Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ndruu:] NE!

Hozzászólások

(#51) Gabor970 válasza sislaciii (#46) üzenetére


Gabor970
addikt

örülök, hogy meglett! Amúgy ilyenkor miért nem engeded be a lakásba/házba?

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#52) sislaciii válasza Gabor970 (#51) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Hát sokat nem tudtam tenni, házibuliba voltam. Anyu rosszul lett, mert amikor vízbe van bebüdösödik és kell idő, míg kiszellőzik, mivel puli, és kitették, amúgy sokszor bent van a házba. Karácsonykor is a fa alatt feküdt. ;)

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#53) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Megint aktuális...

Harrrr!!!!

(#54) saguaro


saguaro
tag

Támogatom. :K

A kutyánkat ilyenkor ki kell vigyük kutyapanzióba, ahol ilyenkor emberek nem járnak, viszonylag csend van. Itt az utcánkba rengeteg petárda van ilyenkor, illetve sokan saját komplett tüzijátékokat csinálnak, no meg pár kisebbségi egyén szereti a kutyás kerteket teledobálni tüzijátékkal, petárdával, meg még kitudja milyen jó dolgokkal. :(

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#55) lorenzen válasza Ndruu (#53) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Felénk, tavaly mérték a környezetszennyezést, amik a petárdák, rakéták ... okoztak.

Harmadikán még az egészségügyi határérték felett volt a levegő szennyezettsége. (Nem fújt szél, ami kiszellőztette volna a nagyvárost.)

Kedves, újévet ünneplő mindenki!
Ha a gyermekekre, idősekre és (pet) állatokra nem vagy tekintettel, legalább annyira legyél önző, hogy nem mérgezed magad napokon keresztül a robbanószerek égéstermékeivel.
Köszönet érte!

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#56) joey04


joey04
titán

Az állatok és csecsemők miatt támogatom, de a másik 2 ok hülyeség, jó buli, és ebből adódóan nem pénzkidobás. A fenti 2 ok miatt (inkább az állatok miatt) azonban én is hanyagolom már régen ezeket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) Fecogame válasza Szten Márs (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Próbáltad már? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#58) ABE válasza Fecogame (#57) üzenetére


ABE
őstag

Miért, a petárda megítélése attól függ, hogy valaki próbálta-e? :F

De én is kíváncsi vagyok, mi a jó egy ilyen robbanó szarban...

[ Szerkesztve ]

(#59) marsu


marsu
addikt

Megígérem, megfogadom ...

... ebben az évben (sem) fogok petárdázni, sem tűzijátékozni!

Ellenben mindenkinek sikerekben, gazdag boldog új évet kívánok!

:)

Press any key to continue ...

(#60) tildy válasza joey04 (#56) üzenetére


tildy
nagyúr

A petárdában mi a buli? Már gyerekként sem értettem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#61) Fecogame válasza tildy (#60) üzenetére


Fecogame
veterán

Ezt így nem lehet elmagyarázni, ki kell próbálni ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#62) joey04 válasza tildy (#60) üzenetére


joey04
titán

ez kb olyan értelmetlen kérdés, mint a mi a jó a fociban... :)
én szeretem, másnak meg tényleg csak annyi jön le, hogy 22 idióta kerget egy labdát.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) dízelracer


dízelracer
senior tag

Lájk! Pár éve egy lakótelepi konténer mögé bemenekült halálra rémült kutyát dobáltak fiatal takony kölykök petárdával. Legszívesebben pofán vágtam volna mind a hármat... Komolyan nem is értem hogyan lehet ilyen baromarcú valaki. :((( Kutyát beengedtük a lépcsőházba levittük a pincébe kapott enni inni, tesóm másnap délután elengedte. Remélem hazatalált szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

(#64) lorenzen válasza tildy (#60) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Egy ismerősöm kipróbálta a tuti petárdázást.

Kocsiban ülve, a kicsit lehúzott ablakon keresztül, dobálta ki a petárdákat.
A sokadik dobásnál, kis hiba csúszott az indításba. Visszapattant az ajtóról és begurult az ülés alá.
Persze a kocsi féltése erősebb volt a józan észnél, ezért utánanyúlt, hogy még időben ki tudja dobni. Napokig nem hallott és leszokott a petárda dobálásról. :DD

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#65) Gergő_ válasza Fecogame (#61) üzenetére


Gergő_
őstag

Illegális és nem mellékesen életveszélyes... Egyébként mi a jó benne?
Az, hogy nem tudod mikor repíti le az ujjadat vagy folyik ki a szemed?
Tudod, hogy a háziállatok félnek és meg vannak rémülve...
Megzavarhatod vele a kisgyerekek lelki nyugalmát is...
Te szeretnéd, ha én az utcán csak ismeretlenül rád ordítanék??

