Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atosan


atosan
addikt

Az a fránya 4 giga tároló és 512 mega ram, egyébként tetszetős készülékek.

Maine coon

(#2) isti215


isti215
tag

És még 2015-be se felejtették el az 512mb ramot. Ez szomorú :(

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#3) zdanee


zdanee
őstag

MWC-re miért csak az ipari hulladékokat hozták?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A legnagyobb egész jó... lenne 1.5-2 Gb RAM-mal.

A többi nem sokat fejlődött tavaly óta.

B.Cs.

(#5) prolad válasza zdanee (#3) üzenetére


prolad
őstag

G4 gondolom majd külön rendezvényt kap, flex 2-t,új okosórát már bemutaták, sok extrára nem számítok. Talán valami tabot villantanak.

(#6) arminlok


arminlok
senior tag

Ezek jók de még mindig megvan az, hogy ami erösebb az nagyobb ez nem szimpatikus. De mindenesetre szivesebben vennék egy 4,7 colos gyengébbet mint egy raklap méretü "csucsmodellt", gondolom a g4 sem lesz kisebb 5,2 colnál.

[ Szerkesztve ]

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Hát ezektől sem ülünk seggre, sebaj szolgáltatói kínálatba jó lesz...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) roli543


roli543
őstag

A 4.7es egész jó, a g2 minit váltja, a design nagyon tetszik :) Lollipop fut rajtuk?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) moleculez válasza roli543 (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Úgy néz ki Lollipop fut rajta.

Amúgy nem értem, a közép kategóriában miért nem lehet valami extrát rakni, pl nagy akksit, vagy valamit, miért kell full unalmas új cuccokat kiadni??

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) zsolt0017 válasza arminlok (#6) üzenetére


zsolt0017
tag

Abból kiindulva, hogy a g3 5,5, nem sok reményt fűznék hozzá.. Mondjuk a g flex 2 is kisebb lett az elődjénél, de ennek ellenére szerintem maradnak 5,5"-on.

(#11) Aryon87


Aryon87
félisten

Ezen a bemutatón igazán bemutathatták volna a G4-et is. Bivalyerős cucc lesz, egy oldalon láttam már a specifikációját, csak kérdés hogy az valós vagy csak elmélet.. Állítólag 5.2" lesz annak kijelzője, aminek pl én nem örülök.
G3-at akarok majd októberben venni, de a G4 az árától függ hogy addigra mennyi lesz Telenoréknál előfizuban..

Ez a 4 közül a legnagyobb a szimpatikus, de elég volt a középkategóriából már, minden telónál ráfáztam.
Xperia SP-t váltom le majd :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12) zsolt0017 válasza moleculez (#9) üzenetére


zsolt0017
tag

Hát hogy irányítanák a népet a drágább telefonok felé, ha valami használhatót is kiadnának megfizethető áron ? :D

(#13) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Egy Spirit-et elfogadnék, jó lett a dizájnja az összesnek amúgy. :K. Ezen kívül tényleg elég közepesek.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#14) devast


devast
addikt

Nem vágom, hogy snapdragon 600as szériára miért nem épít senki. Túl drága? Vagy túl jó lett, és a kutyának nem kellene a 800as csúcsmodell ? Ez a felhozatal meg tipikusan meh... Hozzák a kötelezőt, de semmi több. Árak is valószínűleg el lesznek szállva....

(#15) philips20 válasza isti215 (#2) üzenetére


philips20
aktív tag

Én inkább vicc nek nevezném, mimt szomorúnak.

(#16) tjb007 válasza devast (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

A HTC, a ZTE, a Lenovo, és a Samsung (meg a kisebbek, akiket nem sorolok most fel) ezek szerint akkor senkik ? :)

(#17) Ádám16


Ádám16
addikt

A Spirit nagyon csábító ajánlat szerintem. Jól is néz ki, kompakt is a mai telefonok között, a HD ezen a méreten tökéletes szerintem. Nem lett rossz, na :)

(#18) Halkow.


Halkow.
senior tag

Magna maradhat a többi sicc kategória nálam, a g4-ről szívesebben olvastam volna de hát ez van remélem azért s6 lesz még ma:C

(#19) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ennyi RAM-al nagyon karcsú, kár érte.

(#20) Fall-N válasza tjb007 (#16) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen építettek, de mikor nem mostanában. S4, M7, One Max, Nexus 4 amikben volt és ezek nagy részét már nem nagyon kapni.

S610/615/(618) sem fog dömpingben érkezni. De ha igen akkor is jó drágán. Kíváncsi leszek a Galaxy A7 árára.

