Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Parallaxis válasza aelod (#50) üzenetére


Parallaxis
addikt

BTW androidon álló módban

Az iPhone X nem Androidot futtat :) és ott a státuszsorban nincsenek ilyen értesítések, az iOS ezt máshogy oldja meg.

de ha nem kellenek és internetezek akkor van lehetőség teljes kijelzős módban böngészni.

Szuper. Ekkor lesz akkora területed, mint az iPhone X-en alapból a sziget alatt, vagyis ott nem kell teljes képernyős üzemmód ahhoz, hogy ugyanakkora terület látszódjon.

Ha videózok akkor elforgatom a telefont.

Ha S8/S9, vagy hasonló képarányú készüléked van, akkor ugyan elforgatáskor nem lesz notch, viszont ugyanúgy lesz fekete keret, mert a videók zöme 16:9-es képarányt használ. Mit is nyertél akkor?

Miért vaj érvelni egy vitában?

Az érvelés alap egy vitában, de egy olyan érvet felhozni, ami irreleváns a vitában.. nos az nem igazán jó megoldás.

Senki nem írt petíciót a gyártóknak a jack elhagyására sem, vagy a káva mentesítés miatt.

Elég csak megnézni az itteni hozzászólásokat egy olyan készüléknél, ami nem ezt a divatirányzatot követi.
Olvass utána, hogy milyen vélemények születnek tömegével.
Tetszik, vagy sem a kávamentesítés ma már követelmény a vásárlók részéről.

Nem mindenki üdvözli ezt a megoldást.

Személy szerint én sem tapsolok ennek.

[ Szerkesztve ]

(#52) aelod válasza Parallaxis (#51) üzenetére


aelod
veterán

Az iPhone X nem Androidot futtat :) és ott a státuszsorban nincsenek ilyen értesítések, az iOS ezt máshogy oldja meg.

Én értem használtam IOS-t is már.

Ha S8/S9, vagy hasonló képarányú készüléked van, akkor ugyan elforgatáskor nem lesz notch, viszont ugyanúgy lesz fekete keret, mert a videók zöme 16:9-es képarányt használ. Mit is nyertél akkor?

Pont ezért mondom, hogy nem kell ez az elnyújtott képarány mert ez lesz belőle. A fejlesztők meg tudjuk, hogy mennyire vannak motiválva, hogy mindent átírjanak egy ilyen kijelző arányra.

Elég csak megnézni az itteni hozzászólásokat egy olyan készüléknél, ami nem ezt a divatirányzatot követi.
Olvass utána, hogy milyen vélemények születnek tömegével.
Tetszik, vagy sem a kávamentesítés ma már követelmény a vásárlók részéről.

Akkor nem vagyok célközönség. A baj csak az, hogy lassan bekúszik mindenhova a 16:9 és a kávamentes dolog (az azzal járó félmegoldásokkal) és ez egy olyan valakinek mint én nem igazán tetszik ha új készüléket akar majd venni. És szerintem nem vagyok ezzel egyedül mint ahogy írtad te is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#53) atis78


atis78
tag

Eljen a vitakultura... Ha valaki kicsit is maskent gondolkodik es ezt le is meri irni akkor a MA hardcore forumkozossege egy emberkent kezdi ekezni hogy marhasagot beszel....

(#54) judas13


judas13
addikt

Remélem mostanra mindenki meg lett győzve a noccs elemi szükségességéről.
Filctollal rajzoltam magamnak egy noccsot az enyémre amíg nem veszem meg az eredetit...mert szép.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#55) atike válasza atis78 (#53) üzenetére


atike
nagyúr

És melyik fél az aki másként gondolkodik jelen esetben? :)

(#56) atis78 válasza atike (#55) üzenetére


atis78
tag

Peldaul az aki nem mondja azt hogy a notch egy baromsag..... es meg esetleg erveket is hoz mellette....

(#57) blagolf


blagolf
senior tag

A Samsung meg a Sony hozott valamennyi újítást, a többi meg kb kuka.

Üdv, Zoli

(#58) Nartaas


Nartaas
tag

Gyenge show volt. A Sony dizájnváltás fáj. Reméltem, hogy csinálnak valamit kockásított mi mixet. Jelenleg egy VkWorld Mix nevu csodat hasznalok, 30 rongyba fajt:D Bár a hardver nem épp csúcs és fotózni nem szabad vele de teljesen használható cucc 3 giga rammal, szép kijelzővel és a dizájnját mindenki megnézi, dicséri. Sonytól vártam volna valami hasonlót korrekt hardverrel kamerával erre jönnek ezzel a tucat dizájnnal...pfejj. Hihetetlen, hogy noname kinai gyarto bagoert osszetud hozni egy szep telefont egy Sony meg benazik.

