Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Jöhet, jöhet! :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) myckey válasza elithun (#1) üzenetére


myckey
veterán

Ahogy olvasgattam ez ügyben, meglehet, hogy az őszi "vásárt" nem fogja túltejesíteni, vagy inkább elérni. :B

Mondjuk előző évek tendenciáját nem követtem. :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) elithun válasza myckey (#2) üzenetére


elithun
őstag

Hát általánosságban szerintem már nem akkora durranások ezek a nagy leárazások, mint amilyenek anno voltak. De hátha a villámakciók között lesz pár gyöngyszem. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Maximum pár régebbi/indie cim bezsákolására jó....Mióta vannak az olcsó kulcsboltok és a különféle bundle-k,nem sok a jelentősége annak,aki évközben is nyitott szemmel jár.Nomeg egy bizonyos szint felett/AAA cimeknél olyan kicsi a leárazás,hogy még igyis érdemesebb keyshopból venni/itthon lemezesen.Sőt még ha a shopok is nekiállnak akciózni... :U

Villámakció elvileg nem lesz.Mióta van a 2 órán/2 héten belüli refund...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Várom már, de nem valószínű, hogy bármit is venni fogok.
Már van elég játékom az egész hátralévő életemre... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) .LnB válasza myckey (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sokszor a kulcsos oldalakon olcsóbbak a dolgok mint itt akcióban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) myckey válasza .LnB (#6) üzenetére


myckey
veterán

Én is ott szoktam bevásárolni.

Általában. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) leviske


leviske
veterán

Tavaly is ezzel egy időben volt az Origin sale, igaz?

(#9) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Régenmindenjobbvót!

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Ez az, jöhetnek a "finomságok" . Mehet a pénzköltés. :DD

(#11) ribizly válasza .LnB (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Ez igaz. De azért nem baj, ha 1-2 dolgot Steam-en is megvásárol az ember, nehogy egyszer csak a nem ott vásárolt cuccok eltűnjenek.
Nem azért mondom, mert nekem nincs G2A, G2play, Kinguin, cdkeys-ről szedett kulcsom, csak nem baj, ha néha a teljesen official úton szerzi be az ember azt amit szeretne. Főleg, ha tényleg olcsó... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) [Prolixus] válasza ribizly (#11) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Plusz ne feledjük, a Half-Life 3 is készül gigantikus büdzsével. Érdemes minél több játékot steam-en keresztül venni direkt, mert akkor annál több pénzt sikerül majd belelapátolni a játékba. :K

;]

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) .LnB válasza [Prolixus] (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja persze, nehogy miattam ne legyen Háelhárom! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) djculture


djculture
félisten

Tavaly is volt 4-5 cucc ami megérte többi drága volt leárazva is.

(#15) myckey válasza ribizly (#11) üzenetére


myckey
veterán

Na jó, de vannak ofisöl key ódalak is. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Úgy istenigazából engem is csak egy játék érdekel a teljes wishlistemből, hátha vadítanak rá egy 75%-ot. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#17) Televan74


Televan74
nagyúr

Én már várom! Jó lenne ha a kívánságlistámból 2 esetleg 3 játék is bele férne a 40-45€ keretbe. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) ribizly válasza myckey (#15) üzenetére


ribizly
veterán

Ez amúgy igaz. GMG is az pl. csak győzzed kifizetni... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) myckey válasza ribizly (#18) üzenetére


myckey
veterán

GOG és Humble amin még szemezgetek. :B ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) ribizly válasza myckey (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Ez mondjuk alap. Nem mondom, hogy a legjobb, hogy fenn kell tartani 6 különböző klienst (Steam, Origin, Uplay, GoG, Battle.net, Epic Game launcher (na jó az utolsó kettő kicsit kakukktojás)), de mindig lehet találni egy két izgalmas akciót vagy giveaway-t, on the house-t. :DDD
Amikor meg "kell" valami és itt nincs akció, akkor körbe kell nézni kulcsos (allkeyshop) vagy dobozos (argep) verziók után szemezgetve és lesz egy legolcsóbb verzió belőle.
Mondjuk lassan abba kellene hagyom a játékok gyűjtését és inkább kipörgetni őket, mert az utóbbi néhány évben több lett per év, mint amennyivel végeztem összesen. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) GreatL


