Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Legalább Wlan van rajta.

Ez a hátlap mizéria meg xD

(#2) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hmm... Mégis benne vannak azok a bizonyos gyermekbetegségek. :(
Kár, mert ennyi pénzért azért necces. Na majd 1 év múlva! :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#3) L4mie


L4mie
veterán

Érzi a kamera, ha végre lát? :) sorry proxyba le van tiltva a video, csak találgatni tudok, azt nem tudtam meglesni, mit néztetek meg.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Bog, még régebben Bocha ígért egy 8870 TEO tesztet, lesz abból valami? :)

.::> <::.

(#5) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Határozottan, teteszik, bejövős, még az ára sem túl vészes, reméljük majd megy le.Jó a teszt is grat! :R

(#6) eclipse006


eclipse006
őstag

A teszt jó lett,sokat nevettem :DDD .Nekem látatlanba van egy tippem a hátlapra, Amikor leveszitek akkor biztos érintkezik a fém résszel az az elem ami a ledet aktiválja ;]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#7) dedike


dedike
addikt

Tökéletesen megértelek Bog, abban, amit az első bekezdésben írtál, mi szerint amíg volt más... (esküszöm, én először kínai retket olvastam... :B

mátészalkai szabadstrandon Ez viszont szemráncolós (nekem)... :U

A teszt a jól megszokott kiváló minőség, a telefon pedig olyan, amilyenre sikerült! :R

Jó szerencsét!

(#8) degooo


degooo
csendes tag

A telefon egy retek :DDD , de a teszt az nagyon jó, főleg a találgatós videó nyerte el tetszésem (: Az mondjuk hiányzott belőle (legalábbis nekem ) hogy az operával normálisan lehet böngészni? :D

András

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt :) a telefon nem igazan sikerult darab...

"There is nothing permanent except change"

(#10) Napfénysüti

Ez a telefon most ennyiért bukta. Ez a ferde kamera egy vicc... :DDD

Més que un club!

(#11) plus44


plus44
veterán

Nem tudom, eddig a legunalmasabb kínai teló volt.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) amanoba


amanoba
őstag

nekem a beépített hangposta és annak személyre szabhatósága nyerte el a tetszésemet! :K
egy ilyet el tudnék képzelni az újabb telókban is!

bog: ez a bekapcsolva működés, elég ha repülős módban van? vagy hálózaton is kell lennie egy vagy mindkét kártyának?

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#13) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szerintem mágneses elven működik a kamera fedél.
Anno A P990i-n is így érzékelte a flipp felnyitást.

Bár, azt is el tudom képzelni, hogy fényt lát a kamera, akkor aktiválódik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Külsőre pedig nem vészes :D

(#15) Móci


Móci
addikt

Kinézetre nem rossz, de azért van min mosolyogni. De legalább fejlődnek, lesz ez még jobb is!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) BloodRay


BloodRay
veterán

Érdekes, de ez speciel az inkább nem kéne kategória. :(
A kamerával ismét megint nagyot alkottak a kínaiak! :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) littlelion21


littlelion21
addikt

Nem kell szerénykedni, volt itt humor rendesen... ;]

(#18) katona.t


katona.t
tag

Az ezüstből készült fémcsipesz ( :C ) helyett én egy mágnessel próbálkoztam volna!
A kamera elrejtő akár fém sinen is futhat, vagy lehet alatta egy pici mágnes. Az a rács is fém, ami akár mágneses is lehet.

A telefon maga tényleg egy vicc. Viszont a vga-nal jobb kamera meglepett. A hangposta pedig nagyon hasznos.
Kicsit el van kapkodva ez a telefon érzésem szerint, mind szoftveresen, mind összeszerelésileg (hú de Magyar).

[ Szerkesztve ]

(#19) sec094


sec094
tag

Nem tetszik az elbaltázott szó. Bocha ilyet nem használna. :DDD

(#20) szentkuti11 válasza katona.t (#18) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azért ide érdemes hozzátenni hogy a hűtőmágnes pl. nem alkalmas erre a feladatra,mert nagyon gyenge.A gyerekjátékként használt gömb alakú mágnesek már elég erősek a kipróbáláshoz.

sec094:Te is tudod,hogy ha 18+ teszt lenne akkor mit írt volna az el"baltázott" helyére :D

[ Szerkesztve ]

(#21) DiVaD


DiVaD
senior tag

"Ha pedig valamikor megtörténik a digitális átállás, akkor ez az egész nem lesz használható. Mondjuk a hazai viszonyokat ismerve addigra lehet, hogy egy komolyabb telefon is széthullik, alkatrészei lebomlanak."

