Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na erre kíváncsi leszek. Nekem is 1250x-em van, meglátjuk(meghalljuk) hogy teljesít :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2) adyh válasza mocsanisi (#1) üzenetére


adyh
tag

Szintén kiváncsi vagyok, nekem 3000A-m van :) :)

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem kicsit kisebb genius van: 360x... nem szól rosszul végülis, de logi x230-ast akartam... ex nem nézte jó szemmel a mélyet hozzá, ezért nem lett... már bánom... panelban odab@szna rendesen, az biztos... :) végtére meg vagyok elégedve ezzel a 2.0-s genius-szal is csak a potikat ki kellene kicsit takarítani, mert beporolódott és recseg néha...

várom a végeredményt :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Eagle16 válasza mocsanisi (#1) üzenetére


Eagle16
addikt

Szintén :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5) Mtt


Mtt
tag

Nekem 2000X-em van, de el fogom olvasni az írást! ;)

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#6) AMDFan


AMDFan
addikt

Én tudom mi lesz a vége, nekem volt mindkettő :)
De nem lövöm le a poént :)

[ Szerkesztve ]

(#7) zoo8800 válasza mocsanisi (#1) üzenetére


zoo8800
veterán

dettó:)
az új szérián olyan hülye helyre tették a tekerőket...

rip and tear, until it is done

(#8) Mtt válasza zoo8800 (#7) üzenetére


Mtt
tag

Ugye? Nem is értem hogy lehet azokat használni. :)

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#9) zoo8800 válasza Mtt (#8) üzenetére


zoo8800
veterán

Használni még lehet, csak nem ergonomikus.
Szvsz marhaság, hogy ott van.

rip and tear, until it is done

(#10) adyh válasza zoo8800 (#9) üzenetére


adyh
tag

Használni lehet őket teljesen jól szerintem, de ahhoz valóban nem fér kétség h elől kényelmesebbek. Viszont így legalább oldalra világít a led és sokkal jobban néz ki így elölről, hogy mind 2 hangfal ugyan úgy néz ki, ugyanakkora a védőrács.. :)

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#11) popp válasza zoo8800 (#9) üzenetére


popp
tag

A "legpoénosabb" akkor is, hogy hátra tették a fejhallgató bemenetet. Mondjuk nem mintha nagyon ajánlott volna használni ezeket, de akkor is.. Illetve a kikapcsoló gomb is hátra került, na ez sem lehet valami kényelmes.

Mindenesetre kíváncsian várom én is a párharc kimenetelét. :C

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#12) zoo8800 válasza adyh (#10) üzenetére


zoo8800
veterán

Ennyi asszimmetriát még el lehet viselni :)

popp
tanulság:
részegen nem szabad hangfalat tervezni ;)

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#13) popp válasza zoo8800 (#12) üzenetére


popp
tag

Nyilván a Genius tervezőmérnökei tudnának valami ésszerű magyarázatot adni erre, biztos megvan az oka miért oda kerültek. :B Viszont, ha hangzásban jobb a 3000A, akkor mindezek hirtelen háttérbe szorulnak szerintem.

Szívesen leírnám, hogy milyen eredményre számítok, de véletlen sem akarom esetlegesen befolyásolni a cikkírót. Kár hogy nincs lehetőség valami időzárra. Úgy értem, megírom most a postot, de csak 1 hét múlva láthassa a nagyközönség a mai dátummal. :DDD

Jah és Ndruu: mind2 cucc új, ha jól tudom. A burn-in után hasonlítgasd majd össze légyszíves, ha lehet ilyet kérni és ne haragudj, ha túlságosan evidens ez a kérés, mert gondolom az. :K

[ Szerkesztve ]

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#14) zoo8800 válasza popp (#13) üzenetére


zoo8800
veterán

SPOILER

PH!-s tesztek:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#15) eastsider


eastsider
nagyúr

olyan jobb oldali van a suliban a termekben. végülis rendesen szólnak még akkora térben is...

