Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

190k és lefagy. Kösz, de nem. :(((

(#2) Zsolto


Zsolto
őstag

Ennyi pénzért csak 43 coll, és ilyen béna a médialejátszója, fagy és lassul... Csalódás.

Elefant, szívesen olvasnék tesztet az "elérhető" árú (200e alatti, sőt 150e körüli/alatti) 50 collos készülékekről is. Ilyeneket miért nem teszteltek? Az itt bemutatott delikvensek többsége vagy kicsi, vagy drága, vagy mindkettő :U

Köszi:
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3) elefant válasza Zsolto (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ez a dolog egyáltalán nem rajtunk múlik ( a múltkor volt például olcsó LG tv), a gyártók sokszor nem adnak egyszerűen ilyen terméket. Időről-időre futunk ilyen köröket, és a vége sokszor az, hogy nincs tv... De azért rajta vagyunk az ügyön, ígéretek mindig vannak...

Egyrészt érthető az álláspontjuk, hiszen ők azt szeretnék, ha arról írnánk, hogy miylen innovatívak, másrészt viszont azoké is, akik olcsó tévéket szeretnének látni...

[ Szerkesztve ]

(#4) Sinesol


Sinesol
veterán

Épp nézegettem ezt a TV-t a T kínálatában, pont kapóra jött a teszt. :R

Az SmartTv rész nemigazán érdekel, a képminőség viszont a teszt alapján jónak tűnik az árkategóriában.
Ips paneles kvázi 0 kontrasztos cuccot nem vennék TV-nek, ezért is nézegetem a Samu+Sony tévéket.
Egy UE48H6400-hoz képest milyennek mondanád a tesztelt tv képminőségét?

Ez a felhősödés mennyire volt problémás egyébként? Mármint furcsa hogy ezt kiemelitek, miközben a finoman szólva kritikán aluli képminőségű hasonló kategóriás LG Ips Tv-k meg mindig jó értékelést kapnak.
Több 690-es LG-t láttam, ami hasonló kategória, de egyszerűen tompák voltak a színek, szinte világítottak a sötét részek alatt és a glow is zavaró volt.

[ Szerkesztve ]

(#5) Imi1981


Imi1981
veterán

Szerintem jó kis tv és a fagyásokat biztos javítják, de tény hogy drága. Én Sony tévét akarok venni de az olcsóbb nem androidos 40w705. Remélem kepminőségben van ilyen jó (vagy nagyon megközelíti).

(#6) Zsolto válasza elefant (#3) üzenetére


Zsolto
őstag

Köszi, hogy válaszoltál. És az például szóba sem kerül, hogy a forgalmazóktól, pl. Nemvagyokhülyeáruház, Végletesen Nemanalóg Bolt, kapjatok tesztre készüléket? Náluk mindig vannak ilyen árfekvésű és méretű cucok is, sőt, a Tacskónál is állandóan ott virít egy Blaupunkt és egy sajátmárkás ötvencollos a polcokon. A legelsőnek említett, kétemmes boltból még az aláírásomban szereplő parányi blog is kapott kölcsön készülékeket (navikat, mobilokat), magam is teszteltem ott nem egyet. Nem szégyen az, nyilván semmiben nem lenne más, mint amikor az XY Magyarország adja az alanyt, a véleményeteket ugyanúgy megírnátok, és nekik is jól jönne a félsoros említés. Naiv vagyok, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#7) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a fagyás-dolog nem elnézhető ennél az árkategóriánál...

(#8) asddsa válasza ^Clown (#7) üzenetére


asddsa
tag

Nekem ilyenem van, de az utolso upgrade utan egyaltalan nem fagy. Elotte se sokat tette...

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#9) gerii válasza Zsolto (#6) üzenetére


gerii
addikt

Én is erre gondoltam, ha lenne egy jó Tecsó-s TV akkor sokan vennék, szóval mindenkinek megérné.

A tesztelt készülék ennyiért sok(k), az a készenléti fogyasztás pedig kegyetlen, évi 70kW készenlétben azért már összeg, inkább fel sem szorzom az eladott mennyiséggel... (Hello EU :U )

[ Szerkesztve ]

(#10) kpityu2


kpityu2
őstag

190 és gyenge a tuner? Kuka.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#11) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nagy "árat" kell fizetni azért, hogy a bekapcsolás pillanatában már legyen kép és hang. Az ezért felelős elektronika soha sincs lekapcsolva. Persze a többi szolgáltatás csak a rendszer teljes indulása után elérhető el.