(#66) Fecogame válasza Gergő_ (#65) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez mind igaz, egyetlen szóval tudom jellemezni: izgalom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#67) tildy válasza joey04 (#62) üzenetére


tildy
nagyúr

Másképp kérdem akkor, neked mi tetszik benne?

fecogame: hát az izgalmat másképp is le leht veztni. Mi izgalmas benne? Hogy megkerget vagy csúnyán né-e rád valaki? Vagy ko robban?MI?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68) joey04 válasza tildy (#67) üzenetére


joey04
titán

hangulatos

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#69) Lauda válasza saguaro (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Szerencsere az en kutyammal nincs ilyen gond. Ugatja a durranasokat, de aztan elvittem elobb egy jo hosszu setara es oda se bagozott nekik. Most szinte teljesen le van nyugodva, pedig lodoznek rendesen. :)

Mondjuk az ilyen kertbe bedobalosakat nagyon bezarnam a bortonbe par honapra. :U

[ Szerkesztve ]

(#70) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A mi kutyánk is azóta fél, mióta egyszer bedobták mellé a petárdát az udvarra. Ha megtudnám ki volt, biztosan nem dobálna többet (törött kézzel nehéz dobálni).

Harrrr!!!!

(#71) Lauda válasza Ndruu (#70) üzenetére


Lauda
félisten

Ha nagyon fel, adhattok neki ilyenkor kabito zselet, amitol par orara lenyugszik, sokan alkalmazzak ezt szilveszter idejen, illetve en is adtam mar ketszer a kutyamnak, mikor kikefeltem a szoret. :)

(#72) Gergő_ válasza Lauda (#71) üzenetére


Gergő_
őstag

szerintem a petárdázókon kéne azt a zselét alkalmazni. bár idén kevesebb durrogtatás volt, biztos be voltak szarva.

(#73) Fecogame válasza Gergő_ (#72) üzenetére


Fecogame
veterán

biztos be voltak szarva.

Elárulom: :N

Bővebben pü-ben, ha annyira érdekel :D

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#74) joey04 válasza Gergő_ (#72) üzenetére


joey04
titán

nálunk nem volt kevesebb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#75) Gergő_ válasza joey04 (#74) üzenetére


Gergő_
őstag

ez szomorú

(#76) Vakegérke válasza Fecogame (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Petárdás izgalmat akarsz? Van két jó ötletem.
1., Saját szobádban robbantgass, aztán mérd fel a károkat.
2., Gyújtsd be a petárdát, és dugd gyorsan az alsógatyádba.

Ha ezeken sem tudsz eléggé izgulni, akkor halvérű vagy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) tildy válasza Fecogame (#66) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha izgalomra vágy, ajánlom a siklóernyőzést vihar előtt vagy közben...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#78) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ez is milyen már: [link]

Remélem az utolsó fillérig kifizettetik anyucival apucival az okozott kárt, a kórházi költségeket, a lakás helyreállításának és a mentők/rendőrség/tűzoltóság kivonulásának a költségeit is! Én még ezen felül széles vigyorral a fejemen gratulálnék is a kedves szülőknek, hogy milyen okos kisfiuk van . Tüzijáték rakétával célzottan a szomszéd házra lövöldözni bravó. Nulla iq-s hülyegyerek...

(#79) Gordiann


Gordiann
őstag

Suttyó paraszt mindenki, aki petárdázik.

Másik lehetőség, hogy pótcselekvésként csinálja, hogy "történjen valami az életében"... az ilyeneknek gratulálni tudok, hogy ilyen sikeres az élete. :(

(#80) ABE válasza Vakegérke (#76) üzenetére


ABE
őstag

Ugyan már, az nem izgalmas, ha másokat nem bosszanthat vele. :N

(#81) Vakegérke válasza dízelracer (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy 17 éves már nem gyerek. Át kellett látnia a következményeket.

Az anyagi kárt egy milkóra becsülik. Vajon mennyi a hatósági, kórházi költség?
Valóban, ki kéne fizettetni a szülőkkel a kárt, és egyéb költségeket.
Ha nem tudnak fizetni, nem baj, részletre is megy a dolog. Hosszabb táv, elnyújtott élvezet. Addig is jelzálog a kérón.

Az a baj, hogy a szülők nem a suhancra haragudnának, hanem azokra, akik a büntetést kiróják. No meg persze erre a "rohadt rendszerre", ahol már ezt is szabad...

