Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kovbob


Kovbob
senior tag

Nagyon örülök a romnak, már régóta vártam egy paranoidot, de eddig még nem találtam használhatót. Már töltöm is le és teszem fel. Ezer hála. :R

(#2) wody21


wody21
tag

Arról érdeklődnék, hogy általános sebesség, és akkuidő tekintetében hogyan viszonyul egy "sima" cm12höz? köszi.

(#3) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kíváncsian várom milyen lesz.
Csak időm nincs. Thanks! :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4) Kovbob


Kovbob
senior tag

Nos az nekem nagy csalódás, hogy alapból nem lehet a fájlkezelőjéből appokat telepíteni, vagy legalábbis én nem tudom, hogy hogy kell. Nekem kellett a zip-be belerakni a total commanderemet, mivel netem sajnos nincs a telón. Az viszont tetszik, hogy ebben működik az ART. (Eddig)

(#5) gergely64


gergely64
tag

Nekem az antutu-n 5347 pontot kapott, ez lényegesen kevesebb a CM11 megegyező beállításaival kapott 7540 pontnál, ez elég necces.

(#6) namerke válasza wody21 (#2) üzenetére


namerke
tag

Akku idő és sebesség azonos beállításokkal kb. ugyanaz mint cm11-nél, mivel megegyezik a kernel (thx Bagyusz).

@Kálmi2: Ha fájlkezelőben bemásolod az apk-kat a Downloads-ba akkor utána a Downloads alkalmazásból már tudsz telepíteni. Érdemes alapból az apk-kat a Downloads-ba menteni, és akkor nincs erre gond.

@gergely64: Érzésre nálam eddig hozza azt amit a cm, benchmarkal nem mértem. IO ütemező/governorok megegyeznek?

[ Szerkesztve ]

(#7) gergely64 válasza namerke (#6) üzenetére


gergely64
tag

Ez így van nálam is érzésre nagyon hasonlít a teljesítménye a CM11-hez, a beállításoknál ugyanazokat használtam. Az antutu pontszám, nem értem, hogy lehet ilyen kevés! Második mérésnél még kevesebb, csak 5162.

[ Szerkesztve ]

(#8) namerke válasza gergely64 (#7) üzenetére


namerke
tag

Érdekelt a téma, úgyhogy mértem egyet én is, nálam lényegesen jobb eredmény született, pedig 1-2 modul futott még a háttérben.[link].

(#9) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Holnap felrakom én is,kíváncsi vagyok rá,milyen lesz. :)

(#10) Kovbob


Kovbob
senior tag

Nekem érzésre sokkal gyorsabb mint a cm 11. Antutu is 6837 pontot dobott 1,5 ghz-en.

namerke Kösz a tippet majd legközelebb így csinálom. Ez nekem nem jutott eszembe, mert nem használtam még a downloads alkalmazást, mivel igazából nem a telón használom a netet. (mivel ott nincs is)

[ Szerkesztve ]

(#11) gergely64


gergely64
tag

Még egy érdekes probléma: nagy ram igényű progi-ból való kilépés után pár másodperccel újraindul a launcher.
Az eredeti launcher van rajta, nem telepítettem semmilyen ram optimalizálót, tehát ezt az alaprendszer teszi valamiért.
Ezáltal keletkezik 200 MB szabad ram is mindjárt, az amúgy 160-170 helyett ami a futtatott programból való kilépés után szabadul fel. :F

(#12) kocsij


kocsij
tag

Hát feltettem ezt a rendszert de nem vagyok tőle elragadtatva. A cm11 sokkal jobb, ez zabálja a ramot és arról nem beszélve hogy a készítője még csak nem is volt képes telsen forditásban kiadni, félig magyar félig angol ez így gyenge nagyon.

