Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyula88


Gyula88
tag

Jopofa kis kutyu kivancsi vagyok ra, hogy mukodik!

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#2) Wajk


Wajk
addikt

ügyes :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) geri005


geri005
tag

Nagyon ugyes. Erre felkaptam a fejem, vegre valami erdekes. Kezdem megszokni, hogy nem a "nagyoktol" kell varni az erdekessegeket.

(#4) Bucsi13


Bucsi13
tag

Amikor ez kiszivárgott, itt nézte mindenki h milyen ronda...
De ezzel a kivehetősdivel már értem!

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#5) rizso


rizso
addikt

Mediapad X meg ez simán nyerős páros lenne páromnak. Mondjuk a kis vékony csuklóján elég érdekesen mutatna...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6) szebev


szebev
senior tag

Jó lenne, ha állítható lenne az a karperec. Mondjuk szij lenne helyette, mert ahogy elnézem igencsak lötyög a nő kezén. Amúgy pofas kis eszköz!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Jól kitalálták biztos lesz hozzá szíj később.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) modd3r


modd3r
őstag

Végre egy valóban hasznos, innovatív dolog. Várom. :)

(#9) Caaabi


Caaabi
senior tag

Okos megoldás! :) x1 is tetszik, ha a kettő együtt 500 euró akkor az nem is sok értük...

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Jopofa otlet:)

(#11) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Érdekes, de még mindig ronda :(

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#12) sgery


sgery
őstag

Ötlet: 5 pont
Kinézet: 1 pont

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#13) metaboy


metaboy
tag

Nocsak.. oda vagyok ezekért a hordható kütyükért... ez egész okos ötlet,

Mondjuk kicsit fura, hogy amíg bent a füles, üres a csukló.. Alá rakhatnának egy 1000 ft os kvarcórát, legalább nem mutatna olyan siváran (ez persze majd a designerek dolga lesz) :)

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez igy nagyon rendben van, az arazassal sem szalltak el. Nekem meg a kinezete is bejon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Quqesz


Quqesz
nagyúr

na végre vmi új és egyedi ötlet,nem csak megint egy szokványos okosóra!(akkor most már a Breitling meg a Rolex buta óra? :Y )

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16) halkow


halkow
őstag

kicsit vaskos meglátjuk hogy mennyire lesz használható

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Nem rossz ötlet, ezt legalább van hova tenni, ha ki akarja venni az ember a füléből. Csak valahogy igénytelennek tűnik a megvalósítás. Ahelyett a műanyag valami helyett egy órás bőrszíj egy a karral párhuzamos headset-dokkal jobban mutatna.

Amúgy mire is jó az NFC párosítás? Úgy értem egyszer kell csak párosítani, az se tart sokáig, de utána bármikor megtalálják az eszközök emgyást egy másodperc alatt.
Az meg nem életszerű, hogy naponta többször random eszközökkel párosít valaki egy headsetet.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) Marci914


Marci914
újonc

Jól néz ki, de persze megint nem kompatibilis WP-vel 😭

(#19) Rickazoid válasza Marci914 (#18) üzenetére


Rickazoid
addikt

Androiddal se volt semmi kompatibilis évekig. Türelem...

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#20) #53932800


#53932800
törölt tag

:C :Y

(#21) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Dejó, nekem nagyon tetszik :D Eddig a RAZR cuccára vártam, meg hogy a Sony Lifelogja mit tud majd, de most már ez is komoly pályázó. Örülök, hogy megjelentek a nőileg is hordható kiegészítők, mert az okosórák hatalmasak az én csuklómra. :DDD

(#22) draco31


draco31
veterán

Ahogy elnézem az én vastag csuklóimat, a kép alapján belefér a két kezem egyszerre. :) Egyébként nem rossz az ötlet!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23) adam9998


adam9998
csendes tag

Ha lehetne használni wp-vel is nálam tuti befutó lenne.

(#24) Jeannie válasza draco31 (#22) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Legfeljebb szúrsz rá még három lukat, mint az övekre szokás. Még így is kisebb, mint egy okosóra.

(#25) SkiDev


SkiDev
senior tag

Elég pofás ötlet :K
Kezdenek a B-brandesek is nagyot álmodni és alkotni :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#26) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez egy nagyon jó ötlet, ilyet kell gyártani nem gagyi okosórát :D

(#27) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez nagyon hasznos, főleg a taxisoknak/kamionosoknak/vagy csak szimplán, aki sokat ül a volán mögött.