GreatL
őstag

Virtuális pénztárcánk... hülye szöveg. Nagyon is valódi pénzekbe kerülnek a játékok. Olyan marha nagy akciók meg nincsenek már. G2A-n soxor olcsóbbak a cuccok akció nélkül.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#22) ribizly válasza GreatL (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Sokszor itthon a dobozos még olcsóbb az összestől. ;)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) bager13 válasza GreatL (#21) üzenetére


bager13
aktív tag

A steam walletes pénzt azért lehet nevezni "virtuálisnak". Persze tudom, hogy azt egyszer valakinek valódi pénzből fel kellett oda töltenie. Mondjuk én soha egy petákot nem töltöttem rá, ilyen-olyan módon szépen lehet azt szaporítani anélkül is.
Ezért nekem mindig is a steam lesz a legolcsóbb, én nagyon is örülök a leárazásnak. 4-5 játékot veszek is , amit kinéztem már előre.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#24) BomiBoogie válasza ribizly (#20) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Amikor meg "kell" valami és itt nincs akció, akkor körbe kell nézni kulcsos (allkeyshop) vagy dobozos (argep) verziók után szemezgetve és lesz egy legolcsóbb verzió belőle

Nekem csak az a bajom ezzel, hogy könnyen lehet, a fejlesztő kb. semmit nem lát az ilyen vásárlásaimból, pedig az lenne a cél, hogy támogassam, mivel tetszik, amit csinál (legalábbis én így járok el vásárlásnál).

Inkább kicsit drágábban, de korrekt úton.
(Igen, tudom, a Steam is sokat levesz stb., de legalább látszik az eladásokban.)

(#25) bepken


bepken
veterán

valamiért még mindig izgatottan várom az újabb és újabb leárazásokat....
"vajon most XY mennyiért lesz?" - de őszintén szólva én is elértem arra a pontra, ahol lehet, hogy be kéne húzni a féket. közel 300 játék van a fiókomban, és bár a zöme kártyafarmos bundliszemét, azért így is akad 50-60 minőségi cím, amihez még csak hozzá se nyúltam. mire ezeket végig tudom tolni, addigra a jelenlegi nyálcsorgatós címek valószínűleg ingyen lesznek :D - szóval nem értem, miért viszket folyamatosan a tenyerem és miért várom még mindig a következő leárazást :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#26) [Prolixus] válasza bepken (#25) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Emberek vagyunk. Ha nem lenne nagy akciókra mindenkinek nedves az alsóneműje (ilyen vagy olyan testnedvekkel :DDD ), akkor nem létezne ez a mai fogyasztói társadalom sem. Én azzal "nyugtatom" magam, hogy 1) én legalább realizálom ezt a pszichológiai "gyengeséget", saját magam megvezetését és dróton rángatását, 2) olyat nem veszek meg, amit biztosan nem fogok soha semmire használni, csak olyat, amit egyszer, lehet...talán. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#27) BomiBoogie válasza [Prolixus] (#26) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

1) én legalább realizálom ezt a pszichológiai "gyengeséget", saját magam megvezetését és dróton rángatását, 2) olyat nem veszek meg, amit biztosan nem fogok soha semmire használni, csak olyat, amit egyszer, lehet...talán.

Teljesen szívemből szóltál. :D

Én pl. nem veszek meg olyat, hogy csak a kártyákért, nem farmolom őket stb., csak szeretek utánanézni, mi az, ami tetszhet, aztán megveszem, legfeljebb évekig nem veszem elő. :D

Sőt, még a refundot sem szoktam meg, úgy vagyok vele, ha mégsem tetszik annyira, így jártam. :D De azért majd próbálok kicsit takarékoskodni ezzel.

(#28) ribizly válasza BomiBoogie (#24) üzenetére


ribizly
veterán

Ebben igazad van. De attól, hogy leszoktam a warez-ről, még nem lettem sajnos milliomos. Amíg ezek az oldalak élnek és a rendszer valid kulcsot ad, addig nem fogok még ezen is gondolkodni. Ezt már hagy ne nekem kelljen "megoldani". :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) Hunpriest válasza ribizly (#28) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Akkor inkább warezolj (vagy ne játssz, ha nincs pénzed rá). A torrenttel ugyanúgy nem támogatod a fejlesztőket, mint a kulcsos oldalakon vásárlással, de legalább nem pénzelsz bűnözőket.

(#30) Scholes9 válasza [Prolixus] (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

És tényleg :( :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.