Ez haláli. :D
De amúgy, mint telefon ennyiért nem kéne. Meg alapból nem tévézek ennyit. Tudom, nem is én vagyok a célcsoport. :)

(#22) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Elég vicc kategória ez a mobil. :))

A legjobban tetszett:
Ha Önnek nincs ideje, tehetsége és türelme ahhoz, hogy egy tájképet kézzel fessen meg, csak vigye magával kiváló myPhone telefonját, amin extra beállítások nélkül is olyan képeket készíthet, mintha azokat neves művészek festették volna kizárólag az Ön kedvéért!

:DD :C

[ Szerkesztve ]

(#23) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez tényleg gáz, hogy belerakják a wlan-t, de (ki)használni már nem lehet...

Vajon mekkora forgalmat bonyolíthat ez a cég a távol-keleten? Biztos irgalmatlan mennyiségeket tudnak eladni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Putyin90


Putyin90
senior tag

Ez a teló elég vegyeskereskedés. :D

Hátlapja Nokia, előlapja SE, menüje Samsung, legalábbis az én szememnek. :)

Tudása pedig erősen változó: Belső memória: 500kB, amit ha akarsz feltuningolhatsz 8GB-ra. :DDD ; WiFi: az van, de a böngészője kaki (tudom, hogy rajta opera, de most az alap böngészőre értettem). A kamerára meg gyúrhatnának, mert nagyon siralmas képeket alkot. És nem csak ez, hanem az összes ilyen gagyitelefon. :F

Már csak egyetlen kérdésem maradt: van olyan ember az országban akinek ilyen vagy ehhez hasonló telefonja van és napi szinten használja is? :))

(#25) G.FeT


G.FeT
tag

Nekem tetszik, végülis igazi kuriózum, ami a funkcionalitást illeti, és a külső is jó. Másodtelefonként vagy gyűjteményi darabként beruháznék rá, ha olcsóbb lenne (lehet, hogy így fog történni, ha olcsóbb lesz).
A hátlapos kérdésre már írom is a választ az ahhoz tartozó topicban.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#26) TopaMo válasza eldiablo (#13) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Itt az első nyertes! "eldiablo"személyében

A kamera fedlapjában egy pici mágnes lehet fröccsöntve, amit a nyákon egy hall elem
érzékel (mágneses mikrokapcsoló).
Ez tesztelhető egy másik mágnessel akár a hátlapon.
(vonza, vagy taszítja, vagy ha egy mágnes elhúztok a telő mögött villan-e)

A fényérzékelést a többi hátlap kizárja.

(#27) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Jó lett a teszt! Sokat röhögtem rajta.

Bár a legnagyobb vicc az, hogy az összeszerelést még otthon be kell fejezni. (Ferde lencse)

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#28) miezanick? válasza eldiablo (#13) üzenetére


miezanick?
csendes tag

Én is erre tippelek csak nekem S700i-m volt aminek a kijelzője mögött volt 1 pici mágnes!

(#29) Teszla_


Teszla_
senior tag

40k-t egyáltalán nem ér ez a telefon. De még a felét se.

Mátészalkán pedig nincs szabadstrand...

(#30) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem rossz kis teló. :K

(#31) mordant


mordant
csendes tag

Valószínűleg a tesztelő is úgy járt,mint általában mindenki,aki ilyet vesz,mert a hátlapot nem úgy kell levenni,hogy hátrafelé lehúzzuk,mint általában,hanem a telefon aljától először felfelé kell tolni,és utána leemelni,mert L alakú nyílások rögzítik.Visszaszerelés fordított sorrendben.Ha nem így teszünk,a tartópöckök letörnek,és akkor már valóban nem illeszkedik.Egyébként nagyon jó Opera böngészőt,és Java alapú,könnyen használható Email klienst is tartalmaz a mobil.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.