Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Realradical válasza edipqe (#50) üzenetére


Realradical
őstag

Ez a cikk amit linkeltél az élet/akármi rovatban van. Annyi , hogy kapott egy kiemelést. Tehát a kacsintgatásom él, sőt mi több helytálló. :P

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#52) joey04 válasza hétalvó (#23) üzenetére


joey04
titán

Nem bizony! :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) Murderer69


Murderer69
őstag

nah nemsokára indulok alig vagyok ideges :D

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#54) edipqe válasza Realradical (#51) üzenetére


edipqe
senior tag

mind1, ha nem veszed észre a fától az erdőt akkor nincs mit mondanom. :(

No mi lett a telóvan? Kíváncsi vagyok... :B

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#55) ollie válasza edipqe (#46) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert szerinted az emberélet egy kategóriában van 50 ezer Forinttal? Khmm...

***

(#56) edipqe válasza ollie (#55) üzenetére


edipqe
senior tag

Nem nincs!

emberélet->Balázs show
átvertek mobil vásárlásnál->Címlap a logouton

Khmm...

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#57) ollie válasza edipqe (#56) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy jön ide a Balázs show? Amúgy meg alapvetően nézd meg ennek a bejegyzésnek a szinvonalát, meg az említett autósét. Ez a bejegyzés nem a címlapra való. Megjegyezném, hogy mint blogbejegyzés, az égvilágon semmi baja nincs.

***

(#58) localhost válasza ollie (#57) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy jön ide a Balázs show?
Sehogyan!
Nem jön, hanem edipqe hajánál fogva ide rángatja
:(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#59) Murderer69 válasza ollie (#57) üzenetére


Murderer69
őstag

Igazad van csak hírtelen felindulásból tettem címlapra :O

Na de visszatérve a témára...
Voltam bent és elég vicces volt a helyzet...Elmondtam a panaszomat hogy ez a telefon egy kalap.... erre a srác azt mondja hogy a főnöke kb 1 óra múlva jön mert reggelizik vagy mi..
Mondom neki jó akkor most felhívod és jöjjön mert ihaj csuhaj jött is nem kellett 10 perc se neki is elmondtam próbált azzal lerázni hogy ez nem az övé csak kirakta szívességből nah ja persze :U szépen elővettem a szerződést és mondom neki hogy ember ez a szerződés az xxGsm és köztem jött létre nem pedig xy nevében szóval akkor most mi is van? erre jó jöjjek vissza pénteken mert akkor jön a srác erre én látom nem érted hogy mi van itt a szerződés persze ezt már kicsit más hangnemben ;] erre ő jojo nyugi vissza adom a telefonod plusz amit ráfizettél vagy válassz magadnak valamit kiröhögtem és fogtam a telefonom és a casht és leléptem Nehogy már még ezek után vegyek tőle telefont Muhaha :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#60) Gordiann válasza Murderer69 (#59) üzenetére


Gordiann
őstag

Szerencséd volt, hogy nem köztözködött.
Nagyon kíváncsi voltam már, hogy mi lett a fejlemény.

De így egy élménnyel és egy "tanulsággal" lettél gazdagabb: "Soha ne vegyél "GSM-bolt"-ban semmilyen telefont"

Már én is egyszer ráfaragtam úgy, hogy közeli ismerős volt az eladó, aztán amikor bementem a boltba valahogy bekapcsolt nála a telefon sheftelős énje, és rám sózott egy sz"rt....aztán én is visszacseréltem a régire. Ilyen ez a szakma, nagyon kényes, nem tiszta M.o.-on a legtöbb esetben sajnos. :(

(#61) Murderer69 válasza Gordiann (#60) üzenetére


Murderer69
őstag

hát igen ez egy vicc mert már sok telefont vettem tőlük ami annyit tesz hogy minimum 10-15 db és ez a köszönet :( :F Na mindegy felrakom itt az apróra a telómat itt azért korrektebb emberek vannak :R

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#62) edipqe válasza localhost (#58) üzenetére


edipqe
senior tag

az emberélet és egyéb nyáladzós vackok mehetnek a balázs show-ba, az való azoknak akiket az ilyesmi érdekel, hát így jön ide. Ha nem esett ez le az baj. :(

Örülök, hogy megoldódott a dolog, keményebb menetre számítottam ismerve a mádzsár mentalitást.

ui.: A PH-val is vigyázz mert itt is néha akadnak lehúzós emberkék...De hogy egy GSM nél jobb az tuti :C

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#63) edipqe válasza ollie (#57) üzenetére


edipqe
senior tag

ollie: lehet, hogy a színvonala alacsonyabb, az indulatok miatt ez érthető. Viszont a közlendője, pláne egy kocka oldalon mint a PH! sokkal fontosabb mint annak a másik cikknek.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#64) blueMerle


blueMerle
veterán

Anno mikor Nokiás voltam, hozzám is hoztak pár darab 5310es replikát, dobozzal papirokkal, mindennel. A telefon is szinte 100%-ban megegyezett az eredetivel. Azért csak szinte mert egy valódi 5310-est mellétéve azért elöjött pár kulonbség. Ha akkor ott nincs egy eredeti 5310-esem akkor engem is átvernek pedig nem ma kezdtem ezt a szakmát. Nem biztos hogy az eladó direkt akart átverni.

