Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SuperMario


SuperMario
tag

Szerintem Snapi 800-zal 500 euróért is jó lenne, ha esetleg spórolásra akarják fogni a választásukat. De azért a törekvést üdvözlöm, ideje volt már, hogy elkezdjék a kávákat kicsinyíteni, főleg a 7"-os kijelzőknél. Még a végén kényelmesen meg lehet fogni egy kézzel a cuccot.

noxwill: Ja nem azért, hogy telefonálhassak vele, alapból könnyebb kezelni. A SIM-foglalatba maximum egy netkártyát tennék, ha nem itthon élnék :D

[ Szerkesztve ]

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Inkább maradjon meg tabletnek. A 7 colos kijelzőjű cuccok mindig is hülyén fognak kinézni fejhez emelve, akármennyire is trükköznek a kávával, meg a többivel. Kivéve ha az embernek nincs egy jeti méretű feje. :U :D

All→M8

(#3) a.sebi


a.sebi
őstag

Nagyon baba cucc lett, de én is azt mondom, inkább legyen 500 euro, de snapi 800, de az s4 pro proci mehetett volna bele ....

(#4) AS


AS
félisten

Nagyon cool:) Egyik legjobb tablet) Nem kötelezö vele telefonálni sms-t is lehet küldeni vele.) Tudom hogy hasznos mert van egy fonpadom)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) #76500480


#76500480
törölt tag

Hát ez mérföldekkel jobb a Fonepadnél. Olyan 150e Ft körül tudom elképzelni kis hazánkban ezt a cirkuszi telefont :DD

(#6) orbano válasza callmeakos (#2) üzenetére


orbano
félisten

headsetről teccett-e már hallani? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) bajaki


bajaki
őstag

Wow. Bejövős cucc. :C

(#8) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Csomagolnak majd mellé egy aktív zajszűrős és nem körömnyi (magyarul használható) BT headsetet is? Mert anélkül ugrott a mobiltelefon funkció és ha nyomottan akarják tartani az árat (bár a legtöbb ember sajnos hajlamos nem ideszámolni a használhatósághoz szükséges külön megvásárolandó eszközöket) nem igazán várható el, hogy a júzer még további €100-t kiadjon egyre.
Amúgy hogyhogy kérdés a magyarországi megjelenés? Nem miattuk hozott létre egy új gyárat a Flextronics Pécs mellett? Vagy az sosem indult el ténylegesen?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) SuperMario válasza Rickazoid (#8) üzenetére


SuperMario
tag

Persze, sőt kapsz mellé egy dokkolót, hat-hét fajta covert, egy tablet-'táskát', ceruzát, powerbanket és egy több éves ingyenes SIM-kártyát is annál a szolgáltatónál, amelyiknél szeretnéd :) Ha ilyen hardvert tesznek bele csoda, ha agybadugós és nem az a fullműanyag füles lesz mellé.
A gyárról nem tudok.

(#10) Valzor


Valzor
aktív tag

A Huawei odarakta magát megint. Kifejezetten tetszik ez a tablet! Alig várom a Mobilarénás tesztjét :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#11) callmeakos válasza orbano (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én igen. És mások? :D

All→M8

(#12) Bog válasza Rickazoid (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Talkband B1-et javasolják mellé 100 euróért. Fél óra és lesznek képek, meg további infók is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) gzbotii válasza callmeakos (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

A nyáron UK-ben én 3 hónapig használtam Galaxy Tab2-t telefonként (is).
Nem mondom, néha nyűgös magaddal cipelni mindenhová és talán fura is, de nem lehetetlen :D

Tablethez meg: nem is olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Na ez tetszik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

LTPS kijelző :R , nagyon szép, szerintem szebb mint az Ips, a fényerő az 55 nit helyett nem inkább 550 akart lenni?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#16) Caaabi


Caaabi
senior tag

Külsőre a fehér elég tetszetős, amit én lehet félreértelmezek, hogy telefonálni lehet róla GSM hálózaton nemde? Max viccesen néz majd ki, de ha rakok bele simet simán kivitelezhető... Akkor miert is kellene hozzá a karkötő? Vagy bt headset?

