Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Tim82


Tim82
nagyúr

Akkor, csak hogy letudjuk a kötelező köröket és más már feleslegesnek érezze leírni: miezmiez, sokkal jobban megéri régi Nokia 3210/3310/6310i etceterát vásárolni a nagyinak, mer' ez szar, az meg jó. :P

Miután ezen túlvagyunk, jöjjön a lényegi része a hozzászólásnak. Tapasztalataim szerint az idősebb, 50-60 éves korosztály nem-műszaki beállítottságú tagjainak ugyan jól jönnének az ilyen egyszerűen kezelhető telefonok, de a gyakorlatban szokott bennük lenni olyan érzés, hogy "azért ez nem telefon, mert nem néz ki úgy, mint amit nap mint nap látok a szembejövők kezében". (Nem high-end készülékekre gondolok, hanem mondjuk a szokványos candybar kialakításra. Ennek a generációnak nem az számít, hogy rongyot rázzon, hanem inkább az, hogy ne lógjanak ki (lefelé sem) a tömegből, ne tűnjenek hozzá-nem-értőnek, az ilyen kialakítású telefonokról pedig ordít, hogy "azért vettek a gazdámnak, mert nem ért a mobilokhoz és valami hótteccerűt akartak neki adni".)

By the way, az üzemidőről mit lehet tudni? Nyilván elég jó, de valami konkrét, tapasztalaton, mérésen alapuló számadat van róla? Nem szóltam, megtaláltam, 4-5 nap. :B

Ja és az SOS gomb nagyon jó és hasznos ötlet szerintem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.