(#59) Graphics válasza Parallaxis (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor lehet én nézem rosszul de a látott képből fél centit hiányolok..

Mondom, itt ez a kép, nézegesd. Hát elég máshogy látjuk a dolgokat... Félig üres, félig tele pohár esete kb....

#40-esnél írod, hogy a kávamentesítés nem oldható meg máshogy... Ezért kell a notch? Akkor újabb lehetőség, hogy megnézd a lenti képet....

Tessék, itt egy érv. Létező, és használható.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60) weberzolee válasza atis78 (#56) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Csak azért baromság mert Apple. Az edge is baromság, mégis az a király mert Samsung. Ha Apple lenne, az is szar lenne. Viszont ha az Apple mondjuk Xiaomi árban lenne, akkor az IOS lenne a király. De mivel drága, logikusan szar is... Magyarország így szeretlek :DDD

(#61) Graphics válasza weberzolee (#60) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megírod, hogy mi értelme a notchnak? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#62) tomboy0013 válasza blagolf (#57) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Sony milyen újítást hozott?

(#63) weberzolee válasza Graphics (#61) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Már le lett írva, de ha nem sikerült elolvasni tessék:

A notch egy funkcionális dizájn elem, amellett hogy közel kávamentes kialakítást tesz lehetővé, helyet biztosít a státuszsor indikátorainak, ezzel növelve a kijelző hasznos méretét. Ha nem lenne notch, a státuszsor elvenne még fél centit a kijelzőből az alkalmazások rovására.

szerk.:
Leírod hogy mi értelme az edge -nek?

[ Szerkesztve ]

(#64) xz válasza tomboy0013 (#62) üzenetére


xz
újonc

Világelső HDR-ben a Sony Xperia XZ2 kamerája.
Full HD felbontás esetén akár 960 fps-sel is tud rögzíteni
Reaktív vibrációs motor.
Még jobb 3D-s képfeldolgozás
10 bites 4K HDR felvétel készítése
Sztereó hangszóró és beépített DAC

(#65) tomboy0013 válasza weberzolee (#63) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én egyiknek se látom sok értelmét, se az edge-nek se a notch-nak. Viszont az Edge javít a készülék küllemén ami a notch-ról finoman fogalmazva sem mondható el. Remélem hamar elfelejtik ezt az idétlenséget.
A státuszbárt meg szoftveresen simán el lehet tüntetni egy androidos telefonon akit zavar(System UI Tuner és társai) és egyből egységes is lesz a kijelző meg a hasznos hely is több lesz. Ez is csak egy mondvacsinált butaság.

(#64) xz: A kamerával kapcsolatos dolgokban inkább várjuk ki a teszteket mert ezek marketing-nek jók de másra nem. DAC meg máshol is létezett eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#66) judas13 válasza tomboy0013 (#62) üzenetére


judas13
addikt

Ezt akartam kérdezni én is.
A formaterv talán de azzal nem dicsekednék. Sztereo hangszóró, DAC? Eddig is volt. Na most ez a 4K rögzítés akárhány mp-ig ha ezért nem rohanok venni akkor semmiért.
Csak azokat a böszme kávákat feledném, de a nagy újításban annak lefaragásáról megfeledkeztek, ahogy a jack meghagyásáról is.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#67) aelod válasza tomboy0013 (#62) üzenetére


aelod
veterán

Gyorsabban merül mint eddig.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#68) weberzolee válasza tomboy0013 (#65) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Viszont az Edge javít a készülék küllemén ami a notch-ról finoman fogalmazva sem mondható el.
Dizájnról kár vitázni, nekem tetszik neked nem. Nekem az edge nem tetszik, és még a fogást sem segíti...

A státuszbárt meg szoftveresen simán el lehet tüntetni egy androidos telefonon akit zavar(System UI Tuner és társai) és egyből egységes is lesz a kijelző meg a hasznos hely is több lesz.

IOS -en van ilyen? Nincs. Több lett a hasznos hely? Igen.

(#69) joey04


joey04
titán

Évek óta dögunalom az egész.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70) Parallaxis válasza Graphics (#59) üzenetére


Parallaxis
addikt

Tessék, itt egy érv. Létező, és használható.

Mármint itt egy érv a notch mellett?

Mert ez ronda és értelmetlen megoldás.

