Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Bárcsak valóban megterhelnék őket.

[ Szerkesztve ]

(#2) Tigerclaw válasza mjani1172 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azert ebben az esetben valoszinuleg nem a Google a hunyo, mert valoszinuleg csak nem volt hajlando torolni az ellenzek letezesere utalo minden nyomot az Internetrol, a keresesi talalataibol a Google, amire Putyin utasitast adott.

Nem is ertem, mit keres ott meg a Google.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Tajrexi válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


Tajrexi
tag

Ugyanígy izmoznak a FB, Twitter meg az Apple esetében is, kíváncsi vagyok melyikük lép le legelőször az országból.

(#4) joey04 válasza Tajrexi (#3) üzenetére


joey04
titán

remélem jó hamar mindegyik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) aprokaroka87 válasza Tajrexi (#3) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ahhoz nagyon kevés az a 20%
Ha majd úgy döntenek hogy 80-100% lesz, akkor lehet ott hagyják.

(#6) Tajrexi válasza aprokaroka87 (#5) üzenetére


Tajrexi
tag

Pont erről szól a cikk legvége: Google is currently fighting a court ruling demanding it unblock the YouTube account of a sanctioned Russian businessman or face a compounding fine on its overall turnover that would double every week and force Google out of business within months if paid.

(#7) Penge_4 válasza mjani1172 (#1) üzenetére


Penge_4
veterán

Pedig a politikusokkal ellentétben (akik minden országban csak lopnak és önkényesen elvesznek az adófizetőktől, majd egy részét ha rád költik, akkor már minimum csókold meg a lábukat, mert nélkülük semmire nem lennél képes) ők legalább önállóan is képesek pénzt keresni.

Bár mondjuk kétségkívül közös pont, hogy elsősorban mindannyian az ostoba és túl kényelmes emberekből élnek.

Tehát lényegében cicaharc az egész, parasztvakítás a sok sutyeráknak, akinek kell az illúzió... A kisgyerek azt élvezte, mikor a mesében a főhős legyőzte a csúnya, gonosz sárkányt/rókát/farkast. A felnőtt ember meg azt, amikor az önmagára Robin Hood szerepet öltő állambácsi jól elpicsázza valamelyik csúnya, gonosz, harácsoló multit...

Tizenévesen még én is élvezkedtem az ilyesmin, de előbb utóbb ideje felnőni és elfogadni olyan alapigazságokat, hogy nincs Mikulás meg Jézuska, a politikus funkciójánál fogva lopni fog, a rendszerbe bele van építve a korrupció.

Ennek pedig tökéletes példája ez az eset is, mikor a notóriusan rosszul gazdálkodó kullancsok a parlamentben keresnek valami választópolgároknak jól eladható dolgot, hogy betömjenek pár lyukat a költségvetésben. A sok hülye meg még tapsol hozzá.

És mint mondtam, egyik sem angyal, de azért egy árnyalatnyi különbség van aközött, hogy az emberek ostobaságát és kényelemigényét csak simán kihasználod gazdasági szereplőként, vagy a törvény erejénél fogva önkényesen elődöntöd, hogy kitől milyen indokkal vedd el a magántulajdont... Indokot pedig mindig lehet találni. A történelem során mindig sikerült és mindezt humanitárius köntösbe is csomagolni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.