[ Szerkesztve ]

(#16) popp válasza zoo8800 (#14) üzenetére


popp
tag

Olvastam mind2 cikket természetesen, de ebben szó sincs a 1250x-ről, pléne nem a 3000A ellenében. Különben is fenntartással kezelem ezeket, mármint úgy értem, nem hiszem, hogy nagyon foglalkoztak a burn-innel például. Kölcsönkapták a geniustól ezeket és gyorsan össze kellett hozni egy cikket. Részletekbe nem is igen mennek bele. Ami meg engem érdekel az nem elsősorban a technikai adatok (ezeknek bárhol utánanézhetek a neten), hanem a hagzásról a VÉLEMÉNY. Mert ugye a hangfal nem olyan mint egy proci vagy vga, elég szubjektív a megítélése. Mert lehet ami valakinek istencsászár, attól egy más valaki elokádja magát, már bocsánat. :)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#17) Ndruu válasza popp (#13) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az 1250X egy javított darab (tehát gondolom már használták), ami frissen jött ki a szervizből, 1 év garanciás.
A 3000A vadi új, annak tényleg kell majd egy kis bemelegítés. Jövő hét végére szerintem kész lesz a cikk (addig biztos bejáratom), utána már csak a főszerkesztőn múlik mikor kerül ki. A képeket szokás szerint megpróbálom ütősre csinálni, ezzel is lesz munka bőven.

Egyébként a PH-s bemutatóban a 3000A csak az akkori magas ára miatt nem kapott ajánlott plecsnit.
"Végül sorra került a 80 wattos nagyfiú, az SP-HF 3000A. Ezért már majdnem egy 360x készlet árával többet kell fizetni, mint a 2000A-ért. Megéri? Szerintünk nem." - Mostanság a 2000A és a 3000A között kb. 1000 forint a különbség, a 3000A kb. 11500 forintba kerül normális helyeken.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#18) popp válasza Ndruu (#17) üzenetére


popp
tag

Hmm, azt hittem leltározáskor került elő a 1250x a raktár egy rejtett zugából. :)

Jó munkához idő kell, hajrá. :))

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#19) adyh válasza popp (#16) üzenetére


adyh
tag

Ezzel teljesen egyet értek :DD

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#20) Mtt válasza adyh (#10) üzenetére


Mtt
tag

Nekem a 2000X-en még a védőrács is egyforma. :)

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#21) popp válasza Mtt (#20) üzenetére


popp
tag

Oké, de ez most a 12mm-esek csatája. :DD

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#22) adyh válasza Mtt (#20) üzenetére


adyh
tag

Tudom, az se rosz, de most arról nem volt szó :DDD

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#23) Mtt válasza adyh (#22) üzenetére


Mtt
tag

Okés, értem! ;)

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#24) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Csúszunk...
A fele megvan, a másik fele majd csak a jövő pénteken.
Jelenleg az 1250X van nálam (1 év garanciás :) ), egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve.
Úgyhogy a teszt elnapolódik, szerintem kerek egy héttel. A 3000A még új lesz, azt még be kell járatni, aztán megírni a cikket, utána pedig megvárni, amíg publikálódik.
Addig kitartás, majd jelentkezem...

Harrrr!!!!

(#25) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Itt van, megjött Bagaméri...

A burn-in már elindult. Érezhetően kell neki, még nagyon feszes a hangja, kicsit lágyulnia kell. Ha így megy, két-három nap múlva már kész is lesz az összehasonlításra.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#26) adyh válasza Ndruu (#25) üzenetére


adyh
tag

Hát már nagyon várjuk, (talán beszélhetek többes számban) :)

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#27) popp válasza Ndruu (#25) üzenetére


popp
tag

Milyen hasonló színük van. 3000a-t tán többféle színben is lehet kapni?

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#28) Ndruu válasza popp (#27) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak egy színben elérhető.
A 3000A jóval sötétebb, amolyan meggyfa (3. oszlop) színű. Az 1250X pedig világos mogyoró inkább...
Majd a megvilágításnál ügyelek arra, hogy látszódjon a különbség.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#29) AMDFan


AMDFan
addikt

Hello!

Hogy áll a cikk? :R

(#30) Ndruu válasza AMDFan (#29) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Készül...
Ha rajtam múlik, a héten már kint lesz.

Harrrr!!!!

(#31) Mtt válasza Ndruu (#30) üzenetére


Mtt
tag

Végre egy jó hír! :))

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#32) adyh válasza Ndruu (#30) üzenetére


adyh
tag

Azt elfelejtetted odaírni, hogy melyik héten :DD :DD

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#33) Ndruu válasza adyh (#32) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen :), cseles voltam.
A cikket felvittem, most már csak a főszerkesztő úron múlik, mikor jelenik meg.
Nem pont olyan lett, mint amilyenre szerettem volna, de talán túl nagyok voltak az elvárásaim az elején.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.