(#71) Parallaxis válasza tomboy0013 (#65) üzenetére


Parallaxis
addikt

Edge javít a készülék küllemén ami a notch-ról finoman fogalmazva sem mondható el.

Az edge sérülékenyebbé teszi a készüléket, rontja a látványt és nehezebbé teszi a készülék használatát.

Mondhatni azt, hogy öncélú dizájnelem.

A notch-nak legalább van funkcionalitása.

A státuszbárt meg szoftveresen simán el lehet tüntetni

Ha eltünteted, nem látod az információkat, míg ha van notch, akkor látod és a hasznos területed is megvan.

Nem látom az elfogadható észérveket a részedről.

--

Ízlésekről meg értelmetlen vitázni.

(#72) #81733120


#81733120
törölt tag

Sajnos csalódnom kellett néhány nagyobb gyártóban/márkában, akik alkalmazták a jelenleg népszerű notch-ot, ebből szinte csak a Samsung, Sony és a Nokia maradt ki, ők azok, akik nem koppintották még az Apple-t. Számomra a Huawei, a LG és még az Asus volt, akikben a legnagyobbat csalódtam a notch miatt, aminek semmi értelme sincs. A Xiaomi Mi Mix 2-je az, aminél a kávamentesítést nagyon korrektül megoldották, le a kalappal előttük, inkább ezt másolták volna le a gyártók, ha már annyira majmolási-mániájuk van.
Viszont, hogy ne csak panaszkodjak, leírom azt, ami nekem főképp tetszett.

A Samsung S9 és S9+ telefon nem sok újítást hozott az S8 és S8+ óta, amolyan ráncfelvarrást csináltak, ami egész jól sikerült, viszont az S8 tulajoknak nem biztos, hogy megéri váltaniuk, valszeg' az S10, vagy az S9 utódja - akármi is legyen majd a neve - lesz nagy dobás, mert ugye a névleges jubileumi évforduló. :)
A Sony új dizájnja nekem nem jött be, de specifikációilag szuper készülékeket készítettek, külön jó, hogy azokra is gondolnak, akik nem szeretnének egy tepsit, viszont szükségük van a jó kamerára és processzorra.
Utoljára pedig a Nokiát említeném meg: nekem a 8810 4G nagyon tetszik, örülök, hogy az okostelefont és a butatelefont egyesítették, így aki nem szeretne érintőképernyős telefont, ennek ellenére akar okos-funkciókat, annak nagyon is jó vétel lehet! A Nokia 1 elég rosszra sikerült, a gyártó ebben az árkategóriában már saját magának állít fel konkurenciát, amennyiért ez itthonra is eljut, annyiért házon belül Nokia 3-at is lehet kapni, amit már 35-40 ezerért bárki beszerezhet. A Nokia 8 Sirocco és a 7 Plus pedig jól sikerült! :)

Ui.: A saját véleményemet tartalmazza a hozzászólásom!

(#73) Parallaxis válasza #81733120 (#72) üzenetére


Parallaxis
addikt

A Xiaomi Mi Mix 2-je az, aminél a kávamentesítést nagyon korrektül megoldották

Mármint, hogy nem oldották meg.
Nomeg az elülső kamerát jobb alulra tenni? ajjjaj..

inkább ezt másolták volna le a gyártók

Szerencsére nem tették, elég béna megoldás alul az a bunkó vastag káva.

(#74) #81733120 válasza Parallaxis (#73) üzenetére


#81733120
törölt tag

"Mármint, hogy nem oldották meg.
Nomeg az elülső kamerát jobb alulra tenni? ajjjaj.."

Felül sikerült, alul már nem annyira, de még mindig nem idegesít semmiféle belógó sziget, mint az iPhone X-nél, vagy az X másolatoknál. A kamerát tényleg tehették volna felülre, de ez van, reménykedhetünk, hogy a Mi Mix 2s-ben ezt kijavítják, valamint vesznek még le egy kicsit az alsó kávából is.

"Szerencsére nem tették, elég béna megoldás alul az a bunkó vastag káva."
Miért, a notch jobb?