Galaxy S23 Ultra

(#13) Milestone2 válasza kocsij (#12) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért ennyire nem szólnám le.
Pont tegnap lett időm feltenni.
A "gyenge nagyon"-t túlzásnak érzem!
Hajrá "Namerke"!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14) Tasli


Tasli
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap felraktam ezt a ROM-ot a CM11 után. Tetszik, ügyesen alakulgat. :) Az antutu-ban (bár sztem egy ilyen benchmark nem mérvadó) 6500-6700 pontot értem el smartassv2 és sio beállításokkal. Kicsivel 6900 felett volt a max. alapjáraton, de performance és deadline használatával. Kb ugyanezt hozta CM11-ben is. Egyetlen hibát találtam, ami amúgy annyira nem vészes, hogy a HDMI nekem nem ment. A TV érzékelte a bemenetet, de kép nem volt, majd kis idő után újraindult a teló. A plusz feature-k jól mennek ügyes indítás, érdemes lenne tovább fejleszteni.

Üdv, Tasli

(#15) namerke válasza Tasli (#14) üzenetére


namerke
tag

Folytatom a ROM támogatását, viszont jelenleg van, hogy heti két frissítés érkezik Paranoid forrásokból, sok a hibajavítás, főleg most, hogy a CM forrásai is frissültek. Valamint az új featurek közül csak a Peek-et tették nyílt forrásúvá eddig. Legalább a Hover+Peek párost megvárom, de azzal az ütemmel amivel ők dolgoznak, lehet, hogy más is elérhető lesz ezekkel egyidőben. Mindezek mellett néhány kernel módosítást is próbálgatok, de itt még nekem is sok a kérdőjel és az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy Bagyusz már közel kimaxolta a 3.0.x lehetőségeit. 1-2 Backportot még azért tesztelek, hátha.

@kocsij: Kedves Kocsij, mivel én angol rendszert használok mindenből, mindenhol, ezért még nem jött szembe a nyelvi probléma. A ROM-ra fordított szabadidőmet inkább komolyabb hibák és kernel módosítások tesztelésére szánom. De, ha jól tudom a Paranoid beállítások magyarra fordításában bárki segédkezhet, úgyhogy te is hozzájárulhatsz a közösségi élmény fokozásához. :))

Lényeg a lényeg, jön új release, de nem a héten.

(#16) zanzol válasza namerke (#15) üzenetére


zanzol
újonc

Hello!
Engedtem hogy az OTA letöltse a frissítést, 20140503 as, 220MB, de telepíteni nem sikerül, se az eredeti letöltött helyéről, sem az SD kártya gyökérbe másolás után sem. Azt írja, nincs SD kártyám... Vagy nem is lehet?

(#17) Milestone2 válasza zanzol (#16) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem egy custom (főzött) ROM-re hiba lenne ráengedni a frissítést...
Majd ha a fejlesztő, jelen esetben Namerke kiadja az újabb verziót, majd azt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#18) zanzol válasza Milestone2 (#17) üzenetére


zanzol
újonc

Ám legyen :-) Így sejtettem én is. Akkor megvárjuk namerkét. Eddig különösebb hibát nem találtam, letöltök egy térképet és kipróbálom a GPS navigációt. Azt nem láttam senkinél hogy írt volna róla...

(#19) gergely64 válasza zanzol (#18) üzenetére


gergely64
tag

A guglist nem telepítettem, de a Sygic, a Navigon és az iGO tökéletesen teszik a dolgukat vele. :)
Üdv.

(#20) zanzol válasza namerke (#15) üzenetére


zanzol
újonc

Hello.
Egy apró gondot találtam. Kikapcsoltam az USB hibakeresést. Azóta az van, nem veszi észre az USB csatlakozást, de a nagyobb baj hogy a visszakapcsolási lehetőség is megszűnt. vagy csak nem találom a menüben? Nincs "fejlesztői lehetőségek" menüpont...
Ötlet?

(#21) zanzol


zanzol
újonc

Update:
töltés sincs! csak ha akku ki majd vissza. Kikapcsolt állapotban van töltés.
Gondolom összefügg a 2 dolog...
Ellenpróba: akku ki majd vissza. Újból működő teló, USB töltő be, nincs töltés...