Ha jól látom ebből is hiányzik a csatorna lista. Az EPG nem pótolja, mert túl lassú a csatorna kereséshez.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) nismoka


nismoka
addikt

A készenléti fogyasztást úgy mértétek hogy kikapcsolás után vártatok mondjuk fél órát vagy nem? Az a gyenge tuner egy drót darabbal lazán veszi a mindig tvt. A legutóbbi frissités óta nem igazán fagyogat a tv és a media player is teszi a dolgát. De tény, ennyiért már lehet venni 4K-s, petpalackból fröccsöntött hajligatott torzképű cuccot is...

[ Szerkesztve ]

(#13) elefant válasza Zsolto (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Csináltunk már olyat is, de az a baj, hogy egy navit vagy mobilt sokkal könnyebb logisztikailag elkérni, mint egy tévét.... De ezen a vonalon is volt már próbálkozás, például ez:

(#14) elefant válasza nismoka (#12) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát , bekapcsolás előtt néztük a készenléti fogyasztást....

Hogyogy egy dróttal vette a mindigtévét? hogy dugtál bele drótot?

(#15) elefant válasza Imi1981 (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

a fagyásokat tuti javítani fogják, sőt már lehet, hogy javították is. A Sony mindenesetre azt ígérte, hogy állandóan jönnek majd a frissítések.

(#16) nismoka válasza elefant (#14) üzenetére


nismoka
addikt

Kikapcsolás után kell mérni kb fél órával. Mert amint bedugod hálózatba egyből gyors inditás módba kerül ami többet zabál és kb fél órával később teszi magát takarékra. Hogyan dugtam drótot? Hát ez nagyon bonyolult... A drót végén egy koax dugó pld... ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) Tutu7030 válasza Imi1981 (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem sony van ( 42w828b), de nem vennék újra sonyt. PS4-hez jó, de a menüje katasztrófa ( a rosszul súlyozott távirányítóval együtt. Aki kitalálta rá a football gombot, 5 perc akasztást érdemelne. :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18) elefant válasza nismoka (#16) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Hát Budapest közepén próbáltuk, és nekünk gondok voltak a tunerrel. Mellékeltem fotót is, hogy milyen volt a kép.

(#19) Nike05 válasza gerii (#9) üzenetére


Nike05
csendes tag

Hová jutott a világ, hogy az emberek Tecsós tv teszteket akarnak olvasni és kimondhatatlan nevű kínai telefonokkal mászkálnak az utcán :F
A prohardvert át lehetne nevezni lassan ocsókínaihardverre is...erre van igény a 21.században :C

(#20) Imi1981 válasza Tutu7030 (#17) üzenetére


Imi1981
veterán

Engem az ilyenek nem érdekelnek, jól kiigazodog és gyorsan megtanulom az új dolgokat. Ami érdekel az a kepminőség és abban szerintem nagyon jó a Sony. Engem 3d és a smart sem érdekel. Haverom samsung távirányítója egy katasztrófa de szerintem azt is megszoknám pár nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#21) Zsolto válasza Nike05 (#19) üzenetére


Zsolto
őstag

Súlyos tévedés, kedves kolléga. Erre van pénz Magyarországon a 21. században. Sőt, nagyon sokaknak még erre sincs. Ha ez téged zavar, nyugodtan olvasgathatsz félmilliós tévékről szóló teszteket máshol.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#22) Vidala válasza Zsolto (#21) üzenetére


Vidala
senior tag

Én mindenféle TV-ről, olcsóról, meg drágáról is szívesen olvasok itt. A kettő miért zárná ki egymást? Az egy másik kérdés, hogy mit veszek meg, de épp ebben segítenek a tesztek.

Viszont ez a Google TV, hogyismondjam... finoman szólva is még erősen fejlesztésre szorul.

Mondjuk az okos telefonok és tabletek világában így elég kétes a siker esélye. Ha nagy képernyőn akarok valamit megnézni, akkor ott a Throw funkció. A mostani okos TV-m funkciói közül egyedül a youtube van igazán használatban. Valami igazi pluszt ki kéne hozniuk belőle, mondjuk a Play store ígéretesnek tűnik, csak ahhoz meg gyenge a hardver.

