj telefonokban abszolut nincs innovácio.

(#10) roli543


roli543
őstag

Ebbol a telóbol ugyanebben a formában forgatás nélkül vékonyabb házban kiadhatna egy mobilt az LG, motorikus kamerával, szerintem az is tarolna egy jó árral :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#11) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Az LG nincs a toppon mobil eladások terén, de jó látni, hogy legalább próbálkozik.
Szerintem az ötlet zseniális, ha az ár nem száll el akkor simán jó lehet :C

(#12) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hát ez uuuuhhhhh!!!! :Y

Motoros kamera! Gimball! Ötletes funkciók.
Inkább 450ezer lesz ez, mint 250ezer.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Inkabb probalkozni valami extrem kreativ dologgal es hibazni, mint gyartani egy ujabb unalmas tepsit meg tobb RAM-al, kameraval. Hatha raharapnak az azsiai piacokon. Annyit csak eladnak ebbol is, mint a Fold 2-bol, vagy Surface Duo-bol.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) akooos


akooos
veterán

Ez állat lett, egy ilyet bevállalnék azért... Nagyon érdekes koncepció.

(#15) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Jó, hogy próbálnak innoválni, de én nem látom benne a fantáziát, hogy ez miért lehet hasznos a mindennapokban. Haveroknak biztos jó lesz mutogatni, de szerintem hamar elfelejtődik.

Megyen!

(#16) Aryon87


Aryon87
félisten

Tetszik.
Kíváncsian várom a tesztet, bár jó ideje elpártoltam az LG-től és nem is tervezek már visszatérni, de ez és a Velvet kíváncsivá tett.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Depression válasza roli543 (#10) üzenetére


Depression
veterán

Pont egy ilyen hsz miatt lenne számomra érteme.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) Tigerclaw válasza Depression (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ne mond mar, hogy az az egy sor nem eleg neked a postolashoz... ;] Meg abszolut funkcionalis...

Amugy erdekes alternativa lenne, ha elforditva nem egy kijelzo, hanem a BB-s qwerty billentyuzet kerulne elo.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) Decske


Decske
aktív tag

Jöjjön hozzánk, ne késve és értelmesebb áron. A Surface Duo mellett ez az egyik telefon ami feltudta kelteni az érdeklődésemet idén.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#20) Don77


Don77
tag

állítolag 2000 dodó :))

(#21) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

Nekem nagyon bejön. Végre valami, ami nem csak gimmick, hanem tud hasznos is lenni khm. Fold, Flip khm..

Ár: Ha reálisan nézzük, akkor olyan 1400 dollár lenne a reális, főleg ha tényleg el akarják adni is. Ha nem akkor 1800. 1200 alatt viszont azonnal vennék egyet.

(#22) Gerybut


Gerybut
tag

Kicsit olyanok ők, mint az Alfa Romeo, lehet imádni, vannak hibái és kevesen értékelik....ergó a mai piacon nem éri lehetetlen dolgokkal újítani. Mert ha úgy robognának az eladásaik , mint régen akkor belefér, de msot van egy Velvet, meg lesz ez, egyik sem az átlagos kategória.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#23) Ezekiell válasza Don77 (#20) üzenetére


Ezekiell
veterán

Kb annyira tippelnék én is. Király cucc, nyilván rétegtermék, olyan árazással.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#24) Graphics válasza Depression (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fordítsd el :D.
Visszatérve a témához.

Nagyon tetszik, nagyon ötletes megoldásnak tartom, és jó látni, hogy az LG ötletekkel készül.

Ez most szerintem sokaknál betalált, biztos lesz, aki meg totál nem érti.

@batai15: Nem igazán van mély programozói tapasztalatom, nem tudom, Te hogy állsz ezzel, de a megosztott képernyőt már eddig is tudta kezelni a droid, tehát drámai dologra nem kell gondolni.

Itt igazából két kijelzőről van szó, és ezt bizony az LG már eddig is megoldotta, hisz van két kijelzős terméke. Szóval "egyedi" szoftverről sem beszélhetünk.

Olyan ez, mintha a két monitor használatához különleges Windows kéne... Nem, rendszerszinten tudja :)

Szóval az update-ket szerintem nem igazán fogja ez hátráltatni.

Én venném.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) batai15


batai15
félisten

Az a baj ezzel a megoldással hogy annyira egyedi a szoftvere hogy kínlódás lesz rá majd az updateket készíteni .

(#26) joey04


joey04
titán

Nem hinném, hogy nagy sikere lesz, pláne ha tényleg 2000€ környékén lesz az ár.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) judas13


judas13
addikt

Mit szívtak Ken Hongék titok?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) pusszycat válasza Mustaros (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tedd vagy ne tedd de ne próbáld (by Yoda) :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) DanielLong


DanielLong
senior tag

Úgy érzem, hogy az LG-nél azt oldották meg hardveresen, amit egyébként az Androidban kéne szoftveresen. Ez a mechanizmus tuti nem lesz a jövőben sehol sem alkalmazva, de ne legyen igazam.