(#22) namerke válasza zanzol (#21) üzenetére


namerke
tag

Az Settings/About Phone/Build Number-t kezd el gyors egymásutáni sűrűségben tapizni. Ha jól csináltad kiírja a telefon, hogy most már eléred a fejlesztői beállításokat. Ugyanúgy, ahogy CM alatt kell. Ott vissza tudod kapcsolni a debugot, az értesítőjét pedig külön ki.

Viszont nálam debug nélkül is tölt, igaz azóta itt már történt pár változás.

[ Szerkesztve ]

(#23) zanzol válasza namerke (#22) üzenetére


zanzol
újonc

Köszi megoldódott, nem ismertem ezt a trükköt. Így most tölt bekapcsolva is újból.
Még ugyanehhez a témához: ha normál töltés közben kapcsolom be a telót, nem kér PIN kódot és természetesen a hálózatra sem jelentkezik fel.

(#24) zanzol válasza namerke (#22) üzenetére


zanzol
újonc

Hello, az említett változásokat mikor teszed elérhetővé? :-)

(#25) namerke válasza zanzol (#24) üzenetére


namerke
tag

Üdv.

Talán hétvégén lesz rá időm, jelenleg állásinterjúra készülök :))

(#26) yas


yas
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném letölteni a pa_cocktail.zip-et, de a kinkre kattintva ez az üzenet fogad: "User 'androidrom' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 4)"

Tud valaki egy jó linket adni?

Köszi,

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#27) Milestone2 válasza yas (#26) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék, link a Namerke féle Paranoidhoz:
MEGA

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#28) yas válasza Milestone2 (#27) üzenetére


yas
csendes tag

Nagyon köszönöm!
:R

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#29) yas


yas
csendes tag

Siasztok!

Felraktam Nemerke Paranoid változatát, de folyamatosan azt írja ki, hogy biztonsági mód. Próbáltam az akkut kivenni, majd vissza rakni de ez sem segített.

Valami ötlet?

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#30) yas válasza yas (#29) üzenetére


yas
csendes tag

Megoldódott.

Kikapcsolás helyett újraindítást kellett.
Üdv,

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#31) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kijött az új 4.4.4 by Namerke!
Szuper!
Köszönjük!
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2716253

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#32) tothjozsi96 válasza Milestone2 (#31) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Üdv.
Érdekes problémát tapasztaltam, nem tudom hogy nálam áll-e ez csak fent de megosztom hátha. :)
A wifi jelerőssége az előző CM11 bagyuszokban sokkal erősebb volt, szerintem.
A konyhában nem is érzékelte a jelet pedig eddig simán ment nekem. :(
Amúgy meg, eszméletlen gyors és tetszetős így elsőre! :C
üdv!

[ Szerkesztve ]

(#33) namerke válasza tothjozsi96 (#32) üzenetére


namerke
tag

Wifivel kapcsolatban is várjuk a visszajelzéseket :) Nálam 1:1-ben olyan mint cm alatt.

(#34) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Vettem észre egy hibát.
Hogyha megnyomod a home gombot és rámész arra hogy gyorsan zárja be az összes megnyitott ablakot akkor nálam a leg alsót nem tünteti el.

(#35) namerke válasza tothjozsi96 (#34) üzenetére


namerke
tag

Nem bug , feature.

(#36) tothjozsi96 válasza namerke (#35) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Pff. :D
Mindig beégek.
És azt valahol ki lehet kapcsolni hogy az utolsót is tüntesse el? :D
Engem baromira zavar ...

(#37) Kovbob


Kovbob
senior tag

Csak nekem merül nagyon gyorsan? Ha egész nap nem nyúlok a telóhoz akkor is lemerül 1 nap alatt. Ez így elég zavaró, de amúgy nagyon tetszik a rom.