A hsz-em végén meg is jelöltem, hogy csak a saját véleményem írtam le, nem szeretnék vitázni senkivel sem, mert nem éri meg. :))

(#75) judas13 válasza #81733120 (#74) üzenetére


judas13
addikt

Xiaomi megoldása klaszisokkal jobb, értelmesebb és szebb amúgy szerintem is.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#76) tomboy0013 válasza Parallaxis (#71) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért szerinted a státuszbárt csak úgy lehet eltüntetni hogy úgy is marad? Nem véletlenül hoztam fel példának a System UI tuner-t, ott alulról való felfelé söpressel lekúszik a státuszbár ami néhány másodperc után eltűnik, azaz csak akkor van ott ha feltétlen szükséges valamit megnézni rajta, amúgy meg ott a teljesen kihasználható kijelző idétlen fekete belógas nélkül ami szerinted elkerülhetetlen. Na meg ennek az egész baromságnak a kifejlesztése helyett szoftveresen megoldhatták volna egységesen azt amit külsős programmal meg lehet csinálni... A kijelző egységességének szétbarmolása nagyon gáz.

(#77) #81733120 válasza judas13 (#75) üzenetére


#81733120
törölt tag

Akkor ezek szerint nem csak nekem tetszik. :)

(#78) Graphics válasza Parallaxis (#70) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, nem a notch-ka mellett :D

A notch tényleg értelmetlen, de hát ha neked ez tetszik :D

Mix 2 votl amúgy a kezedben, bunkó káva alul, tényleg? Mesélj még. Jó, mondjuk ha neked a nulla káva tetszik... Mondjuk akkro fura, hogy egy félsziget simán bejön :D.
Részemről az évtized f.azsaga a notch. És a Mobilarena irta. Kb..
Aki eszi, egye meg.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#79) pusszycat válasza #20749568 (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

S9-re,az S6E-ed meg leszámolják ha igyekszel.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#80) joey04 válasza #81733120 (#72) üzenetére


joey04
titán

A mix 2-nél már jobb a samu megoldása is. Akkor már inkább ne legyen minimál káva. A notch meg továbbra is félre van értelmezve. Nem egy szigetről kéne beszélni ami kiharap a kijelzőből, hanem arról, hogy a felnyúlással a széleken extra területet kap a kijelző, ami alapból nem lenne elérhető, használható. Persze ez csak azokra a gyártókra igaz akik nem csak designelemként használják, hanem tényleg az extra kijelző terület érdekében vetik ve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) Graphics válasza joey04 (#80) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De mikor veszel már ilyen jó iPhone X-et? Ha ennyire tetszik, csak megéri azt a penzt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83) HarleyCustom válasza Graphics (#78) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem értelmetlen. Ott vannak a szenzorok.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#84) Graphics válasza HarleyCustom (#83) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azok a szenzorok elférnek másnál normálisan ... Nekem ennyi a bajom.

De ez van. Szerintem rusnya. Ez van, remélem nem követik túl sokan. Ritka, de egy Samsung hamarabb kéne, pedig azért se ugralok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85) #67656192


#67656192
törölt tag

Ebből egyelőre úgy tűnik nem lesz idén telefon csere. Senki nem erőltette meg magát. Már az s8-cat sem kapkodtam el az s7e után, de, hogy s9? Nem látom értelmét. Végre egyszer elhasználok egy telefont.

[ Szerkesztve ]

(#86) #67656192


#67656192
törölt tag

Közben év autója lett a kis SEAT.

(#87) Graphics válasza #67656192 (#86) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Volvo inkább. Az XC40

Milyen SEAT?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#88) tomboy0013 válasza #67656192 (#85) üzenetére


tomboy0013
veterán

Úgy gondolod több telefont nem mutatnak be idén? :)

(#89) Parallaxis válasza Graphics (#84) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azok a szenzorok elférnek másnál normálisan ... Nekem ennyi a bajom.

Senkinél nem fér el, ha nincsenek kávák.
Vagy meghagyod a kávákat és abban elférnek a szenzorok és kamerák, vagy nincs káva, de akkor kell egy kis terület, ahova azokat el kell helyezned.

Ha meghagyod a kávákat, akkor kisebb lesz a kijelző hasznos felülete is.

Szóval azon kívül, hogy ész nélkül, divatból fikázzák páran, akkor is az Apple megoldása eddig az egyetlen, valóban járható út a káva nélküli készülékhez.

(#90) Parallaxis válasza tomboy0013 (#76) üzenetére


Parallaxis
addikt

Miért szerinted a státuszbárt csak úgy lehet eltüntetni hogy úgy is marad?

De NEM AKAROM eltüntetni, mert az ott lévő információkat látni akarom, mégpedig úgy, hogy nem foglal el helyet a képernyő hasznos területéből!
Erre kiválóan alkalmas ez a szigetes megoldás, a többi nem.

múgy meg ott a teljesen kihasználható kijelző idétlen fekete belógas nélkül

Még egyszer: nem lóg be semmi a kijelzőbe! A kijelző lóg bele a felső kávába! Ha nem lógna bele, akkor egy teljes fekete káva lenne ott és elveszne fél centi a hasznos területből lent.

