Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

nem rossz cikk, de nem tudom miért kellett az Ma-s cikk után ez...vagy csak én nem vettem valamit észre?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem a menü inkább egy Nokia-Samsng-Siemens C45 tökéletesen és mesterien átgondolt átrajzolt, és egybegyúrt felületét sugallja :D

Szóval elég vegyes, gondolom ez is MTK

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) ch003067 válasza Graphics (#2) üzenetére


ch003067
addikt

Nekem is olyan Samsungos a menüje.

AMúgy a telefon nem rossz, de az a kamera szerintem nem kellet volna bele... az SOS gomb, pedig jó ötlet volt.

(#4) rep3at


rep3at
őstag

Sok a felesleges funkció, a nem szabványos fülhallgatókimenet pedig kész kitolás, ennek ellenére üdítőő színfolt a nagyimobilok között.

Forward thinking. كرر

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nem rossz, de piszok drága ennyiért.
4 ezer magyar forintért kapható az Alcatel Ot-305, amely szintén bővíthető, színes, VGA kamerás, jár hozzá fülhallgató is, plusz Domino Quick SIM 600Ft lebeszélhetőséggel.
Családban most egyszerre kettőt vettek, mert a fentiek mellé anyagában is strapabíró és átlagon felülien hangos a hangszórója, szerintem a nagyon fiatalok és idősek körében az vihetné a pálmát! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#6) dave666


dave666
aktív tag

Köszi az írást :R
Telefon időseknek, azt írja a speedshop :)
Nagymamámnak 1055-ös van, annak is jó nagy gombsora van :K

Dave666

(#7) Inarus válasza dave666 (#6) üzenetére


Inarus
addikt

Jön arról is hamarosan egy írás. :)

(#8) 20121221


20121221
csendes tag

Idős embereknek a legjobb választás.Örülök neki,hogy gondolnak erre a korosztályra is.

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Nekem tetszik ez a mobil!
Igaz ez a 2,5-ös jack minden egyes mobilban kib@szás. Még ha ilyen nagyon vékony mobilokba raknak, azt mondom, ok mert legyen kicsi, de így értelmetlen.

Anyámnak, apámnak ez tök jó lenne. Faternak van most egy 2630-asa, anyámnak meg egy 3110 féle gagyiskodás. Mindkettő legnagyobb baja hogy nem látja a kijelzőt, mert írtó picik. H nagy kijelzőt akarunk, akkor az csak valami okostelefon lehet. Ez erre megoldás.
Azért vágják a dolgokat, csak nem látják a kijelzőt, így ha hívják őket, kézhezvételtől kb. 15mp mire fel is veszik, mert még rá kell fókuszálni a hívó nevére. :) Fater ha éppen nyaralni mennek akkor van hogy egy két érdekesebb dolgot lefényképezne, akkor ez arra tökéletes. Nem gyönyörű képet csinál, de azért ha valamit meg akar hírtelen örökíteni arra jó.
Ébresztő van, ha kell nekik valami jó csengőhang, akkor nem kell kábellel szar@kodni, elég átküldjem Bt-n. Bár ez a 4Mb belső memória mi? :D Ez így 2011-ben vicc, még egy nagyimobillal is. Régen volt egy 7650-esem, abban volt még ilyen nevetséges tárhely, de az 2004-ben volt.

Jó nagy gombok, kellően nagy kijelző, vészhívó(bár ez anyáméknak annyira még nem kell. SMS funkciókról nem tudok. Azt lehet vele kezelni, mennyi fér bele, azt is szép nagy betűkkel írja ki? Ünnepekkor azért faterék is elküldik a maguk adagját. :)

Az ára az igen, az elég húzós, így valószínűleg nem újonnan lesz ez beszerezve ha be lesz szerezve.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) dave666 válasza Inarus (#7) üzenetére


dave666
aktív tag

Várom, kíváncsi leszek rá :R

Dave666

(#11) Findzs


Findzs
addikt

jó cucc, de minek egy maminak kamera , mikor sokan még az sms-t se tudják elolvasni ?

t-mobilnál van most ilyen dominó csomagban 15 körül:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#12) mttssz


mttssz
senior tag

Örülök a cikknek, mióta megláttam ezt a "nagyimobilt", kíváncsi voltam, hogy mit tud, de annyira nem érdekelt, hogy utána is olvassak :DDD . Asszem Telenornál kártyásan olyan 15k körül van...

(#13) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Tgenap sikerült hozzájutnom egy ilyen telefonhoz. Apámnak vettem. Igaz, hogy írják, kicsi a felhasználói kézikönyv, de ez azt hittem a normál méretet jelenti, és a nagyimobilos kézikönyvhöz képest kicsi. De ez a kézikönyv konkrétan olyan kicsi, hogy nem bírtam elolvasni. Aki ilyenben gondolkodik, az máris kezdje letölteni a kézikönyvet!
Az oldalán lévő két csuszka lötyög, de egyébként elég masszív, nem lesz vele gond, csak ha rázod a telefont, akkor hallatszik kicsit.
Nekem ez az egysterűsített menü nagyon szokatlan. Ja, és nagyon nehéz a készülék.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.