Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

ezekről már meg nem mondanám, hogy samsungok. de biztos jó kis telók, ilyen kategóriában biztosan samsungot vennék.

Sony A6000 | iPhone 12

(#2) tixem


tixem
addikt

Nem arról volt szó pár hónapja, hogy felszámolják az A és J szériát és egységesítik a középkategóriát az M szériában?

Be is mutatták az M20-M30 párost amik igencsak jól sikerültek erre itt vannak ezek.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3) Ádám16


Ádám16
addikt

az a gond a notch-csal, és ezzel a csepp aakú mélyedésse, hogy 1-2 év múlva ósdinak fog tűnni, nem kicsit.
Szerintem az S8, vagy az iSE-m inkább fog időtállóbb lenni dizájnban, mint ezek bármelyike.

Egyébként minden szempontból jó telefonok. :)

(#4) roli543


roli543
őstag

Kedves Samsung, üdv a tucat telefonok világában. Mert alapból nem rosszak de ez a tucat kínai design hát szánalmas...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Quadgame94 válasza Ádám16 (#3) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Hát a 2012-es dizájnal rendelkező SE (5/5S) nagyon időt álló :D Kb mint egy gyerektelefon mai szemmel.

(#6) DrKapocs válasza roli543 (#4) üzenetére


DrKapocs
őstag

Miben különböznek olyan nagyon a mostani telefonok külsőleg? Kérdem ezt azért, mert én nem nagyon látok jelentős különbséget a készülékek formatervében. Milyen legyen, csonkagúla alakú?

[ Szerkesztve ]

(#7) gyonyoruwok válasza DrKapocs (#6) üzenetére


gyonyoruwok
tag

én például könnyedén megkülönböztetek egy Mate 20 Pro-t egy XS Max-tól, vagy egy S10-et egy Pixel 3 XL-től, pedig egyik sem egy csonkagúla. és gondolom te is. szóval, miről beszélünk? a samsung telefonok eddig többé-kevésbé samsungosan néztek ki, de ezek már nem igazán

Sony A6000 | iPhone 12

(#8) Pete55555


Pete55555
addikt

Na ilyenem sem lesz. Tepsi batár mindkettő. De legalább akksi van bennük.

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) Fred23 válasza Pete55555 (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egy véleményen vagyunk akkor.

Anyumnak mondjuk el tudnám képzelni tablet helyett, mondta is, hogy elég lenne neki egy nagyobb kijelzős mobil mindenre; az A50 meg kábé ideális is lenne a célra. 160 körüli nyitó árra tippelek mondjuk függetlenül, annyit meg közel sem ér; akkor sem, ha 2-3 hónap után már csak 130 az a kezdeti 160. 120-ért viszont már ajánlanám még így tesztek nélkül is, csak a márkából kiindulva!

[ Szerkesztve ]

(#10) borand válasza gyonyoruwok (#7) üzenetére


borand
aktív tag

Egyet értek. Mindig hajaztak ezek az S szériára, de koszono viszony se maradt. Legalabb a hatlapi gagyi trendet ne kovettek volna

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szerintem korrekt lett mindkét eszköz, egy átlag felhasználónak simán elegendő tudással (ahogy például a Redmi Note 7 is), csak a Samsungnál félő, hogy mindezért irreális összeget fognak elkérni, pláne a hazai terhekkel számolva (130.000+).

Annak meg külön örülök, hogy a legtöbb gyártó a nagyobb aksik felé megy el mostanság (lásd: Huawei, Xiaomi, Samsung).

[ Szerkesztve ]

(#12) Scalpel


Scalpel
senior tag

Költői kérdés: Miért nem lehet OIS-t tenni az A széria kameramoduljaiba is? :(((

(#13) beyruth82


beyruth82
veterán

A samsung is beveti a notch-t 😂😂😂

(#14) #86973952 válasza Scalpel (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Értem én, hogy költői, de...előbb lesz belépő szinten 32 giga RAM, mint OIS. Gyanítom a kameránál más komponens sem lesz igazán minőségi, hiába a szenzorok száma és a megapixel. Gondolom a széles látószögű is inkább festőművész lesz.

Egyébként ezek a telefonok nem rosszak a maguk kategóriájában. 4000 -es akkumulátor is tök jó dolog. Ezt már csak az árazással lehet elrontani.

Bár a disznózsíros hátlap nem kifejezetten tetszik, de úgyis tokot tesznek rá az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#15) Scalpel válasza #86973952 (#14) üzenetére


Scalpel
senior tag

Sajnos ez így van, ezzel jobban lehet differenciálni a termékeket skálán, mint a hardver egyéb elemeivel... de ez számomra rohadt szomorú... :D Rohadtul nem érdekel, hogy van-e 16GB RAM a telefonban, amíg az a felhasználást érdemben nem befolyásolja. De mivel sajnos napi szinten használom gyors pillanatmegörökítésre a telefon kameráját gyerekek "dokumentálása" során, így ez kvázi kardinális. A Vonatinfót meg az alsó kategóriás telefon is tudja futtatni, meg a bank appját... Nem is tudom mikor vettem elő a zoomos bridge gépet... tükörrefist meg nem veszek, mert nem vagyok egy fotóbubus.