CoVboy Forever!

(#23) gergejly


gergejly
aktív tag

Az érdekelne, hogy mi a tévés android verziószáma. A későbbiekben tuti lesz újabb, és várhatunk a frissítésre, mint a telefonoknál. Ami aztán vagy jön, vagy nem. Érdekes még, hogy hanyagolják a 3D megjelenítést egy ilyen árú tévéből

(#24) Zsolto válasza Vidala (#22) üzenetére


Zsolto
őstag

Jó, lehet, hogy túl szűkítőnek tűnt a véleményem -- eszemben sem volt kizárni bármilyen kategóriát. Naná, hogy én is szívesen elolvasom a drágább/kisebb/számomra más miatt nem érdekes tévék tesztjeit is. Csak ha én vennék, akkor az biztosan egy 150-200 közötti 50+ collos készülék lenne, ilyenekről is jó lenne olvasni.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#25) YAS-dude válasza elefant (#18) üzenetére


YAS-dude
őstag

Szerencse, hogy a "kültéri szobaantenna" megoldotta :P :)

(#26) JackeL válasza Nike05 (#19) üzenetére


JackeL
tag

Lassan az ócsókínaihardver kipicsázza a drágakínaihardvert, ahol a márkát fizeted meg :DDD
Illetve nem értem mi a problémád azzal, ha valami olcsó? Lehet az attól minőségi darab, csak nem húznak le annyira, mint a többiek :)

(#27) Sinesol válasza Zsolto (#24) üzenetére


Sinesol
veterán

150-200 közti 50coll+..hát szerintem arról nem sokat mondana egy teszt.
Borítékolhatóan erősen alsó kategóriás panel az LCD minden fellelhető hibájával együtt :(

A Samsung UE48H6400 ami jó ideje már bestbuy a kategóriában 180-190k, de az is csak 48 inch.

[ Szerkesztve ]

(#28) Tal2


Tal2
tag

A műszaki adatoknál nem írtátok a műholdas DVB-S/S2 tunert!

(#29) #94529552 válasza Sinesol (#27) üzenetére


#94529552
törölt tag

Alig több 200-nál ennek a tesztelt példánynak az 50" változata, szóval nem tudom miről beszélsz? Bestbuy? Na, hát olyan nem létezik a tévék közt, mint ahogy a H6400 sem az. :(

(#30) Sinesol válasza #94529552 (#29) üzenetére


Sinesol
veterán

Az a 200 kvázi szinte bevezetőáron ennyi, ha esik az ára lesz az kevesebb is, na és még ilyen áron is foltosnak mondta a tesztelő. Akkor milyen lehet vajon, ami budget?

Riválisoknál meg nagyrészt ips, ami a 150-200-as kategóriában szerintem minősíthetetlen. Bár ez csak szubjektiv véleményem, de szerintem a kontraszt igencsak fontos dolog egy tv-nél. Szóval az emlitett feltételezett bestbuyon felül nem sok minden maradt. Egyébként majd az összes tesztoldal bestbuynak hozta ki, szóval valami azért lehet benne.
Kompromisszumos persze ez a kategória, de a VA panelekkel kevesebb kompromisszumot kell kötni.
Na persze számomra a képminőség a legfontosabb, míg lehet mások számára a Smart funkciók, egyebek is fontosak. :R

[ Szerkesztve ]

(#31) HaZse


HaZse
őstag

Ennyiért szerintem nem egy jó vétel ez a TV.Főleg, hogy sajnos ide is beszivárgott a droid, ami nem épp megfelelő választás egy TV-nél. Mint a tesztben is le van írva, a TV lefagyott. Enem, mikor olvastam nagyon röhögtem. Ez olyan, mintha egy projektor lefagyna. A droidnak megvan a maga helye, ne legyen már az, hogy minden eszközbe azt teszik bele. A droid érintőkijelzőre optimalizált és nem pedig tapipadra és gombokra.

Ezért sose értettem ezeknek a droidos eszközöknek, amik nem telefon vagy tablet.