[ Szerkesztve ]

(#21) tjb007 válasza Fall-N (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Snapdragon 600-as szériába a 600, a 610, a 615, plusz a két új, a 618 és a 620 is beletartozik (meg a 602A is, csak hogy teljes legyen a felsorolás).

(#22) Chevalier


Chevalier
tag

Itt most a fémház a pláne?

einhorn az finkle

(#23) gerii


gerii
addikt

A 4,7-es egész jó, itt is eljutottak a 720p-ig végre.

(#24) janeszgol


janeszgol
félisten

Milyen érdekes, hog a gyártók 120-ig maradnak az S400/410-nél. Ez betudható annak ,hogy a sok szervizelést, ami a melegedés miatt van vissza szorítsák? Vagy csak spórolnak? (Amúgy szvsz a legtöbb embernek ezek is bőven elegek.)

Akkor ezek váltják az L40-et, L70-et, L90-et? No meg a sok F számozottakat is?
Csak abból gondolom, hogy a G4 meg a G4 mini, ha lesz ilyen még hátra van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) draco31


draco31
veterán

Nem akarnak már kifogyni az 512Mb-os készletek?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26) hitchins válasza zsolt0017 (#12) üzenetére


hitchins
őstag

Hat ez igy van.
Sajnos a felsokategoriaban valahogy lelassult a fejlodes igy inkabb a kozepkategoriat is visszafogjak. Siman tudnanak normalis keszuleket csinalni normalis aron de ki venne meg akkor a felso kategoriat...
Mondjuk sztem leet jobban jar az ember egy korabbi csucsmodellel mint egy idei kozepessel.

(#27) Qwery


Qwery
tag

Lehet utálkozni, de eddig olvastam: "A kvartett legerősebb tagja ...... 1,2 GHz-es négymagos processzorral ellátott Snapdragon 410 SoC"
Komolyan nem értem. Van annyi SoC, annyi lehetőség. Csodálkozik minden gyártó, hogy nem megy a szekér, de kiadják 100adszorra ugyanaz, ugyanúgy.

42

(#28) devast válasza janeszgol (#24) üzenetére


devast
addikt

Igen, nekem is ez a problémám. A gyártók termékpalettája alapján nincs is rá szükség. Szükség van nekik egy nagyon ócskára 35k alatt (200), egy futottak még parasztnak jó lesz kategóriára 35k és 120k között (400) meg egy csúcsra 120k+ (800). Ahova a 600nak kéne beékelődni, ott nincs ~70k-120k. És a 400 meg a 800 között nagyon nagy űr tátong teljesítményben.

(#29) Fall-N válasza hitchins (#26) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van ahogy írod. S5 mellé T-n kívül egyik szolgáltató sem hozta be az S4 LTE-t, mert az túl erős konkurencia az S5 ellen. (S800 vs. S801). HTC M7 is ki lett vonva a forgalomból az M8 után stb.
A közép kategória is szándékosan ennyire gyenge, pedig már semmi akadálya nem lenne egy 5" FHD, S6x0, 16 GB, 2 GB RAM speckónak. Nem venné senki a túlárazott telóikat.

[ Szerkesztve ]

(#30) hitchins válasza Fall-N (#29) üzenetére


hitchins
őstag

Meg jo hogy t-s vagyok.
igy beszereztem egy s4 lte-t. :)
Majd ha lemegy s6 ara akkor atvaltok ra.
1,5 evet fel labon is kibirok:)

[ Szerkesztve ]

(#31) Stauffenberg válasza draco31 (#25) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én attól megyek le hídba, hogy az 512 MB RAM duplája is egyszerűen kevés bármelyik gyártó, bármilyen gyári rendszeréhez. Mégis még mindig 1 GB RAM-al jönnek még 100k HUF körüli telefonok is. Vicc.

(#32) sbence4


sbence4
csendes tag

Az f6 volt az első ami túl jól sikerült,aztán az f90-et nem is árulták csak bemutatták.Sajnos ez várható volt.

(#33) csucsu21


csucsu21
aktív tag

de mért kell a gonmokat a kijelzőre rakni ott a hatalmas káva mért nem lehet oda ? ( lehet ez csak engem zavar ) de nekem jobban be jönne ha ott lennének lent

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#34) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A két erősebb kiadásban korrekt belső van, és még a formaterv is kifejezetten szép.

(#35) Luck Dragon

A spirit egész tetszetős, csak egy jó ár címkével kellene párosítani.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) szemy94 válasza csucsu21 (#33) üzenetére


szemy94
senior tag

Akkor hova kerülne az LG logó? :O

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#37) Fall-N válasza hitchins (#30) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is, most rendeltem meg. :-) 62ezerért must have, pont most volt a kedvezményes készülékcsere ideje az előfizumhoz. Én is el leszek vele egy ideig. :-)

[ Szerkesztve ]

(#38) lndvljs


lndvljs
csendes tag

Mi a szarnak ez sok egyforma semmire sem jo telefon?