Aki ezt nem érti, az szerintem nem AKARJA érteni, mert divat fikázni az Apple-t (pedig a Samsung féle edge-t jobban lehetne, mert annak az ég világon semmi haszna és értelme).

(#91) Graphics válasza Parallaxis (#89) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hasznos területet emlegetni a notchnál... Hagyjuk már... Baj, ha nekem rohadtul nem tetszik... Nem. Ez van.

Ja, hozzáteszem, én nem akarok káva nélküli készüléket.. Nekem kell, hogy alul is legyen káva, a kezem kényelmes megtartásához.

Hihetetlen de ilyen igények is léteznek, a notch világán túl. Mondom ezt úgy, hogy volt a kezemben , kipróbáltam az iPhone X-et.

Nekem kell az a kis káva felül, ahova bizony elfér a hangszóró, és egy proximity pl. Sziget nekem nem kell ehhez :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Köszönjük a munkátokat! :R

(#93) Juhaszatti válasza Parallaxis (#40) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"A gond az, hogy az emberek kávamentes készüléket akarnak és ez máshogy nem oldható meg ma még probléma nélkül.
A sziget akkor fog eltűnni és teljesen kávamentessé válni a mobil, ha kiforrnak az átlátszó kijelzők és az szükség esetén átlátszóvá tud válni a kamera előtt. Addig viszont vagy meghagyják a komplett kávát (pl. S8/S9), vagy a káva egy részét (iPhone X)."

Nem egészen. Ez akkor lenne igaz, ha az iPhone X valóban kávamentesebb lenne a notch használatával. De mivel az S9 a notch nélkül is jobb kijelző/előlap aránnyal rendelkezik, teljesen feleslegessé teszi azt.

[ Szerkesztve ]

(#94) .Szaki. válasza #67656192 (#86) üzenetére


.Szaki.
addikt

Volvo XC40 lett az év autója, a SEAT második helyezett lett. ;)

(#95) Graphics válasza .Szaki. (#94) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet nem fogadja el a kínaiak pénzét ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#96) tomboy0013 válasza Parallaxis (#90) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tehát te folyton a státuszbárt akarod nézni, nem elég ha akkor nézel rá amikor szükséges :D oké...
Ahogy előttem is írták a szarabb kijelző/káva arány miatt értelmetlen az egész. Ez marhára nem teszi kávamentesebbé a kijelzőt és emellett még szét is barmolja az egységességét a kijelzőnek...
A betüremkedést meg bárhogy magyarázhatod ameddig kevesebb a konkurenseknél a káva normális kijelzővel addig nincs miről beszélni.
Nevezheted kakának a szart attól még szar marad.

(#97) TCSZ


TCSZ
senior tag

Igen!
Ez a cikk rá világit a lényegre.
Pont ott nincs fejlődés ahol kéne.
+ Direkt gagyi nyomógombos telokat csinálnak, hogy az anti soc telefonokat vegyük.
A cikk íróknak köszönöm ezt a cikket és azokat amik nagy akksis telefonokról szóltak! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#98) HarleyCustom válasza Graphics (#84) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Másnál nincsenek ilyen szenzorok. Ez csak az Apple-nél van.Amúgy meg az,hogy tetszik valami,vagy nem,a Te dolgod természetesen...de nem is arra reagáltam,hanem azt mondtam,hogy nem értelmetlen,hanem hasznos. Ezt a technológiát valószinűleg így lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#99) Ashitaka


Ashitaka
tag

Köszi a rengeteg cikket és blogot a Mobilaréna teljes stábjának! Mint mindég most is jó volt titeket olvasni.

(#100) Parallaxis válasza tomboy0013 (#96) üzenetére


Parallaxis
addikt

ameddig kevesebb a konkurenseknél a káva normális kijelzővel addig nincs miről beszélni.

Tekintve, hogy a konkurenseknél jóval nagyobb a káva.... szóval miről is beszélsz?

Az iX-nél nincs káva, csak a sziget, a Samsungnál alul-felül ott a teljes káva, a kínai másolatoknál meg alul káva felül sziget.

Ahogy előttem is írták a szarabb kijelző/káva arány miatt értelmetlen az egész.

Ühümm... Apró gond, hogy ez azért van, mert a készülék is nagyobb és az ostoba edge kialakítás is csal, úgy meg hát nem igazán értelmes az összehasonlítás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.