Nekem egy Samung UE48H6400-as tv-m van, amit a telekomtól vettem. Szerencsére az nem fagy és a rajta lévő Plex alkalmazás is tökéletesen megy.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#32) Zsolto válasza Sinesol (#27) üzenetére


Zsolto
őstag

Tudom, hogy azoktól nem várható a MM-ben kitett másfél milliós "csodák" képe, de mégis jó lenne olvasni arról, hogy mik a buktatók, milyen kompromisszumot kell kötni. De köszi az ötletet, ezt a Samut megnézem magamnak, még ha csak nyeszlett 48-as is :DDD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#33) MMSZoli válasza Sinesol (#4) üzenetére


MMSZoli
tag

Múltkoriban voltam két nagyobb boltban is, ahol 30-35 TV volt kirakva, valamilyen HD szerű anyag futott rajtuk (és nem a felskálázott Magyar TV1)
(előzetesen: én személy szerint Philips párti vagyok, nem elsősorban a funkciói vagy szoftvertámogatás miatt, hanem mivel Ambilight hívő vagyok, nem fárad el, nem ég a szemem 1-2 film megnézése után sem, másrészt mert pár évet ott dolgoztam).

1) Az általad szidott IPS-el kapcsolatos problémáidat nem értem. Egyrészt olyan betekintési szögeket és színhűséget ad, korrekt képfrissítés mellett, amilyet a többi nem. Szerintem a feketehomogenitása is kiváló.
Ez a fenti boltokban is egyértleműen látható volt. Nekem az LG után a Toshiba és a Philips képe tetszett a legjobban, utána Panasonic/SONY, és a Samuból csaka legdrágább UHD képe tetszett annyira, mint a Toshiba/Philipsé. A toshibán meglepődtem, nem számítottam ilyen jóra tőlük, igaz nem okosTV volt.

2) Másrészt, amikor annó (már jópár éve) UGYANABBA a termékünkbe építettük be a V1, V2 és V3 verzióba az LG, Sharp és Samsung paneleket (tehát a mögötte levő hardver ugyanaz volt), akkor a legjobb értékeléseket az LG kijelzősre kaptuk, a Sharpot eléggé lehúzták (kicsi volt a betekintési szöge és színhűsége) és a a Samu panelt sem szerették annyira a vevők/tesztelők, mint az LG IPS-t.

OFF
Ez akkoriban volt, amikor épp olyan panelt szereltünk bele, amilyet az elektronikánk lekezelt és leszállítottak. Akkoriban indult be az LG és Samsung a piacon, és nagy ívben tettek a szerződésre amit a Philips kötött velük, és annyit kaptunk, amennyi már nem fogyott el a saját termékeikbe. Valamilyen szinten érthető, csakhogy ez nem tisztességes piaci magatartás egy üzleti partnerrel (vevővel) szemben), akkoriban tzdtük el tesztelni az AUO paneleket is. Nagyon komoly piaci részesedéseket veszettünk emiatt az inkorrekt üzlti magatartás miatt. Nem azért mert nem vol jó a TV, hanem mert nem tudtuk leszállítani.
Ez a magatartás főképp a Samura volt igaz, úgyhogy az akkori tapasztalataim miatt nem fogok venni tőlük TV-t, akármilyen jó is. Egyébként nem olyan jó, szerintem. Emellett kökemény csúsztatások voltak a speckóikban, pl az 50" plazmájuknak a 180W-os teljesítménye csak bizonyos szürkeárnyalat mellett vol igaz, fehérebb, világosabb képnél úgy bekapta az 500W-it mint a pinty. Közel öklömnyi kondik voltak a panel hátuljában, a csúcsteljesítmény 700W felett volt. Egy kisebb szobát úgy befűtött az egyik tesztelőnknél, hogy a radiátort is le kellett kapcsolnia.

A SONY-val kapcsolatban is van személyes tapasztalatom, eléggé beleláttam a belső folyamataikba, a termékek tesztjébe a piacra bocsátás előtt. Nem mondom, hogy nem voltak következetesek és magasak az elvárások, de ez elsősorban a külcsínyre vonatkozott. Pár lefagyás, hiba a kezelésben itt-ott bőven belefért a termék hivatalos elfogadásába, ha az nem volt kézzel fogható, jól látható vagy tartósan jelentkező hiba.
Személy szerint volt külföldről, direktben valami SONY boltból rendelt (közel 800€-s) felső kategóriás Sony Blue-Ray lejátszó is volt a kezünkben (még a legelső szériákból), aminek a hátlapján alkoholos filccel volt kijavítva egy mély és hosszú karc. Nem tudom, hogy gyárban csinálták-e (made in Japan volt) vagy a német dílernél, de elég kiábrándító volt a dolog.
Sok mindent lehet mondani a Philipsre, de ilyesmire mi a magyar gyárunkban soha nem vetemedtünk volna.