[ Szerkesztve ]

(#39) erahurka


erahurka
félisten

Elírás van a cikkben, a Spirit nem bővíthető micro SD kártyával (legalábbis máshol ezt olvastam)

(#40) losiadi


losiadi
csendes tag

En most vettem egy lg leont teljesen használható

(#41) fitgit válasza losiadi (#40) üzenetére


fitgit
csendes tag

Szia!

Én is most gondolkodtam el rajta hogy veszek egy leont. Mik a tapasztalataid?
Mennyit bír az aksija?
Köszi!

(#42) losiadi válasza fitgit (#41) üzenetére


losiadi
csendes tag

Minden rendben van vele. Akadás csak akkor tapasztalható ha telepítesz valamit. Nalám kb 1,5 napot bír ki folyamatosan bekapcsolt mobilinternettel. Éjszaka 2-3%-ot merül. Nekem egyedül az értesítő led hiányzik.

(#43) adalbert1 válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


adalbert1
veterán

+1 helyett inkább +1millió, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy alig van valami, ami nem 1 GB RAM-mal jön ki. Az idei kínálatban várható olyan középkategóriás LG modell, amiben van 2 GB RAM?

(#44) fitgit válasza losiadi (#42) üzenetére


fitgit
csendes tag

Nem bírtam ki, és megvettem. Sikerült szerezni egy univerzális tokot hozzá, mobil boltba még nem is hallottak róla. 5 nagykerbe se talált hozzá semmit a srác. Ebay-en rendeltem németből hozzá kijelző védő fóliát. PU tokot meg nem nagyon akarok venni, inkább megvárom míg kijön hozzá valami eredeti mágneses tok.
Eddig meg vagyok vele elégedve. A hangszórója telefonálás közben jó hangos és a hangminőséggel sincs baj.
Túl sokat ma nem nyomkodtam. 3 rövid wifi csatlakozás, néhány rövid telefon és még 93%-on van. A kijelző nem a legszebb, de elfogadható. Kicsit még szokni kell ezt a 5-ős androidot. sokat nem játszottam vele, még csak 1 játék van rajta, de nem tűnik el a navigációs gomb, és így a kijelző kisebbnek tűnik mint valójában.

(#45) Davs válasza fitgit (#44) üzenetére


Davs
tag

Hali!
Most lattam, hogy felenk is megjelent rendkivul kedvezo aron a telefon (~143€) es szeretnek par dolgot tisztazni, mert sokfelet osszeolvastam mar a telefonrol :)

Akksi cserelheto? SD kartyaval bovitheto? Van kozelsegszenzor (ami telefonalasnal kikapcsolja a kijelzot, ha a fuledhez rakod)? Snapdargon 410 van benne (olvastam mar 400-asat is)?

Meg mindig tetszik amugy a telefon? :) Ugy latom, hogy a specifikaciok alapjan szamomra nagyon jo ar/ertek arannyal rendelkezik, ezert tervezem a beszerzeset, csak meg nagyon keves tesztet lattam rola (konkretan egyet se :P )

(#46) losiadi válasza Davs (#45) üzenetére


losiadi
csendes tag

Szia! Igen cserélhető. Igen lehet bővíteni. Ja es van benne. Snapdragon 410 ;)

[ Szerkesztve ]

(#47) LittleSami


LittleSami
csendes tag

Gondkodtattok már hogy minek vagytok ezzen a világon? Sztem azért hogy állandóan sírjatok, ömlik belőletek a köny mert kis hisztis kislányok vagytok!!!!!!!! Ezek a telefonok belépő és közzép szintre vannak!!! Ne várjatok tőlük csodát, az LG a telókkal az olcsóbb telefonok vásárlóira gondolt akik szívessen megnézznék a Lollit!

(#48) Suineg


Suineg
senior tag

Sziasztok,
Szeretnék kérdezni 3 dolgot:
- Infra ugye nincs benne, ha jól tudom?
- A letöltési helynek meg tudom jelölni az behelyezett SD kártyát? A szoftver rákérdez a mentés helyére?
Illetve az appokat valósan a külső SD-re helyezi a rendszer? S miként nevezi meg akkor a belső "SD" tárhelyet?
Valaki írja le pontosan, hogy működik ez?
- Van-e hangvezérlési lehetőség (Hívás inditás, internet vezérlés..stb)
Meditálok a Spirit és az LG G3 s között, vajon melyiket vegyem???
Köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.