ABE: Mást is bosszantana egy jó kis eksün. Szoba esetén a szülőket, alsógatya esetén a csaját. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Gergő_ válasza Vakegérke (#81) üzenetére


Gergő_
őstag

Az a gond, hogy ha mondjuk a rendőr lát valakit az utcán petárdázni, nem mehet oda hozzá, hogy jól megruházza gumibottal...nem...elő kell állítania, pénzbüntetés egyéb @&@&@&
---
találtam egy kis kedvcsinálót a izgalomra vágyó gyermekeknek(18-) [link]

(#83) keIdor


keIdor
titán

Én nem gyújtottam már meg évek óta semmi ilyen szart. Viszont a világ nagyvárosainak szívébe azért kell egy kis tűzijáték, de csak ha szép is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#84) adyz. válasza Vakegérke (#81) üzenetére


adyz.
aktív tag

17 évesen még gyerek. Lehet, hogy testileg 17, de agyilag biztos nem.
Beszélgettél egy 17 évessel mostanában? Hát borzalom. (Pedig nem vagyok "öreg", de szörnyű.)

(#85) Fecogame válasza adyz. (#84) üzenetére


Fecogame
veterán

Ne általánosíts... :U

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#86) Vakegérke válasza Fecogame (#85) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nem általánosítok, ahogy (gondolom) adyz. sem. Az viszont tény, hogy ez a korosztály csak a mellét képes döngetni, jogokat követelni, piálni, dohányozni, mást nem tud.
Nem gondolod, hogy valahol a ti, normális fiatalok felelőssége is ez az egész? No persze, ha még azt is izginek találod, hogy petárdát robbantasz, akkor még izgibb, ha a szomszéd erkélyére dobod, ugyebár. Nem mondom, hogy megtetted, csak példálóztam.

Kérdeznék valamit.
Izgalom a tét, mármint petárda ügyileg. Izgalmas lenne akkor is a durrogtatás, ha egy puszta közepén csinálnád, és rajtad kívül senki nincs a közelben?
Avagy csak úgy izgalmas, ha másokra ráhozod a szívbajt, a kismama kiejti kezéből gyermekét ijedtében, az idős mamika pedig gyenge szíve miatt elájul?

Mondanék is valamit.
Ha egyszer olyan nagy vagányok vagytok, és izgalmat kerestek, mi a fenéért nem mentek oda, ahol senkit nem zavartok? Lásd puszta, elhagyott gyártelep, jó messze a békére vágyó emberektől. Ott aztán összeizgulhatnátok magatokat kedvetekre, és nem zavarnátok vele senkit.

Egyvalamit nem vagy képes felfogni. Ha tévednék, akkor bocs. Szóval a közösség érdeke előbbre való az egyénénél. Ezért vannak a szabályok, törvények. Amikor durrantasz egyet, megsérted mások jogait, egyúttal törvényt sértesz. Tudod, hogy tilos? Persze. Mégis megteszed, mert ugye rád nem vonatkozik a jogszabály, különben se kukorékoljon a dolgaidba senki. Jól van ez így, gondolod? No persze, ha nyakon csípnek, bevisznek, meghurcolnak, bírságot vetnek ki rád, akkor ugye a rendőr és az eljáró hatóság a genya, hiszen nem képes megérteni, hogy te csak izgulni akartál.
Ahhoz mit szólnál, ha a faterod nadrágszíjjal adna nyomatékot feddő szavainak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#87) kmisi99


kmisi99
addikt

Úgy látom itt főként már az idősebb 18+ emberek írnak hogy milyen dolog ez a petárdázás! Hát az emberek serdülő korukban olyanok hogy petárda meg a tűzijáték tetszik nekik meg jó pár év után ők is utálói lesznek. Nekem is tetszik a petárda vicces hajigálni ez ellen nem lehet tenni hogy a gyereket fiatal korában vonzzák az ilyenek!

(#88) Fecogame válasza Vakegérke (#86) üzenetére


Fecogame
veterán

Az viszont tény, hogy ez a korosztály csak a mellét képes döngetni, jogokat követelni, piálni, dohányozni, mást nem tud.

Megint általánosítasz. Én pl. nem vagyok ilyen, én a haveri társaságom sem. ( 18 év körül )

Izgalom a tét, mármint petárda ügyileg. Izgalmas lenne akkor is a durrogtatás, ha egy puszta közepén csinálnád, és rajtad kívül senki nincs a közelben?

Igen. Itt nem az a lényeg, hogy másokat megijesszek, hanem hogy saját magam "szórakoztassam".