(#34) Sinesol válasza MMSZoli (#33) üzenetére


Sinesol
veterán

Én elsősorban filmezek esténként, TV adást viszonylag ritkábban nézek. Az IPS panel hibái pedig azonnal megmutatkoznak villanyoltás után. Feketéje nemigazán van az olcsóbb paneleknek, a sötét színek nem az igaziak és nagyon feltűnő a glow jelenség. A drágább sokszázezres panelek biztos jók, de annyit már nem költenék TV-re egyelőre.

Simán tvzni nappaliba átlagos fényviszonyok mellé nem vitatom kiváló az ips is, ahogy az áruházban látottaknak is biztosan nagyon szép volt a képük az ottani fényviszonyok közt.
Na persze az olcsóbb VA panelek is kompromisszumosak, de sokkal elfogadhatóbbak mint egy IPS.

[ Szerkesztve ]

(#35) #94529552 válasza Sinesol (#30) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem túl meggyőző érvelések. :N Egyik komolyabb tesztoldalnál se bestbuy, de mindegy. Miért nem inkább plazmát veszel? :O
Zsolto Az idei 48J6200 jobb nála, ezt a samu topikban olvastam.
Vagy még a Pana 50CS630E-t is érdemes megnézni.
MMSZoli Igazad van az IPS-szel kapcsolatban. Talán a kolléga még csak fényképen látott ilyen tévéket.

[ Szerkesztve ]

(#36) Duree


Duree
veterán

Ez a tv csupa negatívum.A teszben semmi pozitiv nem volt ami miatt megvenném,és még hozzájött az ára.Kell a fenének,maradok az LG-nél

duree54

(#37) Sinesol válasza #94529552 (#35) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát mert plazmát már nem gyárt a Panasonic, főleg azért. :N
Az egyéb gyártók termékeiről pedig sok jót még nem olvastam.

Nem az én érvelésem volt egyébként, hanem a tesztoldalaké.
Még tavaly vette egyik haverom ilyen tv-t és ahogy utánanéztünk elég sok oldalon dícsérték és bestbuyként emlegették.

Egyébként ha már érvelésnél tartunk, akkor a személyeskedésed talán a legroszabb mód rá, na dehát van aki csak erre képes.

[ Szerkesztve ]

(#38) #94529552 válasza Sinesol (#37) üzenetére


#94529552
törölt tag

Milyen komolyabb tesztoldalakon emlegetik best buy-ként? Vagy úgy egyáltalán?
Ha nem olvastál jót, hát itt az idő, lehet jókat olvasni a többi tévéről. Pont most te személyeskedtél egyedül.

(#39) Sinesol válasza #94529552 (#38) üzenetére


Sinesol
veterán

Én csak a te személyeskedésedre reagáltam, ha pedig még csak észre sem veszed, az nem nekem probléma.

[ Szerkesztve ]

(#40) #94529552 válasza Sinesol (#39) üzenetére


#94529552
törölt tag

Olyan itt nem volt, csak beszélgetés, és valszeg kettőnk érvelésére már nem tudtál mit felhozni, ezért tetted. Van ilyen. :K

[ Szerkesztve ]

(#41) Sinesol válasza #94529552 (#40) üzenetére


Sinesol
veterán

Csak nevetni tudok, azon, hogy még csak észre sem veszed magad. :DDD
Na mind1 no offense, zárjuk le a témát.

Egyébként ott van tesztnek a Whathifi, Hdtvtest, Trustedreviews..mindenhol egyik legjobb tv-nek mondjáka kategóriájában. Bár semmi kedvem s enegiám nem volt kikeresni, de legyen karácsonyod. :R

[ Szerkesztve ]

(#42) #94529552 válasza Sinesol (#41) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jót nevethetsz magadon, de ez csak a te dolgod. :O Tudom, hogy hol vannak a tesztek, kár volt fáradni, meg nem is járt eredménnyel. Nem best buy az a lényeg. HDtvtest, avforums, rtings, csak a nagyobbakat említve.

Zsolto :R Neked nem úgy látszott? A Samsung-ot is csak az egyik ismerőse miatt hozta fel, nem pedig saját használat alapján. Bestbuy-ról már csak egyik legjobb lett, ezért már nem volt hiábavaló a beszélgetés.