(#17) Tom1939


Tom1939
őstag

Első tablet ami emlékeztet érzésben a 7.7-es samsungomra. Igazi áttörés. Elfogott a birtoklási vágy :) Kár hogy nem a 8-as lett ilyen csúcskészülék, nekem méretben az az ideális.

Bár lehet az asszony kap egy ilyet ha jó lesz. Neki a 7-esek tetszenek, már az ajándékba szánt asus memopad 7 hd-t sem akarta kiengedi kezei közül. Ettől biztos el lenne ragadtatva.

(#18) Peterson_


Peterson_
addikt

Bár ez a cucc már nekem is nagy-táblagépnek meg már kicsi-, meg kell hagyni, hogy nagyon szépen összerakták a mérnökök.
Emelem a virtuális kalapom.:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#19) Johnny194


Johnny194
aktív tag

wow, ezt nagyon jól összerakták, gratula a gyártónak :C

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#20) Mr.Silkó válasza callmeakos (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jeti méretű feje.. Ezen jót derültem! :D

[ Szerkesztve ]

(#21) dokibacsi84


dokibacsi84
csendes tag

Ez brutal kell erre ez jutott egybol eszembe hatulrol teszem be.Elottem szolohoz alig hasznalom telefonalasra az eszkozeim kit erdekel ha nagy.Eppen ez a jo benne nekem kicsik a 4-5 kijelzok szerintem alkalmatlanok netezesre filmnezesre bar mire.7 a nyero szam.Ezen latom a betuket es nehez felregepelni mig 4-5 colon osszevissza irtam.
ALandoan belelogott a kezem.

Fone pad,pad fone,asus x550 i7.

(#22) dokibacsi84 válasza Rickazoid (#8) üzenetére


dokibacsi84
csendes tag

Kihangositva hasznalok kb mindent utalom ugy is tartani a kezemben el zsibbad 20-30 perc alatt.Van letjogosultsaga ezeknek az eszkozoknek.Kulonben nem gyartanak ha nem lenne igeny.

Fone pad,pad fone,asus x550 i7.

(#23) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem kicsit huzott bele a Huawei, ez a cucc a Talkbanddel kombinalva 10/10-es nalam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Nagyon frankó kis tablet, de telefonként ugyanúgy értelmezhetetlen, mint a Fonepad. Az ára viszont szvsz sok, kábé az iPad mini 2, azzal szemben viszont elvérzik.

Nem a lényeg a fontos.

(#25) cairojack


cairojack
aktív tag

Gyerekek meglátjátok, ez jövőre már a Mini telefonok kategóriája lesz.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#26) Rickazoid válasza cairojack (#25) üzenetére


Rickazoid
addikt

Dehogy, a hajlítható kijelzők megjelenésével küszöbön a felcsévélhető kijelzős telefonok kora - ha kell hosszúkás telefon, ha kell, széles tablet és... ja várj, nem, azt csak álmodtam.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#27) draco31


draco31
veterán

Szép! Szerintem hivatalosan nem lesz nálunk.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#28) gerii


gerii
addikt

Na ezt lehet hogy megvenném, hiába 7"-os, utazáshoz kiváló lehet.

(#29) Balathruin


Balathruin
veterán

Nagyon király. :D Ha nem is telefonnak, de hordozható tabletnek elfogadnám. :D

(#30) Csapoati válasza dreamdancer (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Értelmezhetetlen = TalkBand headset. :) Nyilván zsebbe nem való azért így sem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) halkow


halkow
őstag

qrva szép dízájn eddigi legjobb

Alcatel onetouch idol2s the king

(#32) Nigér


Nigér
őstag

Süti a cucc, bejövős.
Az 1920x1200-as felbontás az 16:10-es képernyőarányt jelent? :F

(#33) Csapoati válasza Nigér (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

192/120 az mennyi? ;] Amúgy igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Nigér válasza Csapoati (#33) üzenetére


Nigér
őstag

Hétfő van.... ilyenkor eléggé alacsony frekin pörög az agyam... :P
Amúgy köszi! :B

(#35) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ez elég zsíros lett. Abszolút kenhető(venném) :)

(#36) dreamdancer válasza Csapoati (#30) üzenetére


dreamdancer
őstag

Bocs, de szvsz az, hogy a lakáson kívül mindig, mindenhol headsettel és táskával közlekedjek (cégnél irodák között mászkálva, boltba leugorva stb.), az nálam vastagon nem-normális kategória.