(#16) #86973952 válasza Scalpel (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Meg kell hogy mondjam számomra is többet ér a kamera és az akkumulátor, mint pl. a soc. Nyilván ne legyen ezer éves használhatatlan szutyok, de a középső kategóriában lévő hardverek a legtöbb ember igényeit kielégítik.

Szóval a meglátásod jó, de ebben biztos nem lesz mostanában érdemi változás. Szerintem később se nagyon, vagy más kamera komponens lesz gyengébb továbbra is, mint a felső kategóriában.

Egyébként igen...én is azt gondolom, hogy tökön lőnék magukat azzal, ha a középső kategóriába némely dolog tekintetben azt a minőséget hoznák, mint a csúcsban. Szerintem az emberek nagyobbik része elmenne a kedvezőbb ár és a középső kategória felé.

[ Szerkesztve ]

(#17) K0vasz válasza Scalpel (#12) üzenetére


K0vasz
aktív tag

Költői kérdés: Miért nem lehet OIS-t tenni az A széria kameramoduljaiba is? :(((

hát hogy az S széria felé tereljenek. és gyanítom, ugyanezért ekkora tepsik is ezek a középkategóriások...

viszont az árazásukat ismerve megjelenéskor az A50 közel annyi lesz, mint az S9, és úgy már aztán tényleg semmi értelme ezeknek

(#18) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ha egyet láttál, mindet láttad..... :-/

Mert lakni, muszáj.

(#19) Balzak83


Balzak83
senior tag

Én pont most kerestem "tepsi" telefont a közép-felső kategóriában. Samsungot szerettem volna. Az A50 tökéletes választás lehetett volna. Az s8+ erősen ott volt a mezőnyben, de egyszerűen nem tetszik az oldalt kerekített kijelző. Szerintem ez a széria is utat tör magának, venni fogják.

(#20) draco31


draco31
veterán

Az A50 100 környékén van, felkeltette az érdeklődésem ennyiért. Mikorra várható a tesztje?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Telekomnál Az A50 kapható! :C Tényleg por és vízálló mert én megveszem?

(#22) #46922752 válasza Vjankovics82 (#21) üzenetére


#46922752
törölt tag

Igen az.

Szép, jó, de számomra már vállalhatatlan, és értelmetlen. Nagy, a hátulja meg kb mindegy hogy néz ki úgyis tokot vesz rá a user.
Én bőven elvagyok az A5 2017-es telómmal, ami szerintem még mindig jobb mint ezek a batár telefonok. Kompakt, kellően gyors, az is por és víz álló, és még a kamerája is jobb mint ezeké mert benne van az OIS.
Szóval középkategóriában még mindig az egyik legjobb szerintem.
Az ára most az A50nek az MM-ben 119990 ft. Szóval nincs annyira elszálva.

Nem mellesleg képek alapján, először azt hittem a Huawei P Smart 2019es írományt nyitottam meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Csocsesz75 válasza Vjankovics82 (#21) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nem hinném, hogy rendelkezik IP68 tanúsítvánnyal.

Samsung honlapján sincs erre utalás, specifikációkban sem jelenik meg és a képeken, videókon sem látom, hogy a kivett simtálcán lenne gumitömítés.

[ Szerkesztve ]

(#24) PyroS válasza Csocsesz75 (#23) üzenetére


PyroS
senior tag

Helló.

A Tech2.hu oldalon ezt írták:
"Az erősebbik (Galaxy A50) nagyon ígéretesnek tűnik, kézben fogva szerintem nagyon kényelmes, 7,7 milliméter vastag, IP68-as tanúsítványnak is megfelel és sokak örömére a jack csatlakozó sem maradt le."

[link]

Én is ezzel a telefonnal akarom leváltani a Honor 8-amat.

(#25) Csocsesz75 válasza PyroS (#24) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Inkább neked legyen igazad. 👍

(#26) Bumer725


Bumer725
csendes tag

Sziasztok vettem egy a50 et huawei p20 lite rol váltottam kérdés huawei nel külön volt széf ahova rejteni tudtam képeket stb samsungnal van erre lehetőség valahogy?

(#27) Csocsesz75 válasza Bumer725 (#26) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Biztonságos mappa ?

Én is most rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#28) Bumer725 válasza Csocsesz75 (#27) üzenetére


Bumer725
csendes tag

Olyan mappa kéne igen amit kód vagy ujjlenyomat al védek és csak úgy látható galériába ne mutassa stb ami benne van

(#29) Csocsesz75 válasza Bumer725 (#28) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Mondom, biztonságos mappa a neve, azt keresd. Jelenleg még nincs ilyen telefonom de samukon ez van.