[ Szerkesztve ]

(#43) Zsolto válasza #94529552 (#35) üzenetére


Zsolto
őstag

Köszi a típusajánlásokat :)

"Talán a kolléga még csak fényképen látott ilyen tévéket." -- ezen én is felvontam a szemöldökömet, nem csoda, hogy Sinesol kollégának se tetszett. :U

Peace, és szép csillagfényes éjszakát mindenkinek! :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#44) Sinesol válasza Zsolto (#43) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát igencsak sok volt az a mondat, de látod képtelen belátni bármit is.

Egyébként most is itt kötözködik a best buy kifejezéssel, nem mintha a túlnyomórészt pozitív értékelések, a nagyrészt 4.5-5 csillagos értékek, az erősen ajánlott jelző és a tesztek szöveges tartalma nem épp ugyanezt jelentené.

Na jóéjszakát neked is. :R

[ Szerkesztve ]

(#45) #94529552 válasza Sinesol (#44) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ugye hogy mennyit tud változni egy best buy? :W Mert a recommended, nem nevezhető annak. Magyarázhatod a bizonyítványt, de hiába. Tapasztalat, és a tesztek ismerete nélkül így jártál. Kötözködik :U , mekkora duma ez is? :Y Érvek helyett nem jó az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#46) Sinesol válasza #94529552 (#45) üzenetére


Sinesol
veterán

Elég lett volna egy bocsánat is.
Egyébként továbbra is csak kötözködsz, ragaszkodsz valami buta plecsnihez, ahelyett hogy értelmeznéd a cikkekben foglaltakat. De végülis teljesen mindegy, zárjuk le ezt az egészet.
Peace. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#47) #94529552 válasza Sinesol (#46) üzenetére


#94529552
törölt tag

Megtehetted volna, de továbbra is csak magyarázod a bizonyítványt, mert mellé lőttél. Ok, zártuk. :R

(#48) Sinesol válasza #94529552 (#47) üzenetére


Sinesol
veterán

Azt hittem csak nem vetted észre, de már ez sem mentség, mivel egy fórumtárs már rá is világított.
Ehhez képest csak mellébeszélsz folyamatosan.
De ha ennyi gerinced van, hát egészségedre.

Szöveget pedig nyilvánvalóan nem tudsz értelmezni, vagy csak az angollal van komoly problémád, hiszen bőven említve van a kategóriája egyik legjobbjaként.

Egy részlet a Whathifiről:
Samsung UE48H6400
Best 52-60in TV
"Punchy, subtle and exciting, this Samsung smart TV is fantastic at the price making it one of the outstanding deals of the year."

A többi oldalon is hasonlóak a vélemények.
Ha esetleg nem megy az angol, valaki majd biztosan szívesen leforditja neked.
Egyébként kicsit nevetséges, hogy ennyire ragaszkodsz a plecsnihez a józan ész helyett

Bocsánat egyébként a fórumtársaktól, hogy ennyit offoltunk, igazából most sem akartam folytatni, de felháborított ez a kicsinyes idiotizmus, amit vitapartnerem képvisel.

[ Szerkesztve ]

(#49) #94529552 válasza Sinesol (#48) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hinni a templomban kell. Magadat jellemezted újra, és már egyfolytában személyeskedsz is. Ez Öngól.
Zavar van a rendszerben, mert MMSZoli beírása óta felesleges köröket futsz, de semmit nem érsz el.
;] Akkor ezt minek írtad, ha nem tartod be, és újra kezded? :F : (OFF)De végülis teljesen mindegy, zárjuk le ezt az egészet.
Peace.(/OFF) :))

Nem, erre már nincs bocsánat, amit itt művelsz. Írtam, hogy csak a komolyabb oldalak számítanak, hiába linkelgetsz ilyeneket. Semmit nem igazol. Nem lett bestbuy még mindig és nem is lesz. Mint ahogy legjobb tévé sem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#50) Sinesol válasza #94529552 (#49) üzenetére


Sinesol
veterán

Mindenki láthatja az eddigi kommenteket, én teljesen fair módon álltam hozzád, te viszont minden ok nélkül személyeskedni kezdtél. Én mindössze viszonoztam, bár buta voltam, hogy belementem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.