(#30) francz'70 válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


francz'70
aktív tag

Pontosan. Szerintem is egy "unalmas tepsi" nagyobb bukta lenne, mivel az LG már régóta nem tényező a mobil piacon.
De egy ilyen extreme cuccal az egyediséget meglovagolva jóval nagyobb lenne az esély a mai egyentelók között a visszatérésre.
....ja, és persze egy jó ár, mert ha tényleg 2000 dodó akkor az is eléggé extreme lesz :F

(#31) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mint LG hívő, végre egy teló tőlük, ami jónak tűnik. Végre megszabadultak a noccstól és mindenféle biszem-baszom, fiszem-faszom szarságtól, ami el tud rontani egy szimmetrikus kijelzőt. Még a sarkok is csak minimálisan vannak kerekítve. Ha nem lenne ennyire elnyújtva, még kéne is. Persze, ha más nem, az ár biztos meg fog akadályozni a megvételében. Mire a G4 beadja a kulcsot, addigra ennek is a még nem létező hazai ára is remélhetőleg jól be fog zuhanni LG-hez méltó módon. Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok, h a 4ezres aksi mennyire bír el a két kijelzővel, ha mindkettő műxik?

(#32) Luck Dragon

Végre valami innovatív hasonló újdonság az LG-től mint a Flex és az öngyógyító hátlap képessége. :C Nekem tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Micsurin válasza SkyLine3000 (#31) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most reálisan, de egy teljes töltési ciklus alatt ugyan mekkora %-ban menne mind a két screen? Na ugye. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34) SkyLine3000 válasza Micsurin (#33) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Majd a tesztből választ kapunk rá.

(#35) Blizzardking


Blizzardking
őstag

"gimbal technológiával stabilizált, 12 megapixeles ultraszéles viszont már annál inkább"

Nekem ez fura, mert minél nagyobb látószögű egy objektív, annál kevésbé kell stabilizálni. Nem értem miért nem valamelyik telére rakták.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#36) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na végre egy lg megint, ami tetszik! Bevállalnám, csak az ár és az elérhetőség homály még. Várjuk a tesztet.
Volt Velvet a kezemben, az is tetszett.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37) Schuler888


Schuler888
senior tag

Attol, hogy valamire raraknak meg egy kijelzot nem lesz innovativ, valszeg marginalis lesz az eladasi szam, a varhato ar fuggvenyeben, de a gimballos kamera lehetne iparagi sztenderd :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#38) prolad


prolad
őstag

Tetszik, nem érzem, hogy szükségem lenne rá (főleg amilyen ára lesz), meg gondolom csak 60hz a kijelző, amire már amúgy se mennék vissza. De ettől függetlenül jópofa, egyedi, és van pár szimpatikus use case.

(#39) Polarstar válasza Blizzardking (#35) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem egy nagy szám. A képkivágást tologatják a szenzoron. Lehet, hogy a tengely billentést is kiszámolják és szimulálják a dőlést.
Zabálni fogja a procit és az akksit az szent. :D
Na de ezen a hidraulikus lengéscsillapítón leakadtam. Még a Motorola hiperszuper 2000 dolláros Aurája sem volt hidro lengéscsillapítós!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#40) Schuler888 válasza Polarstar (#39) üzenetére


Schuler888
senior tag

huhh. A kedvenc luxustelefon, ami valaha megjelent. Szo szerint egy csoda :B

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#41) exedoc


exedoc
senior tag

Szerintem nagyon jó lett, rengeteg helyzetben nagyon praktikus tud lenni. Ennek sokkal több értelmét látom, mint a kihajtogatásnak, attól idegenkedem kicsit. Funkcionálisan itt rengeteg dolgot raktak bele, szerintem nagyon jól megtámogatták szoftveresen. Persze lesznek majd hibák is, illetve nem teljesen átgondolt dolgok, azért rizikós is a dolog, ennyire egyedit, és a piactól eltérőt csinálni. Nekem tetszik a koncepció, biztos rohadt drága lesz, főleg dupla kijelzővel. Majd kiderül. Várok egy tesztet róla.

(#42) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Maga az elképzelés tetszik, kár, hogy ez csak egy újabb béta teszt.

(#43) Tigerclaw válasza Blizzardking (#35) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy az a limitacioja a beepitett gimbalnak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem gondoltam volna hogy ennyi embernek tetszik.
Sajnos én nem tartozom közéjük, szerintem baromság, tévút, ami szintén bukta lesz.

[ Szerkesztve ]

(#45) #90305280


#90305280
törölt tag

'Még akkor is, ha az LG Wing-gel nem sikerült kategóriát teremteniük.'

Lerágott csont, de majd meglátjuk... ;]

(#46) moldovan


moldovan
csendes tag

Végre nem halnak meg a kiskutyák videó készítés közben

(#47) Ezekiell válasza mjani1172 (#44) üzenetére


Ezekiell
veterán

Buktának bukta lesz vszeg, de attól még tetszik :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#48) Tigerclaw válasza Ezekiell (#47) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem egyszeruen lattak ok is, hogy mutatni kell valami kreativat, hogy ok is kitunjenek a piacbol. Jelenleg egyik megoldas se tunik olyannak ami atrendezi a piacot, foleg az aruk miatt. Hatha az LG jobban celoz. Szerintem kozelebb lesz az ara az 1000 dollarhoz, mint a 2000-hez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#49) Ezekiell válasza Tigerclaw (#48) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, ez sokkal inkább tűnik egy demótelefonnak/PR cuccnak - bár ez az árától függ nagyban.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#50) atike


atike
nagyúr

Minimum érdekes egy koncepció... Meglepődnek azon, ha sikeres lenne. Techdemónak jó kb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.