Egyébként most szilveszterkor nem petárdáztam.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#89) Lauda válasza Gergő_ (#72) üzenetére


Lauda
félisten

Azokon megis hogyan? :)

Igen, kevesebb volt este es ejfel utan is. 2-korul fekudtem le es total csend , furcsa is volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#90) adyz. válasza kmisi99 (#87) üzenetére


adyz.
aktív tag

A petárda és a tűzijáték nem ugyan az. :))

(#91) Gergő_ válasza Lauda (#89) üzenetére


Gergő_
őstag

orálisan, análisan, akárhogy.
---
közben találtam elég durva képeket a google képkeresőjén, a firecracker related injury szavakra keresve. inkább nem linkelem be.
---
valamit még szeretnék megosztani. én is voltam tizenéves. Akkoriban kaptam én is egy rakás petárdát havertól, ajándékba, én ilyenért nem fizettem volna. Szóval elfogadtam, hatástalanítottam és kidobtam, hülye lettem volna az ujjaim épségével játszani. A mega petárda pedig a kézfejedet is simán le tudja vinni. A döntés a ti kezetekben van. Szerintem a csillagszóró esztétikusabb, szilveszteribb mint egy petárda...

(#92) Lauda válasza Gergő_ (#91) üzenetére


Lauda
félisten

Azt elhiszem, hogy alkalmaznad, de ez egy masik topik temaja. :DDD

(#93) Vakegérke válasza Fecogame (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Nem gondolod, hogy valahol a ti, normális fiatalok felelőssége is ez az egész?"
Ez a mondatom elkerülte a figyelmedet.

Készséggel elhiszem, hogy engedelmes gyermeke vagy szüleidnek, akire büszkék lehetnek, és még a törvényeket is tiszteled. Azt sincs okom vitatni, hogy a társaságod tagjai szintén rendes egyének.
De mondd, volt már olyan, hogy rászóltál egy korosztályod béli srácra, csajra, mert olyasmit tesz, amit nem szabadna? Ha igen, akkor jó. Ha nem, akkor tudomásul kell venned, hogy cinkossává váltál azoknak, akik miatt kialakult a nem túl hízelgő vélemény a te generációdról.

Egyébként béke velünk. Remélem nem úgy érzed, hogy támadlak. Beszélgetünk egy jót, most éppen a petárdázás kapcsán. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#94) tildy válasza kmisi99 (#87) üzenetére


tildy
nagyúr

Nicked alapján 10 éves kisgyerek lehetsz. Én soha életemben nem hajítottam még el egy petrádát sem, de abszolút nem vicces.

Az ilyen kis vicces gyerekek dobták be pl. kővel az ablakunkat is. Mert az olyan vicces meg izgalmas. Nos kíváncsi lennék, az iylen kis vagány gyerek mit szólna hozzá, ha őhozzá vágnának petárdát és megsérülne, vagy a dobott kő az ő fejét találná el?! Olyan vicces lenne, szerintem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#95) joey04


joey04
titán

Miért gondol itt mindenki olyanokra, hogy másnak dobni, meg balesetet okozni, meg házak kertjébe bevágni? :F
Aki ilyet csinál, az egy idióta. Attól még maga a dolog bizony lehet vicces, izgalmas, stb kinek mi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#96) Vakegérke válasza joey04 (#95) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vicces? Izgalmas?
Sorolnál példákat?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) Fecogame válasza Vakegérke (#93) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem kerülte el a figyelmem, csak nem tudtam rá érdemben mit válaszolni. :)

Igen, volt olyan alkalom, hogy szóltam a srácoknak, hogy ezt így nem kellene. Aztán vagy hallgatnak rám, vagy nem. :U

Nem veszem támadásnak, jó beszélgetni érett/értelmes felfogású emberekkel :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#98) kmisi99 válasza tildy (#94) üzenetére


kmisi99
addikt

a 99 csak dísz :) 16 éves vagyok! Az olyan vandál gyereket aki ilyet csinál akár nekem akár másnak szívesen megcsinálnám én is neki had tanuljon! De az hogy bedob egy követ az számomra nem vicces de ha petárdát dobálom az tetszik! Ízlések és pofonok. Igaz kicsit piromániás vagyok azért tetszik nekem! De nem lennék olyan hülye hogy kárt okozzak vele!

(#99) joey04 válasza Vakegérke (#96) üzenetére


joey04
titán

Milyen példákat kéne sorolnom? :F
Egyébként ez csak példa, itt a topikban hangzott el mind a 2 szó. valamennyire egyet is értek egyébként, de én inkább a hangulatos szót dobtam be. Megint sport példát hozva: A forma1ben mi az izgalmas? mennek körbe-körbe és előzgetik egymást. Van akinek ez izgalmas, van akinek meg dögunalom. Petárda? Eldobom, és szól egy hangosat. Nekem ez tetszik és kész, nincs mit magyarázni ezen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#100) ABE válasza joey04 (#99) üzenetére


ABE
őstag

Ha a petárdázás is ugyanúgy egy elkerített területen zajlana, akkor jó lenne a hasonlat.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ndruu:] NE!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.