Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny194


Johnny194
aktív tag

nagyon szép, ha normális árral dobják piacra, ütős lehet :C

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Pofás. Remélhetőleg jó áron érkezik.

(#3) Lambach


Lambach
tag

Engem anno is a Hero érdekelt volna, de se egy teszt, se semmi...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#4) Ornagy


Ornagy
tag

Tetzstős telefon! Első ránézésre bejövős, már csak az ára ronthat rajta!

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#5) iSonic


iSonic
addikt

hátulja eléggé S4 szintű..

(#6) Simi87


Simi87
senior tag

A csamcsung példát vehetne róluk.
ha már ők fémhátlapot használnak, az már vér ciki a koreaiaknak.

(#7) kbyte1024 válasza Simi87 (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony jól mondod:K és az oldalsó káva is remekre sikerült.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) halkow


halkow
őstag

elég minőséginek néz ki

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) JanR


JanR
addikt

Szépen jön fel az Alcatel! És végre egy "kisebb" gyártó, aki minőségi alkatrészeket is használ. Egy jó ér és a sok nem márkabuzi vevő meg is veszi :R

(#10) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Előző Alcatelek nekem jobban tetszettek!

(#11) Simi87 válasza kbyte1024 (#7) üzenetére


Simi87
senior tag

lassan ott tartunk hogy előbb vennék Alcatel-t, mint csamcsung-ot. mondjuk nem fenyeget ez a veszély. :)

(#12) Prevent válasza JanR (#9) üzenetére


Prevent
aktív tag

Jó de attól még Alcatel...Ez jól sikerûlt(mondhatni), de azért nem égetném magam ezzel a névvel. Inkább egy Samsung

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#13) JanR válasza Prevent (#12) üzenetére


JanR
addikt

Mi bajod van neked az Alcatel névvel? Pont erről írtam.. nem akarlak megbántani, de szerintem te is márkabuzi vagy :U

(#14) Samott


Samott
addikt

Mi a francia meg az Alcatelben? Evekkel ezelott felvasaroltak a kinaiak a mobilreszleguket, ma mar csak a TCL egyik markaja.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15) szabonagyur válasza Prevent (#12) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az az égés ha neked az a menő, hogy Samsung telefont kell venni mert az a menő és közben nem veszed észre, hogy mindenkinek ugyanaz a túlárazott, gyakran hulladék van a kezében.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16) Simi87 válasza Prevent (#12) üzenetére


Simi87
senior tag

A Samsung meg egy birkanyáj brand, akkor.
mindegyik márkába bele lehet kötni.

(#17) inferno88


inferno88
őstag

Az a szomorú, hogy durva selejtaránnyal dolgoznak. Idol S-em van. Az első teló gyárilag GPU/memória hibás volt, a cserekészülék már jó lett. Ha megnézitek a készülék fórumát, akkor láthatjátok, hogy van, akinek a negyedik készülék az, amelyik már nem kaksiként került ki a gyárból.

A support pedig igazán kabbeaf@szom hozzáállású. Nagyon szeretem az OTIS-omat, de az Alcatelnek van még hova javulnia.

BTW a Samu munkatársait elküldeném hozzájuk, hogy ellessenek egy-két dolgot a formatervezéssel kapcsolatban, mert kivétel nélkül, mindegyik jelenlegi készülékük ronda és unalmas.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#18) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez szépre sikeredett!Főleg a hátulja fogott meg!

(#19) draco31


draco31
veterán

A fém kaszni biztosan jó hatással van a hangzására is. Nem hallgatok így zenét, de a csengőhangom szólaljon meg normálisan! Egyébként tetszik kívül elül.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#20) moleculez


moleculez
veterán

Joo lett, de hova lett a Hero??? Azt vártam már mióta...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) Lirion


Lirion
addikt

Ilyen paraméterekkel rendelkező terméket egyéb, a hazájukban nevesnek számító gyártók már egy éve forgalmaznak. Semmi kiemelkedőt nem nyújt ez a cucc, hazai garival kb. 55k-s bruttó áron jó vétel lenne, de ennél biztosan több lesz...

(#22) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Annyira nekem nem tetszik. :((
A formaterv nem annyira jön be, a szoftver és a hardver meg elavult. Mindegy, ennél már csak jobbat hozzon az Alcatel és nem lesz bajom

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#23) maximilien88 válasza Johnny194 (#1) üzenetére


maximilien88
tag

4.3" vagy 4.5" méret, 2GB RAM és jó is lenne... 1GB RAM már nem kéne 2014-ben eröltetni ebben a ~70eFt feltöltős kategóriában

(#24) szebev válasza Lambach (#3) üzenetére


szebev
senior tag

Engem is az érdekelt, de nem bírtam várni, úgyhogy vettem egy lg g2-t.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#25) Gambas válasza Simi87 (#6) üzenetére


Gambas
tag

Igy van samsung monnyonn le😏

(#26) vimes


vimes
senior tag

Az appok kilövésének a módja csak engem emlékeztet valamire?? Ahogy elnézem ebbe is MT6589 került :N

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#27) vimes válasza Prevent (#12) üzenetére


vimes
senior tag

:C

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#28) Griff55 válasza iSonic (#5) üzenetére


Griff55
senior tag

Jaja kb ctrl c-ctrl v

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#29) Maximum1 válasza vimes (#26) üzenetére


Maximum1
őstag

MT6589 nem tud LTE-t, se NFC-t, tudtommal.
Viszont a cikkíró mintha 2 telefonról írna, "Idol 2 S" és "Idol 2", mindkettő tudja az nfc-t?, de az egyikre illik az MT6589, az meg nem tudja.
Nyitva hagyta a dolgot, várom a következőt.