Nem a lényeg a fontos.

(#37) Ádám16


Ádám16
addikt

Venném, használnám, minden. Árban is perfekt.

(#38) elfelejtette


elfelejtette
veterán

És ebben mi a nagy szám? Csak 8.69%-kal nagyobb, mint a Z Ultra (7" vs 6.44"), viszont 12.69%-kal szélesebb (103.9mm vs. 92.2mm). És a Z Ultra-ban ott Snapdragon 800, vízálló, és az ára is hasonló.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#39) Rickazoid válasza dreamdancer (#36) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem is az a célközönség, aki nem tudja hogy lehet egy ekkora eszközzel mászkálni. Megjegyzem nem kell táskába tenni, a headset egész napos viselete pedig teljesen hétköznapi.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#40) Csapoati válasza dreamdancer (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinek mi, másnak azért lehet, hogy más a preferenciája. Nyilván buliba-színházba-egyéb nem táskás helyre én sem hordanám, de máshova simán. Biztos nem véletlen dobták így, ebben a formában piacra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) Luck Dragon

Nagyon tetszik szepmunka :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) Kovax12 válasza gzbotii (#13) üzenetére


Kovax12
tag

Épp ezt akartam én is "mondani", hogy több hónapig használtam Galaxy Tab 2-t telefonként. Átmeneti időszak volt, de megéltem vele. Ráadásul még egy füzetszerű kinyitható tok is volt rajta. Nem éreztem cikinek bárhol is szólalt meg, végeztem a dolgom és pont. Szóval Tab2 után ez a cucc megváltás lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Nem írom alá!!! :D

(#43) Flind


Flind
senior tag

Ezt nagyon szépen megcsinálták. De ha telefonnak hívnák egy pozitív hsz nem lenne (pedig ugyanúgy annak használod aminek akarod névtől függetlenül). :D

(#44) 485


485
aktív tag

ennél szebbet még sosem láttam. szívesen lecserélném a 6.3-at. lenne már valahol forgalomban...

(#45) antim


antim
tag

Tud valaki biztatót? A bejelentés szerint márciusban már a polcokon kellett volna lennie. Már nagyon várom, hogy ezzel telefonáljak. Elég volt az egérmozi.

(#46) 485 válasza antim (#45) üzenetére


485
aktív tag

már a polcokon van:

http://www.tinydeal.com/huawei-mediapad-x1-7-android-422-3g-phablet-w-wifi-gps-p-121088.html?currency=USD

http://www.geekbuying.com/item/Huawei-Honor-X1-7-0Inch-Hisilicon-Kirin-910-Quad-Core-3G-Mediapad-IPS-LTPS-Screen-2GB-RAM-16GB-13-0MP-Camera-Android-4-2-325864.html

(#47) antim válasza 485 (#46) üzenetére


antim
tag

ez szuper! melyik a megbízhatóbb, gyorsabb szállító?

most látom, hogy ezek még LTE-k. :-(

[ Szerkesztve ]

(#48) antim válasza antim (#47) üzenetére


antim
tag

...nem... :-(

(#49) 485 válasza antim (#47) üzenetére


485
aktív tag

ahol paypall-al tudsz fizetni, az 99%-ban megbízható. talán a geek-től többen vásárolnak. mi a baj az LTE-vel?

(#50) antim válasza 485 (#49) üzenetére


antim
tag

Hogy hiányzik az általad linkeltekből. :-(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.