Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Graphics válasza S e t h (#150) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Látom más is jól látja a helyzet komolyságát :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#152) joey04 válasza Parallaxis (#140) üzenetére


joey04
titán

A Samsungot meg ugyebár nem divat fikázni annyira, mint az Apple-t, lásd ezen oldalt és topikokat.

hagyd, hát írja, hogy neki cseszi a szemét a plusz kijelzőterület amit nyer a szigettel. Neki jobb lenne, ha felesleges káva lenne és kisebb kijelző, mert akkor nincs notch. A samsung meg szent, ott csak halkan, suttogva fogalmaz meg néha-néha kritikát.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#153) janeszgol válasza Parallaxis (#140) üzenetére


janeszgol
félisten

De annak mi ertelme van, hogy olyan telefont hasznalsz, amit evek ota fikazol? Egy pozitiv dolgot nem olvastam toled. Van iPhone-od? Csak azert kerdem, mert azt meg mindig magasztalod. Ez nem objektivitas, hanem hulyeseg. Gondolom valami funkcio miatt maradsz a droidos Samsungoknal. De hidd el, nincs az a funkcio, ami megeri ezt. Szoval vagy tord meg picit a rolad kialakult kepet (hater) vagy valts markat, netan platformot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#154) Graphics válasza janeszgol (#153) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1 :)

Mondjuk ezt a kérdést Joey04-nek is feltennem, aki ugye Xiaomi felhasználó...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#155) S e t h válasza joey04 (#152) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vannak problémák, azt látom.
Attól hogy szajkózod a hülyeséget még nem válik igazzá.
Betege vagy a telefonnak és ezért nem lehet téged komolyan venni, iPhone tulaj szerint is ciki ahogyan fullba tolod.
Nekem még nem volt olyan telefonom amit ne kritizáltám volna, nincs olyan készülék, ami ne rendelkezne hibával.
Te nem látod melyik témában dicsértem minap az x-et, de azt sem hogy éltem kritikával a samuval szemben.
Lököd a süket a sódert a szavazatszámláló bizottságodból, hogy Jézusom, kettővel több negatív kritika jött az iPhonera, tuti hater a tag.
Ezek csak használati tárgyak, ne vedd a szívedre ha a fétisedről kiderül, hogy vannak abban is hibák.
Vegyél példát más iPhone tulajokokról, csiszolódhatnál közöttük.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#156) S e t h válasza joey04 (#152) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dupla

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#157) Graphics válasza S e t h (#155) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amúgy nem is iPhone tulaj :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#158) joey04 válasza janeszgol (#153) üzenetére


joey04
titán

Lehet valami olyan extra igény, amit nem tud az iPhone, vagy ha céges akkor külső tényezők is játszanak, vagy lehet bármi egyéb. Mondok mást. Én folyamatosan váltogatom, most éppen iPhone 7-et használok, előtte volt Mi Max 2, előtte iPhone X, előtte Redmi Note 4, előtte meg iPhone 7 Plus. Közben volt iPad, iPad Pro, MacBook Air, asztali PC, most meg MacBook Pro, régebben meg iMac is. Próbálgatom melyik a legmegfelelőbb párosítás. Jelenleg úgy érzem, hogy a tablet az, amit el tudok hagyni hosszabb távon, bár laptop és telefon használata mellett is be tudnám azért illeszteni az életembe, de így már olyan kevésszer, hogy nem éri meg. Viszont laptoppal otthon néha szűken érzem magam, meg így a játékról is le kell mondanom (a konzol csak félmegoldás, van amit csak kontrollerrel szeretek játszani, valamit meg csak bill egér kombóval). Szóval amellett, hogy teljesen azon a véleményen vagyok 10+ év tapasztalata után, hogy az Apple féle iOS sokkal jobb, stabilabb, élhetőbb, lehet, hogy mégis vissza fogok váltani gamer PC - Androidos telefon kombóra, hiszen ha nincs tabletem és laptopom, akkor Apple oldalról nem tudok olyan telefont venni, ami méretben már tablet közeli, lehetőségekben meg megközelít egy asztali rendszert. Ez egyben ugye az android hibája is, de adott élethelyzetben inkább rábólintanék. Nem mellesleg android vonalról nem is vennék csúcsgépet már, mert mondjuk lehet szebb a kijelző, meg gyorsabb a készülék, jobb a kamera meg stb, de magában a rendszerben és az alkalmazásokban olyan hibák vannak (pl egy jött egy üzenet, elolvastam, de továbbra is olvasatlannak jelölte, restart után is, aztán egyszer csak jó lett. nem tudom app, vagy android hiba volt-e, de nem is érdekel, ios alatt ilyenekből jóval kevesebb van), meg annyira ocsmány sok appnál a gui, hogy nem érzem, hogy egy felsőkategóriás eszköz lenne nálam.

155: olvasgatlak, de a véleményem nem változott, te bizony egy hater troll vagy szvsz, szerintem ezzel akkor zárhatjuk is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#159) Graphics válasza joey04 (#158) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt mondod, hogy troll hater?

Az azért jó hír, hogy Te nem szoktál trollkodni. Ejh, jót nevettem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#160) S e t h válasza Graphics (#159) üzenetére


S e t h
nagyúr

A fórum legnagyobb trollja, aki szerelmes a kütyüibe és mindenki hülye, aki nem azt kedveli amit ő.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#161) joey04 válasza S e t h (#160) üzenetére


joey04
titán

Jó cucc lehet, ha ilyen tévképzeteket vált ki az emberből.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.