Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

Szimpatikus darabok..

(#2) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A ZTE-vel mindig gondban vagyunk. A nemzetközi kiállításokra rendre egy csomó izgalmas készüléket hoznak, aztán ezek közül alig-alig jelenik meg valami hazánkban.

Mivel a ZTE többnyire szolgáltatókon keresztül értékesít, így a hazai 3 szolgáltóval kellene megegyezni a forgalmazásról, ami sajnos nem olyan egyszerű, régen sem volt az, mostanában hogy a ZTE itthon nem nagyon hallat magáról valószínűleg még nehezebb, ráadásul a konkurencia is egyre erősebb, és jobb ár/érték arányú készülékeket pakol az asztalra, ami mellett nehezebb érvényesülni.

https://vertigostore.eu

(#3) aelod


aelod
veterán

Ha az új Samsungra azt mondták,hogy szifon klón akkor ez mi? Még a neve is. Amúgy a hardver elég erős benne ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) Csapoati válasza kelzsoca (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De miert alltak le? A Blade-del baromi jo alapokat raktak le es ugy vettem eszre, hogy a GXI sem volt sikertelen. Azota meg semmi... Pedig ez a Blade S6 is kimondottan jo ajanlatnak tunik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) M3aN válasza kelzsoca (#2) üzenetére


M3aN
senior tag

Korábban a T-nél a Blade nagy durranás volt, és ezt a hullámot meglovagolva a Grand X In-re is rápróbáltak, de rengeteg baj volt vele (én is használtam egy ilyen készüléket másfél évig), nagy volt a garanciális cserék és visszafizetések/levásárlások (cserekészülék híján) aránya, és szerintem ezért is döntött az adott szolgáltató úgy hogy egy picit pihentetné a ZTE-projektet.

Vajon mennyire ad neki újabb bizalmat ezek után, az kérdéses... :F

(#6) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ejjjhh ezek nagyon jól néznek ki, vállalnám mindkettőt!

Kifejezetten szépre sikerültek az ikonok, felületek. :))

(#7) csecso22


csecso22
tag

Engem a Meizu m1 note-ra emlékeztet.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#8) dave0825


dave0825
őstag

Nem elég, hogy a sima S6 úgy néz ki, mint a szifon, a nagyobb változat még ugyanazt a Plus jelzőt is kapta..... :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#9) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na ez a lol. S6 plus mi? :DD

(#10) kelzsoca válasza Csapoati (#4) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#4) Csapoati
(#5) M3aN

A Blade 1 után még volt pár sikeres készülék (zte skate, blade3, grand x in) ezekből rengeteg fogyott, és nyilván sokat is hordtak vissza garanciális javításra/cserére a szolgáltatókhoz, valahol itt lehetne az okokat keresni, persze pontos információm nekem sincs, azt tudom hogy a Vodafone által itthon forgalmazott készülékek sorsa nem a hazai vállalatnál dől el, hanem a központban, a másik két szolgáltató pedig nyilván óvatosan áll a dolgokhoz, ezért sem várható a jövőben drágább okostelefon, ami a ZTE logóját viseli, hiszen mindenki tudja, egy bizonyos ár felett az emberek már inkább az A brandes felfuttatott készülékekre hajtanak, illetve a konkurencia erős nyomulása (szolgáltatói szinten) sem túl kedvező a ZTE számára. (Alcatel, Hauwei)

https://vertigostore.eu

(#11) Fitzgerald válasza M3aN (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A Blade akkoriban tényleg igen jó ajánlatnak számított, nekem is az első Androidos telefonom volt. De annak idén már 5 éve. Pontosan 4 éve adtam el, utána vagy 2.5 évig csak komolyabb, A brandes telefonom volt.
Kb. 2 éve fedeztem fel hogy a legjobban akkor járok, ha egyenesen Kínából rendelek, vagy a használtpiacon keresek import kínai készüléket. THL W100, Zopo ZP810, Zopo ZP998. Ez utóbbit használom már 9 hónapja nagy megelégedéssel. Viszont azt is észrevettem, hogy kínai készüléket venni mindig az év utolsó 2-3, és a következő év első 2-3 hónapja közötti időszakban érdemes. Ebben az időszakban jelennek meg általában a legjobb ár/érték arányú készülékek, szerintem nem véletlenül. Általában február-március körül debutálnak az A brandek aktuális csúcskészülékei, és nyomják lefelé a tavalyi év, és az azt megelőző év végén megjelent csúcskészülékek árait. Így lehetséges az, hogy egy LG G3 most újonnan 91000 forint itthon, a használtpiacon már 75000-ért megy.
A Jiayu S3, az Ecoo Aurora, a Meizu m1 mind kiváló ár/érték arányú készülék, ez nem kérdés. Árban tokkal-vonóval 65-75000 forintra jönnek ki. Egészen tegnapig úgy voltam vele, hogy az Ecoo-t rendelem áprilisban 66000 körül, ez egy MT6752-es octa core mobil, 4G, full HD IPS kijelző, 2GB ram, korrekt kamera, ujjlenyomat olvasó, lolli update később, stb.
De ha +10k-ért már LG G3-at kapok, akkor hosszú ideje az lesz az első A brandes készülék, amiért pénzt adok ha van dual SIM, ha nincs.

(#12) M3aN válasza kelzsoca (#10) üzenetére


M3aN
senior tag

Persze, nyilvánvaló, az általam írt sem felsővezetéstől származó információ, csak mivel mind a Blade, mind a GXI-t huzamosabb ideig használtam, és a fórumban is aktívkodtam, voltak infómorzsák amiket el lehetett csípni néhány garanciális ügyintézésről és az ott elhangzó dolgokról :)
Csupán az alapján ment a hozzászólás :)

(#13) jacis


jacis
nagyúr

Milyen kopizások mennek itt manapság :N

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Halkow.


Halkow.
senior tag

hadilábon álnak a kávával

(#15) Agrippa22 válasza jacis (#13) üzenetére


Agrippa22
tag

De ezt én már annyira nem értem. Tele van a net tök jó, ötletes és innovatív fanmade rajzokkal (lásd. pl Galaxy S6-ot ha beírod képkeresőbe). Miért nem azokból merítenek ötletet? Az egész okostelefon piac vagy a Sony vagy az Apple készülékeit rajzolja körbe. Nem akarom elhinni, hogy csak ennek a két gyártónak van kreatív részlege... :W

(#16) Halkow. válasza Agrippa22 (#15) üzenetére


Halkow.
senior tag

Én meg tudom miért!

Azért mert amit ismernek az emberek azt könnyebb eladni

(#17) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nincs szerintem szükség az ilyen szerencsétlen névválasztásra (Galaxy S6 - i6+ keverék). Nem szoktam ugyan fennakadni a kisebb hasonlóságokon a telefonok között - ha jó ötleteket vesznek át a cégek, az még nem gáz -, de a néven kívül ez az egyértelmű Iphone copy elég elszomorító egy ekkora cégtől.

[ Szerkesztve ]

(#18) Luck Dragon

Hát ez ha nem iphone kopi akkor semmi, a névével együtt. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.