(#30) pengwin válasza Maximum1 (#29) üzenetére


pengwin
addikt

+ (#26) vimes
Nem MTK, hanem Qualcomm a proci, feljebb írta egy kolléga, hogy a 8x26-os széria két tagja dolgozik bennük.

Én igen örömtelinek találom, hogy idén eddig az összes valamirevaló “budget“ négymagos ezekkel a procikkal jött, nem MTK-val.

Üdv, pengwin

(#31) sanyijedi


sanyijedi
őstag

komoly kis készülék, nekem tetszik!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#32) simonzé


simonzé
addikt

Csacsogni... Hetero-e vagy?

I don't fit in. I fit out.

(#33) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez gyönyörű, a színes ui is bejön. Jöhet.

(#34) Prevent válasza simonzé (#32) üzenetére


Prevent
aktív tag

"Kezd nagyon bedurvulni az Alcatel"

Utazásunkat támogatta Alcatel One Touch

Egy sima Xperia S is nagyon durva volt mindezt már két éve...

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#35) bigrock válasza simonzé (#32) üzenetére


bigrock
addikt

Hátha trendi "Pink" színben is hozzáférhető lesz... :DDD

(#36) Luck Dragon

Azert remelem most jobban odafigyeltek a minosegre! nem mint az idol S esteben.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) tomcsa44 válasza inferno88 (#17) üzenetére


tomcsa44
tag

Ez a Sony-ra is bőven igaz. A nokiára meg többszörösen igaz. Nézzd meg a Lumia fórumokat. Mindenhol csak a gyatra összeszerelésről hallani. (Sajnos, mert még a mai napig is egy Lumia 625-et szemezgetek vagy egy Lumia 925-tel, de utóbbiról lemondtam, mert sok a hibás darab. Igaz az előbbiből is.)

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#38) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez nagyon dögös. Valami kb. árat valaki tud mondani? :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#39) pengwin válasza Prevent (#34) üzenetére


pengwin
addikt

Lehet hisztizni, de az Alcatel tényleg nagyon odateszi magát... Sokkal minőségibbnek tűnnek ezek a 2. szériás Idol telefonok, mint az A-brand-ek eddig bemutatott termékei, hardware-ben meg oké a dolog, már nem MTK-használnak, elehet ROMlasztani az ő kütyüiket is. :P
Arról nem is beszélve, hogy a többi gyártó az eddigi bemutatók alapján kb. egyhelyben toporog, míg azért itt elég komoly a márka szempontjából az előrelépés anyaghasználat és hardware terén is. ;)

Üdv, pengwin

(#40) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon szépek ezek az új Alcatelek. Az Idol széria óta rájuk sem lehet ismerni! Csak így tovább! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon bejövős, ha 4.4-el adják ki és egy jó árcédulával akkor bestbuy lesz :)

Finn the human

(#42) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Kicsit az ijóes 7-re emlékeztet ez a menü...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#43) Nigér válasza iSonic (#5) üzenetére


Nigér
őstag

Most, hogy bemutatták az S5-öt, van már annál lejjebb is... ;]

(#44) Riuko


Riuko
senior tag

Alkatelnél ez már felsőkategória, szerintem elég gyenge hardver sikeredett belé...

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#45) Lirion válasza Riuko (#44) üzenetére


Lirion
addikt

Ez nem felső, hanem középkategória. A felső kategóriát az Alcatel One Touch Idol X+ képviseli.

(#46) cs.zs. válasza Riuko (#44) üzenetére


cs.zs.
addikt

Snapi 400 van benne, és az ilyen chipsetes telókból talán ez a legolcsóbb. Akkormeg ?

...

(#47) szupermacs


szupermacs
veterán

Elfogadnám. A családban eddig 2 Alcatel is van (Star, Idol Mini) és mind a két telefon nagyon jó és szép is. Legközelebb ezeknél kicsit magasabb kategóriában fogok a márkán belül turkálni ha vásárolok.
Csak így tovább Alcatel! :C

[ Szerkesztve ]

(#48) _GT_


_GT_
csendes tag

Sziasztok!

A leírása alapján 32gb-os kártyát tud kezelni. Mennyire kell ezt komolyan venni? Működhet 64-es kártyával?

Köszönöm!

(#49) _GT_ válasza _GT_ (#48) üzenetére


_GT_
csendes tag

Esetleg mást is érdekel: vettem egy [ilyet], és gond nélkül megy vele. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.