Egyébként azt írjátok hogy nem érdemes gsm boltból venni? Akkor honnan? Szolgáltatónál raboskodni két évig jajdejó? :W

[ Szerkesztve ]

(#65) edipqe válasza blueMerle (#64) üzenetére


edipqe
senior tag

Nem biztos hogy az eladó direkt akart átverni.

igen ez bennem is megfogalmazódott

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#66) Murderer69 válasza edipqe (#65) üzenetére


Murderer69
őstag

én sem hiszem.. mondjuk ki tudja :F ha nem is akart átverni csak nem mondott el mindent :)) amúgy igaza van blueMerle kolégának mert ha nem is a raboskodás végett de az ár miatt érdemes gsm-ben venni persze csak akkor ha nem 3 hó bolti gari van rajta :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#67) edipqe válasza Murderer69 (#66) üzenetére


edipqe
senior tag

én hasnlóan jártam-> HP-70 es Sonyer-t fülest vettem, zacskózva volt, kérdem, és ez eredeti? persze persze. a nagy xart volt eredeti ;)

csak hát az nem ekkora tétel.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#68) MyVodafone válasza edipqe (#67) üzenetére


MyVodafone
csendes tag

Hááát, kényes téma ez kéremszépen!
Jelenleg az egyik mobilszolgáltató viszonteladói üzletében tevékenykedem (És már nem a vodáéban), elég nagy forgalmú bolt vagyunk. Nálunk is kapható több több "házilag" csomagolt, de eredeti termék, főként Nokiákhoz. Ennek a miértje is többrétű lehet, nálunk természetesen mindez legálisan. De néha néha hozzánk is betéved vki, hogy itt dolgozik a Videotonba, ahol pl. a Sagem telókat gyártották. És van 200 előlapja, 100 fülhallgatója, stb...
Pár hete valaki Nokia memókarit "árult" 2 giga 2 rugó. Ha 50 veszek, 1200 / db.

Mi persze ezekkel nem tudunk mit kezdeni (ha szeretnénk sem, mert nem tudjuk igazolni a származást, mellesleg számla nélkül nem is értékesíthetünk. De gondolj bele egy eldugottabb boltban... Csávó bemegy 100 nokia füles, mennyit adsz érte? 15 000, és nem is találkoztunk. Ennyi. Gyári füles. A polcon (vitrinben) máris 2000/db.
Jó biznyisz ez kéremszépen... 200 000 - 15 000 = tiszta haszon: 185 000.

Persze vannak a gagyik is. Hát az gáz. Újabb nokiák már fel sem ismernek pl. egy gagyi headset-et. Úgyhogy akit átkurnak, nem irigylem... De lehet kifogni eredetit is! Legegyszerűbb ott a boltban kipróbálni, amit csak lehet! Persze egy adatkábelt nem igazán egyszerű, hacsak nem laptoppal megyünk telót venni... De egy memókarit, egy fülest, töltőt, stb... Ki kell próbálni!

[ Szerkesztve ]

(#69) ati012


ati012
senior tag

Nem olvastam el a hsz-eket; de légvonalban annyi hogy bemész 2 nagydarab barátoddal, elmondod hogy szerinted hamis a teló (ha a Nokia oldalán totál máshogy néz ki; akkor sima ügy) és legyenek szívesek a lóvét kicsengetni; vagy egy másik készüléket adjanak. Jobb esetben kicseréli, rosszabb esetben pedig kihívod a fogyasztó védelmet v. hőbörögsz.

(#70) localhost válasza ati012 (#69) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Nem olvastam el a hsz-eket; "

Kár! :F
Már visszakapta a pénzét, a tanácsod ellenére : :))

Megalol!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#71) Murderer69 válasza localhost (#70) üzenetére


Murderer69
őstag

"többet ésszel mint erővel" ennyi.... :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#72) ati012 válasza localhost (#70) üzenetére


ati012
senior tag

:B :B :B

(#73) edipqe válasza ati012 (#72) üzenetére


edipqe
senior tag

mivel azzal kezdted h nem olvastad el, nem csináltál hülyét magadból ;)

Én pl kipróbáltam anno azt a bizonyos hp-70-et, jó volt, csak hamar elment benne a sterejó ;]
asszem kb 2 hét volt. Jó koppintás volt, annyi volt hogy első ránézésre puha volt a bevonat a kábelen. ennyi.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#74) Murderer69 válasza edipqe (#73) üzenetére


Murderer69
őstag

tudod az a legszebb hogy annyira jó copy volt hogy tyűűű minőség Nr.1 minden olyan volt mind az eredeti fémből volt meg minden kész jó volt le a kalappal kínaiak előtt :)) ...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#75) edipqe válasza Murderer69 (#74) üzenetére


edipqe
senior tag

n95 ből nagyon jók a koppintások!

ez vajon miért csak 100 dollár :D

[link]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#76) Sipi16 válasza edipqe (#75) üzenetére


Sipi16
senior tag

Gyorsan bukik a dolog. Nézd meg a képeket. Na az biztos nem gyári head-set. Na meg azok a zacskók csomagolás gyanánt...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#77) Murderer69 válasza edipqe (#75) üzenetére


Murderer69
őstag

nah full ez a menü köszönt vissza rám a Lunában tiszta vicc de külsőleg 1 az 1ben ugyan az...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#78) edipqe válasza Murderer69 (#77) üzenetére


edipqe
senior tag

jaja

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#79) edipqe válasza edipqe (#78) üzenetére


edipqe
senior tag

btw: voltam ma a boltnál vettem novi telómhoz tasakot, normális a srác első blikkre

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#80) infectedmann válasza Murderer69 (#61) üzenetére


infectedmann
őstag

A biznisz, az biznisz. Vehettél volna tőlük minden nap 3 tucat telót, akkor is átbasztak volna ha nekik az fontosabb, hogy kamu telókat sózzanak rá az ügyfelekre :)

(#81) madarasz92


madarasz92
őstag

Egyébként hol vetted helyileg a telefont kivácsi lennék rá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.