(#30) Csocsesz75 válasza Bumer725 (#26) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Egyébként mik az első tapasztalatok ?

(#31) Vjankovics82 válasza #46922752 (#22) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Nekem is A5 2017 van 😁
Érdemes lecserélni erre szerintetek? 4 gb RAM 128 gb belső 😮
Vízállóságot kérdeztem a telekomnál azt mondták ha nincs írva nem az 😤😡

(#32) espi38 válasza Csocsesz75 (#30) üzenetére


espi38
őstag

Hali, én ma kaptam meg az első benyomásom pozitív, nagyon tettszik samsungnak az új felülete.

(#33) Csocsesz75 válasza espi38 (#32) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Hát te ? Meizu után nem zavar a notch?

Egyébként én is azt mondtam, hogy nem kell szenzorszigetes, aztán látod mégis.

A50-hez is adnak tokot?

[ Szerkesztve ]

(#34) Vjankovics82 válasza espi38 (#32) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Küldj már fotókat róla! Mik vannak hozzá a dobozba?
Próbáld már ki vízálló-e! 😜😜😜🤣

(#35) espi38 válasza Vjankovics82 (#34) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok!
nem zavar a szenzorsziget ha ekkora kijelződ van mondhatjuk kompakt méretben.:)
Meglepődtem,de az eu verziós A50-hez nincs hozzá csomagolva gyárilag a tok,úgy látszik ez csak India kiváltság.
Nálunk alapból drágább a készülék és még a tokot is kisporólják belőle :W
Tok-USB C kábel+headset amit adnak a telefonhoz.
Egyébként a készülék nagyon szép,mondjuk a sebességével vannak gondok azért nem pörög úgy mint egy snapi 845:)

(#36) Bumer725 válasza Csocsesz75 (#30) üzenetére


Bumer725
csendes tag

Elég jó üzem idő sebesség is sztem minden bár egy amit észre vettem valahogy az ujjlenyomat olvasó nehezebben megy plusz betanitasa is mint előtte p20 lite omon az sokkal egyszerűbb volt

(#37) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Tokot használ már valaki hozzá? Milyet?

(#38) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Vízálló porálló az A50? Bizonytalan vagyok hogy ezt vegyem vagy drágábbat pl s9 dualt!

(#39) Csocsesz75 válasza Vjankovics82 (#38) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Szerintem nem. Én is gondolkodtam S9-en de egyrészt drágább (jobb is) másrészt meg 2 simet használva kevés a 64gb tárhely.

(#40) Vjankovics82 válasza Csocsesz75 (#39) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Hát A5 2017-hez képest 64 gb király!!! Bővithető is! Drágább de szerintem csak többet tud!
Ja A50-be van értesítő led?

(#41) espi38 válasza Vjankovics82 (#40) üzenetére


espi38
őstag

Nincs értesítő led és nem vizálló,ráadásul tokot se kapni még hozzá,csak aliexpress az meg minimum 1 hónap míg megérkezik.

(#42) Csocsesz75 válasza Vjankovics82 (#40) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A50-ben szerintem nincs értesítő led.

S9-et ha 2 simmel használod már nem tudod bővíteni a tárhelyet mert hibridsimes.

(#43) Csocsesz75 válasza espi38 (#41) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Gyári :

Tok 1

Tok 2

egy-két helyen már kapni.

Pont ma néztem még tokokat, itt van még pár alternatíva, igaz alin töredékáron megkapod :

Phonebox

[ Szerkesztve ]

(#44) Vjankovics82 válasza Csocsesz75 (#42) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Tudom vagyis lehet használni 2 sim sd kártya! Adapterrel 😁 link

(#45) Csocsesz75 válasza Vjankovics82 (#44) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ja, ezt láttam. :Y

(#46) espi38 válasza Csocsesz75 (#43) üzenetére


espi38
őstag

Igen,de meg nem kapható egyik tok sem

(#47) Csocsesz75 válasza espi38 (#46) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Készüléked fekete ? Tartozékok feketék hozzá ?

[ Szerkesztve ]

(#48) espi38 válasza Csocsesz75 (#47) üzenetére


espi38
őstag

Igen igy van,de gondolkodom a p30 on mert ez az a50 mar eleg nagy tepsi

[ Szerkesztve ]

(#49) Bumer725 válasza Csocsesz75 (#43) üzenetére


Bumer725
csendes tag

Köszi linket lehet drága ee míg eBay ről megjön többi addig rendelek gyorsan mielőtt elég csúszós ház kiesik kezemből

(#50) Csocsesz75 válasza Bumer725 (#49) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Muti miket hozatsz ebayről!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.