(#28) Rickazoid válasza Ádám16 (#27) üzenetére


Rickazoid
addikt

Vezetés közben pont semmit sem ér ez a megoldás, hisz egy csöppnyi ésszel rendelkező ember beteszi a headsetet a fülébe mielőtt elindulna és nem babrál vele.
Egyébként csodálom is, hogy nem büntetik még sehol jogosítvány-elvétellel az okosórák viselését vezetés közben. A törvények mindig le vannak maradva a technológia mögött...

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#29) Prevent


Prevent
aktív tag

Jo kis cucc de megilyedek ha meghallok egy ilyen nevet hogy huawei xddd

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#30) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Eddig valóban a legértelmesebb okoskarkötő :C Egy mostani péklapát méretű telefonhoz kihasználható pár szituációban. Csak lehetne szebb.

P*L****

(#31) Ádám16 válasza Rickazoid (#28) üzenetére


Ádám16
addikt

Mert mégis miért kéne büntetni? :F
Szerintem meg igenis van értelme. Ha rezeg a kezeden tudod, hogy hív valaki. Rápillantasz, ha a hívó féllel szeretnél beszélni, gyorsan beledobod a füledbe a headsetet, ha nem pedig nem. Ha nem akarod felvenni egy adott fél hívását, végig kell hallgatnod, hogy a headset megy a füledben, ráadásul engem zavar is, ha hosszabb távon a fülemben van valami.
Ha pedig arra gondolsz, hogy mennyire eltereli a figyelmed a vezetésről, szerintem hülyeség.. nem szoktál vezetés közben inni? Vagy hátraadni a gyerekednek valamit? Ezek szerintem veszélyesebb dolgok, mint rápillantani a csuklódra.

(#32) Luck Dragon

De az alakjaval meg mindig nem tudok mit kezdeni, :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Rickazoid válasza Ádám16 (#31) üzenetére


Rickazoid
addikt

Te nem csuklóra pillantásról beszélsz, hanem
- okosórák esetében üzenetek elolvasásáról, visszajelzésekre reagálásról, esetleges funkciók használatától, ami még GPS esetében is életveszélyes
- ez esetében pedig egyrészt ugyanerről, másrészt egy eszköz kivételéről a csuklódon lévő pántról, ami mindkét kezedből kiveszi a kormányt, ráadásul még utána is minimum csőlátásod van, amíg a füledbe nem illeszted a headsetet.
Ezek szerint te se vagy normális, vezetés közben ezredmásodpercek is számítanak, semmi nem terelheti el a figyelmed, se eszközökkel való babrálás, se hátranyúlás, főleg nem, ha a gyereked ül ott. Ezek a dolgok tesznek különbséget a kocsi szerepében a személyszállítás és az emberölés között. A vezetés közbeni telefonálás egy kézzel kevésbé veszélyes, mint az okosórázás, ahol másodpercekre veszed le a szemed az útról, miközben a kormányon maradt kezed is önkénytelenül elmozdul. És ha azt hiszed uralni tudsz egy ilyen helyzetet, az még inkább ön- és közveszélyessé tesz.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#34) csab2


csab2
veterán

Egy viselendő eszköznél elsődleges szempont az, hogy hogyan néz ki. Legalább olyan fontos, mint az, hogy mit tud. Márpedig ez a kütyü iszonyatosan ocsmadék! Innentől nem érdekes az, hogy mit tud. Az ötlet okés, de a kivitelezés 0.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#35) Ádám16 válasza Rickazoid (#33) üzenetére


Ádám16
addikt

Igen, mert a telefont nem kell felvenni vezetés közben, hagyjál már. Bal kezeden van pl. egy Galaxy Gear, rezeg, rápillantasz, 0.5mp alatt fel tudod venni, és kész. A kutya nem beszélt üzenetek elolvasásáról etc., amit felhoztál.
Nem hiszem, hogy ezért lennék felelőtlen vezető, de hagyjuk ezt, úgyis neked lesz igazad.

(#36) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Nekem bejön az alakja is, és így mindig kéznél van a headset, nem kell, hogy folyton a fülemben legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.