Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Gyuszi39


Gyuszi39
újonc

Sziasztok! Vettem én is egy NAVON mizu 450 est az Örs Vezér téri Media Markt-ben,sajnos. Arra szeretnék tanácsot,vagy tapasztalatmegosztást kérni tőletek,mivel a mogyorónyi agyammal a töltőket cserélgettem az aksi helyett,(mert az aksi ugye azt jelezte sokszor,hogy full-on van még volt/amper mérővel is méregettem néha), de igen hamar lemerült,most már nem is tudom feltölteni annyira,hogy bekapcsoljam a telefont. A telefonon, töltő bementi csatlakozója sincs a legjobb állapotban,a sok igazítgatástól,mert nem igazán töltötte a töltők hada ,de az aksit külön töltve,ha feszültségi szint eléri,nagy nehezen az 50% ot akkor sem kapcsol be. Még van rajta 6,5 hó garancia,tehát az aksit lehetne cserélni,de én teljesen kiábrándultam ebből a típusból.Van e rá valami remény,hogy kicseréljék egy újra,(eladom 33% bukóval de nekem nincs igényem erre a telefonra a továbbiakban!)vagy visszakapjam az árát,esetleg levásárolhassam? Köszönöm előre is a hozzászólást mindenkinek, ha lesz ilyen...:) sziasztok.

[ Szerkesztve ]

dirib, darabra, töröm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.