(#38) tothjozsi96 válasza Kovbob (#37) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szerintem nálad van a hiba.
Én tegnap este 9%-on volt az aksi és több mint 20 percet használtam wifi mellett és folyamatos internetezés mellett.
Szerintem csináld meg a Battery Calibrationt. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Kovbob válasza tothjozsi96 (#38) üzenetére


Kovbob
senior tag

Lehet megcsinálom, de tudtommal az nem ér semmit. Az ot995 mélyvíz-ben legalábbis azt írják.

(#40) tothjozsi96 válasza Kovbob (#39) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szerintem se ér sokat de hogyha ilyen baj van akkor viszont eléggé esélyesnek tűnik ha csak nálad jelentkezik ez a probléma akkor meg pláne, szóval! :)

(#41) pakardo válasza Kovbob (#39) üzenetére


pakardo
tag

hát sajnos nekem is merül nagyon az aksim és nem tudom miért wake lock detector szerint az óra meg a naptár ébresztgeti,amúgy nagyon jó a rom Köszi Nemerke!!

Üdv : pakardo

(#42) sarfidani


sarfidani
újonc

lenne pár kérdésem, pl hol tudom beállítani,hogy az értesítési sávval szabályozzam a fényerőt??? :( másik, képernyőzárnál szerték felülre tenni progikat, hol tudom megtenni? Még 1, az állapotsort mikor lehúzom, vannak az ikonok, azokból hol tudok törölni/hozzáadni? üdv.

(#43) namerke válasza Kovbob (#37) üzenetére


namerke
tag

Próbáld meg kikapcsolni a Peek-et, ha eddig használtad esetleg. XDA-n is vegyesek a visszajelzések, van akinek hozzád hasonlóan erőteljesen merül, sokaknál (köztük nálam is) simán elmegy alvó állapotban napokig.
On screen time is jó 2-3 óra között van wifivel. Sajnos most nincs időm mélyebben kutakodni, de több wakelock jelző progival is megnézhetné aki ezzel küzd, hogy melyik szolgáltatás/program okozhatja.

@sarfidani: az első két kérdésre a válasz : cm11. Egyelőre Paranoidban nem elérhetőek ezek a feature-ök. Talán a jövőben. A quick settings tartalmát pedig ha lehúztad akkor fent jobbról a második ikon megnyomásával tudod szerkeszteni.

(#44) Kovbob válasza namerke (#43) üzenetére


Kovbob
senior tag

Mi az a peek? Hol lehet kikapcsolni? :D

(#45) namerke válasza Kovbob (#44) üzenetére


namerke
tag

Settings/Display/Notification Peek.

Bár ha nem kapcsoltad be manuálisan, akkor gyanítom, hogy más app szívja az akksid.

(#46) Kovbob válasza namerke (#45) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ja azt bekapcsoltam csak még nem jöttem rá mit kéne csinálnia. :) De most kikapcsoltam hátha így nem merül úgy.

(#47) Tasli


Tasli
csendes tag

Nagyon szuper, nagyon jól pörög a rom, viszont a peek funkció nekem nem megy. 1db nem fogadott hívásnál is mennie kéne?

(#48) RokVis


RokVis
újonc

Tapasztalataim szerint ez a ROM szinte teljesen tökéletes, gyors, stabil, és nekem az üzemidőre sincs panaszom. Simán hozza az általam megszokott üzemidőt (3,5-4 óra folyamatos terhelés mellett + peek bekapcsolva). Csak egyetlen problémával találkoztam eddig. Nincs lehetőség arra, hogy SD-re rakjam az alkalmazásokat(a gomb se jelenik meg hozzá). Lehet, hogy ez a probléma csak az én készülékemen jött elő. De azért zseniális a ROM és respect a fejlesztőnek.

(#49) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Itt az új NAMERKE!
Lehet letölteni.

Köszönjük Mester!

Váltotatások:
- Updated Paranoid Android sources (V4.42 Android 4.4.4)
- Paranoid OTA removed.
- Move to sd card fix.
- Updated Kernel with Kernel Mode Neon, hopefully some more smoothness & some other fixes.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#50) namerke válasza Milestone2 (#49) üzenetére


namerke
tag

Blog ennek megfelelően frissítve. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.